Оценете темата:
  • 3 гласа - средно 2.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Xiaomi Mi10 / MI 10 Pro - Лични впечатления и коментари

А поради каква причина искаш да смениш говорителите?

Galaxy Watch4 Classic 46 мм, MI10 5G, TicWatch Pro 4G LTE, Galaxy Watch 3 45 mm, Galaxy Watch 46 mm, Huawei P30 Pro, Galaxy S8, LG G6, Nokia Lumia 1020 PureView, Nokia 808 PureView.
Цитирай
Аксесоари

Доста по-добре свирят на 10 про.Имал съм го и него.

huawei mate 10-moding/dual sim+128gb a-data class 10/

 
Цитирай

Това завтси от аудио усилвателя и чипа за крайно стъпало както и говорителите, така че може да няма ефект със смяна само на говорителите.

Galaxy Watch4 Classic 46 мм, MI10 5G, TicWatch Pro 4G LTE, Galaxy Watch 3 45 mm, Galaxy Watch 46 mm, Huawei P30 Pro, Galaxy S8, LG G6, Nokia Lumia 1020 PureView, Nokia 808 PureView.
Цитирай

Доколкото знам говорителите на Прото са по-големи и по тази причина батерията е по-малка.
И сега по друга тема някой от вас пробвали 5Г мрежите.  Аз на Теленор изкарах 486 мегабита на сваляне. При А1 до 150 някъде изкара. Интересното е че 5Г-то е активно и на двете сим карти а бях останал с впечатлението,че е достъпно само за сим1.


Прикачени файлове Миниатюри
   

Xiaomi Mi 10 бесния китаец, Samsung S9+ Корейската печка, Lg G5- в заслужена пенсия.
Цитирай

Да се включа и аз с мнимите за последния стабилен eu
Преминах от 12.0.8 / А10 до 12.5.3 /Андроид 11, флашнах само последното рекавъри и след формат на системата инсталирах последния еу . Не знам само защо след формат на системата и рестарт в рекавъри , същото не стартираше, телефона се стартираше във фастбуут?!
Цитирай

Формат дата или уайп систем си направил?!

Samsung S22Ultra 12/256
Samsung Galaxy Watch 4 Classic 46mm
Galaxy Buds Pro
Цитирай

Формат дата! След това "назад" и рестарт отново в TWRP, но защо не записваше ракавърито не знам?! Телефона се стартираше във фастбуут! Оправих го след многото опити, но защо първоначалното не бе успешно ?

Изпратено от моят Mi 10 с помощта на Tapatalk
Цитирай

(2021-05-29, 17:44:08)liya123 написа:  Това завтси от аудио усилвателя и чипа за крайно стъпало както и говорителите, така че може да няма ефект със смяна само на говорителите.

Поръчах ги.Като дойдат ще видим дали ще има желания ефект.

Дойде 12.5.4.0 на xiaomi eu.Сега го инсталирам,отзиви по-късно.

huawei mate 10-moding/dual sim+128gb a-data class 10/

 
Цитирай

(2021-06-01, 16:09:11)boboe написа:  Поръчах ги.Като дойдат ще видим дали ще има желания ефект.

Дойде 12.5.4.0 на xiaomi eu.Сега го инсталирам,отзиви по-късно.

EU или Global,stable или beta дай малко инфо

Samsung Galaxy S2--LG G2--LG G3--Huawei P9--Samsung Galaxy S8--Xiaomi Mi 10-13T Pro
Цитирай

4 цифри е стейбъл, а си пише, че е xiaomi.eu
Цитирай

Да xiaomi eu e. Докато го разцъква и дойде 12.5.5.0.Явно нещо да фикснат. Но аз не видях някакви проблеми. Дойдоха говорителите по 10 про. Станаха без никакви проблеми. При пряко сравнение и ми 10 про на 10 различни стилове песни не можах да видя никаква разлика. Сега си имам ми 10 със звучане на ми 10 про.

huawei mate 10-moding/dual sim+128gb a-data class 10/

 
Цитирай

(2021-06-28, 21:08:22)boboe написа:  Да xiaomi eu e. Докато го разцъква и дойде 12.5.5.0.Явно нещо да фикснат. Но аз не видях някакви проблеми. Дойдоха говорителите по 10 про. Станаха без никакви проблеми. При пряко сравнение и ми 10 про на 10 различни стилове песни не можах да видя никаква разлика. Сега си имам ми 10 със звучане на ми 10 про.

Има ли осезаема разлика от преди или не нещо особено?

Xiaomi Mi 10 бесния китаец, Samsung S9+ Корейската печка, Lg G5- в заслужена пенсия.
Цитирай

Вече и като ота ъпдейт на stable Eu


Прикачени файлове Миниатюри
   

Samsung Galaxy S2--LG G2--LG G3--Huawei P9--Samsung Galaxy S8--Xiaomi Mi 10-13T Pro
Цитирай

(2021-06-29, 18:11:38)nedkoff написа:  Има ли осезаема разлика от преди или не нещо особено?
Изгледай началото на този клип и ще видиш. Има разлика. 
https://youtu.be/tj0mVbkChy8

huawei mate 10-moding/dual sim+128gb a-data class 10/

 
Цитирай

Има ли някой да е подкарал волте на А1

Xiaomi Mi 10 бесния китаец, Samsung S9+ Корейската печка, Lg G5- в заслужена пенсия.
Цитирай

Да, но го активирах в един Huawei
Цитирай

Здравейте имам ми 10 про и п30 про, оставих хуавея за жената ползвам мито от няколко дни, доста е бърз, но много бързо пада батерията. Хуавея издържа 2 дни при слаба употреба това едва ден и половина, нормално ли е, нещо да оптимизирам?
Другото което ми направи впечатление че поне на тъмно ксиаомито се снима по-зле от п30про, което не го очаквах.
Мито е с 1 сим, вярно ли е че мога да си взема нов трей и да сменя рома и ще работи с 2 карти?

Благодаря!

Movian - Арена, Замунда, Зелка, 1337x... + BGsubs субтитри от 8 сайтa
WordMateX - универсален речник | Donate
Цитирай

С нов сим трей и Xiaomi EU ще станат нещата да

[Изображение: 21693249.jpg]
[-] 1 потребител изказва благодарност на dp4u4umi6ev за това мнение:
  • PROXIMO
Цитирай

Ако отключа bootloader и сложа рома за 2те карти, това официални ромове ли са ще продължа ли да получавам ота или вече трябва ръчно да обновявам?
И за смяната ако кача рома в телефона и го мина през ъпдейтъра и посоча файла нали няма да ми ресетира у-вото?

Movian - Арена, Замунда, Зелка, 1337x... + BGsubs субтитри от 8 сайтa
WordMateX - универсален речник | Donate
Цитирай

(2021-07-13, 21:31:01)PROXIMO написа:  Ако отключа bootloader и сложа рома за 2те карти, това официални ромове ли са ще продължа ли да получавам ота или вече трябва ръчно да обновявам?
И за смяната ако кача рома в телефона и го мина през ъпдейтъра и посоча файла нали няма да ми ресетира у-вото?

Xiaomi.eu са къстам ромове но и те имат ота ъпдейти. За втората сим карта взимаш симтрей от китайците слагаш eu Рома и си ти.
Относно батерията първо дисплея на ми-то е 90 херца и второ е 5G. Тези неща харчат батерия и е нормално да пада по-бързо от хуавея.
За снимките според мен хуавея е по-зле но това е лично мнение и не желая да влизам в спорове. Ако искаш наистина хубави снимки си инсталирай Гугъл камера.

Xiaomi Mi 10 бесния китаец, Samsung S9+ Корейската печка, Lg G5- в заслужена пенсия.
Цитирай

Относно снимките Huawei Р30pro прави по добри снимки и на тъмно и на светло. Аз за това още не съм го продал.

Galaxy Watch4 Classic 46 мм, MI10 5G, TicWatch Pro 4G LTE, Galaxy Watch 3 45 mm, Galaxy Watch 46 mm, Huawei P30 Pro, Galaxy S8, LG G6, Nokia Lumia 1020 PureView, Nokia 808 PureView.
Цитирай

Някой пробвал ли е и има ли безжично зарядно за Mi 10?! Да сподели впечатления, благодаря.

Samsung S22Ultra 12/256
Samsung Galaxy Watch 4 Classic 46mm
Galaxy Buds Pro
Цитирай

Впечатленията ми са, че зарежда... Аз моят mi10pro си го зареждам на старото ми зарядно от Самсунг, което всъщност е реплика на Самсунг. Проблеми няма, като изключим това че се зарежда доста бавно.

Sent from my Mi 10 Pro using Tapatalk
Цитирай

От коментарите ви оставам с впечатлението че, няма заводски ми 10/10 про с трей с две сим карти, а всички тук сте слагали допълнително трей , както и смяна на софта. Това така ли е наистина, защото по сайтовете гледам че се предлага с две сим карти?! Yikes
Цитирай

(2021-09-11, 17:54:57)nik_ms написа:  От коментарите ви оставам с впечатлението че, няма заводски ми 10/10 про с трей с две сим карти, а всички тук сте слагали допълнително трей , както и смяна на софта. Това така ли е наистина, защото по сайтовете гледам че се предлага с две сим карти?! Yikes

Официално има дву симов вариант но са за Китай , Индия и Индонезия. За Европа и глобалния са само с една сим. Лично съм опитал всички варианти без чисто китайския ром и двете карти работят ако си с Индия или Индонезия.
Но все пак съм на xiaomi.eu rom защото съчетава всички екстри от европейски и китайски без да има никакви ограничения.

Xiaomi Mi 10 бесния китаец, Samsung S9+ Корейската печка, Lg G5- в заслужена пенсия.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)