Оценете темата:
  • 6 гласа - средно 3.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Софтуерни актуализации на Huawei P20
#26

А имате ли идея дали това е ъпдейта, който беше представен в Honor 10? Беше свързан с GPU ако не се лъжа.
Цитирай
Аксесоари
#27

Връщането на фабрични те настройки на телефона свърши работа! Тенкс

Sent from my EML-L29 using Tapatalk
Цитирай
#28

Най-после GPU Turbo и за нас :


Прикачени файлове Миниатюри
       

Xiaomi 13T Pro
Цитирай
#29

И при мен дойде ъпдейта. Ще инсталирам пълния пакеъ, а след това как да ресетна телефона и препоръчително ли е? От фабричните лу да ресетна от бутоните хард ресет ли или от hi suite от компа?

Тегля пълния


Прикачени файлове Миниатюри
       
Цитирай
#30

Аз лично ресетвам само ако имам проблеми - например дрейн на батерията .

Xiaomi 13T Pro
Цитирай
#31

Ми при нормално ползване издържа цял ден.. Освен ско не играя някоя по-тежка онлайн игра
Цитирай
#32

Нова актуализация и за нас :


Прикачени файлове Миниатюри
   

Xiaomi 13T Pro
[-] 1 потребител изказва благодарност на yoshimitsu356 за това мнение:
  • zdravko959
Цитирай
#33

(2018-09-07, 19:35:59)yoshimitsu356 написа:  Нова актуализация и за нас :

Вече и Huawei започнаха да си измиват ръцете с тези чести ъпдейти които са само с промени в секюрити пача за текущия месец. Научиха се почти всичките големи играчи на пазара да пускат ежемесечни обновявания и с това ни замазват очите. А забравят за подобрения по системния софтуер, оптимизации, нови функции и т.н.
Цитирай
#34

Да не отварям тема, как да спра вибрацията при започване и край на разговора?

Sony Xperia Z1 Comapct Black
Sony Xperia Z5 Green
HUAWEI P20 Midnight Blue 
Цитирай
#35

За първи път ми се случва пач към текущата версия . Телефона въобще не се рестартира по време на инсталацията .


Прикачени файлове Миниатюри
       

Xiaomi 13T Pro
Цитирай
#36

За това изскачащо известие за търсене на мрежа мисля Бижу беше питала някъде из темите как да го оправи.
Явно са фикснали проблема.
Цитирай
#37

Изтрих настройките на мрежата и после си поисках от Вива нов пакет. Всъщност, първо си поисках, после ги изтрих и след това от инсталационното съобщение ги инсталирах наново. Съобщението за WiFi-bla-bla изчезна. Напиши в търсачката на телефона "Нулиране настройки на мрежата", ще те отведе право при тях.

Samsung Galaxy S24 Ultra
Цитирай
#38

(2018-09-08, 11:35:42)ipi78 написа:  Да не отварям тема, как да спра вибрацията при започване и край на разговора?

И мен страшно ме дразни. Има ли възможност за спиране на тази екстра?
Цитирай
#39

Нов пач по същата версия :


Прикачени файлове Миниатюри
       

Xiaomi 13T Pro
Цитирай
#40

И аз я получих, за първи път виждам актуализация на телефон, за да може да се играе определена игра, а не разработчиците на играта да я оптимизират

SAMSUNG GALAXY SIII mini > HUAWEI ASCEND P7 stock > HUAWEI ASCEND P9 stock
Цитирай
#41

Доста хуауей модели получиха този пач и на мен ми е интересен някой играе ли играта да си каже мнението преди пача и след него как е?

Alcatel one touch idol => Alcatel one touch idol 2 / Timmy E86 =>Alcatel idol 3 4.7 => HTC 10 => Huawei Mate 10 PRO + Huawei Watch GT 2 PRO
Цитирай
#42

Не виждам разлика преди и след. Но е добре че мислят и за това.

Sony Xperia Z1 Comapct Black
Sony Xperia Z5 Green
HUAWEI P20 Midnight Blue 
Цитирай
#43

При мен си има разлика. След последния ъпдейт на играта ми се появяваха едни "черги" от време на време. След като дойде втория пач - всичко се оправи. Но и на мен ми е интересно, че се прави ъпдейт само за една игра. Явно са забравили нещо от Huawei.

Xiaomi 13T Pro
Цитирай
#44

Днес ми излезе


Прикачени файлове Миниатюри
   

Sony Xperia Z1 Comapct Black
Sony Xperia Z5 Green
HUAWEI P20 Midnight Blue 
Цитирай
#45

(2018-11-07, 15:28:21)ipi78 написа:  Днес ми излезе
На кой оператор си?Аз съм на Виваком с 164
Цитирай
#46

На теленор, но не до оператора

Sony Xperia Z1 Comapct Black
Sony Xperia Z5 Green
HUAWEI P20 Midnight Blue 
Цитирай
#47

И аз го получих, но още не съм го инсталирал. 3.6 гигабайта е.
Цитирай
#48

(2018-11-07, 18:27:16)ipi78 написа:  На теленор, но не до оператора

А до какво е?От операторите зависи също!
Цитирай
#49

зависи за кой регион е произведен и кой от къде го е внесъл за продажба, оператора е само търговец на телефона

Samsung S24U 1Tb/12,Samsung S21U 512/16,Samsung S21U256/12,iPhone 15 Black,
iPhone 13 Black,Huawei p40 pro,Huawei p30 pro,Huawei p20 pro,Soni Xpreria Z5 premium,Z3,Z,Samsung S7 edge,Note 4,Note 2

Цитирай
#50

(2018-11-08, 12:21:48)Sokolchev написа:  зависи за кой регион е произведен и кой от къде го е внесъл за продажба, оператора е само търговец на телефона

За Sony Xperia Z имах запитване и ми отговориха,че крайният ъпдейт зависи И от оператора.Добавяли или изрязвали определени функции!Бях на Глобул тогава.Тъкмо излизаха 4G мрежите а аз нямах избор в менюто   Bu  Казаха ми,че за да имам наличие на 4G избор трябва да го занеса в техен сервиз за да го флашнат с интернационален софт.Разбрах,че е било заключено нарочно ако случайно е оставено на 4G батерията да не пада екстремно!
Аз си го направих сам де,но от тази комуникация разбрах,че и операторите имат роля в получаване на ъпдейтите.
Сега вече може да е по-различно.Надявам се де! Smile
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)