Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Samsung Galaxy Watch 3 - мнения и отзиви

Не ми се вярва да насича със Снап 4100, след 2 дни ще го имам и ще знам. Междувременно, колегата @Monipeev го имат от десетина дни и може да ти отговори най-точно. За всеки модел могат да се намерят положителни и негативни коментари. Иначе от тези вземи или Тик-а или Галакси Уоч. 3-ката е със същия процесор и с по-слаба батерия. Предлага някоя и друга функция и екстра повече, но нищо фрапантно. Това е мое мнение разбира се, притежателите на 3-ката да не се засягат. Smile

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/256 Black + Samsung Galaxy Watch 5 Pro BT Titanium Gray
Цитирай
Аксесоари

Например какви са тези функции,които има в повече
И се извинявам за спама ама не искам да дам толкова пари за нещо,което после ще ме дразни и няма да ми хареса ?
Цитирай

Темата е за потребителте на GW3, а ще се оспами яко. И после ще четат 4 станици празни приказки.

А ти като ще купуваш нещо, вземи и малко прочети. Фукциите са описани навсякъде. Поне тях трябва да занаеш и дали и от кой имаш нужда та после въпросите
Цитирай

3-ката има ЕКГ и мери наситеност на кислород в кръвта, тези неща Галакси Уоч ги няма. Тик-а има наситеност на кислород, но няма ЕКГ. Но е УеърОС и има Гугъл асистент, Гугъл мапс и общо взето всичко Андроид ако. Галакситата също имат доста неща, но са с Тизен.

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/256 Black + Samsung Galaxy Watch 5 Pro BT Titanium Gray
Цитирай

(2020-11-22, 10:59:13)Mikk написа:  Мой приятел си взе huawei gt 2 pro и го ползва с galaxy s10, програмата на huawei топи батерията на galaxy то за отрицателно време. Моя съвет е вземи ги от един бранд.

Нишо подобно, със S 20 Ultra съм, и си ме изкарва 1 ден нормално ползване, както и преди да си взема хуавеят

SG 24 Ultra Black
Garmin Epix Pro 51 mm Black
Tab S8 Ultra 8/128
Цитирай

Най-накрая ъпдейт. Ето ги и новите неща:
[Изображение: 892425.jpg]

Дано са подобрили и батерията.

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
Цитирай

(2020-11-26, 11:02:59)tonus написа:  Най-накрая ъпдейт. Ето ги и новите неща:
[Изображение: 892425.jpg]

Дано са подобрили и батерията.

ЕКГ и кръвно работят ли след ъпдейта?

Galaxy Watch4 Classic 46 мм, MI10 5G, TicWatch Pro 4G LTE, Galaxy Watch 3 45 mm, Galaxy Watch 46 mm, Huawei P30 Pro, Galaxy S8, LG G6, Nokia Lumia 1020 PureView, Nokia 808 PureView.
Цитирай

Работят но не и официално за нашият регион,  а с моднатите Samsung Health Monitor за телефона и часовника.

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
Цитирай

Нещо след този ъпдейт батерията взе да пада много бързо. От 24.00 ч. до 11.40 ч. от 90% на 53%! Иначе е по бърз при отваряне на различни приложения.

Galaxy Watch4 Classic 46 мм, MI10 5G, TicWatch Pro 4G LTE, Galaxy Watch 3 45 mm, Galaxy Watch 46 mm, Huawei P30 Pro, Galaxy S8, LG G6, Nokia Lumia 1020 PureView, Nokia 808 PureView.
Цитирай

за батерията - колко държи
Цитирай

Днес за черния петък е 309 евро в немският амазон. Ако някой му се е наточил, мисля че е доста добра цената.
Цитирай

Galaxy Watch3 получава и подобрение в измерването на нивата на кислород в кръвта. Очакваме актуализацията да бъде разпространена поетапно в различните страни, а скоро би трябвало да се появи и у нас.

https://mobilebulgaria.com/news/obnovlen...axy-watch3

 
Цитирай

От преди три дни върви този ъпдейт за България. Общо взето нищо ново. Дори и живота на батерията си е същия въпреки че бяха писали че работят по удължаването му.

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
Цитирай

Някой пробвал ли е да смeни региона на Galaxy Watch 3 за да получи SPay?
Линк към видео:
https://youtu.be/EsshQ1-UIoY

Galaxy Watch4 Classic 46 мм, MI10 5G, TicWatch Pro 4G LTE, Galaxy Watch 3 45 mm, Galaxy Watch 46 mm, Huawei P30 Pro, Galaxy S8, LG G6, Nokia Lumia 1020 PureView, Nokia 808 PureView.
Цитирай

Здравейте приятели,реших да направя доста сериозен тест за водоустойчивост.30 минути в джакузи,40 минути в отопляем басейн,20 минути парна баня,след това душ.Това се повтори неколкократно в продължение на два дни.Минуси от теста,каишката се отпусна доста(с оригиналната от комплекта съм).Плюсове-перфектна водоустоичивост.И да напомня,не забравяйте да го измиете с чиста вода след такава употреба.Хлорът и котленият камък се лепят за него като мармалад на филия Smile

Преди-samsung galaxy s3 titanium gray, SAMSUNG GALAXY NOTE 3 N9005 BLACK, HUAWEI MATE 10 PRO сега NOTE 10+ & Samsung Galaxy Watch 3 45mm black
Цитирай
Smile 

Как ще го накиснеш с кожената верижка! Дето се е отпуснала, ами и скоро ще стане г-з. Даже и за лято не е препоръчително да се носи. Поема пот, вмирисва се на леш и пак става на онова горното.

За вода силикон, верига и така. Тази си е за класичско излъчване на часовника
Цитирай

(2020-12-11, 14:41:03)brutal написа:  Здравейте приятели,реших да направя доста сериозен тест за водоустойчивост.30 минути в джакузи,40 минути в отопляем басейн,20 минути парна баня,след това душ.Това се повтори неколкократно в продължение на два дни.Минуси от теста,каишката се отпусна доста(с оригиналната от комплекта съм).Плюсове-перфектна водоустоичивост.И да напомня,не забравяйте да го измиете с чиста вода след такава употреба.Хлорът и котленият камък се лепят за него като мармалад на филия Smile
Мани верижката, мани теста (дори дъртия ми банд2, който не е водо устойчив издържаше на този тест) , кажи в кой хотел си ходил и беше ли спокойно? Big Grin
Цитирай

(2020-12-12, 08:27:25)emzo написа:  Мани верижката, мани теста (дори дъртия ми банд2, който не е водо устойчив издържаше на този тест) , кажи в кой хотел си ходил и беше ли спокойно? Big Grin
Forest Nook Пампорово,да беше абсолютно спокойно.В целия комплекс имаше 30-тина души.

Преди-samsung galaxy s3 titanium gray, SAMSUNG GALAXY NOTE 3 N9005 BLACK, HUAWEI MATE 10 PRO сега NOTE 10+ & Samsung Galaxy Watch 3 45mm black
Цитирай

Тези дни ми се наложи да свържа часовника към айфона ми и с него живота на батерията на часовника падна от три денонощия на едвам две със спрян AOD. В същото време и батерията на айфона, която спокойно минаваше две денонощия вече кара ден и половина със свързан часовник. Явно нещата наистина нещата са зле когато ползваш часовника с телефон различен от Самсунг.

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
Цитирай

https://forum.androidbg.com/showthread.php?tid=100668 Споделете, ако искате, също така колко часовници сте имали, марки, модели, какво ли липсва, с какво ви помага в ежедневието.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай

Има ли уочфейсовете как да пказват времето, без да е включено местоположението? Понеже без включени местоположение, като му се зададе ръчно града на телефона и самото приложение за време на часовника си се синхронизира с това на телефона, но не и на уочфейсовете - там пише No Info и иска да си го включа и не знам има ли как без да се включва.
Цитирай

На първия Galaxy Watch постоянно имах тоя проблем с времето. Четох, че когато телефонът е Самсунг, синхронизацията уж е безпроблемна. Свързан с Xiaomi постоянно данните бяха стари и трябваха еквилибристики, за да видя актуална температура, а понякога зацикляше и те така.

Явно не са го решили и в третата версия. Като цяло, часовниците на Samsung са добри, но да се ползват с телефон на корейците. Иначе се появяват разни дразнещи проблеми: я губи връзка с телефона, я приложението на телефона изглежда отвратително, щото екранът не е на Samsung и краищата са бели, все едно са изрязани за крив дисплей, докато интерфейсът на цялото приложение е черен... времето... все такива малки неща, които се случва с телефони, които не са Samsung.

Изпратено от POCO F2 Pro

Cognosce te ipsum!
Цитирай

Е фейсовете пък не го ли взимат от приложението за време в часовника? Или са от трета страна - къстъм лица.
Приложението актулано ли е или държи някаква стара информация. Има едно знакче за опресняване на него.
Включи за някакво време локацията по безжични мрежи от самият часовник да се опреснят нещата , няма да ти изяде толкова ток.
Аз съм с S3 и с постоянно изл. местоположение от часовника, но винаги ми е актулно времето. Да тела е самсуняк, ако найстина има значение

@kayovas на андроид е същото - изключи ли се локацията от часовника след някой ден приложението за време не се ъпдейтва. А те всички телефони са уж андоид
Цитирай

Не, аз нямам проблеми с актуализацията на времето в самото приложение, но на уочфейсовете (тези които идват с часовника) тези, които имат опция да показват време, пише No Info и като го натисна ме подканва са включа локацията. Със самсунг телефон ползвам часовника.
Цитирай

@nowhere, по спомен, когато си правих уочфейсове за Samsung, там времето се вземаше по друг начин и имаше рестрикции. Довечера, ако не забравя, ще погледна как беше. Но не изключено Samsung да са направили някаква промяна за времето, и ако дизайнера на уочфейса не я е отразил, да има проблем.

@rumo, Ако в часовника не е спряна опцията да си взема местоположението от телефона, няма проблем с времето (за WearOS става дума) Отделно, че с уичфейс през WatchMaker доставката на инфото е през зададена локализация и става през мрежата, независимо е от това на Google. Та все една работи.

Изпратено от POCO F2 Pro

Cognosce te ipsum!
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)