Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

В Алиекспрес след 2 дни ще има разпродажба. Моя 5 плюс 3/32 го взех още март месец на промо за 215лв от Глобал Стора. За такъв евтин телефон прежалих гаранцията...

Sent from my Redmi 5 Plus using Tapatalk

Samsung Galaxy S3 --> HTC One X
Цитирай
Аксесоари

(2018-08-25, 11:14:07)niki_26 написа:  .....Реших и аз да си взема телефон от тук заряди гаранцията, но не  си струва
Ааа, недей така. Аз сега съм с телефон без гаранция ама първия ми СМАРТфон който си купих едно време от Мтел два пъти беше на сервиз за 2 години. ,
Обаче може да се съглася че телефон до 200-250лв може да се скипне гаранцията защото частите са евтини.

 Xiaomi REDMI 4X   [4/64GB]
Цитирай

Да се похваля!Вече съм с Oreo.
Цитирай

(2018-08-31, 21:40:31)van_rei написа:  Да се похваля!Вече съм с Oreo.

И ние също. :-)

SAMSUNG Galaxy S23+, 5G, 8 Gb / 512 Gb
SAMSUNG Galaxy A54, 5G, 8 Gb / 256 Gb
Цитирай

Здравейте, може ли някой да ми каже къде да намеря тази настройка


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай

Чукни върху надписа и влизаш в нея.

Xiaomi Redmi Note 10 Pro, Xiaomi Redmi 5 Plus, Lenovo P70
Цитирай

(2018-09-01, 16:51:17)IoPetrov написа:  Чукни върху надписа и влизаш в нея.

Чукнах но се отваря за самото приложение , а после ако реша да го върна пак  къде се влиза
Цитирай

Искаш да изключиш "показването" на месинджъра върху другите апове или искаш да махнеш нотификацията за това?

iPhone 14 Pro
Цитирай

(2018-09-01, 19:05:39)Константинов написа:  Искаш да изключиш "показването" на месинджъра върху другите апове или искаш да махнеш нотификацията за това?

Къде точно се влиза за включване и изключване върху други приложения ,самата настройка къде точно се намира
Цитирай

@djorov80, а опцията Настройки -> Известия и лента на състоянието -> Управление на известията, не върши ли работа?

 
Цитирай

Намира се при мен в :
Settings - additional settings - Privacy - Display over other apps
Цитирай

Хора при Вас "Mi PC Suite" работи ли ви?
Инсталирал съм му драйвери, програмата и е включен с кабела към компа.
А показва включете телефона към кабела.
С Windows 10 64-бит. съм, ако има значение.

SAMSUNG Galaxy S23+, 5G, 8 Gb / 512 Gb
SAMSUNG Galaxy A54, 5G, 8 Gb / 256 Gb
Цитирай

Само китайския засича телефони.
Цитирай

(2018-09-02, 18:12:03)suffer написа:  Само китайския засича телефони.
Язък. Тогава за какво са го турили като не върши работа.
Някой аналог на подобен тип програма който ще работи с Redmi 5+ ?

SAMSUNG Galaxy S23+, 5G, 8 Gb / 512 Gb
SAMSUNG Galaxy A54, 5G, 8 Gb / 256 Gb
Цитирай

Какво искаш да правиш с нея?

Тези PC Suite мисля, че от поне 4 години са негодни за нищо по принцип. На всяка марка
Цитирай

(2018-09-02, 20:32:14)suffer написа:  Какво искаш да правиш с нея?

Тези PC Suite мисля, че от поне 4 години са негодни за нищо по принцип. На всяка марка

Да редактирам телефонния указател в телефона.

SAMSUNG Galaxy S23+, 5G, 8 Gb / 512 Gb
SAMSUNG Galaxy A54, 5G, 8 Gb / 256 Gb
Цитирай

а ако го експортнеш като файл и го редактираш през ЕXcel Или каквото там може да отваря vcf?
[-] 1 потребител изказва благодарност на suffer за това мнение:
  • skysoft
Цитирай

(2018-09-02, 20:40:56)suffer написа:  а ако го експортнеш като файл и го редактираш през ЕXcel Или каквото там може да отваря vcf?
Става сложно, имам картинки за абонат, мелодия за абонат и други такива.
 Ще карам по стария начин. Редакция през телефона. Макар че през ПиСи суита имам по-голям оглед на нещата.

SAMSUNG Galaxy S23+, 5G, 8 Gb / 512 Gb
SAMSUNG Galaxy A54, 5G, 8 Gb / 256 Gb
Цитирай

Не мисля, че това с картинките ще е редактируемо в PC Suite.
Най-добре ги качи в гугъл и ги редактирай там
Цитирай

Контатите могат да се редактират и през Ми акаунта на компа . Там могат да се тият и редактират съществуващи както и да се добавят нови мисля . Снимки също могат да се слагат и след това се променят и на самият телефон . Само мелодиите ги няма и не могат да се правят от там

Samsung Galaxy Ace, HTC Desire 500,  Lenovo P70AXiaomi Redmi 3s Prime, Xiaomi Redmi 5 plus, Xiaomi Redmi Note 8 Pro
[-] 1 потребител изказва благодарност на hapi6 за това мнение:
  • skysoft
Цитирай

(2018-09-02, 21:01:14)hapi6 написа:  Контатите могат да се редактират и през Ми акаунта на компа . Там могат да се тият и редактират съществуващи както и да се добавят нови мисля . Снимки също могат да се слагат и след това се променят и на самият телефон . Само мелодиите ги няма и не могат да се правят от там

Благодаря, ще пробвам.

SAMSUNG Galaxy S23+, 5G, 8 Gb / 512 Gb
SAMSUNG Galaxy A54, 5G, 8 Gb / 256 Gb
Цитирай

Моля . Също така от там ако имаш случайно изтринт контакт който ти е необходим можеш да си го възтановиш . Акаунта пази няколко синхронизации назад във времето . Аз така успях да възтановя изтрите телефони .

Samsung Galaxy Ace, HTC Desire 500,  Lenovo P70AXiaomi Redmi 3s Prime, Xiaomi Redmi 5 plus, Xiaomi Redmi Note 8 Pro
Цитирай

[Инструменти, съвети и уроци] [MIUI DEVICE TEAM] Добри новини! Mi PC Suite 3.0 Beta пуснат! Английски Превод!
http://en.miui.com/thread-2238273-1-1.html

Май намерих решението след малко насоки от suffer. :-)

-----------------------------
Тръгна, откри телефона, но няма редактиране на телефонен указател.
Няма пълно щастие.

SAMSUNG Galaxy S23+, 5G, 8 Gb / 512 Gb
SAMSUNG Galaxy A54, 5G, 8 Gb / 256 Gb
Цитирай

А защо не го направиш в акаунта на gmail? Там цъкаш наведнъж тия, които искаш да триеш и готово.

Xiaomi Redmi Note 10 Pro, Xiaomi Redmi 5 Plus, Lenovo P70
Цитирай

Появи ми се жълто петно в горен ляв ъгъл, има ли някой друг с такъв дефект
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)