Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Samsung Galaxy Watch 3 - мнения и отзиви
#26

Watch 3 45 mm wifi
Цитирай
Аксесоари
#27

Честито!
Сподели 2-3 думи, ако си ползвал старото галакси каква е разликата?
А и предполагам вече имаш някакви впечатления за батерията, колко пада и за колко се зарежда?

Между другото във вивата се усетиха, че са с невъзможни цени и доста ги намалиха.
От 600лв с най-големият план, сега е вече 440.
Цитирай
#28

Ползвал съм ги всичките. Накратко, Activ 2 с подобрени сензори в поизтънен корпус на Watch, с малко по-голям екран и тънък безел. При батерията засега не намирам разлика, интерфейса е същия с няколко добавки. Като цяло обаче надграждането е осезаемо спрямо предните модели.
П.с. Колко дълго кара батерията не знам. Винаги съм зареждал часовниците си сутрин и вечер докато съм в банята, без да гледам проценти от колко до колко и никога не съм оставал без ток, при всичко включено
Цитирай
#29

Ако можеш да засечеш колко време ще ти кара батерията, ще ми бъде от голяма полза а предполагам и не само на мен. Днес си продадох Active двойката и ще чакам да избера евентуално между титаниевата версия и шеста серия на Apple watch и живота на батерията най-вероятно ще бъде факторът, който ще наклони везните в едната или другата посока.

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
Цитирай
#30

Заредих го до край и приложението дава прогонозно 2 дни и 2 часа. АОД ми е изключен само докато спя, Актив двойката ми даваше и тя някъде там като време при моето използване, така че са съпоставими. Забелязал съм и нещо друго: Лятото, когато съм с къс ръкав, батерията пада по-бързо заради включването на адаптивната яркост на макс (настроена ми е на 5) от слънцето.
Цитирай
#31

То е ясно, че ще е за 2 дена, ама поне зареждането прави ли ти впечатление да е по-бързо. Или от 0- 100 = 2часа?
Цитирай
#32

(2020-08-11, 12:10:53)rumo написа:  То е ясно, че ще е за 2 дена, ама поне зареждането прави ли ти впечатление да е по-бързо. Или от 0- 100 = 2часа?

Няма начин да го оставя до нула. Все пак той ми служи, не аз на него Smile Струва ми се, че зарежда със същото темпо.
Цитирай
#33

Е да де то до 0 никой не го оставя. Нали като го включиш и е примерно на 50% и ти казва оставащо време до пълен заряд ..1ч-1ч,30.. колко?
Това имах предвид
Ако с доста по-малка батерия пак е колкото на старото галакси лошо
Цитирай
#34

Имах 42 и 46 мм Watch. Времето на заряд беше еднакво и за двата, а за разряд ясно че малкият заминаваше почти два пъти по-бързо. Затова мисля че зареждането не зависи от капацитета на часовниците, а се управлява по време. Може би се влияе и от това, че не използвам оригиналните им зарядни, а една комбинирана безжична фастчардж стойка на Самсунг - зарежда телефоните, слушалките, часовника - каквото сложиш. Явно самият часовник си задава напрежението/тока. Иначе конкретно преди малко ми даде от 40% час и тридесет.
Цитирай
#35

Я ми обяснете като на прост човек, с какво превъзхожда GW3 active2 примерно ?

Че им гледам сравнението и не виждам съществени разлики.
Евентуално ако измерване на кръвно, но само евентуално Smile
https://www.gsmarena.com/compare.php3?id...hone2=9784
Цитирай
#36

А1 са заявили поддръжка на есим засега само за лте варианта на тройката.
Цитирай
#37

(2020-08-12, 13:49:18)emzo написа:  Я ми обяснете като на прост човек, с какво превъзхожда GW3 active2 примерно ?

Че им гледам сравнението и не виждам съществени разлики.
Евентуално ако измерване на кръвно, но само евентуално Smile
https://www.gsmarena.com/compare.php3?id...hone2=9784

Освен на външен вид разликата между двата е че при SGW3 рамта е 1 гб/вътрешната памет е 8 гб спрямо 750мб рам
/4гб вътрешна при Active 2.
SGW3 ще мери кръвно, ще прави ЕКГ и ще мери наситеност на кислород в кръвта. Първите две функции се очакваше да се появят и в Актив 2, но вече цяла година никакви ги няма.

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
Цитирай
#38

Добре казано - ще мери...

Galaxy S24 Ultra & Galaxy Watch 6 Classic 47mm
Цитирай
#39

(2020-08-12, 14:47:36)tonus написа:  Освен на външен вид разликата между двата е че при SGW3 рамта е 1 гб/вътрешната памет е 8 гб спрямо 750мб рам
/4гб вътрешна при Active 2.
SGW3 ще мери кръвно, ще прави ЕКГ и ще мери наситеност на кислород в кръвта. Първите две функции се очакваше да се появят и в Актив 2, но вече цяла година никакви ги няма.
Тези разлики не оправдават разликата в цената между двата модела.
Цитирай
#40

Разликата е главно във външният вид и използваните материали, което разбира се не оправдава доста по-високата цена.

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
Цитирай
#41

Както казаха в едно ревю, това си е Актив 2 в ново тяло. Дори на обещания за бъдещи функционалности го докарва.

По-малката батерия, спрямо Watch е тотално отстъпление.

Единственото ново е цената, но тя е в полза на Самсунг. Не виждам какво печели потребителя с този модел...

Изпратено от моят Mi 9T с помощта на Tapatalk

Cognosce te ipsum!
Цитирай
#42

Потребителя нищо не печели. Аз продадох моят Actlve 2  само за да взема евентуално титаниевата версия на  Watch 3, но май подраних защото не знам кога ще я пуснат от Самсунг.

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
Цитирай
#43

За триене
Цитирай
#44

Колеги 41 или 45мм предпочитате? И от къде сте го взели ако не е тайна?

Samsung Galaxy S20+ 128GB, Cosmic Gray
Цитирай
#45

По-добре по-голям, така имаш по-голяма площ, за да работиш с дисплея. Те го пуснаха вчера, виж в операторите, Техно веригите, а ако искаш изчакай и в OLX.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#46

От миналият петък ги има в Технополис и Теленор, но и на двете места бяха запечатани и не се съгласиха да разпечатат бройка за да видя как стои на ръката и как изглежда на живо.

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
Цитирай
#47

Аз поръчах 45 мм, Black през eMAG, ще видим когато го получа дали ще ми допадне.

Samsung Galaxy S20+ 128GB, Cosmic Gray
Цитирай
#48

tonus нормално, после кой ще иска да го купи, да изложат мостри.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#49

От предните модели навсякъде има изложени мостри.


Днес вече разгледах и в Теленор и във Вива за жалост само черни бройки. На първо четене ми се видя доста евтино изпълнение спрямо първият уотч, че дори и спрямо металният Актив 2. 
Твърдо ще се чака титаниевата версия на Уотч 3  и шеста серия на Епъл и тогава ще реша окончателно.

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
Цитирай
#50

Тези от Теленор са много далеч от реалността с ценообразуването си. Във Вива ми дават 45 мм версия за 599,99лв с план от 26,99 лв, докато при Теленор ми искат 827,49 лв за план на същата стойност от 26,99 лв на месец.

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)