Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Живот на батерията - Резултати!

Махнах Фб, вайбър и подобни глупости, като резултата е, 3 пълни дни с 8 часа  екран!
Цитирай
Аксесоари

Включи му и самолетния режим,ще изкара още повече...за какво ги купувате тези смартфони не мога да разбера,откачена работа...купил си такъв хубав телефон,а го ползва да види колко часа е и за някой друг разговор...ами вземи си Нокия с фенерче - върши същата работа,а и струва 10 пъти по-евтино...
Какво й е на батерията - по 15 часа на ден са включени мобилните данни,активно ползване на фейсбук,месинджър,вайбър,мейли,браузър и ми изкарва 3 пълни денонощия,че дори едни 25-30% заряд ми остават,заслужава ли си да деинсталирам всичко това,само и единствено щото видиш ли - батерията шяла да ми кара с ден в повече...изтрещяла работа...

::Google Pixel 3a White::
Цитирай

Ти кой беше да ми казваш как и за какво да си ползвам вещите?! Я по-леко с определенията!
Телефона може да се ползва за много по разумни неща, отколкото деградирането в тъпия ФБ!
Цитирай

(2017-05-24, 05:27:35)ivo777 написа:  Какво й е на батерията - по 15 часа на ден са включени мобилните данни,активно ползване на фейсбук,месинджър,вайбър,мейли,браузър и ми изкарва 3 пълни денонощия,че дори едни 25-30% заряд ми остават...
Наистина, какво ли може да й е? Пусни малко снимки за да видим дали е наистина така.

 
Цитирай

Да си кажем открито че при ежедневно ръчкане с телефона около 5ч екран си е нормално, по нагоре вече е или по малко ръчкане или гонене на рекорди.
Цитирай

(2017-05-24, 07:24:47)Vi70 написа:  Ти кой беше

Аз съм човека,който ползва техниката си на поне 99% от възможностите й.
А ти кой беше,та да вменяваш на хората да използват смартфоните си само за ало-ало?
Всеки носи глава на раменете си и отговаря за действията си,но „дайте да деинсталираме де що има из телефона” само и само батерията да издържи с половин ден повече,е,това няма как да го приема на сериозно.

::Google Pixel 3a White::
Цитирай

Къде видя да карам хората да си деинсталират приложения за по дълъг живот на батерията, или да давам какъвто и да било съвет за същото??!
Споделям с вас, какъв в резултата след премахването на всеизвестните гълтачи на батерия приложения!
Много ще се радвам да уважиш подканата на колегата NoMaD, и да ни покажеш как правиш 3 дни ползване с над 8 часа екран и поне 3 часа разговори, и разбирасе остатък от 25% батерия! Иначе всичко е празни приказки и събуждане в неудобна поза в този празничен ден!

#esil2, както винаги се изказваш неподготвен и без капка смисъл! Би ли обяснил как 5 часа екран за един ден са интензивна употреба, а 8 часа за 3 дни са икономична?! Или просто винаги трябва да си в опозиция, защото си неориетиран...
Цитирай

(2017-05-24, 12:00:53)Vi70 написа:  #esil2, както винаги се изказваш неподготвен и без капка смисъл! Би ли обяснил как 5 часа екран за един ден са интензивна употре*а, а 8 часа за 3 дни са икономична?! Или просто винаги трябва да си в опозиция, защото си неориетиран...

Както винаги подготвен за заяждане и ориетиран според твоя речник. 5ч екран за един ден значи в рамките на деня екрана да е бил включен толкова време, а 8ч за три дни значи че единия ден може да е бил включен например 2ч, следващия ден още 2ч и третия да речем 4ч и като ги събереш за 3дни стават общо 8ч. Другото което е важно през тези часове когато е бил активен екрана какво е било включено, каква е била силата на сигнала, на едно място ли сме били или сме пътували. И аз ако изтрия приложенията и го ползвам само за разговор може да изкара доста.
Цитирай

Излишно е да ти отговарям...
Цитирай

(2017-05-24, 11:16:46)esil2 написа:  Да си кажем открито че при ежедневно ръчкане с телефона около 5ч екран си е нормално, по нагоре вече е или по малко ръчкане или гонене на рекорди.

+1 
До 5- 6 часа екран с ползване без ограничение ,това е при мен !С b170 съм
Цитирай

Ето факти... цял ден ровене из нета ....
         

Xiaomi Mi 5S gold 64Gb, Xiaomi Mi 9T Carbon 6/128Gb, Honor View 20 6/128
Цитирай

Добре де, вие правите ли разлика от 1 до 3 дена?
Взима ли се под внимание, че телефона работи 70 часа вместо 13?
Май има разлика?
Никъде не споря, че телефона не може да направи 5 часа за 1 ден ползване...
Като и да е...
Цитирай

Аз ползвам телефона за разговори и то доста, за интернет, като навигация от време на време през деня когато ми потрябва, също така сменям често местонахождението защото пътувам, и при това положение такива екрани от по 6-7ч няма как да се получат. Ако някой ме убеди в противното веднага съм готов на бартер давам му моя Р9 на 9 месеца е с гаранция, макар че до скоро бях с Р9 lite и разликата в батериите е около час повече екран в полза на lite версията.
Цитирай

Доволен съм.


Прикачени файлове Миниатюри
               

GALAXY S,HTC DESIRE 500-> HUAWEI ASCEND G7->HUAWEI P9 LITE white->HUAWEI HONOR 10 BLUE
Цитирай

С андроуд 6 се постигаха и по добри резултати но и това нее зле
Цитирай

С Android 6 беше невъзможно да постигна този резултат
       

Prestigio 4040->Galaxy S3 Mini->Lumia 520->Lumia 535->iPhone 4->Idol 2-> Idol 3 Mini -> Huawei P9 Lite->Huawei P20 Lite -> iPhone 7 -> iPhone XR
Цитирай

(2017-06-19, 14:18:39)sisozhekov написа:  С Android 6 беше невъзможно да постигна този резултат

Нормално. Включен е енергоспестяващ режим.

GALAXY S,HTC DESIRE 500-> HUAWEI ASCEND G7->HUAWEI P9 LITE white->HUAWEI HONOR 10 BLUE
Цитирай

Нормален режим, за 1ден 3часа съм направил 6:50 часа SOT.  Android 7 и от 100% до 3%
               

Xiaomi Mi 5S gold 64Gb, Xiaomi Mi 9T Carbon 6/128Gb, Honor View 20 6/128
Цитирай

И какво като е на енергоспестяващ режим?При положение, че ползвам приложения, които ядат батерията като полудели съм си предоволен. Smile

Prestigio 4040->Galaxy S3 Mini->Lumia 520->Lumia 535->iPhone 4->Idol 2-> Idol 3 Mini -> Huawei P9 Lite->Huawei P20 Lite -> iPhone 7 -> iPhone XR
Цитирай

(2017-06-19, 17:04:50)sisozhekov написа:  И какво като е на енергоспестяващ режим?При положение, че ползвам приложения, които ядат батерията като полудели съм си предоволен. Smile


Прикачени файлове Миниатюри
   

GALAXY S,HTC DESIRE 500-> HUAWEI ASCEND G7->HUAWEI P9 LITE white->HUAWEI HONOR 10 BLUE
Цитирай

        Ето и при мен с Android 6, все още не съм ъпдейтвал.
Цитирай

Какво е това "телефона не се използва"? Цял ден не е успял да влезе в спящ режим.[Изображение: adca725f9dffc5b58242d71fe264ecfe.jpg]

Изпратено от моят HUAWEI VNS-L21 с помощта на Tapatalk
Цитирай

да не еот блуутута?
Цитирай

Ами не мисля, че е от БТ. Някакъв бъг стана и не мога да си го обясня. Рестарта не даде никакъв резултат. Изключих за 2 минути телефона и после пак го включих и се оправи. Взе да заспива пак. Странно

Изпратено от моят HUAWEI VNS-L21 с помощта на Tapatalk
Цитирай

           

Колеги, като за 2 годишна батерия как ви се вижда Smile

Samsung Galaxy S2 > LG Prada 2 > Huawei P8 Lite > Meizu MX4 > LG G3 > Huawei P9 Lite > Samsung Galaxy A50 > Samsung Galaxy A72
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)