Оценете темата:
  • 8 гласа - средно 3.13
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Персонализиране на Galaxy S8/S8+

Poweramp ползвам аз и съм много доволен.(платената версия)
Цитирай
Аксесоари

(2017-09-12, 16:08:24)g1kata написа:  колеги, какво приложение ползвате за слушане на музика? изтеглих едно от маркета на самсунг но има супер дразнещи рекламки...

Spotify. Компания от 6 човека ни излиза под 3 лв./мес., като плащаме една обща такса от 7.99€/мес. За тези пари получаваме (почти) цялата музика на света. Музиката се стриймва, което значи, че не заема място в паметта на телефона, а пък аз по-любимите песни си ги тегля за офлайн слушане, да не хабя мобилен трафик.

Galaxy S10+  ◦  Prism White  ◦  SanDisk Extreme Pro 128 GB / U3 / A2  ◦  Android 10
Galaxy Watch 46mm  ◦  Silver  ◦  Tizen OS by Samsung
Galaxy S II  ◦  Galaxy Note II  ◦  Galaxy S4  ◦  Galaxy S7 edge  ◦  Galaxy S10+

Battery Historian
Цитирай

трябваше ми просто плеар , спрях се на Samsung Music, точно това търсих , благодрско на колегата hollyshit Smile
Цитирай

(2017-09-12, 19:16:51)g1kata написа:  благодрско на колегата hollyshit Smile

Моля, пак заповядай!  Wink
Цитирай

И аз ползвам платената версия на палър амп
Power amp full version unloker

Изпратено от SamsungGalaxyS8 с помощта на Tapatalk

When a man lies, he murders some part of the world
Цитирай

Аз пък ползвам PlayerPro https://play.google.com/store/apps/detai...l&hl=en_GB
Power Amp ми играеше някакви номера постоянно и само ме нервеше. Player Pro ми е много удобен да си "загреба" всичката музика и да я пусна на шъфъл.
Тия говеда от гугъл не я пускат обаче за 10 стотинки седмична промоция ...
Цитирай

Samsung Music, много му бях свикнал на s5-цата, и като отворих s8, направо си бях разочарован, че го няма. За мен е най-удобния и лесен за употреба от всички, които съм пробвал. Също ползвам и Spotify, ама не е вярно, че има всичката музика, даже не се доближава
Цитирай

Изтегли си го от Galaxy Apps Smile

Над силата е само умението да я владеем!
Цитирай

Има го и в Google play. Аз от там си го свалих. И аз само него ползвам.

Изпратено от моят EVA-L09 с помощта на Tapatalk
Цитирай

След вчерашната WOW презентация на Apple и представянето на супер-мега уникалното и ултра-хипер сигурно FaceID, реших да погледна (за 2ри път Big Grin) нашето face recognition и се оказа, че с някой от ъпдейтите и на нас са направили по-приятно ползването на този вид отключване. Не е както в началото да ти пуска камерата, да се гледате някви секунди и чак тогава да ти отключва. Направили са го много бързо, без да ти показва (грозната Big Grin) физиономия.

Видях, че и при ирисовото разпознаване също не включва камерата. При него не помня дали я включваше.

Само не знам защо са го сложили в не толкова сигурните начини за отключване.
Цитирай

Ако натиснеш Power бутона и после плъзнеш, ирис скенера ти показва дзъркелите + маска ако си си сложил.

По-слабо е от апълското защото технологията е по-различна. Мисля, че при самсуг само използва камерата да те нагоди, и видео или снимка могат да го заблодят а при апълското има още няколко сензора допълнителни, който гарантират, че си ти, че си на живо, и че няма да има проблеми.
Цитирай

Цитат:Face ID: This is a huge upgrade for Apple, as the home button is now gone. Apple’s Face ID projects 30,000 infrared dots and uses a neural network to recognize your face instantly with “just a glance,” as Apple said during the keynote on Tuesday. If it works as Apple claims, it will be very fast and very secure.
Samsung offers iris scan, face unlock and fingerprint scan on the S8. The iris scan is one of the most secure methods for unlocking. The face unlock (separate from iris scan) has had some issues, while Samsung’s fingerprint sensor is typically the go-to biometric unlocking option.

Да, прав си за сигурността.
Сега поразгледах писанията за двата начина и се оказва, че от Самсунг не случайно са го сложили лицевото разпознаване само за отключване. Не можеш да плащаш с него. Т.е. си признават, че и със снимка може да стане работата.
Колкото до ирисовото разпознаване - наистина когато плъзнеш по екрана ти се показва камерата да се видиш с няква картинка. Но аз не бих го ползвал по този начин. Сега го пуснах, но само натискам бутона за включване или дисплея и то веднага отключва. Не слайдвам.
Цитирай

(2017-09-13, 11:57:04)PharahFFS написа:  Мисля, че при самсуг само използва камерата да те нагоди, и видео или снимка могат да го заблодят а при апълското има още няколко сензора допълнителни, който гарантират, че си ти, че си на живо, и че няма да има проблеми.

Да, лицевото разпознаване използва само селфи камерата и не прави дълбочинна снимка както на iPhone X. Обаче за ирис скенера на S8 се използват някои допълнителни чаркове като инфрачервен диод за осветяване (да работи и в тъмно и да не те заслепява) и отделна камера специално за ирис скенера, която има някакви по-специални характеристики от обикновената селфи камера.

Galaxy S10+  ◦  Prism White  ◦  SanDisk Extreme Pro 128 GB / U3 / A2  ◦  Android 10
Galaxy Watch 46mm  ◦  Silver  ◦  Tizen OS by Samsung
Galaxy S II  ◦  Galaxy Note II  ◦  Galaxy S4  ◦  Galaxy S7 edge  ◦  Galaxy S10+

Battery Historian
Цитирай

Здравейте,

искам да махна часовника от екрана - този който се намира горе вдясно. И имам още един проблем, той не е за този раздел но да попитам - обединиха ми се всички контакти с еднакви имена и сега не мога да оправя телефонните номера. Има ли начин това да не се случва , не искам да променям имена или да поставям някакви символи до тях. Например имам четири контакта с имена Георги Михайлов и искам така да бъдат изписвани, на латиница.
Цитирай

След като и ти не знаеш кой телефон на кой е с еднаквите имена , как се обаждаш на този , който искаш ? Това няма смисъл.
Цитирай

Влез в екрана с приложенията, натисни иконката с име Контакти.
После горе вдясно натисни трите точки, после кликаш на Записи на показване.
Там имаш опции да ти показва записите само на телефона, на сим или каквото пожелаеш. Най-долу ти е опцията за персонализиран списък. Там можеш да избереш повече от една от опциите, да обединяваш записите и т.н.
Пробвай и пиши дали точно това си търсил да настройваш.
Цитирай

Някой беше повдигал преди време тема за viber, че като звънят на него и се налага да светне екрана за да се появи прозореца за да вдигнеш. Вчера установих, че и при мен е така на s8.

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk
Цитирай

Като е включен в списъка на крайна светкавица и при мен трябва да отключа телефона,за да вдигна.
Цитирай

Кажете моля някое приложение с което да се движи тапета при превъртана между екраните, както при някои модели на ЛГ

SG 24 Ultra Black
Garmin Epix Pro 51 mm Black
Tab S8 Ultra 8/128
Цитирай

Не ти трябва приложение ,а лаунчер ,поддържащ опцията за Wallpaper Scroll.
Всички известни такива от маркета я имат .

Горд собственик на Note 3 N9005>OnePlus 3T Gunmetal /Galaxy Tab 3 10.1 P5210 Стоков 4.4.2 Root.
При нарушение на ПРАВИЛАТА на форума ползвайте бутона "Докладвай".
Цитирай

(2017-09-17, 11:30:11)genchoili написа:  Не ти трябва приложение ,а лаунчер ,поддържащ опцията за Wallpaper Scroll.
Всички известни такива от маркета я имат .

Трябва ми за стоковият лънчер. При другите ланчери(нова)няма опция за отваряне/затваряне на панела с приложения чрез движение на палеца нагоре/надолу

SG 24 Ultra Black
Garmin Epix Pro 51 mm Black
Tab S8 Ultra 8/128
Цитирай

Е как да няма? Аз си отварям списъка с приложения точно със swype нагоре с Nova.

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
Цитирай

(2017-09-17, 16:24:35)arrogant написа:  Е как да няма? Аз си отварям списъка с приложения точно със swype нагоре с Nova.

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

Ама за затваряне се мъчих, и не стана

SG 24 Ultra Black
Garmin Epix Pro 51 mm Black
Tab S8 Ultra 8/128
Цитирай

Някой знае ли тези нашите телефони имат ли термометър или не? Четох, че нямат, а си инсталирах Galaxy sensors, и ми показва и температура, и влажността, и налягането. Склонен съм да вярвам че има, защото показваше 24°, а като го сложих да се зарежда стана 31°.

Enviado desde mi SM-G955F mediante Tapatalk
Цитирай

Galaxy S4 имаше и термометър, и хигрометър,и барометър(от тук надморската височина) ,и ИЧ порт...в последствие, подобно на ябълките решиха,че не ни трябват.Въпросната програмка е създадена точно за него.За съжаление сега, Galaxy S8 има само сензор за температура на батерията,понеже не може без него...

Samsung Galaxy S23Ultra,Samsung Galaxy Watch 5 Pro LTE
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 25 гост(и)