Оценете темата:
  • 3 гласа - средно 2.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Xiaomi Mi10 / MI 10 Pro - Лични впечатления и коментари
#26

За съобщенията махни оптимизацията на батерията. За заключването никога не съм имал такъв проблем. Аз лично съм с къстам ром и не мога да ти кажа как и от къде да настройваш сензора за близост. Но този Гугъл дайлър много ме дразни и това е една от причината да не ползвам стоковия ром.

Xiaomi Mi 10 бесния китаец, Samsung S9+ Корейската печка, Lg G5- в заслужена пенсия.
Цитирай
Аксесоари
#27

Мерси за помощта но това с батерията съм го направил и полза няма.
Цитирай
#28

Здравейте...Ползвам mi10,вече около 3 месеца и съм супер доволен.. Извинявам се, може би за тъпия въпрос,но какво означава отключване на телефона и как се прави,не съм в час изобщо... Благодаря, предварително...
Цитирай
#29

https://forum.androidbg.com/showthread.php?tid=82205
Цитирай
#30

    Според вас това, нормално ли е???
Цитирай
#31

И моя е така ( с eu стабилен съм)
Цитирай
#32

Ясно...
Цитирай
#33

И аз съм с еу стабилен.


Прикачени файлове Миниатюри
   

Xiaomi Mi 10 бесния китаец, Samsung S9+ Корейската печка, Lg G5- в заслужена пенсия.
Цитирай
#34

(2020-10-09, 08:44:01)nedkoff написа:  И аз съм с еу стабилен.

Колко време екран е направено през тези часове?

 S7 > Mi 8 > Redmi Note 7 > Mi 9 > Mi9TRedmi Note 8 > Redmi Note 8 ProMi9T Pro > Redmi Note 9S > Redmi Note 9 Pro > Xiaomi Mi 10 lite > Xiaomi Mi 10 Note litePoco X3 > Мi10TPRO > Redmi Note 10 Pro > Mi11Xiaomi 11T Pro > 1+11 > S20+











[-] 1 потребител изказва благодарност на airbus за това мнение:
  • nedkoff
Цитирай
#35

За мен това е много добре...Но при мен,никога не е ставало засега,а и не мисля,че ще стане...Очаквах много повече от батерията...
Цитирай
#36

(2020-10-09, 09:16:58)airbus написа:  Колко време екран е направено през тези часове?

5 часа и 55 Мин.

Xiaomi Mi 10 бесния китаец, Samsung S9+ Корейската печка, Lg G5- в заслужена пенсия.
[-] 1 потребител изказва благодарност на nedkoff за това мнение:
  • airbus
Цитирай
#37

(2020-10-09, 20:09:16)nedkoff написа:  5 часа и 55 Мин.

Страхотно постижение! Спокойно ще направи 9 часа екран с оставащите проценти.

 S7 > Mi 8 > Redmi Note 7 > Mi 9 > Mi9TRedmi Note 8 > Redmi Note 8 ProMi9T Pro > Redmi Note 9S > Redmi Note 9 Pro > Xiaomi Mi 10 lite > Xiaomi Mi 10 Note litePoco X3 > Мi10TPRO > Redmi Note 10 Pro > Mi11Xiaomi 11T Pro > 1+11 > S20+











Цитирай
#38

Здравейте колеги.Взех mi 10 pro глобална версия.И съответно две неща ми липсват и ще се наложи да я флашвам.Става въпрос работото с две сим карти и опцията за запис на разговор.Четох че индонезийския е с всички езици и стоковото приложение за набиране.Имане ли някакви отзиви от него?Или направо да слагам xiaomi.eu?
Тук имам и въпрос за начина на флаш.Отключвам бутлоудера,с мифлаш му слагам китайски стабилен/ще ползвам и на xiaomi.eu стабилен ром и дали са изчистили проблемите който срещнах в нета/,про флаша махам отметката да не се заключи отново.Следва инсталиране на рековъри през адб и накрая рома през рековърито.Ако се бъркам моля да ме поправите,че не съм правил одавна ткези манипулаций.Мерси предварително.

huawei mate 10-moding/dual sim+128gb a-data class 10/

 
Цитирай
#39

По принцип е точно такава процедурата, но е добре във форума на xiaomi.eu да се види за точно този модел дали няма още нещо специфично.
При някои от новите модели инсталацията на еу става през Fastboot.
Понякога се изисква магиск, рестарт след всяко ново инсталирано нещо, така че наистина трябва да се погледне за конкретния модел
Цитирай
#40

Грешно съобщение, писал съм за Т модела.
Цитирай
#41

А ром с следното обозначение европейски ли е?Например EEA Stable ROM.С тези рестарти и някой проблеми бих предпочел през фастбут да сложа индонезийски но не намирам инфо в нета.
Днес след доста четене се овъртех тотално.
От септември насам в xiaomi.eu стейбъл ромовете май са с андройд 11.Например този.xiaomi.eu_multi_MI10Pro_V12.1.2.0.RJACNXM_v12-11.zip.
Или последния-xiaomi.eu_multi_MI10Pro_V12.2.1.0.RJACNXM_v12-11.zip.
Тук обаче не виждам ромове с подобна номерация,всички са с андройд 10.
Някой който е слагал еу ром нека сподели дали задължетелно трябва да се мине през китайски ром.
И накрая за ми 10 про няма индийски или индонезийски ром.
Така че за да имам дуал сим и стоковия дилайр трябва да съм или с китайски или от хиаоми.еу.
Питам по обстойно че не ми се ще да го отварям и флашвам през едл ако нещо объркам.

huawei mate 10-moding/dual sim+128gb a-data class 10/

 
Цитирай
#42

Грешно съобщение, писал съм за Т моделите.
Цитирай
#43

Колега milstan,ти си дал за Т моделите.На мен ми трябва че чистата ми 10 про.

huawei mate 10-moding/dual sim+128gb a-data class 10/

 
Цитирай
#44

Оффф, тъй като в момента Т модела е на мода, изобщо не съм обърнал внимание, извинявам се!

Ето инструкции за Mi10 Pro:
https://4pda.ru/forum/index.php?showtopi...ry97100298
Цитирай
#45

Xiaomi Mi 10 и Mi 10 Pro започват да получават Android 11 и в Европа.

https://mobilebulgaria.com/news/android-...i-v-evropa

 
Цитирай
#46

Дойде ли ви ъпдейт,аз още съм на миуи 11 и андроид 10

Samsung Galaxy S2--LG G2--LG G3--Huawei P9--Samsung Galaxy S8--Xiaomi Mi 10-13T Pro
Цитирай
#47

Внимавайте с Андроид 11 + Miui 12. На Poco F2 Pro така се омазаха, че вече няколко версии не могат и не могат да се оправят. Уж чакаме MIUI 12,5 да оправи мазаляка... Ама то това са просто цифри, софтуерът се прави все от същите хора.

Ще видим. Аз стоя на Android 10

Изпратено от POCO F2 Pro

Cognosce te ipsum!
[-] 1 потребител изказва благодарност на kayovas за това мнение:
  • hamilcar
Цитирай
#48

Имате ли ъпдейт до андроид 11,нали още в началото на декември започна разпространението,моя си стои на 10 с миуи 11

Samsung Galaxy S2--LG G2--LG G3--Huawei P9--Samsung Galaxy S8--Xiaomi Mi 10-13T Pro
Цитирай
#49

(2021-01-04, 10:30:59)viper_dg написа:  Имате ли ъпдейт до андроид 11,нали още в началото на декември започна разпространението,моя си стои на 10 с миуи 11
Има да но не е за препоръчване. Miui 12 на андроид 10 е супер при 11 има драми.
Да не би твоя телефон да от някой онлайн магазин и да не е точно свободен европейски.
Ако е така отключи си bootloader-a и си флашни европейския ром. След което ако искаш пак можеш да го заключиш.

Xiaomi Mi 10 бесния китаец, Samsung S9+ Корейската печка, Lg G5- в заслужена пенсия.
Цитирай
#50

(2021-01-04, 12:09:37)nedkoff написа:  Има да но не е за препоръчване. Miui 12 на андроид 10 е супер при 11 има драми.
Да не би твоя телефон да от някой онлайн магазин и да не е точно свободен европейски.
Ако е така отключи си bootloader-a и си флашни европейския ром. След което ако искаш пак можеш да го заключиш.

От онлайн магазин е,като го включих имаше малък ъпдейт на миуи 11,няма ли да получава други,не ги разбирам много Тея xiaomita,Рома май е италиански,кой трябва да флашна за да си получава ъпдейти,европейски или глобален


Прикачени файлове Миниатюри
   

Samsung Galaxy S2--LG G2--LG G3--Huawei P9--Samsung Galaxy S8--Xiaomi Mi 10-13T Pro
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)