Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Xiaomi Redmi Note 7/Note 7 Pro с 48 MP камера- покупка, магазини и цени

(2019-05-07, 22:10:13)airbus написа:  Къде го откривате този купон от 17$?

https://www.aliexpress.com/item/How-to-G...11f6wd0JMP
https://www.aliexpress.com/item/How-TO-G...50653277.0

И 2$ от купон на продавача (Get Seller Coupons) . И после ще има защо не го пращат 1 месец, няма да има за всички.
[-] 2 потребители изказват благодарност на milstan за това мнение:
  • airbus, milenvn
Цитирай
Аксесоари

Да докладвам за Mi Global Store– поръчан note 7 4/64 на 10.04 с DHL, изпратен на 26.04, получен на 07.05. От този продавач съм купувал десетина телефона( за мен и приятели), но вероятно ще се насоча към други магазини за следващия път.
[-] 1 потребител изказва благодарност на stoyanov.bs за това мнение:
  • milenvn
Цитирай

Да се похваля ,вече и аз съм собственик на редки ноут 7 .Поръчах го на 23.04 и днес пристигна .Няма впечатление все още сега го ръчкам ,но външния вид определено грабва
Цитирай

Честито и на двамата.
Цитирай

(2019-05-03, 08:47:22)airbus написа:  Колега, къде да го четем това със сроковете на изпращане? Появява се след плащането. Чак пък нови модели на по 3-4 месеца.

Извън темата: втори месец чакам тухличката Ми 9. Dance
Виж в shipping. Тук е обявен 30 дни срок за изпращане.[Изображение: 9f7abcffe4df67867b814c6551f0474d.jpg]

Изпратено от моят MI 5 с помощта на Tapatalk

Huawei Ascend G7 - v. B331,  rooted
Nexus 7 2012 WiFi - v.5 Lolipop, rooted + TWRP
[-] 1 потребител изказва благодарност на kyosev за това мнение:
  • airbus
Цитирай

Причината за забавянето е била неналичност - предварителна продажба на промоционалната цена. Товага имаха и проблем с производството на телефони. Все фактори.
Цитирай

Днес викнах един син 4/64 от MiGlobalStore, дават срок за изпращане 43 дни. Ще чакаме, няма начин, с тези купони...
Цитирай

Как 43!!! Те след толкова време ще пуснат редми ноут 8.смешна и жалка работа.
[-] 2 потребители изказват благодарност на Wild bear за това мнение:
  • airbus, donscot
Цитирай

Вероятно този път ще е по~бързо и чистят наличност. Черен цвят няма.
Цитирай

Проблема е единствено в наличностите, нищо друго.
И от където и да го поръчате, магазините са си все в Китай, няма да е по-бързо.
(освен, ако не си го купите от физически магазин или олх, но там знаете цената каква е)
И моето телефонче пристигна след има няма 25 дена чакане- еми, заслужаваше си, няма какво да се каже за телефона, Apple и Samsung могат просто да се срамуват.
Цитирай

$166 излиза в banggod 3/32 global през европа.някой знае ли по-добра оферта за момента,че трябва да пенсионирам сегашния?
Цитирай

^ Добра цена. От Алиекспрес излиза пак толкова, но с обикновена поща:

https://www.aliexpress.com/item/Global-V...b201603_52
https://www.aliexpress.com/item/Global-V...b201603_52

Помисли все пак и за версията с 4 ГБ РАМ. В днешно време 3 ГБ е малко, особено ако ползваш повече приложения, второ пространство и т.н.


[-] 2 потребители изказват благодарност на milenvn за това мнение:
  • delikanli, stoyanov.bs
Цитирай

В момента с чист андроид и 2 ми стига,сякаш $20 отгоре не си заслужава за мен
Цитирай

(2019-05-14, 08:16:30)milenvn написа:  ^ Добра цена. От Алиекспрес излиза пак толкова, но с обикновена поща:

https://www.aliexpress.com/item/Global-V...b201603_52
https://www.aliexpress.com/item/Global-V...b201603_52

Помисли все пак и за версията с 4 ГБ РАМ. В днешно време 3 ГБ е малко, особено ако ползваш повече приложения, второ пространство и т.н.

Вземи си с поне 4ГБ рам, вместо да съжаляваш после.
[-] 3 потребители изказват благодарност на delikanli за това мнение:
  • milenvn, stoyanov.bs, suffer
Цитирай

За какво да съжалявам,като в момента ми стигат и 2 (избощо четеш ли какво пиша),а и като не стига ще взема друг,вече с 12 рам,че да не съжалям.
Цитирай

(2019-05-14, 08:37:35)Wild bear написа:  В момента с чист андроид и 2 ми стига,сякаш $20 отгоре не си заслужава за мен

Разликата от чистия андроид до miui 10 от към рам е огромна.И колегата не пише празни приказки.Точно три дни ползвах redmi note 7 3/32 и го продадох.Затваря приложения рестатира нова ланчара и други.Непосрадствено след него взех 4/64 и разлика има доста поне за мен.Сега всичко ми работи според нуждите.

huawei mate 10-moding/dual sim+128gb a-data class 10/

 
[-] 1 потребител изказва благодарност на boboe за това мнение:
  • milenvn
Цитирай

Не мисля да давам обяснения как да си ползвам телефона,но с миуи не мисля да оставам повече няколко дни,колкото докато флашна.ако още някой друг го дразни 3/32,може да спонсорира покупката и да скачам направо на 8/128.
Цитирай

За търсене на спонсори си има друг раздел,и не се дразня/дреме ми какво ще ползваш/.Просто давам препоръки от това което съм забелязал.Ако искаш ми чети мнението,ако искаш недей.Само не ми казвай какво да пиша след като не е в разрез с правилата на форума.

huawei mate 10-moding/dual sim+128gb a-data class 10/

 
Цитирай

Човече като не си в час с нещата си ненужен спамър,с нищо не си ми полезен в случая,четеш ли изобщо каква ми беше молбата.не искам информация за миуи 10.и се отпусни,никъде не съм казал ти какво да не пишеш.
Цитирай

Защо да правят 3/32 ,ако не става за нищо. Всеки сам трябва да си прецени кое ще му върши работа. Аз също се позамислих преди да взема моя. Избрах 4/64, защото за тази разлика получавам по-функционален телефон. Не се увличам с приложения, но знае ли човек..... един ден може да съжалявам. Не купувам често телефони и така няма да имам причина да сменям заради рама.
Цитирай

Всеки е прав за себе си,за мен $20 повече само за четене през хром не си заслужава.имам си други приоритети,не целият ми живот се върти около фейс,инста минста
Цитирай

И аз малко off topic - отказах се да пазарувам стоки на стойност над 30 EUR от чужбина. Поръчах преди време един обектив за фотоапарата ми, в БГ-то беше обявен на 500 лв. с ДДС по масовите вериги, а в онлайн магазина на търговеца в AliExpress беше на цена 350 лв. с ДДС, супер примамлива оферта. Надявах се да не ми го спрат на митница, тъй като преди това бях поръчал и една екшън камера на цена около 140 лв., ама явно там съм минал метър, както се казва, но с обектива - НЕ. Почнаха се едни искания за банкови транзакции, за бележки, за транспортни скрийншотове, с други думи - загуба на много нерви и време. Накрая, като ударих чертата, 350 лв. обектив + ДДС + мито + разходи за БГ пощи (понеже те ме представляваха пред митница) и спестих едни 50 лв.! Като се има предвид и че гаранцията оттам ми е само една година и чаках две седмици да дойде! Не, мерси... Взимам си от БГ-то и т'ва е вуте. То е ясно, че ще има секиро.
П.С. само не разбрах защо ми лепнаха и мито, при положение, че клас електроника не се облага с такъв данък, до колкото знам аз. Добре че поне беше някакви 7-8 лв...
Цитирай

(2019-05-14, 23:28:22)donscot написа:  И аз малко off topic - отказах се да пазарувам стоки на стойност над 30 EUR от чужбина. Поръчах преди време един обектив за фотоапарата ми, в БГ-то беше обявен на 500 лв. с ДДС по масовите вериги, а в онлайн магазина на търговеца в AliExpress беше на цена 350 лв. с ДДС, супер примамлива оферта. Надявах се да не ми го спрат на митница, тъй като преди това бях поръчал и една екшън камера на цена около 140 лв., ама явно там съм минал метър, както се казва, но с обектива - НЕ. Почнаха се едни искания за банкови транзакции, за бележки, за транспортни скрийншотове, с други думи - загуба на много нерви и време. Накрая, като ударих чертата, 350 лв. обектив + ДДС + мито + разходи за БГ пощи (понеже те ме представляваха пред митница) и спестих едни 50 лв.! Като се има предвид и че гаранцията оттам ми е само една година и чаках две седмици да дойде! Не, мерси... Взимам си от БГ-то и т'ва е вуте. То е ясно, че ще има секиро.
П.С. само не разбрах защо ми лепнаха и мито, при положение, че клас електроника не се облага с такъв данък, до колкото знам аз. Добре че поне беше някакви 7-8 лв...
Защото обектива не е електроника според митническата класификация.

Изпратено от моят POCOPHONE F1 с помощта на Tapatalk
Цитирай

Да и аз така помислих, не е електронка, въпреки, че е част за такава...
Цитирай

През януари бях поръчал 2 бр. Oukitel U 25 pro от 2 различни доставчика и двата ги обмитиха. По-бързо става ако платиш на пощата да те представлява пред митницата( около 11 лв).
Но аз искам да питам дали някой не се е поръчал Xiaomi redmi note 7 pro, не можах да намеря Global version а само Global Rom( което е различно)
Ако някой има Global Rom може ли да сподели някакави впечатления и дали има BG menu
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 2 гост(и)