Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

LG Wing - смартфон с нетрадиционен дизайн
#76

Ами то в техния "онлайн магазин" на устройствата винаги са били атрактивни цените.

 
Цитирай
Аксесоари
#77

(2020-11-05, 19:55:32)fifth_root написа:  1900 лв. при това никакво присъствие на марката на пазара и с такъв иновативен модел... Само шепа ентусиасти ще го вземат, аз толкова пари няма да им дам, иначе бих го ползвал.

Е, колко да струва този уникален и единствен по рода си телефон?
Само си представи ако беше ширпотреба, примерно да се казва Samsung W20 Ultra.
4000 лв не му мърдаха и тука 20-30 човека минимум ще са си го купили и ще пишат колко нормална била цената и тн.
Даже цената изобщо нямаше да се коментира.
Но LG ли е-ако може да е от 300 най-много до 400 лв.
Цитирай
#78

Бихте ли пояснили какво означава "никакво присъствие" на пазара? Т.е. това, че нямат голям пазарен дял, означава, че трябва да са евтини, така ли?

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/256 Black + Samsung Galaxy Watch 5 Pro BT Titanium Gray
Цитирай
#79

(2020-11-06, 17:58:28)nowhere написа:  Бихте ли пояснили какво означава "никакво присъствие" на пазара? Т.е. това, че нямат голям пазарен дял, означава, че трябва да са евтини, така ли?

Ами явно да, пазарния им дял е нищожен, така че от 1900 трябва да е сигурно 700 лв.
Освен това!
Мобилното им подразделение има всяка година огромни загуби, така че се сваля на 600.
Имат и слаб маркетинг-400!
И най-важното-имаха бууутлуууп, реално 300 лв трябва да му е цената на LG Wing.

Toва направо не мога да повярвам какви безумни аргументи се изказват от някои хора, които толкова силно копнеят да се докоснат до този уникат, но никога няма да си го признаят и вечно ще го отричат!
[-] 1 потребител изказва благодарност на greensmoke7777 за това мнение:
  • nowhere
Цитирай
#80

LG Wing във филма "Songbird" с Деми Мур , който е за "пандемията" от... точки, точки...вирус , няма да пиша името на "страшния вирус", щото ми е писнало от бруталната, невиждана и нечовешка пропаганда и политизация!
И вече ми се повръща от тая простотия!
Както и да е, ето го трейлъра:


Ето и инфото:
https://androidcommunity.com/lg-wing-sig...-20201110/
Цитирай
#81

Днес го видях на живо, поиграх си с него даже. Официална цена в Германия 1005 евро. По принцип го чаках с нетърпение и исках да го имам, но... ползвам в момента Пилкел 5 със същия СД 765. И съм разочарован от този чип. Играя тежки 3Д игри, рядко, но играя. Е задъхва се. Имам и едно LG G8s със SD855 и P30pro и няма игра дето да ги озори. Кой каквото ще да говори, ама SD8xxx дори и предно поколение е по мощен от 7хх последно поколение. Да, не за всеки е важно това, но за мен е. То ест засега се отказвам от 5Г(дето го няма никъде) , за сметка на гладкия гейминг.
Освен това и камерата може да е добра, но само 2х зуум. Е аз пък съм луд на тема зуум зуум и тук ЛГ също ме изгубиха.
Иначе уникално усещане, но твърде голям ми идва за да мога да го отварям и затварям с една ръка. Това също ме отказва. С 2 думи - теоретично интересен, но на практика доста компромиси. Иначе за 1000 евро джаджата е направо евтина. Голям, солиден, привлича внимание. Просто не е топ смартфон, а нещо друго.

Телефоните са преходни, особено в моите ръце !
Цитирай
#82

От ЛГ никога не са имали претенции това да е топ смартфон.

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/256 Black + Samsung Galaxy Watch 5 Pro BT Titanium Gray
Цитирай
#83

То и земеделски производител не би харесал Ферари за работата по кърищата, а ще си купи комбайна и трактор. За него Ферари-то няма да е топ машина, а ще е такава с много компромиси.
Тука същото-игрички, херцове, зумчета...
Ами има други телефони, 99.7% от останалите-разни геймърски, топ флагмани, със 100 кратен зуум и 200 мегапиксела и тем подобни безсмислени скучнотии.
Цитирай
#84

LG Wing отчете неочаквано слаби продажби. Вместо заплануваните 2 миллиона, към момента се продадоха само 50 000 бройки в Южна Корея. Продажбите не се покачиха дори, когато южнокорейският оператор LG Uplus намали цената на модела почти наполовина за сметка на субсидии предвидени за това.

http://biz.heraldcorp.com/view.php?ud=20...000119&utm

 
[-] 1 потребител изказва благодарност на NoMaD за това мнение:
  • ganchev
Цитирай
#85

Междувременно от компанията продължават да развиват функционалността на нестандартния дизайн и сега стана ясно, че потребителите на Verizion получават обновление на системния софтуер с версия F100VM10d, което включва и поправките за сигурността на Android за ноември. Основната новост в интерфейса е възможността за прехвърляне на приложения между двата дисплея. Това става чрез жест с три пръста или от панела с бързи настройки.

https://mobilebulgaria.com/news/lg-wing-...obnovlenie

 
[-] 1 потребител изказва благодарност на NoMaD за това мнение:
  • ganchev
Цитирай
#86

Как ви се вижда за 1800лв.
@Monipeev Ясно. Аз също си го помислих, но нали да е достоверно.  Big Grin

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#87

Не бих дал толкова пари за телефон със среден клас процесор. Да, телефонът определено е интересен с въртящите се екрани, но конкретно за себе си не намирам голяма практическа полза от тях. Иначе ако теб те кефи, давай. Кеф цена няма... Wink

Sent from my OnePlus 7T
Цитирай
#88

Да разбирам , че от:
Ferrari Enzo с 600 коня
Porsche Carrera GT с 600 коня
Mercedes SLR MCLaren с 600 коня
И тунингован Opel Corsa с двигател 1000 коня...ти моментално би избрал Opel-a, без да мислиш и без да гледаш абсолютно нищо друго?
Много интересни хора, зомбирани от цифрички, са събрани в тоя форум!
Цитирай
#89

Къде е тази Корса? Давам 1800 лв. за нея, колкото струва LG-то.
И аз не виждам смисъл от този модел, но другия (Rollable май беше) който се очаква е най-доброто решение от сгъваемите изгъзици.

1916 
Цитирай
#90

Имам предвид ,че съвременните цифрофи зомбита гледат само цифричките и нищо друго. Гледат процесорчето-флагмЕнче, което било с цели 0.5 секунди по-бързо от "средния клас". 1900 лв им било много.
А хич не се замислят че, ако беше c турбогигамегаultra процесор Snap Dragon 765+, щеше да струва минумум 3500 лв.
И тогава кусурите щяха да са примерно защо се плъзгал наляво, а не надясно.
Сега като се появи плъзгащия ще има-ама как може 3000 лв???
А че Fold струваше като излезна над 8000 лв, а Huawei Mate X над 11 000 лв, но тогава всички бяха пас!
Пак ще го напиша-и с "флагмански" процесор, и 1200 лв да е, и 3500 да е, и с вградена камера на Hasselblad да е, и по едно кюлче злато да им снася на ден-пак ще му намерят кусур да не го купят. Ама как може, ама що снася жълто злато, а не розово-мани го, не става, искам си пластмасовияи най-нов Samsung за само 3000 лв!...
И те така...
Цитирай
#91

На Huawei им видяха сметката.  Самсунг останаха без конкуренция във високия клас и взеха да правят каквото си искат. Очаквам само Сони и осноено LG да покажат нещо ново, но да е различно от този Wing, че на мен не ми харесва, а и не виждам практическо приложение с моето ползване.
Все пак браво на LG за различното мислене с модели като този.

1916 
Цитирай
#92

Грешно си ме разбрал, пич. Фен съм на LG и с нетърпение очаквам новия V70 или както там ще се казва. Обаче за този Wing има противоречиви отзиви. Гледал съм ревюта и просто не ме кефи.

Sent from my OnePlus 7T
Цитирай
#93

И аз съм им фен на LG, но флагман с флагманска цена и среден клас процесор - не благодаря.
Цитирай
#94

(2020-12-30, 18:36:01)NoMaD написа:  LG Wing отчете неочаквано слаби продажби. Вместо заплануваните 2 миллиона, към момента се продадоха само 50 000 бройки в Южна Корея. Продажбите не се покачиха дори, когато южнокорейският оператор LG Uplus намали  цената на модела почти наполовина за сметка на субсидии предвидени за това.

http://biz.heraldcorp.com/view.php?ud=20...000119&utm

(2021-01-02, 20:13:08)greensmoke7777 написа:  Много интересни хора, зомбирани от цифрички, са събрани в тоя форум!

И в Корея такива зомбирани. Никакви патрЕоти.

Стана ясно, че софтуерът на телефона работи лагаво и корейците продължават да развиват. Телефонът е нишов, ДОнякъде интересен, но за тая цена и тия характеристики, явно потребителите не са особено привлечени. И не можем да ги виним!

Cognosce te ipsum!
Цитирай
#95

Първо пишеш нишов, а после "на тая цена".
С което си прав. Цената е безумно ниска за такъв уникален телефон. А ниските продажби са , не защото имал "средни характеристики", а защото е нишово устройство и на всичкото отгоре изключително странно. Няма как да има огромни продажби. Дори и аз трудно бих се навил да си го купя, а какво да говорим за останалите. Въпреки ниските продажби, цифричките, процесорчетата, паметките, херцчетата и тем подобни маловажни ,сектантски глупости, Wing си остава уникален и единствен такъв телефон.
Цитирай
#96

И все пак нали са го създали да им носи печалба, не за слава.
На мен ми харесва, защото изглежда стабилно устройство, няма видими недостатъци, а за софтуера е нормално, да има още какво да правят, аз също не виждам с какво този телефон е по-добра оферта от сегашните и не ми е много смислен, но е нещо различно и е добре, че LG все още мислят иновации.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#97

С тия два екрана е нормално софтуера някъде да куца, но ще го оправят.
Според мен Wing ще потъне в забрава.
Velvet направи стабилна крачка напред, V60 също се прие доста добре, но Wing е мегастранен телефон. Въпреки това не е някакъв евтин боклук , а е доста изпипан ,особено механизма му, в който даже са вкарали най-малката хидравлика в света.

Според мен тая година ще е ключова за LG!
Очакваме V70, очакваме Velvet 2, очакваме и Rollable телефона им. Може би и Wing 2 да има, но по-скоро май като гледам едва ли ще има.
Което ще означава само едно-Wing е просто един странен нещо като прототип, пуснат на пазара, не за продажби и печалби, а само за една огромна реклама на LG. Защото много хора говориха за Wing, телефонът взе участие и в едни от големите продукции на Холивуд, беше и в скъпарски музикални клипове, а в Youtube само първите 5 видеа с най-много гледания за телефона са събрали общо около 40 млн гледания. Wing е само една реклама за LG, хората само да говорят колко бил странен, уникален и тн. Но да говорят. След години според мен това нещо ще е мегарядко и ще струва доста повече от 2000 лв.
Цитирай
#98

LG Wing отличен на CES заради уникалната си концепция.
LG Velvet също е отличен.
Сред останалите фаворити са още:
Samsung Z Flip
Samsung Note 20
Samsung A51
Asus ROG 3
One Plus 8 Pro
TCL 10

https://lifestyle.bg/mobile/ces-2021-i-k...atsii.html
Цитирай
#99

В тестовете на DxOMark LG Wing получи 110 точки.

[Изображение: 49239e022460.png]


 
Цитирай

Тия сайтчета хич не ги следя-110 точки много ли е или малко?
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)