Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Samsung Galaxy Watch 3 - мнения и отзиви

(2020-09-09, 21:37:26)alexbg67 написа:  Бачка https://www.aliexpress.com/item/40008200...kgroup_101
Към 60на излизат, стига да не ги ковнат на митница... Интересно, че същият дизайн го има чист метален вариант  оксидирана стомана... Ми тежичко си е. Smile ОК, мерси, ще го мисля в перспектива.

Днес си я получих, доста по-лека е от стоманената. Мисля, че си заслужава. Продавачът е писал 5$ цена, нищо помпозно, добре опакована. За всеки с 22мм размер.

[Изображение: a2bc3b142aa53094829d8ed07be01a5c.jpg][Изображение: ade46d4b9f1ce2f68609f99b80ef721a.jpg][Изображение: d0a2a81a83009d4e29995645d3960497.jpg][Изображение: c5db422e6d7c321fcb4faf6a79f87f97.jpg]

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай
Аксесоари

Дай реални снимки Smile
Цитирай

Ето, едитнах се, ако трябва да нащракам и на дневна светлина? Smile

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай

Супер е, поръчах си и аз Smile
Цитирай

Понеже се получават няколко поредни поста за тази верижка, мерси на колегата Тонус за линка преди месец! Та... към нея в кутията има 3 крайни пружинни патента и 3 междинни плюс щифтче за прибутване. Не всички брънки са разглобяеми, огледайте внимателно кои стават (при регулиране на дължината).
Толкова от мен, приятно носене! Smile

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай

Единственият минус на верижката за мен е, че ако си с кокмати ръце много скубе?????

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
Цитирай
Big Grin 

Cool Big Grin Angel  Моите са умерено, видно от семпъла... Екстра ми е!  Storstark
Дано покритието излезе издръжливо!

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай

Те и моите са умерено космати, но ми е дискомфортно. Преди два дни получих една друга от неръждаема стомана с която нямам този проблем. Разбира се по-тежка е от титаниевата.
Верижка

Най-комфортно ми е със оригиналната силиконова каишка на Samsung. Пристигнаха ми и стъклените протектори за екрана и металният протектор за безела и това се получи като краен резултат:
[Изображение: 891951.jpeg]

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
Цитирай

И аз чакам няколко каишки, най съм се наточила на тази от снимката. Но това, което ми прави впечатление с подобен тип каишки, че ако е една идея по-широка на ръката батерията пада по-бързо. Някой има ли подобни наблюдения или просто така ми се струва на мен?
В момента имам подобна, но като махна едното парче става доста стегната, като го сложа е по-широка. В момента я нося широка и батерията отлита направо. В момента, в който сложа силиконовата и ми е по-ръката, нямам подобен проблем.... Някой някаква логика намира ли? [Изображение: ffb7480ded5a935099038a01f1f11f1a.jpg]
Цитирай

Цяла една брънка е доста голяма разлика, някои имат на самата закопчалка една малка междинна, но при малките няма такава. Явно сензорите при хлабав вариант по-често се адаптират. Тренирай за китка с пружина, за седмица ще уплътниш разликата, ще се увериш. 100, 150 пъти за 5 мин/ден стигат.

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай

А благодаря, харесвам си китката Но да, има логика за сензорите... Явно ще излезе нещо такова. Ще пробвам на стегнато, защото няма опция при закопчалката
Цитирай
Heart 

Не съм казал, че не е хубава...  Angel Blush Heart

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай

Я кажете, който са пробвали и предният модел, има ли някаква разлика в дисплеите. Като големина и пиксели ми е ясно, но дали е по-висока пиковата яркост. Не че на старият беше зле, но подобрен ли е в някакво отношение?

Шрифта, като е на макс пак сравнен с на предният модел по-едър ли е и осезаемо ли е.

Тайм аута след завъртнане на китката пак ли е такъв кратък - 4, 5 секунди и да стъмнява?

Батерията може ли да си изкара 2 пълни дена без аод

Че съм на път да се възнаградя с един...
Цитирай

Без АОД изкарва спокойно три пълни денонощия и ми остават 20 и няколко процента и тогава го включвам на заряд.

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
Цитирай

Ъпсурд, 2 дни с мъка.
Цитирай

3 дни СПОКОЙНО, че даже и 20%? Big Grin Това е постижимо, ако се ползва като ръчен часовник.

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/256 Black + Samsung Galaxy Watch 5 Pro BT Titanium Gray
Цитирай

Само съм му спрял АОД-то и всичко друго му се ползва. Постоянно измерване на пулс, следене на съня, автоматично откриване на тенировки и т.н. От това повече не знам какво да му ползвам, може би да кова пирони с него.
С пуснато АОД изкарва спокойно две денонощия.

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
Цитирай

Добре де за батерията е относително.

За другите неща, дето са ми важни- осбено размера на шрифра има ли някаква осезаема разлика?
Цитирай

(2020-11-04, 14:26:25)tonus написа:  Само съм му спрял АОД-то и всичко друго му се ползва. Постоянно измерване на пулс, следене на съня, автоматично откриване на тенировки и т.н. От това повече не знам какво да му ползвам, може би да кова пирони с него.
С пуснато АОД изкарва спокойно две денонощия.

Колега, нищо лично към теб, но ти си единствения, който и с галакси уотч вадеше 5 дни.

Ако му пусна и автоматичното откриване на тренировки и биксби войс сигурно и 2 дни няма да изкарам.
Цитирай

Нямам какво да ти доказвам. Споделил съм как стоят нещата при мен и с първият и третия Уотч. Яд ме е само че с Watch 3 не мога да изкарам 4 денонощия, както изкарвах с Active 2 при същият капацитет на батерията.

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
Цитирай

Аз изкарвам масимум ден и половина без АОД. Вие как правите тези магии за повече от два дена?

Galaxy Watch4 Classic 46 мм, MI10 5G, TicWatch Pro 4G LTE, Galaxy Watch 3 45 mm, Galaxy Watch 46 mm, Huawei P30 Pro, Galaxy S8, LG G6, Nokia Lumia 1020 PureView, Nokia 808 PureView.
Цитирай

Малко като среща на ловно-рибарска дружинка... Smile

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай

Ден и половина с АОД, два без, но само за експеримента. Зареждам си го всеки ден, все пак не се къпя с него.
Цитирай

Здравейте приятели,днес се сдобих с часовника,но след няколко дни заминавам зад граница,и нямам време да си дочакам протекторите за безела и дисплея.Ще съм много благодарен,ако някой е поръчал в повече да ми продаде по един брой от двата протектора.Благодаря предварително.

Преди-samsung galaxy s3 titanium gray, SAMSUNG GALAXY NOTE 3 N9005 BLACK, HUAWEI MATE 10 PRO сега NOTE 10+ & Samsung Galaxy Watch 3 45mm black
Цитирай

Потърси в продавалника имаше.

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 2 гост(и)