Оценете темата:
  • 3 гласа - средно 2.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Xiaomi Mi10 / MI 10 Pro - Лични впечатления и коментари
#51

(2021-01-04, 12:20:11)viper_dg написа:  От онлайн магазин е,като го включих имаше малък ъпдейт на миуи 11,няма ли да получава други,не ги разбирам много Тея xiaomita,Рома май е италиански,кой трябва да флашна за да си получава ъпдейти,европейски или глобален

Точно италиански е. Свали си ЕАА фастбуут ром оттук https://c.mi.com/oc/miuidownload/detail?device=1900379 . Ако искаш две сим карти си свали индийския ром.

Xiaomi Mi 10 бесния китаец, Samsung S9+ Корейската печка, Lg G5- в заслужена пенсия.
Цитирай
Аксесоари
#52

(2021-01-04, 17:55:37)nedkoff написа:  Точно италиански е. Свали си ЕАА фастбуут ром оттук https://c.mi.com/oc/miuidownload/detail?device=1900379 . Ако искаш две сим карти си свали индийския ром.

После,ще си получава ли ъпдейти

Samsung Galaxy S2--LG G2--LG G3--Huawei P9--Samsung Galaxy S8--Xiaomi Mi 10-13T Pro
Цитирай
#53

(2021-01-04, 19:37:32)viper_dg написа:  После,ще си получава ли ъпдейти

Разбира се нали е официален ром.

Xiaomi Mi 10 бесния китаец, Samsung S9+ Корейската печка, Lg G5- в заслужена пенсия.
Цитирай
#54

(2021-01-04, 17:55:37)nedkoff написа:  Точно италиански е. Свали си ЕАА фастбуут ром оттук https://c.mi.com/oc/miuidownload/detail?device=1900379 . Ако искаш две сим карти си свали индийския ром.


Готово,сега остава да видим ще идват ли ъпдейти,мерси за полезното инфо.


Прикачени файлове Миниатюри
   

Samsung Galaxy S2--LG G2--LG G3--Huawei P9--Samsung Galaxy S8--Xiaomi Mi 10-13T Pro
Цитирай
#55

Вчера вечерта разбрах че андроид 11 има само за китайския и глобалния но не и за европейски , индийски и т.н.. Но според мен с опита ми от .eu Ема по-добре да се стои на 10 за сега

Xiaomi Mi 10 бесния китаец, Samsung S9+ Корейската печка, Lg G5- в заслужена пенсия.
Цитирай
#56

(2021-01-06, 21:54:07)nedkoff написа:  Вчера вечерта разбрах че андроид 11 има само за китайския и глобалния но не и за европейски , индийски и т.н.. Но според мен с опита ми от .eu Ема по-добре да се стои на 10 за сега
Ще дойде и за европейския,но целта ми беше  с този ром да си идват ота ъпдейти,защото не ми се занимава с тези флашвания и после настройки пак по телефона.

Samsung Galaxy S2--LG G2--LG G3--Huawei P9--Samsung Galaxy S8--Xiaomi Mi 10-13T Pro
Цитирай
#57

Вчера си играх малко и мога да потвърдя че си идват ота ъпдейти.

Xiaomi Mi 10 бесния китаец, Samsung S9+ Корейската печка, Lg G5- в заслужена пенсия.
Цитирай
#58

Пишете като получите някакъв ъпдейти,на мен секюрити пача ми стой на октомври.

Samsung Galaxy S2--LG G2--LG G3--Huawei P9--Samsung Galaxy S8--Xiaomi Mi 10-13T Pro
Цитирай
#59

(2021-01-13, 18:00:53)viper_dg написа:  Пишете като получите някакъв ъпдейти,на мен секюрити пача ми стой на октомври.

С коя версия си европейска или глобална

Xiaomi Mi 10 бесния китаец, Samsung S9+ Корейската печка, Lg G5- в заслужена пенсия.
Цитирай
#60

(2021-01-13, 18:05:41)nedkoff написа:  С коя версия си европейска или глобална

Европейска,но май трябваше да сложа глобална струва ми се,че е по поддържана от към ъпдейти.


Прикачени файлове Миниатюри
   

Samsung Galaxy S2--LG G2--LG G3--Huawei P9--Samsung Galaxy S8--Xiaomi Mi 10-13T Pro
Цитирай
#61

(2021-01-13, 21:06:55)viper_dg написа:  Европейска,но май трябваше да сложа глобална струва ми се,че е по поддържана от към ъпдейти.

Да европейска е и да глобалната е по-подържана. Глобалната е на андроид 11 с пач от декември ако не бъркам. Ако не си заключил буутлоудера през Twrp можеш да я флашнеш и без ресет но не е добра идея.

Xiaomi Mi 10 бесния китаец, Samsung S9+ Корейската печка, Lg G5- в заслужена пенсия.
Цитирай
#62

Най-добре Xiaomi EU. Имате си ъпдейти всяка седмица и то OTA ъпдейти.

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай
#63

(2021-01-13, 22:23:45)Be6i4 написа:  Най-добре Xiaomi EU. Имате си ъпдейти всяка седмица и то OTA ъпдейти.

Не е точно така. За ми 10 в момента няма адекватно работещо рекавъри и ъпдейтите са ръчни. А седмичните не са от най-стабилните но пък имат всички новости.

Xiaomi Mi 10 бесния китаец, Samsung S9+ Корейската печка, Lg G5- в заслужена пенсия.
Цитирай
#64

Имам тежък проблен с ъпдейта на mi 10 5G . Купих телефона дни преди нова година и след 2-3 часа разцъкване от менюто видях , че има ъпдейт MIUI V12.0.6.0 QJBEUXM , пуснах да се ъпдейтва , но като стигна на 75% започна самоволно да се рестартира и невъзможно да се спре, докато не се изтощи батерията. Телефона не е отключван. Трябваше да го изпратя в сервизния за тази марка сервиз "Сръчко", но вече 2 седмици не могат нищо да направят. Съвети и идеи, защо така се получи и възможно ли е да е хардуер?

Huawei P40 pro, black
Цитирай
#65

За сръчко не мога да кажа нищо хубаво. Най-вероятно ще те могат месец и ще кажат че е за смяна. А иначе проблема е софтуерен и е могло да го оправиш но вече е късно.

Xiaomi Mi 10 бесния китаец, Samsung S9+ Корейската печка, Lg G5- в заслужена пенсия.
Цитирай
#66

Mi 10 флагман за 2020 на Хиаоми,няма никаква поддръжка,постоянно трябва да се ръчкам някъде за ъпдейти,телефона си работи супер,но това ме дразни с ъпдейтите,май почвам да съжалявам,че смених Самсунг с Хиаоми.

Samsung Galaxy S2--LG G2--LG G3--Huawei P9--Samsung Galaxy S8--Xiaomi Mi 10-13T Pro
Цитирай
#67

Наистина е разочароващо, че няма поддръжка за този телефон! Няма и работещо рекавъри за андроид 11 , и при всеки ъпдейт трябва да се флашфа с инсталиране и донастройка на всичко, което е много дразнещо!
Горепосоченото е за еу версията.
Като цяло xiaomi.eu ми е любим за ползване, но след всичко това се замислям дали да не мина към индонезийския ром.

Sent from my Mi 10 using Tapatalk
Цитирай
#68

(2021-01-14, 10:48:02)viper_dg написа:  Mi 10 флагман за 2020 на Хиаоми,няма никаква поддръжка,постоянно трябва да се ръчкам някъде за ъпдейти,телефона си работи супер,но това ме дразни с ъпдейтите,май почвам да съжалявам,че смених Самсунг с Хиаоми.


Няколко часа след коментара и се появи ъпдейт,чак се учудих.... Smile.И след като се прибрах да го пусна да се сваля и няма ъпдейт....,???


Прикачени файлове Миниатюри
   

Samsung Galaxy S2--LG G2--LG G3--Huawei P9--Samsung Galaxy S8--Xiaomi Mi 10-13T Pro
Цитирай
#69

Някой ползва ли индонезийския ром и какви впечатления има от него?

Sent from my Mi 10 using Tapatalk
Цитирай
#70

(2021-01-13, 22:43:00)nedkoff написа:  Не е точно така. За ми 10 в момента няма адекватно работещо рекавъри и ъпдейтите са ръчни. А седмичните не са от най-стабилните но пък имат всички новости.
Ей, още ли е така. Аз преди време сложих на Mi 10 Ultra Xiaomi EU и тогава нямаше читаво Recovery. Надявах се да се го оправили това вече. В интерес на истината и за Mi 11 все още няма TWRP... 
(2021-01-14, 10:48:02)viper_dg написа:  Mi 10 флагман за 2020 на Хиаоми,няма никаква поддръжка,постоянно трябва да се ръчкам някъде за ъпдейти,телефона си работи супер,но това ме дразни с ъпдейтите,май почвам да съжалявам,че смених Самсунг с Хиаоми.

Самсунг не са кой знае колко по-бързи от Xiaomi. Поне допреди няколко години беше така. Отдавна не съм ползвал техен телефон.

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай
#71

(2021-01-14, 09:58:53)nedkoff написа:  За сръчко не мога да кажа нищо хубаво. Най-вероятно ще те могат месец и ще кажат че е за смяна. А иначе проблема е софтуерен и е могло да го оправиш но вече е късно.

Ще ми е интересно, какво съм могъл да направя, когато телефона се рестатртира непрекъснато , не е отключен бутлоадера и можеше да се  влиза в меню Fastboot , но там не даваше нищо да се направи, защото искаше отключване. През сайта на Xiaomi за отключване не ставаше, защото ми искаше да влизам в менютата на телефона, което не можеше да стане. Изобщо параграф 22. Разбира се аз имам  средни любителски познания в тази област, та ще ми е от полза да разбера, как е могло да се излезе от тази ситуация.

Huawei P40 pro, black
Цитирай
#72

има рекавърите за андроид 11.
В xiaomi.eu oблака: https://androidfilehost.com/?fid=10763459528675582373

ромове след 20.11.5 - вероятно за седмични иде реч
Цитирай
#73

Сложих глобален индонезийски .....,не знам защо си мислех ,че в него дайлара си е на шиаоми ,но не ....
Цитирай
#74

(2021-01-14, 18:07:42)gospodin написа:  Ще ми е интересно, какво съм могъл да направя, когато телефона се рестатртира непрекъснато , не е отключен бутлоадера и можеше да се  влиза в меню Fastboot , но там не даваше нищо да се направи, защото искаше отключване. През сайта на Xiaomi за отключване не ставаше, защото ми искаше да влизам в менютата на телефона, което не можеше да стане. Изобщо параграф 22. Разбира се аз имам  средни любителски познания в тази област, та ще ми е от полза да разбера, как е могло да се излезе от тази ситуация.
През EDL режим можеше да флашнеш ром и при заключен буутлоудер.

Xiaomi Mi 10 бесния китаец, Samsung S9+ Корейската печка, Lg G5- в заслужена пенсия.
Цитирай
#75

Изчезна ми ъпдейта от вчера,след 2часа тръгнах да го свалям и показва че го няма.


Прикачени файлове Миниатюри
   

Samsung Galaxy S2--LG G2--LG G3--Huawei P9--Samsung Galaxy S8--Xiaomi Mi 10-13T Pro
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)