Анкета: Бихте ли си купили Samsung Galaxy Note 20 Ultra? - Нямате права да гласувате в тази анкета.
Да, защото цялостно има доста подобрения
1.67%
1
1.67%
Не, защото очаквах повече при тази цена
1.67%
1
1.67%
Да, защото е време да си сменя телефона
1.67%
1
1.67%
Не, защото имам Samsung Galaxy Note 10/Note 10+, Samsung Galaxy S20/S20+/S20 Ultra
8.33%
5
8.33%
Не, защото в момента нямам нужда от смяна, но и да имах пак нямаше да купя този Note
50.00%
30
50.00%
Не, защото ще се предлага с Exynos чип
21.67%
13
21.67%
Не, защото е много скъп, иначе бих го купил
15.00%
9
15.00%
* Вие гласувахте в анкетата Резултатите

Оценете темата:
  • 3 гласа - средно 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Бихте ли си купили Samsung Galaxy Note 20 Ultra?
#1

[Изображение: image.jpg]

Бихте ли си купили Samsung Galaxy Note 20 Ultra?

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
[-] 1 потребител изказва благодарност на hazART за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай
Аксесоари
#2

Не, не бих.
[-] 1 потребител изказва благодарност на eksoldier за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай
#3

Не защото имам Notе 10+ и на този етап, и цена не си заслужава смяната му с по-новия модел.
[-] 2 потребители изказват благодарност на ivanov_km за това мнение:
  • eksoldier, oxuboxu
Цитирай
#4

Не, телефон за 2549 лв. (от днес в някои нашенски сайтове) не би ми свършил повече работа от такъв за 3-4 пъти по-малко пари, разликата бих похарчил много по-смислено.
[-] 12 потребители изказват благодарност на L1892 за това мнение:
  • Be6i4, DoryanY, eksoldier, fifth_root, greenandroid, Harbinger, milenvn, milss, oxuboxu, Sith, valkov2, vargala81
Цитирай
#5

(2020-08-06, 12:12:10)L1892 написа:  Не, телефон за 2549 лв. (от днес в някои нашенски сайтове) не би ми свършил повече работа от такъв за 3-4 пъти по-малко пари, разликата бих похарчил много по-смислено.

Абсолютно. В този смисъл, нито Айфон, нито Хуауей си заслужават. Каквото и да говорят някои - флагманът може да е топът, но не е кой знае колко над добрите в средния клас.

Ноут 20 Ултра не бих взел, защото нямам нужда от смяна сега, но и да имах, пак нямаше да е той - заради грозния дизайн на серията, както и заради процесора. А очаквам и тук да имат пропуски в софтуера за камера - не че считам Самсунг за снимащи лошо, напротив: колкото и да им се иска на някои, те все пак са сред най-добрите.
[-] 2 потребители изказват благодарност на fifth_root за това мнение:
  • L1892, oxuboxu
Цитирай
#6

Не, по-добре S20 Ultra

Изпратено от моят ELS-NX9 с помощта на Tapatalk

Galaxy S23 Ultra
Цитирай
#7

Не, защото в момента нямам нужда от смяна, но и да имах пак нямаше да купя нито един Note.
Нямам нужда от стилус и  не мисля да плащам за излишни неща като стилус и 12 GB RAM.
Освен това липсва 3.5 мм. жак, а аз държа на него.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
[-] 2 потребители изказват благодарност на vargala81 за това мнение:
  • oxuboxu, Victormihov
Цитирай
#8

Не бих го купил. Нямам нужда от смяна. Но и да имах щеше да е нещо друго, защото:
1. Цената е много висока.
2. Прекалено е голям.
3. Не ми харесва голямата плоча с камерите на гърба.
4. Въпреки високата цена не предлага нищо ново от миналогодишния Note10+, освен 120 херцовия дисплей.
Като цяло Самсунг взеха да карат по инерция. Нищо хубаво не ги чака, ако разчитат само на името си.

1916 
[-] 9 потребители изказват благодарност на milss за това мнение:
  • DoryanY, eksoldier, greenandroid, Harbinger, L1892, milenvn, NaniG, oxuboxu, valkov2
Цитирай
#9

И за мен е прекалено скъп и огромен.
[-] 1 потребител изказва благодарност на DoryanY за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай
#10

Не, защото не съм фен на таи марка, въпреки че жена ми и големия син са! Та той има 10+ и ми каза, че не си заслужава парите, при неговото положение. Та, всеки в семейството си е фен на нещо и това си ползва. Имах фен на Сони, който мина на Гугъл, и то не закупен от тук! Та такива раОти.

времето е като парите - никога не стига
[-] 2 потребители изказват благодарност на pepy1 за това мнение:
  • oxuboxu, Victormihov
Цитирай
#11

Хем скъп, хем Самсунг - пропускам и този път...

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
[-] 1 потребител изказва благодарност на alexbg67 за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай
#12

Съгласен съм с човека. Няма нищо в 20 ultra което да ме накара да сменя 10+ с него. Да не говорим за ултра цената... И мястото на стилуса не му е в лявата част на телефона... Чакам note 30 и с план след две години се надявам да е на нормална цена каквато ми беше 10 plus - 1240 кинта.
https://youtu.be/dX7xG7FDURk
[-] 1 потребител изказва благодарност на eksoldier за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай
#13

@eksoldier Стилуса е от другата страна заради камерите.

Galaxy S9+ > Note 10+ 5G > Mi 9 SE > P40 Pro > Mi 9 SE > OPPO Find X3 Pro 5G > iPhone 13 Mini Starlight 512GB > Z Flip 3 256GB + Galaxy Watch 4 Classic 46mm > iPhone 13 Pro Max + Apple Watch 7 45mm S22 Ultra 12/256 + Galaxy Watch 4 40mm VIVACOM  Heart
Цитирай
#14

Няма значение защо. Там не му е мястото. Да са преместили камерите, щото няма значение къде са! Писалката не е удобна за вадене така. Левичарите ще са ок, но са нищожен процент спрямо другите.
[-] 1 потребител изказва благодарност на eksoldier за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай
#15

Белият С20 Ултра и Ноут 20 Ултра за мен са най-красивите телефони на пазара в момента. Ако успея да докопам версия със СД, определено ще се върна в редиците на Сами. Все пак ще изчакам до края на годината да им паднат цените, че на сегашните - абсурд.
Цитирай
#16

Аз, като фен на марката, го пропуснах, бях заделил пари за нов телефон и чаках точно него.
Силно се надявах, да е нещо малко по-различно от това което ползвам вече година (Note 10+), тайно и се надявах да е Снап, след всички петиции които писахме по света, но не e.
Затова отговорът е не, не бих си го купил на този етап и на тази цена.

Galaxy Note 10 plus 
Galaxy S21 Ultra
Galaxy S23 Ultra
Galaxy S24 Ultra
Цитирай
#17

НЕ..... защото не предлага нищо интересно и е даунгрейд спрямо С-серията. И поне според мен си е очевиден опит за източване на финанси от фенове на марката (тотално разочарование за мен лично)
[-] 1 потребител изказва благодарност на bajchoni за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай
#18

Според анкетата никой няма да си го купи, но аз съм 99% сигурен, че форума ще се напълни с Note 20 Ultra.
Дори някои от гласувалите дотук ще се похвалят с него Big Grin


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
[-] 1 потребител изказва благодарност на vargala81 за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай
#19

За себе си мога да гарантирам, че няма да го взема. Никога не ми е допадал като концепция.

Huawei Mate 10 Pro, Lenovo P2 Ex: S20 FE, A52s, Mi 10T lite, RN 9S, Poco F1, RN 5 Pro, J7 2017, Moto X Play...
[-] 2 потребители изказват благодарност на valkov2 за това мнение:
  • milenvn, oxuboxu
Цитирай
#20

(2020-08-07, 16:36:23)vargala81 написа:  Според анкетата никой няма да си го купи, но аз съм 99% сигурен, че форума ще се напълни с Note 20 Ultra.
Дори някои от гласувалите дотук ще се похвалят с него  Big Grin
Тази година няма да мине номерът.

Galaxy Note 10 plus 
Galaxy S21 Ultra
Galaxy S23 Ultra
Galaxy S24 Ultra
[-] 2 потребители изказват благодарност на Victormihov за това мнение:
  • milenvn, oxuboxu
Цитирай
#21

(2020-08-07, 16:36:23)vargala81 написа:  Според анкетата никой няма да си го купи, но аз съм 99% сигурен, че форума ще се напълни с Note 20 Ultra.
Дори някои от гласувалите дотук ще се похвалят с него  Big Grin
Така си мислех и за фолда, ама на, никой не се похвали. Макар че имаше величаещи го!

времето е като парите - никога не стига
[-] 4 потребители изказват благодарност на pepy1 за това мнение:
  • BGDropche, milenvn, oxuboxu, Victormihov
Цитирай
#22

(2020-08-07, 16:36:23)vargala81 написа:  Според анкетата никой няма да си го купи, но аз съм 99% сигурен, че форума ще се напълни с Note 20 Ultra.
Дори някои от гласувалите дотук ще се похвалят с него  Big Grin

Съмнявам се, че собствениците на Note 20 Ultra ще са повече от 10 потребители на форума до края на годината. Aко сгреша, ще призная Самсунг за по-велик маркетингов манипулатор от Аpple  Buga

1916 
[-] 2 потребители изказват благодарност на milss за това мнение:
  • milenvn, oxuboxu
Цитирай
#23

https://forum.androidbg.com/showthread.php?tid=98792 То и за Samsung Galaxy S20 Ultra беше същото, макар че малко по-добре беше, но пак се събраха хора.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#24

Да,поръчах си го с подарък избор на Галакси бъбс лайв+ слушалките.
Цитирай
#25

Не бих купил в момента Samsung Galaxy Note 20 Ultra, защото от този съм доволен и не ми е писнал, но ако сега трябваше да избирам щеше да е в избора ми, защото си е Note и е най-доброто от Samsung, въпреки че с този се поизложиха с тази батерия, камерата, която е с котлони, както се подиграваха на iPhone, но там поне има някаква симетрия, а тука прилича на светофар и това цялото нещо отзад е една голяма плочка, която стърчи, но това не е чак такъв проблем. Има си всичко, супер дисплей, добра камера, батерията ще кара, въпреки че можеше да е доста по-добре, стерео звук, висока цена.  Big Grin

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)