Оценете темата:
  • 9 гласа - средно 3.89
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Софтуерни актуализации P20 Pro

Инсталира се в момента на телефона ми. Нещо различно?

Samsung Galaxy S24 Ultra
Цитирай
Аксесоари

Само пача за август е май.

SAMSUNG GALAXY Z FOLD 4 BEIGE
Цитирай

Жалко, ако е само пача за Август. надявах се да намалят поне малко агресивното AI на камерата по отношение на цветовете, както направиха с P30 серията.
Цитирай

Най-накрая има и при мен Smile


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай

Това е може би най-голямото недоразумение до момента, 4гб за един секюрити пач ....



Samsung Galaxy S23Ultra - The Beast   Android



Цитирай

И при мен дойде Августовския секюрити пач с размер 4 Гб.

SAMSUNG Galaxy S23+, 5G, 8 Gb / 512 Gb
SAMSUNG Galaxy A54, 5G, 8 Gb / 256 Gb
Цитирай

Аз и без това винаги теглех пълния пакет. Така се получават по - малко грешки след инстлацията.

SAMSUNG GALAXY Z FOLD 4 BEIGE
Цитирай

(2019-09-05, 14:11:42)gogov67 написа:  Аз и без това винаги теглех пълния пакет. Така се получават по - малко грешки след инстлацията.
Не знам, за мен това не е нормлано, аз съм бивш собственик и фен на Самсунг и Сони, та там нямаше такива, най-големия секюрити пач е бил може би 350-450мб ... най-много.



Samsung Galaxy S23Ultra - The Beast   Android



Цитирай

Security updaте 4гб..... То цялата ОС е малко повече. Това като ми пристигне няма да го инсталирам даже....

Google Pixel 8 Pro Bay 256GB
Цитирай

Честно, не мога да ви разбера понякога. Когато няма актуализации, къде ми е актуализацията! Когато дойде, ама е 4 ГБ, ееееее, много е голяма! Щом са я изпратили толкова голяма, сигурно си има причина. От нас се иска само да си намерим Wi Fi, за да я изтеглим и да си я инсталираме. А и както написах по - горе, инсталирането на големия пакет дава по - малко грешки!

SAMSUNG GALAXY Z FOLD 4 BEIGE
Цитирай

И 5GB да е, ще я инсталирам, НО не идва!

HUAWEI P20 PRO
Цитирай

Таман сега я сложих даже не съм видял че толкова голямо..

Samsung Galaxy Wave GT S8500 ---- Samsung Galaxy S2+ ------- Huawei P8 Standart ---------Huawei P20Pro
Цитирай

Доколкото съм запознат актуализациите първо се свалят на телефона и после се инсталират /поправете ме, ако греша/. А какво се случва после със самия инсталационен файл ? Заема място ? Може ли да се премахне ?
Цитирай

(2019-09-10, 16:02:48)vesodimov написа:  Доколкото съм запознат актуализациите първо се свалят на телефона и после се инсталират /поправете ме, ако греша/. А какво се случва после със самия инсталационен файл ? Заема място ? Може ли да се премахне ?
По логика би трябвало след като се инсталира и рестартира, да го изтрива автоматично самата инсталация.

SAMSUNG Galaxy S23+, 5G, 8 Gb / 512 Gb
SAMSUNG Galaxy A54, 5G, 8 Gb / 256 Gb
[-] 1 потребител изказва благодарност на skysoft за това мнение:
  • vesodimov
Цитирай

Както изглежда, Android 10 за този телефон няма да дойде по-рано от март 2020... Sad
[Изображение: Huawei-P20-Pro-Huawei-Mate-20-Pro-P20-Pr...8113773075]

Източник: Express.co.uk
Цитирай

(2019-09-12, 12:36:08)imthedevil написа:  Както изглежда, Android 10 за този телефон няма да дойде по-рано от март 2020... Sad
[Изображение: Huawei-P20-Pro-Huawei-Mate-20-Pro-P20-Pr...8113773075]

Източник: Express.co.uk
Важното е да дойде и да е читава 10-ка. Преди като бях с Р9 лъгаха до последно, че ще има Андроид 8.0 и ЕМУИ 8.0, но си остана с Андроид 7.0 и ЕМУИ 5.0. Така че както гласи една поговорка: По-добре късно, отколкото никога.

SAMSUNG Galaxy S23+, 5G, 8 Gb / 512 Gb
SAMSUNG Galaxy A54, 5G, 8 Gb / 256 Gb
Цитирай

Тя скоро дойде 9ката реално. Така че 10ката примерно за март е ок, но сигурно ще дойде поне април, важното е да дойде. След нея вече е интересно дали ще има 11. Предния ми Samsung s5 му направиха точно две големи актуализации на андроид и толкова. Ако huawei направят и 11 за p20 pro определено ще ме спечелят и с това
Цитирай

Аз още не съм получил 9.1......
За 10 и още по-малко 11, не смея и да си помисля

HUAWEI P20 PRO
Цитирай

Някой да получи снощи някаква актуализация?
Мистериозна, излезе от нищото докато шофирах, беше 250-300 kb, актуализира се и до там  Big Grin
Даже ниво на защита си седи на 1-ви август.

Гледах и в темата на P30 също я имат  Yikes



Samsung Galaxy S23Ultra - The Beast   Android



Цитирай

(2019-10-25, 20:26:54)mom4ev написа:  Някой да получи снощи някаква актуализация?
Мистериозна, излезе от нищото докато шофирах, беше 250-300 kb, актуализира се и до там  Big Grin
Даже ниво на защита си седи на 1-ви август.

Гледах и в темата на P30 също я имат  Yikes
Току-що проверих. Аз нямам нищо. На А1 съм, ако има значение.
Цитирай

И аз я получих току що. Изписа ми че са инсталирани последните системни настройки, каквото и да означава това. Странно!

SAMSUNG GALAXY Z FOLD 4 BEIGE
Цитирай

И аз така но нищо не разбрах какво става!
Цитирай

И при П 20 дойде, но не разбрах какво оправи

Изпратено от моят EML-L29 с помощта на Tapatalk
Цитирай

Кво беше това? За първи път се случва такава актуализация, след като поиска рестарт, за две секунди се включи както при обикновен рестарт на телефона.

Samsung Galaxy S24 Ultra
Цитирай

Сутринта и при мен така и рових някъде да видя новото, но не открих. Не помня и цифрите на версията, да видя дали са други.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 3 гост(и)