Оценете темата:
  • 3 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

И могат да се спират принудително системни приложения.

LG OPTIMUS 3D/SAMSUNG GALAXY S2/SAMSUNG GALAXY S3/LG L Bello/LENOVO A7000/SAMSUNG GALAXY S5/HONOR 8 LITE
Цитирай
Аксесоари

(2016-07-06, 08:30:36)satmann написа:  Оптимизира някои процеси, но видимо няма разлика, поне засега не намирам такава.

А за 6.0.1 ще има ли скоро ъпдейт и според мен батерията държи доста малко както и при 5.0 така и при 6.0 версията и при включен екран като го оставя в покой за 10 сек и като започна дадено нещо или просто плъзна между екранитежсе усеща видим и дразнещ лаг?
Цитирай

Имам проблем, опитвам да си направя ъпгрейд на андроида, но не става... 3 опита правя вече и не става... Тегли си файла за инсталация, след което го проверява и накрая ми изписва, че не е съвместим... и до там. 3 опита правя и нищо не става, а все още съм андроид 5.0
Цитирай

(2016-05-19, 12:34:33)NoMaD написа:  Нима все още има хора, които смятат, че такива приложения като DU Battery Save, Battery Doctor или Clean Master вършат някаква работа в  телефона ви!?

В действителност те вършат работа лично според мен. Защо така мисля ,пробвал съм и без апове само на чисто и с ап ,батерията определено се държи повече. Аз ги ползвам главно за това ,DU Batter Save нещо го прецакаха и след последния ъпдейт нещо не ми харесва. Сега ползвам единствено и само Battery Doctor и съм си много доволен ,пак казвам относно това батерията да държи максимално ами държи си. Иначе си пада по-бързичко според мен ,не с много ,има няма един ,два часа разлика горе долу.
Цитирай

Здравейте. Имам този телефон от нова година, вече 9 месеца. Като го взех беше с андройд 5..нещо си. Батерията не знам дали заради това, че беше нова или какво, но без да го ръчкам телефона, да говоря много ей така просто за тест съм го засичал по 4 дена да държи с пуснат интернет. Като излезна 6.0 Marshmallow качих ъпдейта и се почнаха следнтие бъгове:


  1. Батерията започна пада за два дена или ден, зависи от използването.
  2. Когато се зарежда седи на 99% зареждането и изписва, че остава 1:30 мин, но продължава да се зарежда поне 10-20 мин и чак тогава е напълно зареден.
  3. При заключен екран при плъзгане забива и не се отключва. В момента ми е нагласен Pattern начин за отключваме. Не знам дали при другите видове е така.
  4. Когато се зарежда или при падане на батерията ми сменя зададентие мелодии, но не мога да разбера кога точно го прави.
  5. Имам наглесен Smart answer, когато го доближиш до ухото автоматично да вдига.....е и това не всеки път работи. 
Преди да ълдейтна тези бъгове ги нямаше.

Като цяло съм много доволен от телефона за тези пари. Бърз е, голям и удобен за интернет и игри(макар, че не играя). Камерата не му е добра но снимки с ефектите от нея стават доста добре. Забелязал съм, че при нощни снимки със светкавица се получават едни бели ивици. През деня в хубаво слънчево време съм правил страхотни снимки с много яки и изчистени цветове. Купих го от Технополис за 300лв., но тези бъгове ме изнервят много. Относно батерията не знам дали е от ъпдейта, но почна да пада точно след него. Може би просто след 6м да се е скапала. Бих искал да върна стария Андройд, за да видя дали ще се променят нещата. Връщах само заводските настройкие, защото 
рут менюто му е на китайски и ме беше шубе да ръчка за цялостен ресет.
(2016-07-31, 11:57:27)Parede написа:  Имам проблем, опитвам да си направя ъпгрейд на андроида, но не става... 3 опита правя вече и не става... Тегли си файла за инсталация, след което го проверява и накрая ми изписва, че не е съвместим... и до там. 3 опита  правя и нищо не става, а все още съм андроид 5.0


Според мен не го ъпдейтвай. Само бъгове има в 6.0. Това разбира се е мое мнение. Прочети моите проблеми.
Цитирай

Привет хора , вчера си купих въпросното телефонче и реших да му направя тестове с Antutu , но крайния резултат ми беше 39576 точки а на ревютата е над 43000 . И на Nenamark 2 прави 59 fps А на клиповете прави 63 на ревютата . Не съм го ъпдейтвал на лолипоп си седи , нямам нищо инсталирано нов телефон е . Моля помогнете как да си оправя тела да работи нормално.
Цитирай

Какъв е проблемът? Устройството забива ли или има бъгове? Не работи ли без този определен праг от цифри на AnTuTu?

Sent from my MI5

 
Цитирай

(2016-08-30, 19:50:00)NoMaD написа:  Какъв е проблемът? Устройството забива ли или има бъгове? Не работи ли без този определен праг от цифри на AnTuTu?

Sent from my MI5

Ами от време на време имам едно леко насичане на самата картина при движение и при скролинг през повечето време е плавно , но от време на време се получава насичане дори и извън игри . Отделно имам и проблем с ротацията от самосебе си върти целия екран в пейзажен режим и мн трудно се връща пак нормално тоест трябва да спирам ротацията на телефона и да я пускам само ако гледам клип или филм .
Цитирай

Здравейте, от 2 дена съм с този телефон и съм доволен. Нямам проблемите който вие ги пишете, а друг.
Имах преди алкател идол 2 и съм свикнал като го вкл/изкл да натискам върху екрана 2 пъти. На този тел пак го има, обаче мога само да го включа, а не мога да го изключа.
При вас така ли е или само при мене?

ZTE Blade III, Alcatel Idol 2, Lenovo A7000-a, Nokia 6.1, Realme 8
Цитирай
Smile 

Привет!

Ползвам този телефон от около година. Изключително удобен и приятен телефон, като изключим факта, че му предстои 3то влизане в сервиз. През месец май ми отказа дясната страна на тъч-а... 2 седмици сервиз. /за щастие с тази повреда след ремонта не съм се сблъсквала пак/ Преди месец телефонът спря да се зарежда когато е включен, т.е за да си заредя телефона оставам без него за поне 3-4 часа. Беше занесен в сервиз на технополис, от където е и купен. Две седмици по-късно получавам дългоочакваното съобщение, че телефона е отремонтиран... Представете си живата ми ярост, когато същата вечер установих, че пак не се зарежда когато е включен. За съжаление съм извън града и ще мога да го занеса ча след почивните дни отново в сервиз. Ще съм излючително благодарна ако някой даде решение на проблема преди това  Smile . 

/ За уточнение - пробвах с други зарядни, с други кабели, на други контакти, на други места, в няколко лаптопа. Връщах заводски настройки, калибрирах батерии, почиствах жака за зареждане - не става! Според сервиза е сменен лентов кабел и са ми дали нов кабел за зареждане, телефона е възстановен в първоначалния си вид/

П.С. По мое мнение /което не е резултат от добро познаване на каквато и да е елетроника/ проблема е софтуерен. А софтуера е Андроид 6.0, с версия A7000-a_s228_160621_ROW
Цитирай

При моя най големия проблем е това със завъртването на екрана сам се върти на дясно дори и когато държа телефона в изправено положение . С други думи трябва да изключвам опцията за въртенв и да я включа само когато гледам клип или чета нещо в пейзажен режимм , иначе ми е бъгава , дори и след factory resset не се нормализира .
Цитирай

защо след всеки рестарт на телефона всички иконки се разбъркват. Ако съм направил папка и вътре съм сложил няколко приложения след рестарта ми ги вади от папката. Проблем на андроид 6.0 или има някъде опция за подредба на иконките?

Оправих се .....имало опция за автоматично подреждане на иконките

Sent from my Lenovo A7000-a using Tapatalk
Цитирай

Привет , някой може ли да ми даде линк за costum rom S124 версията понеже не го намирам никъде. Моето Lenovo A7000-a е със S153 ROW и ми се иска да го върна на най стария ром
Цитирай

Здравейте, от почти година имам телефончето и съм много доволна. Не ми е давало никакви проблеми, батерията държи 2 дни, но работата ми е свързана с много говорене по него и си е доста издръжлива. Напоследък обаче ми дава грешка, като отворя настройки и искам да сменя тапета ми изписва "за съжаление процесът com.android.settings спря" и излизат бутони "отказ" и "опит за разрешаване" като се опитам да разреша проблема, почиствам кеша и до там. Някой има ли представа какво му е?
Цитирай

Пробвай с рестартиране на устройството, като вариант - ресет.

Sent from my MI5

 
Цитирай

Пробвах го още като стана така, но нямаше никакъв ефект
Цитирай

Според мен по някакъв начин това приложение е забранено да стои активно.Влез в настройки -> диспечер на захранването -> управление на приложения и търсиш настройки и погледни срещу него дали е зелено или червено кръгче.Ако е червено го натисни да стане зелено и проблема ще се реши.
Цитирай

Не, като вляза там и ми излизат приложенията които съм изтеглила: messenger,viber,olx,skype и т.н. , но не и настройки
Цитирай

Здравейте някой може ли да даде по стар ром за A7000 . По стар от S153
Гледах че най първия ром е S128 , но не го открих за download
Цитирай

(2016-08-06, 12:18:54)StinkySoul написа:  ...Сега ползвам единствено и само Battery Doctor и съм си много доволен ,пак казвам относно това батерията да държи максимално ами държи си. Иначе си пада по-бързичко според мен ,не с много ,има няма един ,два часа разлика горе долу.
Да, разбира се, след продължително ползване на това приложение батерията спира да държи пълен заряд и се разрежда по-бързо, но изборът си е лично твой.

 
Цитирай

(2016-09-19, 17:26:12)neli.burneva написа:  Не, като вляза там и ми излизат приложенията които съм изтеглила: messenger,viber,olx,skype и т.н. , но не и настройки

Трябва да е там,и може би точно от там идва проблема.Нещо се е объркало и май ще се наложи да се направи reset.
Цитирай

(2016-08-24, 11:57:59)nastyninjata написа:  Здравейте. Имам този телефон от нова година, вече 9 месеца. Като го взех беше с андройд 5..нещо си. Батерията не знам дали заради това, че беше нова или какво, но без да го ръчкам телефона, да говоря много ей така просто за тест съм го засичал по 4 дена да държи с пуснат интернет. Като излезна 6.0 Marshmallow качих ъпдейта и се почнаха следнтие бъгове:


  1. Батерията започна пада за два дена или ден, зависи от използването.
  2. Когато се зарежда седи на 99% зареждането и изписва, че остава 1:30 мин, но продължава да се зарежда поне 10-20 мин и чак тогава е напълно зареден.
  3. При заключен екран при плъзгане забива и не се отключва. В момента ми е нагласен Pattern начин за отключваме. Не знам дали при другите видове е така.
  4. Когато се зарежда или при падане на батерията ми сменя зададентие мелодии, но не мога да разбера кога точно го прави.
  5. Имам наглесен Smart answer, когато го доближиш до ухото автоматично да вдига.....е и това не всеки път работи. 
Преди да ълдейтна тези бъгове ги нямаше.

Като цяло съм много доволен от телефона за тези пари. Бърз е, голям и удобен за интернет и игри(макар, че не играя). Камерата не му е добра но снимки с ефектите от нея стават доста добре. Забелязал съм, че при нощни снимки със светкавица се получават едни бели ивици. През деня в хубаво слънчево време съм правил страхотни снимки с много яки и изчистени цветове. Купих го от Технополис за 300лв., но тези бъгове ме изнервят много. Относно батерията не знам дали е от ъпдейта, но почна да пада точно след него. Може би просто след 6м да се е скапала. Бих искал да върна стария Андройд, за да видя дали ще се променят нещата. Връщах само заводските настройкие, защото 
рут менюто му е на китайски и ме беше шубе да ръчка за цялостен ресет.


Според мен не го ъпдейтвай. Само бъгове има в 6.0. Това разбира се е мое мнение. Прочети моите проблеми.

Потвърждавам, имам същите проблеми като сложих 6-тацата преди 3 дена. Сложих 6-тицата защото исках да махна това VIBEUI и сега много съжалявам.

ZTE Blade III, Alcatel Idol 2, Lenovo A7000-a, Nokia 6.1, Realme 8
Цитирай

https://m.youtube.com/watch?v=2vePLzqzMO...e=youtu.be

На този клип човека показва и информацията на устройството и се вижда че firmware му е версия S124 от къде можем да я намерим Sad
Цитирай

От руския леново форум този и като си направиш регистрация в леново сайта този и си регистрираш телефона. Като си върнеш старата версия напиши как , че и аз искам.

Здравейте, чета че на някои телефони им е слаб звука като сложиха 6-цата, ето тази тема за алкател пишат как да се оправи. Не съм го тествал но кодът работи.

А сега за моя проблем където не работи "Интелигентен отговор", някой ще влезе ли с този код *#*#3646633#*#* / Hardware Testing / Sensor / MSensor / Msensor Current Data / - при мене пише "MSENSOR DATA IS NOT GOOD!". Мисля че това е проблема за "Интелигентен отговор", но ако някой е по в час да пише. 

ZTE Blade III, Alcatel Idol 2, Lenovo A7000-a, Nokia 6.1, Realme 8
Цитирай

Здравейте получи се много гаден проблем с телефона ( invalid imei на двете сим карти и nvram error ) пробвах със някаква програмка която ги пренаписваш на ново , но след factory resset пак изписва invalid imei . Моля кажете ми как да ги оправя permanent и двете неща ?
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 3 гост(и)