Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Samsung Galaxy Watch 3 - мнения и отзиви

(2021-04-22, 14:42:02)felipe написа:  Часовника ти поддържа есим, активирал си екстрасим услугата на А1(плащаш допълнително левче за разговори или 5 лв за интернет) и часовника ти пак се разкача от мрежата на А1 при прекъсване на блутут връзката с телефона....това искаш да кажеш, че нещо не се разбира?

И аз това разбрах, но няма логика, защото двете неща са различни.
Блутут връзката ще прекъсне, но не би трябвало да губи мрежата на оператора.
Аз не съм активирала все още услугата екстра сим, но скоро ще го направя и тогава ще дам обратна връзка как е при мен.

Samsung Galaxy S10 Plus Prism White and Second Phone Nokia E 72
Samsung Galaxy S III Marble White -> Samsung Galaxy S 6 White Pearl ->
Цитирай
Аксесоари

Аз съм я активирала. Никакви проблеми. Не можах и аз много да разбера какъв точно е проблема на колегата. Но аз съм с А1 и ползвам услугата екстра сим и часовника си работи самостоятелно без никакви проблеми. Ако това не се случва при Вас, обяснете по-добре какъв точно е проблема, за да се опитаме да помогнем Smile

Изпратено от моят SM-G988U1 с помощта на Tapatalk
Цитирай

Жена ми е с екстра сим и същия часовник, няма никакви проблеми. Случва се да си забрави телефона у дома и имаме винаги връзка.

Изпратено от моят SM-N975F с помощта на Tapatalk
Цитирай

Аз също съм на А1 и нямам никакви проблеми със самостоятелния режим на часовника. Лично съм го пробвал и мога да кажа, че освен, че има връзка с мрежата на А1 за разговори, но също така работи и мобилния интернет през мрежата им.

Препоръчвам на @injow да се обърне за съдействие към А1. Подсказвам, че за да си активира мобилен план екстра СИМ картата трябва изрично да бъде отбелязано, че ще бъде eSim карта и че основно устройство ще бъде телефона. Дават QR код, който се сканира през приложението на Galaxy Wearable приложението.
Цитирай

''Перфектно'' мери кръвно !На часовника го измери 159/99 Smile Идеално за психоза а на апарата с който го калибрирах 113/68 дясна ръка, а на лявата 128/76, така че без излишни паники

Samsung Galaxy Z Fold 3 12/256

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/512

Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black 12/512





Цитирай

В медицината се наливат милиони за апаратура и има какво ли не, ама кръвно се мери още със слушалки и маншет.
То ако можело с 2 фото сензора, каквито са в часовника, щяха личните да го мерят на всички баби още от вратата, а не да слухтят на всяка по 2мин на коя колко и е.

Но и в ръководството на часовника си пишеше, че трябва веднъж месечно да се калебрира/ сверява с апарат. Така че ако не си го правил скоро, може и от там да дава такива големи отклонения
Цитирай

(2021-04-25, 02:44:44)rumo написа:  В медицината се наливат милиони за апаратура и има какво ли не, ама кръвно се мери още със слушалки и маншет.
То ако можело с 2 фото сензора, каквито са в часовника,  щяха личните да го мерят на всички баби  още от вратата, а не да слухтят на всяка по 2мин на коя колко и е.

Но и в ръководството на часовника си пишеше, че трябва веднъж месечно да се калебрира/ сверява с апарат. Така че ако не си го правил скоро, може и от там да дава такива големи отклонения

Калибриран е !
А и до колкото забелязах без да се калибрира той не функционира!

Samsung Galaxy Z Fold 3 12/256

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/512

Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black 12/512





Цитирай

Здравейте! Колебая се между Watch3(по-нов модел) и Active2(повече ми харесва дизайна)! Има ли някаква съществена разлика в издръжливостта на батериите и за колко време се зареждат?

Samsung Galaxy Note 3 Neo
Samsung Galaxy Note 4
Samsung Galaxy Note 8
Samsung Galaxy S9
Samsung Galaxy Note 9
Samsung Galaxy Note 20 Ultra
Цитирай

Имам ги и двата. Watch 3 (45 мм) като че ли издържа малко повече. От 0 до 100% се зареждат около 2 часа, но не съм засичал. Аз зареждам на 3 дена, когато батерията ми е на около 35%.
Цитирай

Watch 3 (45 мм) имам и го зареждам по 2х на ден Smile Сутрин и вечер по половин час ,батерията е някъде около 80% като почне да се зарежда .

Samsung Galaxy Z Fold 3 12/256

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/512

Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black 12/512





Цитирай

(2021-04-30, 08:38:06)trepacho написа:  Здравейте! Колебая се между Watch3(по-нов модел) и Active2(повече ми харесва дизайна)! Има ли някаква съществена разлика в издръжливостта на батериите и за колко време се зареждат?

Имал съм ги и двата и както съм писал някъде назад из темата актив 2 беше по-добър за мен и батерията му караше 4 дни срещу 3 при Watch3.
Единственият минус на Актив 2 за мен бе че екранът му е труден за опазване.
В Watch 3 ме привлече само функцията за измерване на кислорода в кръвта, която при Актив2 липсва.

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
Цитирай

(2021-04-30, 08:38:06)trepacho написа:  Здравейте! Колебая се между Watch3(по-нов модел) и Active2(повече ми харесва дизайна)! Има ли някаква съществена разлика в издръжливостта на батериите и за колко време се зареждат?

И аз го предпочетох заради дизайна. На 3 дена го зареждам. Синхонизиран постоянно с тела,нотификации,сън...Лепнал съм отгоре едно стъкло на Spigen и така го спасих на няколко пъти.
Цитирай

(2021-04-30, 16:38:17)Dodcha написа:  И аз го предпочетох заради дизайна. На 3 дена го зареждам. Синхонизиран постоянно с тела,нотификации,сън...Лепнал съм отгоре едно стъкло на Spigen и така го спасих на няколко пъти.

 На колко процента е батерията преди зареждането и колко време се зарежда?

Samsung Galaxy Note 3 Neo
Samsung Galaxy Note 4
Samsung Galaxy Note 8
Samsung Galaxy S9
Samsung Galaxy Note 9
Samsung Galaxy Note 20 Ultra
Цитирай

Здравейте,

Вчера си поръчах две каишки за часовника от Ибей, но си търся протектор за екрана.
Попаднах на този https://www.emag.bg/styklen-protektor-ho...DGR672MBM/ - Имате ли впечатления от него?
Знаете ли къде в София поставят протектори на часовници? Питах на едно две места, но имат само протектори за Apple Watch.

Предварително благодаря и Весели празници!

Samsung Galaxy S10 Plus Prism White and Second Phone Nokia E 72
Samsung Galaxy S III Marble White -> Samsung Galaxy S 6 White Pearl ->
Цитирай

Бях се пробвала с няколко протекторат от Али Експрес и не бях доволна от никой. Сега съм с протектори и на двата часовника от тук и съм много доволна от тях. Протекторите не са стъклени, хидрогел или нещо такова се водят, режат ги на място на машина, спрямо размера. И на телефона съм с такъв, защото не мога да си намеря стъклен, който да ми хваща пръстовия отпечатък. Реално е GSM Сервиз, продават и аксесоари за телефон. Не знам точния адрес, за това обяснявам: Тръгвате по Стамболийски след Ботев, посока Света Неделя, вървите на десния тротоар. И завивате надясно по ул."Княз Борис". Пада се веднага в дясната страна, почти на ъгъла със Стамболийски. Ето снимка от google maps, защото не знам точния адрес (може би се води "Княз Борис 1" 111 или пък се води на Стамболийски....
P.S Тапата смачка снимката доста, вижда се номер, отлявата страна на блока, ако не се разчита добре пише "109"
[Изображение: 6c2a50ae264bf91386796b70f5597892.jpg]

Изпратено от моят SM-G988U1 с помощта на Tapatalk
Цитирай

(2021-05-01, 08:57:20)NaniG написа:  Здравейте,

Вчера си поръчах две каишки за часовника от Ибей, но си търся протектор за екрана.
Попаднах на този https://www.emag.bg/styklen-protektor-ho...DGR672MBM/ - Имате ли впечатления от него?
Знаете ли къде в София поставят протектори на часовници? Питах на едно две места, но имат само протектори за Apple Watch.

Предварително благодаря и Весели празници!

Поръчай си от Али-то, ако имаш търпение да чакаш. Виждам че търсиш за малкиа вариант, ако беше за големия щях да изровя от бюрото в офиса ми 1-2 останали стъкла.

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
Цитирай

(2021-05-01, 12:21:03)any9 написа:  Бях се пробвала с няколко протекторат от Али Експрес и не бях доволна от никой. Сега съм с протектори и на двата часовника от тук и съм много доволна от тях. Протекторите не са стъклени, хидрогел или нещо такова се водят, режат ги на място на машина, спрямо размера. И на телефона съм с такъв, защото не мога да си намеря стъклен, който да ми хваща пръстовия отпечатък. Реално е GSM Сервиз, продават и аксесоари за телефон. Не знам точния адрес, за това обяснявам: Тръгвате по Стамболийски след Ботев, посока Света Неделя, вървите на десния тротоар. И завивате надясно по ул."Княз Борис". Пада се веднага в дясната страна, почти на ъгъла със Стамболийски. Ето снимка от google maps, защото не знам точния адрес (може би се води "Княз Борис 1" 111 или пък се води на Стамболийски....
P.S Тапата смачка снимката доста, вижда се номер, отлявата страна на блока, ако не се разчита добре пише "109"
[Изображение: 6c2a50ae264bf91386796b70f5597892.jpg]

Изпратено от моят SM-G988U1 с помощта на Tapatalk
Благодаря. Там питах и нямаха. Ще мина пак да проверя или ще им звънна по телефона. Smile
Препоръчвам ги и като сервиз са добри. Преди години моя приятелка ме заведе там.

Samsung Galaxy S10 Plus Prism White and Second Phone Nokia E 72
Samsung Galaxy S III Marble White -> Samsung Galaxy S 6 White Pearl ->
Цитирай

Хм, не е възможно. Те ги режат на място на машина. Да, налични може да нямат, но стават за 2мин. Слагала съм няколко протектора там. Последния преди няколко месеца. Една жена ме обслужваше, тя ги реже и слага. Освен да не е била тя, а някой който не е запознат.... Идея нямам защо така са ти казали. Но настоявай и разпитай по-подробно. Освен "материала" да е изчерпан, но пък щяха да кажат.... Явно си попаднал на някой, който не е запознат, друго обяснение нямам.

Изпратено от моят SM-G988U1 с помощта на Tapatalk
Цитирай

(2021-05-02, 15:42:01)any9 написа:  Хм, не е възможно. Те ги режат на място на машина. Да, налични може да нямат, но стават за 2мин. Слагала съм няколко протектора там. Последния преди няколко месеца. Една жена ме обслужваше, тя ги реже и слага. Освен да не е била тя, а някой който не е запознат.... Идея нямам защо така са ти казали. Но настоявай и разпитай по-подробно. Освен "материала" да е изчерпан, но пък щяха да кажат.... Явно си попаднал на някой, който не е запознат, друго обяснение нямам.

Изпратено от моят SM-G988U1 с помощта на Tapatalk

Ние тогава ходихме за друго и аз питах между другото за протектор за часовника, както и за калъфчета за Buds+. Ще се разходя тези дни или ще им звънна по телефона. Smile

Samsung Galaxy S10 Plus Prism White and Second Phone Nokia E 72
Samsung Galaxy S III Marble White -> Samsung Galaxy S 6 White Pearl ->
Цитирай

От седмица съм с Active 2! Доволен съм! Единствено съм  озадачен от показанията за съня, и по-точно дълбокия сън! Часовника ми показва за всичките дни на използване от 1, 2 минути до 15, 20 минути! Последната нощ ми показа 0 минути дълбок сън! С предишните часовници GT2 и GTR2 показанията ми бяха от 1 час и 20 минути докъм 2 часа! Пробвах различните настройки за мерене на пулса ( включено, 10 мин., ръчно), но без резултат! Бихте ли споделили вашия дълбок сън колко продължава?

Samsung Galaxy Note 3 Neo
Samsung Galaxy Note 4
Samsung Galaxy Note 8
Samsung Galaxy S9
Samsung Galaxy Note 9
Samsung Galaxy Note 20 Ultra
Цитирай

Сега го прегледах моя дълбок сън. Същата работа, от 0 до 25мин. От преди месец имам един заблуден 1.30ч и едни 30мин. И това е. Имам спомен преди време, че беше средно около 1-2ч, но наистина скоро не съм го гледала.

Изпратено от моят SM-G988U1 с помощта на Tapatalk
Цитирай

На Active 2 и Watch 3 е едно и също с дълбокия сън. Мислех си, че при мен е проблема, но явно е софтуерен проблема. Мисля да пиша в Samsung Members.
Цитирай

Значи проблема е "глобален"  Big Grin Big Grin Big Grin

Samsung Galaxy Note 3 Neo
Samsung Galaxy Note 4
Samsung Galaxy Note 8
Samsung Galaxy S9
Samsung Galaxy Note 9
Samsung Galaxy Note 20 Ultra
Цитирай

Моля за помощ.Galaxy Watch 3 постоянно губи връзка и се дисканетва със Самсунг А 72
Цитирай

Пробвай на друго устройство и ако и там прави така го занеси на сервиз.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)