Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Кои телефони ви останаха в сърцето за цялата история до тук?
#26

Най-много съм се радвал като си взех Nokia 6510.
Цитирай
Аксесоари
#27

Samsung Galaxy Note 4 ми остана в сърцето завинаги. Ползвах го три години и половина и никой друг от притежаваните от мен апарати не се е и доближил до този срок. Може би за този личен рекорд подпомогнаха обстоятелствата че Note 5 не се предлагаше в Европа, а Note 7 излезе бомба със закъснител.

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
Цитирай
#28

(2020-06-14, 23:48:11)jivkojj написа:  Черният HTC One M7 е може би най-красивия телефон, който съм имал.
Съгласен, много добър и хубав телефон. Щеше да е идеално (за времето си) устройство, ако не беше отвратителната му батерия, която се разреждаше горе-долу със скоростта, с която се зарежда.
Цитирай
#29

LG V20-определено! сменяема батерия ; инфрачервен порт ; MIL-810 ;дизайн 10/10 ; произвежда се САМО в Южна Корея............

S 23 ULTRA 1000 GB , THL
Цитирай
#30

Nokia Classic 3700 - Първия ми телефон с MP4 и Java Игри

Sony Xperia X8 - Първия ми телефон с Android и разбира се първия ми телефон с Root и Custom Rom CyanogenMod (От там се запалих) Колко часа имам имам изгледани на YT на тоя телефон и аз не знам, над 15 хиляди часа....

Sony Xperia Z3 - Първия ми телефон с нормална камера и по - нов андройд. Работи си още с Android 7.0 бета официална от Sony Sad Няма стабилна 7.0 защото Google не направиха драйвъри за SD801 и Sony се отказаха.

Xiaomi Mi5 - Първото ми Xiaomi където ме зариби още повече по Root, Custom Rom ове, кернели и всякакви други такива.

Galaxy S9+ > Note 10+ 5G > Mi 9 SE > P40 Pro > Mi 9 SE > OPPO Find X3 Pro 5G > iPhone 13 Mini Starlight 512GB > Z Flip 3 256GB + Galaxy Watch 4 Classic 46mm > iPhone 13 Pro Max + Apple Watch 7 45mm S22 Ultra 12/256 + Galaxy Watch 4 40mm VIVACOM  Heart
Цитирай
#31

Прекрасна тема.Спомени, носталгия, но приятно.Първия естествено, преди около 100г. - ERICSSON A2628s.Мисля изпреварил времето си беше - 4000 мА/ч батерия - зареждаш и забравяш, а и както сподели колегата @nzim тръпката за интернет през WAP и не на последно място сериозната антена с която си почесвах ушите Smile.
Имаше и други после до LG G2.Жесток телефон.Пак за времето си, страхотно подреден софтуер, дизайн и сглобка - първия с тесни рамки, а бутоните на гърба още ми липсват.Жив си е, но не мога да му намеря оригинална батерия.След повече от 6г. вярна служба държи половин ден.Преди месец го смених за Realme X2 Pro.Всеки ден се убеждавам, че не сбърках.Добро китайче Smile.Ако някой може да помогне с оригинална батерия за LG G2 ще съм благодарен.
Цитирай
#32

Доста телефони съм сменил. Въпреки че бях малък когато имаше бум на Pocket PC, флипове, слайдери постоянно врънках нашите за нов телефон. Обожавах телефони и до ден днешен си пазя всичките. Любимия ми флип беше Motorola  Razr V3i, но най- най любимия ми телефон си остана едно Blackberry. Баща ми ми го подари бях влюбен в него. Беше до възглавницата ми всяка вечер докато спя Big Grin Дизайна направо ме караше ( и в момента пак) да получавам душевни оргазми всеки път като го погледнех Big Grin, а като ми дойде първия силиконов кейс от Ибей малее каква радост беше... за жалост никога няма да се върнат тези времена... Тогава всеки телефон си имаше душа и идентичност, а сега всичко е една стъклена плочка...
   

Samsung S 24 Ultra 256GB. Titanium Grey
Цитирай
#33

(2020-06-16, 22:08:51)vengard написа:  Ако някой може да помогне с оригинална батерия за LG G2 ще съм благодарен.
Цък

NeXus 5  ---> NeXus 5X | Pixel 5 Sorta Sage[Изображение: rh3XAulR_t.jpg]






Цитирай
#34

На Сити тел само заглавията са им оригинални
Цитирай
#35

(2020-06-16, 22:08:51)vengard написа:  Ако някой може да помогне с оригинална батерия за LG G2 ще съм благодарен.
Какво мислите за този сайт, за батериите  https://telefon4e.com/original-battery-for-lg-g2-d802
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)