Оценете темата:
  • 3 гласа - средно 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Актуализация / ъпдейт
#51

Явно това си е бъг при Лолипоп. :
https://forum.androidbg.com/showthread.p...pid1109944

Реално мрежата не изчезва.

Samsung Galaxy S23 Ultra Green
Galaxy Buds Pro
Galaxy Watch 6 Classic 47mm-Silver
TicWatch Pro 3
Цитирай
Аксесоари
#52

Благодаря за отговора - явно там се изписва името на оператора. Засега явно ще е така ...
Цитирай
#53

При мен винаги си стои Теленор БГ и никога не се е появявало, че няма мрежа.
Цитирай
#54

(2015-03-22, 16:56:17)Monipeev написа:  Явно това си е бъг при Лолипоп. :
https://forum.androidbg.com/showthread.p...pid1109944

Реално мрежата не изчезва.

Пробвах начина, описан там : автоматично/ръчно търсене на мрежа, 3G/GSM режим ... Оправи се,не от първия път,  сега там е името на оператора. Само за сведение - На М-тел съм. Благодарности отново.
Цитирай
#55

(2015-03-22, 16:39:40)tishotch написа:  
(2015-03-22, 01:06:27)OLDcomer написа:  Аз като флашвах махнах wipe отметките и нямам грижи. Липсва ми бутона Close All, но явно, че са намерили решение и за това, ала иска root:

http://www.xperiablog.net/2015/03/21/clo...more-33042 

Някой успя ли да сложи close all ?  Следвах стъпките, но при мен не се получи.

Аз съм го сложил, какво правиш точно, че не ти се получава? Опиши.
Цитирай
#56

(2015-03-23, 16:41:01)GH0STFACE написа:  
(2015-03-22, 16:39:40)tishotch написа:  
(2015-03-22, 01:06:27)OLDcomer написа:  Аз като флашвах махнах wipe отметките и нямам грижи. Липсва ми бутона Close All, но явно, че са намерили решение и за това, ала иска root:

http://www.xperiablog.net/2015/03/21/clo...more-33042 

Някой успя ли да сложи close all ?  Следвах стъпките, но при мен не се получи.

Аз съм го сложил, какво правиш точно, че не ти се получава? Опиши.

Свалих го, преименувам файла на SystemUI.apk, местя е system, правя го rw-r-r, местя е system/priv-app/systemUI, рестарт... и нищо.



Цитирай
#57

Пробвай с този, но следвай инструкцията много стриктно http://forum.xda-developers.com/z3-compa...5-t3061556
Цитирай
#58

Опитвам, но сега постоянно ми казва че „не мога да пиша във файловата система. Неправилно монтиране четене/запис„ Не мога да го променя ?



Цитирай
#59

(2015-03-16, 17:51:15)tishotch написа:  
(2015-03-16, 17:40:13)OLDcomer написа:  Кефи лолипопа. Бачка вече и хардуерното ускорение за HEVC h.265. После ще пиша повече отзиви. Флашнах с този ром:
mega.co.nz/#!eRIRBZJS!2dtRUGUVtlOVb1HB0tSt3PE-A2tNI7xQieyE0UFC6Sg

И аз сложих небрандирания ром като първо го направих пре-рутната версия. От час се ровя, много добре върви, не виждам кусури засега. Така вече съм с близалка и съм рутнат. Единствено се чудя дали да сложа отгоре чистия ром с Flashtool. Четох някъде, че било препоръчително. Съвети ?

Кое рекъвъри сложи и от къде го взе .
Цитирай
#60

И все пак, някой знае ли кога ще се получи официално Lollipop за регионите извън северна Европа?
Цитирай
#61

(2015-03-23, 19:45:51)tishotch написа:  Опитвам, но сега постоянно ми казва че „не мога да пиша във файловата система. Неправилно монтиране четене/запис„ Не мога да го променя ?

А преди да преместиш файла във system даваш ли на папката mount system r/rw?
Пробвай с друг файлов мениджър.
Цитирай
#62

(2015-03-24, 08:35:23)GH0STFACE написа:  
(2015-03-23, 19:45:51)tishotch написа:  Опитвам, но сега постоянно ми казва че „не мога да пиша във файловата система. Неправилно монтиране четене/запис„ Не мога да го променя ?

А преди да преместиш файла във system даваш ли на папката mount system r/rw?
Пробвай с друг файлов мениджър.

Опитвах, но е залепнало в r/o, не мога да го направя r/rw. Пробвах с root explorer и solid. Прочетох в темата на Z3 че и там имат проблем при опит за маунтване на system. Явно при флашването на прерутнатия лолипоп, не ще да се рутне докрай Smile

Някакъв друг вариант да маунтна системния дял има ли ?



Цитирай
#63

Не, няма. Имаше някаква врътка за поправяне на root правата при проблме, но сега не мога да я намеря в xda.
Беше нещо от сорта да се преинсталира SuperSU. Пробвай. Имаше и нещо да се активира/деактивира от настройките на приложението.
Ако искаш пробвай с една преинсталация на SuperSU, но преди да го махнеш влез в SuperSU/Settings/Reinstall за да почисти всичко.
Цитирай
#64

Какво става с този Лолипоп,уж февруари беше,март го няма,идва април.Скоро ще огрее ли тези потребители,които не искат да си пипат телефона? Wink
Цитирай
#65

(2015-03-27, 21:43:03)striked написа:  Какво става с този Лолипоп,уж февруари беше,март го няма,идва април.Скоро ще огрее ли тези потребители,които не искат да си пипат телефона? Wink
Пълна мистерия! От Sony направо прекалиха! В тази тема само се коментират частни случаи, а никой не говори по същество! Четейки по други форуми, хората не са особено очаровани. Оплакват се от по- бързо изтощаване на батерията, липсата на бутон "затвори всички", орязването на камерата от Sony без възможност за снимане в raw-формат... и тн.т. Тук никой не пише за някакви плюсове и впечатления, а само как могли/не могли да флашнат!
Цитирай
#66

Аз лично съм написала впечатленията си от близалката ;-)
Ъпдейтът е пуснат очевидно, другото е воля на операторите. :-)
Още нещо забелязах преди малко- на док станцията (може да не е само там, но аз само така зареждам) вече изписва колко време остава до пълно зареждане на батерията.
Цитирай
#67

И аз само суперлативи бих казал за близалката.
Нищо не ми липсва от КитКат, а колкото до бутон да затвори всички отворени приложение...сложил съм си. С мерак, става.
Цитирай
#68

(2015-03-30, 12:24:36)GH0STFACE написа:  И аз само суперлативи бих казал за близалката.
Нищо не ми липсва от КитКат, а колкото до бутон да затвори всички отворени приложение...сложил съм си. С мерак, става.

И мен ме е затресъл един мерак, та се чудя дали да флашна или да изчакам официалният ъпдейт...

<--
Цитирай
#69

Флашни. Ако не ти хареса се връщаш. Smile
Цитирай
#70

Сега видях в XperiaFirm, че има ъпдейт и за нови региони - САЩ, Турция, Русия, Италия, арабските страни и Украина.

XIAOMI MI MIX 2S 64GB Black

Цитирай
#71

На жена ми z3c току що получи ъпдейта.

Samsung a40
Цитирай
#72

Към кой оператор е телефона на жена ти?
Цитирай
#73

Теленор, но апарата е купуван от Сони център.

Samsung a40
Цитирай
#74

МТел също го пуснаха.

 
Huawei P20 Pro Black 
Sony XPERIA Z3 Compact - Lineage OS 16.0
Цитирай
#75

(2015-03-30, 19:51:30)Drakula975 написа:  МТел също го пуснаха.

Хмм, при мен го няма (МТел), явно го пускат по реда на производство. С жена ми имаме еднакви таблети, но са купувани през 7 месеца, първо идват ъпдейтите на моя?
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)