Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Mate 20 Pro/S10 Plus/Xiaomi Note 10 Pro/Mate 20 X
#51

(2020-06-21, 20:29:11)RiseOfTheLycan написа:  Около 800 лв...
Ами добре дай предложи нещо друго...
LG G8 е добър
Цитирай
Аксесоари
#52

(2020-06-21, 20:47:39)DoryanY написа:  LG G8 е добър

След G4 и V10 не купувам LG...знам, че сега навярно няма нищо лошо в телефоните, но не...

iPhone 14ProMax/Samsung S22Ultra/vivox80pro

Цитирай
#53

То за 800лв. флагмани вече няма, поне нови, даже и Xiaomi нямат. Един Samsung Galaxy Note 10 Lite или Samsung Galaxy S10 Lite  с план или от OLX.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
[-] 1 потребител изказва благодарност на hazART за това мнение:
  • Bavarche
Цитирай
#54

Можеш да изчакаш ъпдейта 10.1 на Мате.Може това с потъмняването да се оправи
Цитирай
#55

(2020-06-21, 22:33:39)hazART написа:  То за 800лв. флагмани вече няма, поне нови, даже и Xiaomi нямат. Един Samsung Galaxy Note 10 Lite или Samsung Galaxy S10 Lite  с план или от OLX.
Мммм иматSmile
 F2 pro от алиекспрес до вратата.
Нов, 865, без изрезки, страхотен телефон.

Galaxy Note 10 plus 
Galaxy S21 Ultra
Galaxy S23 Ultra
Galaxy S24 Ultra
Цитирай
#56

(2020-06-21, 22:33:39)hazART написа:  То за 800лв. флагмани вече няма, поне нови, даже и Xiaomi нямат...
Това, че ти не знаеш, не значи, че няма. Други брандове имат. OPPO RENO3 или REALME 6 Pro например дори са под тази цена.

 
Цитирай
#57

Пред оппо и ксиаоми по-добре хуауея и самсумга му. Аз с тия проби колко главоболия си докарах.

Изпратено от моят LM-G850 с помощта на Tapatalk
[-] 1 потребител изказва благодарност на Marto.g за това мнение:
  • Bavarche
Цитирай
#58

Той Pocophone F2 Pro е с флагмански характеристики, но няма нищо общо с Huawei Mate 20 Pro и Samsung Galaxy Note 10+, пък и го гледам по Технотата, че е над 1000лв.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#59

(2020-06-22, 13:15:34)Marto.g написа:  Пред оппо и ксиаоми по-добре хуауея и самсумга му. Аз с тия проби колко главоболия си докарах.
Въпросът бе, дали се предлагат устройства с флагмански характеристики за подобни пари. И се оказа, че се предлагат. А право за избор на всеки и дали си заслужава, това вече е съвсем за друга тема.

 
Цитирай
#60

(2020-06-22, 10:44:37)NoMaD написа:  Това, че ти не знаеш, не значи, че няма. Други брандове имат. OPPO RENO3 или REALME 6 Pro например дори са под тази цена.
Критикуваме и даваме грешен пример. После критиката увисва във въздуха. 
От кога такива процесори се слагат във флагман?
[-] 2 потребители изказват благодарност на cavaliere за това мнение:
  • Bavarche, milss
Цитирай
#61

(2020-06-22, 15:48:39)cavaliere написа:  Критикуваме и даваме грешен пример. После критиката увисва във въздуха. 
От кога такива процесори се слагат във флагман?
А за тези пари с какъв трябва да е?

 
Цитирай
#62

Той все такави бесни китайци дава, които ги няма тук или се продават от сив внос, което означава, че гаранцията е само на хартия и актуализации може и да няма. Аз не мисля, че човек който е ползвал най-доброто от Samsung и Huawei ще скочи на някаква китайска пръчка, която тепърва навлиза.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
[-] 3 потребители изказват благодарност на hazART за това мнение:
  • Bavarche, BGDropche, RiseOfTheLycan
Цитирай
#63

@RiseOfTheLycan Ако си на Vivacom бегай колкото се можеш повече от Samsung, ще загрява без значение модела точно от едни Facebook.

Модемите на Samsung и мрежата на Viva - та не се разбират.

Пътувам си аз някъде на планина и телефона си ми е в джоба и не съм го пипал от 2 часа (S9+) почвам да усещам как ми пари на крака от телефона и го изкарах, целия гореше и батерията от 70%~ беше паднала до 15%~ само за два часа пътуване.

Антените на Viva та са по малко от на Telenor и A1 и са оптимизарани за по далечни разстояния и това не се харесва на модемите на Samsung и си е постоянно главоболие.

Имах S9+ и се мъчих да разбера от какво пада така батерията за 2 часа чисто нов и от какво грее, продадох го викам хубу дефектен е бил. Galaxy Note 10+ от Англия си бачкаше перфе на Vodafone и като мина един месец отидох да ми го разкодират безплатно и си сложих Viva - та и се върнах в България.

Още с прибирането усетих че батерията ми е паднала повече от нормалното в Standby като се има напредвид че съм бил в самолет и е бил на Airplane Mode.
След бърза проверка установих че от както съм спрял Airplane Mode от летището до ресторанта и вкъщи е паднала батерията с цели 25% с 2 телефонни разговора по 1 минута.
Без да пиша и без да се оплаквам тука (Раздела на S9 го оревах целия) направо го продадох тоя Note 10+ без да се замисля.

Имал съм преди Xiaomi Mi5 и беше що годе ок. Казах си че ще пробвам пак някое Xiaomi и така отидох в магазина и без да му мисля много просто избрах някое където не е Low End/Low-Mid Range и си виках ще го сменя щото нещо не ме кефи че е Xiaomi и го имах като междинен тел, ама колкото повече отлагах продажбата му, толкова повече му свиквах и не намирах абсолютно никакъв смисъл да си взимам Flagship отново.

(Лесно може да се направи проверка относто оплакванията ми към Samsung - а и Xiaomi - то)

Miui 12 е не по малко добър от One UI.
Все пак си изказвам мнението някой да не го приеме на вътре и да си каже "Само говори колко са хубави"

Всеки един флагман е хубав, Note 10 Pro не е по далеч.

Извода е: Ако си на Vivacom не копувай Samsung.
Не виждам какъв е смисъла да взимаш Mate 20 X като имаш Mate 20 Pro и не те кефи.
Pocophone F2 Pro не си взимай защото ще ти се струва че си Downgrade - нал вместо Upgrade - нал.
Huawei Mate 20 Pro и Samsung Galaxy Note 10+ го бият във всеки аспект освен Performance.
От Oppo единстено бих заложил на Oppo Find X2 Pro щото като погледнеш ревюта, визия, характеристики изглежда че бие всякакви Xiaomi та, Samsung и, Huawei и iphone
Realme са 50/50 и не са се доказали в Европа.
Oneplus са Oppo така че същото се отнася и за тях.

Galaxy S9+ > Note 10+ 5G > Mi 9 SE > P40 Pro > Mi 9 SE > OPPO Find X3 Pro 5G > iPhone 13 Mini Starlight 512GB > Z Flip 3 256GB + Galaxy Watch 4 Classic 46mm > iPhone 13 Pro Max + Apple Watch 7 45mm S22 Ultra 12/256 + Galaxy Watch 4 40mm VIVACOM  Heart
[-] 4 потребители изказват благодарност на BGDropche за това мнение:
  • Bavarche, Dikich, DoryanY, RiseOfTheLycan
Цитирай
#64

Google Pixel 3A XL не е флагман но е с добри характеристики
Цитирай
#65

(2020-06-22, 15:53:05)hazART написа:  Той все такави бесни китайци дава, които ги няма тук или се продават от сив внос, което означава, че гаранцията е само на хартия и актуализации може и да няма. Аз не мисля, че човек който е ползвал най-доброто от Samsung и Huawei ще скочи на някаква китайска пръчка, която тепърва навлиза.
На практика Realme, който има сериозна популярност в Индия, са част от BBK Electronics като компанията черпи целия си опит от смартфоните на Oppo, Vivo и OnePlus. Не си мисли, че са се появили "ей така от нищото" и успехът им е "случаен". Зад новата компания има години опит с доказали се във времето брандове. Относно сивия внос на телефони, което повтаряш във всяка тема, сякаш е мантра - официалните продажби в България са стартирали още миналия месец, като някои от моделите вече са налични през търговски вериги и онлайн търговци, а скоро ще се появят и при операторите, което определено е добра новина за търсещите още по-изгодна цена. За повече инфо - Тук

 
[-] 1 потребител изказва благодарност на NoMaD за това мнение:
  • fifth_root
Цитирай
#66

Не мога да се съглася, че Покофон Ф2 про е по-слаб модел от Мате 20 про.
НЕ знам защо, но не мога.

Темата много се разводни и объркахме още повече автора, но давате интересни идеи за смартфони, признавам.

Galaxy Note 10 plus 
Galaxy S21 Ultra
Galaxy S23 Ultra
Galaxy S24 Ultra
[-] 1 потребител изказва благодарност на Victormihov за това мнение:
  • fifth_root
Цитирай
#67

Викче разбрахме колко много ти харесва тая пръчка, ама нещо не ти се дават безумните 1000лв. само за един 865, а? Има защо да не ти се дават, така е. Smile Поко Ф2 има САМО един процесор и ТОВА Е, нищо друго.

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/256 Black + Samsung Galaxy Watch 5 Pro BT Titanium Gray
[-] 1 потребител изказва благодарност на nowhere за това мнение:
  • Bavarche
Цитирай
#68

@nowhere, интересно мнение. Останал съм с впечатлението, че за теб също процесора е най-важното нещо.

1916 
Цитирай
#69

Важен е разбира се, но дали е Снап 865, 855 или Кирин 990, 980 не ми е от особено значение. Топ флагмански процесори са, като дори и миналогодишните надали ще срещнат нещо, което да ги затрудни през следващите 3г. Естествено, че тазгодишните са по-добри от миналогодишните, ама само на бенчмаркове.

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/256 Black + Samsung Galaxy Watch 5 Pro BT Titanium Gray
Цитирай
#70

Благодаря на абсолютно всички за мненията и подкрепата в избора си на телефон. Мислих и имах време да взема решение и той остана на Samsung Galaxy S10 Plus Green.
Силно се надявам да не съм направил грешка...дано всичко е наред.
Много ми хареса Oppo Find X2 Pro, но баси парата...хаха
Иначе @BGDropche да на вивата съм...и да...знаеш нататък...

Отново благодаря на всички...

iPhone 14ProMax/Samsung S22Ultra/vivox80pro

[-] 1 потребител изказва благодарност на RiseOfTheLycan за това мнение:
  • BGDropche
Цитирай
#71

Това за Самсунг и обхвата е като сестра ти, която я нямаш, ама е к*рва.
[-] 4 потребители изказват благодарност на fifth_root за това мнение:
  • martoo, master89q, RiseOfTheLycan, Victormihov
Цитирай
#72

Споделяй ако имаш същите проблеми като мен, ще ми е интересно да съм попаднал на 3 дефектни телефона подред. Big Grin

Galaxy S9+ > Note 10+ 5G > Mi 9 SE > P40 Pro > Mi 9 SE > OPPO Find X3 Pro 5G > iPhone 13 Mini Starlight 512GB > Z Flip 3 256GB + Galaxy Watch 4 Classic 46mm > iPhone 13 Pro Max + Apple Watch 7 45mm S22 Ultra 12/256 + Galaxy Watch 4 40mm VIVACOM  Heart
[-] 1 потребител изказва благодарност на BGDropche за това мнение:
  • Bavarche
Цитирай
#73

Не, не съм срещал такива оплаквания. А и ако беше реален проблем, все щеше да бъде повдигнат на въпрос от клиентите. Включително жена ми е на Виваком, че дори ми се струва по-често да има 4G на разни отдалечени от града места.

В теорията на вероятностите - не е изключено да си имал три дефектни модела. От обкръжението ми, до момента никой не е имал дефектен Самсунг, говоря за всички класове. А пробвал ли си друга СИМ карта в тези устройства, пак на същия оператор?
Цитирай
#74

То и аз не бях чувал за дефектен Huawei Watch GT, ама брат ми си взе октомври 2019 от технополис и беше дефектен, зареждаше до 80 и няколко процента и повече не искаше.

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/256 Black + Samsung Galaxy Watch 5 Pro BT Titanium Gray
Цитирай
#75

(2020-06-23, 19:34:52)RiseOfTheLycan написа:   ...Много ми хареса Oppo Find X2 Pro, но баси парата...хаха...
Ами Realme X3 Superzoom не е за изхвърляне също.

 
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)