Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Гледане на IPTV безплатно
#76

Здравейте,
Нов съм в областта на TV Box-те, може ли някой да ми помогне с качването на playlist в TiViMate, току що го свалих от PlayStore и не мога да подкарам телевизия.

Благодаря ви предварително за съдействието.
Цитирай
Аксесоари
#77

Здравей те, имам android box X88 pro 10 какво приложение мога да сложа за да гледам безплатно телевизия български и чужди.
Благодаря ви предварително
Цитирай
#78

ОТТ Navigator примерно и търсиш портал и МАК. Разбира се има и други плеари - IPTV extreme, Stb emu и т.н.
Портал и МАК от групите в телеграм
Цитирай
#79

И всяка седмица си играеш като луд да търсиш и вкарваш работещи портали. Пуснеш си мач и спре портала. Докато намериш работещ първото полувреме свършило.

Pixel 7 Pro Hazel 
Цитирай
#80

Неудобно е, но поне не те дерат...

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай
#81

(2022-08-10, 16:54:49)nanobanano написа:  И всяка седмица си играеш като луд да търсиш и вкарваш работещи портали. Пуснеш си мач и спре портала. Докато намериш работещ първото полувреме свършило.

Други варианти за безплатно имаш ли? Ако имаш дай. Не е най-удобното, но пълно щастие няма
Цитирай
#82

tivimate premium позволява ли едновременно ползване на няколко у-ва, ако да, колко броя
Цитирай
#83

Един акаунт е до 5 броя телевизори.
Цитирай
#84

5 броя едновременно ли

могат ли у-вата да са на различни интернет доставчици
Цитирай
#85

Не съм пробвал при различни доставчици но принципно не трябва да има проблем. На практика ограничението е да са активни едновременно максимум 5 устройства. Можеш да махнеш 1 и да акривираш друг на негово място.
[-] 1 потребител изказва благодарност на bse07 за това мнение:
  • sas
Цитирай
#86

то това си е едно у-во

има ли официален сайт на производителя
Цитирай
#87

(2023-02-13, 15:13:49)sas написа:  то това си е едно у-во...
Не разбрах какво имаш в предвид, но ако инсталираш tivimate premium на 5 телевизора, за да ги активираш ти трябва един акаунт. Ако ти потрябва шести телевизор, то трябва или да си закупиш нов акаунт или чрез телефона да премахнеш някой от активните за да станат четири и да можеш да активираш новия телевизор със стария акаунт. 
Излиза си през офицалния google play  за телевизорите.
Той си е само iptv player и в него няма листи.
[-] 1 потребител изказва благодарност на bse07 за това мнение:
  • sas
Цитирай
#88

прав си
не съм прочел добре предния ти пост

за мен е важно едновременно да може да се ползва плеъра на до 5 у-ва
Цитирай
#89

Може да се ползват едновременно до 5 устройства. Органичението може да дойде от източника на съдържание - плейлиста или портал, но за сметка на това всяко от устройствата може да се ползва и с различни източници.
[-] 1 потребител изказва благодарност на bse07 за това мнение:
  • sas
Цитирай
#90

Има ли платена бг иптв на приемлива цена ? Под приемлива да се разбира под цените на основните играчи.

Останах изумен, като видях оферти за 1000руски канала за 1$, даже имаше HD и 4к сред тях.
Цитирай
#91

(2023-02-14, 09:23:14)emzo написа:  Има ли платена бг иптв на приемлива цена ? Под приемлива да се разбира под цените на основните играчи.

Останах изумен, като видях оферти за 1000руски канала за 1$, даже имаше HD и 4к сред тях.
Има ... https://playtv.bg/?gclid=CjwKCAiA_6yfBhB...PYQAvD_BwE

Дано не се счита за реклама.

Изпратено от моят CPH2409 с помощта на Tapatalk
[-] 1 потребител изказва благодарност на BlackBone за това мнение:
  • emzo
Цитирай
#92

Teствал съм ги преди време, качестовото беше зле дори на ХД каналите, но беше съвсем в началото на услугата.
Ще ми е интересно да видя дали имат прогрес.

Благодаря.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 3 гост(и)