Оценете темата:
  • 3 гласа - средно 2.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Xiaomi Mi10 / MI 10 Pro - Лични впечатления и коментари
#76

Просто изчакай, ще се появи пак.

 
Цитирай
Аксесоари
#77

(2021-01-15, 16:25:27)viper_dg написа:  Изчезна ми ъпдейта от вчера,след 2часа тръгнах да го свалям и показва че го няма.
При мен се ъпдейтна нормално, но след това ми изчезна възможността за управление с жестове. Нормално ги визуализира на демо-то, но реално нищо от тях не функционира. На поко лаунчер съм, ако това има значение. Някакви идеи, че неколкократно рестартиране не даде резултат.
Цитирай
#78

(2021-01-19, 10:55:30)robisbg написа:  При мен се ъпдейтна нормално, но след това ми изчезна възможността за управление с жестове. Нормално ги визуализира на демо-то, но реално нищо от тях не функционира. На поко лаунчер съм, ако това има значение. Някакви идеи, че неколкократно рестартиране не даде резултат.

Освен стандартния фактори ресет на телефона плюс чистене на далвик кеш за друго не се сещам.

Huawei Honor 8 4/32 -> Pocophone F2 Pro 8/256 + Amazfit GTR 2
Цитирай
#79

(2021-01-19, 10:55:30)robisbg написа:  При мен се ъпдейтна нормално, но след това ми изчезна възможността за управление с жестове. Нормално ги визуализира на демо-то, но реално нищо от тях не функционира. На поко лаунчер съм, ако това има значение. Някакви идеи, че неколкократно рестартиране не даде резултат.

При андроид 11 жестовете работят САМО! на системния лаунчер.

Xiaomi Mi 10 бесния китаец, Samsung S9+ Корейската печка, Lg G5- в заслужена пенсия.
[-] 1 потребител изказва благодарност на nedkoff за това мнение:
  • robisbg
Цитирай
#80

Колеги мисля да купя xiaomi mi 10 256 gb какво ви е мнението за този апарат?Идвам от п30 про разликата огромна ли в камерите?Бъгове има ли много апарата като получаване на съобщения със закъснения от соцялните мрежи?Четох из форуми че е пълен с бъгове поздрави
Цитирай
#81

(2021-01-19, 13:27:13)nedkoff написа:  При андроид 11 жестовете работят САМО! на системния лаунчер.
Мисля, че и това пробвах, но отново ще опитам.

Да, потвърждавам - на системния лаунчер работят. Явно ще чакам да "порастне" този на поко-то и да проработят отново и там.
Цитирай
#82

(2021-01-19, 14:11:52)MADFLAVA написа:  Колеги мисля да купя xiaomi mi 10 256 gb какво ви е мнението за този апарат?Идвам от п30 про разликата огромна ли в камерите?Бъгове има ли много апарата като получаване на съобщения със закъснения от соцялните мрежи?Четох из форуми че е пълен с бъгове поздрави

Аз го ползвам от месец,за сега не съм забелязал някакъв бъг,в началото имах проблем с актуализацията на Рома защото го купих от онлайн магазин и беше с италиански ром,сложих му global EU и вече няма проблеми даже се ъпдейтна до андроид 11 и Миуи 12,общо взето добър телефон можеш да направиш избор между Ми10Т про и Ми10,ако искаш да е с амолед екран това е твоя избор.Малко съжалявам,че не изчаках Ми11 но май тук ще е доста скъп като дойде.

Samsung Galaxy S2--LG G2--LG G3--Huawei P9--Samsung Galaxy S8--Xiaomi Mi 10-13T Pro
Цитирай
#83

За мен Ми10 е най-добрия телефон за 2020 година спрямо цена качество. Относно бъгове за момента няма в наличните официални ромове. Аз лично съм с Xiaomi.eu rom защото искам да ползвам две сим карти. В момента апарата се продава на много добра цена така , че ако е време за смяна на телефона горещо препоръчвам този модел.

Xiaomi Mi 10 бесния китаец, Samsung S9+ Корейската печка, Lg G5- в заслужена пенсия.
Цитирай
#84

(2021-01-20, 22:59:08)nedkoff написа:  За мен Ми10 е най-добрия телефон за 2020 година спрямо цена качество. Относно бъгове за момента няма в наличните официални ромове. Аз лично съм с Xiaomi.eu rom защото искам да ползвам две сим карти. В момента апарата се продава на много добра цена така , че ако е време за смяна на телефона горещо препоръчвам този модел.

Да телефона го гледах преди 2 дена в технополис.Хареса ми на истина дисплея одобено и звукът са на топ ниво.Но вчера спазарих един хуавеи п30 про на 4 месеца е апарата с оставаща гаранция от 1 година и 8 месеца към технополис.Спазарих го за 630 лева и мисля че съм направил добър избор дано не съм сгрешил
Цитирай
#85

Ако някой му се точи - в Техмарт е на промо 999лв за про версията.

108мп сензор ме спира, FOV му е много голям и не става за нормални снимки в близък план(не макро).
Цитирай
#86

Някой случайно има ли представа как се сменя начина на набиране на гугълския дайлър? Тая слушалка в дясно ми къса нервите. Ако държа телефона с лявата ръка ,не мога да набера.....ужас. [Изображение: 10bc9d9dad846663b98da68e01564d35.jpg]

Sent from my Mi 10 Pro using Tapatalk
Цитирай
#87

Използваш вградената услуга, работа с една ръка в Други настройки.
Цитирай
#88

Е не че не става така, но излиза че за да набера някой трябва да натисна поне пет-шест пъти и телефона си. При шофиране например е доста неудобно. Пробвах със смяна на дайлъра, но попадам на такива с реклами...

Sent from my Mi 10 Pro using Tapatalk
Цитирай
#89

True phone използвам аз и съм доволен.

Във всеки от нас дреме по един гений А глупакът никога не спи
Цитирай
#90

Плащаш ли го? Защото на мен започнаха да ми излизат предупреждения, че изтича безплатния срок. Иначе и на мен най- ми пасна.

Sent from my Mi 10 Pro using Tapatalk
Цитирай
#91

Нищо не съм плащал и си работи.

Във всеки от нас дреме по един гений А глупакът никога не спи
Цитирай
#92

Здравейте!
Някой слагал ли е работещо рекавъри и последния xiaomi.eu?
Цитирай
#93

Аз съм с 3.5 рикавъри с последния седмичен. Вече работи нормално.

Xiaomi Mi 10 бесния китаец, Samsung S9+ Корейската печка, Lg G5- в заслужена пенсия.
Цитирай
#94

При излизане на ъпдейт и инсталирането му,рекавърито запазва ли се? Защото последно имаше проблем и го изтриваше.
Цитирай
#95

Ъпдейта минава нормално рикавърито си остава.

Xiaomi Mi 10 бесния китаец, Samsung S9+ Корейската печка, Lg G5- в заслужена пенсия.
[-] 1 потребител изказва благодарност на nedkoff за това мнение:
  • predator_v_bg
Цитирай
#96

Абе толкова ли сме малко , че си нямаме собствен раздел?
Някой подкарвал ли е "Reverse wireless charging"? При мен нещо не тръгва. Включвам го, но не зарежда. Пробвах с 2 различни телефона.

Sent from my Mi 10 Pro using Tapatalk
[-] 1 потребител изказва благодарност на Silvergreen за това мнение:
  • predator_v_bg
Цитирай
#97
Lightbulb 

Приемникът трябва да поддържа безжично зареждане.

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай
#98

Е... Това ми е ясно.

Sent from my Mi 10 Pro using Tapatalk
Цитирай
#99

Днес открих.че освен .еu има и https://miuiports.edunil.com/miui-mix/ .Инсталирах последната бета.Ще пиша как се държи.
Малко по лъскава с вграден magisk от .еu
Работи с това TWRP https://forum.xda-developers.com/t/recov...i.4241705/
Dirty flash on xiaomi .eu
Цитирай

Ама то пише, че само redmi note 5 поддържат Wink
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)