Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Общи въпроси: сравнение на мобилните оператори, общи условия по договор.

Бъгавата система (онлайн магазина) на Теленор, днес прие плащане с карта и вземане на телефон на лизинг.Обаче се оказа че поръчка няма ...пълен цирк иначе парите са дръпнати от картата Smile

Изпратено от моят M2010J19CG с помощта на Tapatalk
Цитирай
Аксесоари

(2021-04-20, 18:37:19)milss написа:  Не всички живеем в твоя блок в Бургас.

То и не всички работите в сградата на жена ми, но две точки със слабо покритие в гъсто населен район, които са най-важните за семейството ми, говорят достатъчно красноречиво за качеството на предлаганата услуга.
Цитирай

(2021-04-20, 21:38:08)tsvetan24 написа:  То и не всички работите в сградата на жена ми, но две точки със слабо покритие в гъсто населен район, които са най-важните за семейството ми, говорят достатъчно красноречиво за качеството на предлаганата услуга.
За вас, да но не всички от Бургас
Цитирай

Едва ли ще е интересно за хората тук ако взема да изброявам местата със слабо или никакво покритие на Теленор. Говори се за комплексни неща - цялостно покритие, количество МВ, цена. По всички тези показатели Теленор са най-зле. Само в едно са най добри, активират на всички LTE, независимо от марка и модел на телефона.

1916 
Цитирай

Мога да те подкепя, защото съм го ял техния.. И само да уточня, да не би да се обърка и 5г да активират на всички апарати? Щото ако и лте не активират, което си е 4г то те са тоталки!

времето е като парите - никога не стига
Цитирай

Има предвид VoLTE.

Изпратено от моят Redmi Note 9S с помощта на Tapatalk
Цитирай

(2021-04-21, 19:50:45)andreti013 написа:  Има предвид VoLTE.

Изпратено от моят Redmi Note 9S с помощта на Tapatalk

Точно. Моя грешка.

1916 
Цитирай

(2021-04-20, 19:35:23)vihrens написа:  Бъгавата система (онлайн магазина) на Теленор, днес прие плащане с карта и вземане на телефон на лизинг.Обаче се оказа че поръчка няма ...пълен цирк иначе парите са дръпнати от картата Smile

Изпратено от моят M2010J19CG с помощта на Tapatalk

С плащането нямах проблем, но е много тегаво с наличностите. Два дни чаках 10Т Pro, въпреки че цяла седмица седи на "промоция". С Mi 11 същото.
Цитирай

В момента сме на А1 и другия месец на 25 май ни изтича договора към тях.
Решихме да се прехвърлим към виваком и на 28.04 сключихме договор и на другия ден получаваме смс, че ще ни бъдат начислени неустойки в размер 11.49 лв. това е само за моя номер, другите 2 номера са около 7.50 лв. Отидох в офиса на А1 и като попитах ми казаха, че съм си спазил срока (30 дневния) и не би трябвало да имам неустойки. Като се обадих на *88 от там ми казват, че тябва да ми изтече договора и чак тогава.
Двата номера можело на 20 май, а моя на 23 май.
От офиса казват едно, а по телефона ти казват друго, на кои да вярва човек, не змам.
Пуснах жалба и чакам да вида какво ще стане.
Цитирай

Нещо не разбрах - прехвърлили сте се един месец преди края на срока на договора с А1? Неустойките не са ли за това? Или трябва да се има предвид първата/депозитнака такса и да няма неустойка?

Sony Z5 Compact.
Цитирай

(2021-04-17, 07:43:20)pezilink написа:  За да имате 1лв. отстъпка и 2000MB подарък трябва да платите сметката си през приложението MyVivavom.
Вчера ми излезе сметка за пащане и реших да си я платя през приложението MyVivavom. Резултат - няма отстъпка, MB бонус също.

 
Цитирай

Ако пишеш на съпорта през приложението, реагират бързо. Щом не прекратяваш абонамент, в рамките на 2-3 дни ще ти намалят сметката/може и за следващия месец/ и веднага ще ти пуснат бонуса. Аз им пиша постоянно за дребни работи, които ме ощетяват, винаги са реагирали. Все пак по договор ми се полагат някакви неща.

времето е като парите - никога не стига
Цитирай

Аз съм на безсрочен договор, явно затова не ми се полага.

 
Цитирай

Предлагам да им пишеш, по-лошо няма да стане! Ако ти кажат НЕ,  то и сега  е така! Не ги щади, затова им плащаш всеки месец, не да се правят на кандидат депутати преди избори Smile

времето е като парите - никога не стига
Цитирай

(2021-05-02, 08:34:03)NoMaD написа:  Вчера ми излезе сметка за пащане и реших да си я платя през приложението MyVivavom. Резултат - няма отстъпка, MB бонус също.

Трябва да си логнат с email, а не с телефонен номер.

iPhone 14 Pro
Цитирай

Здравейте,имам една карта Прима А1 може ли да ми кажете минималната сума,с която мога да я презаредя.Минали са повече от 12 месеца от последното презареждане.
Цитирай

(2021-05-02, 11:09:40)Константинов написа:  Трябва да си логнат с email, а не с телефонен номер.
В приложението не виждам да има опция плащане след логване с email.

 
Цитирай

(2021-05-02, 11:24:55)Ilonka написа:  Здравейте,имам една карта Прима А1 може ли да ми кажете минималната сума,с която мога да я презаредя.Минали са повече от 12 месеца от последното презареждане.

7лв
Цитирай

(2021-05-02, 08:44:59)NoMaD написа:  Аз съм на безсрочен договор, явно затова не ми се полага.
Полага ти се, може би от другата сметка ще извадят сумата, но им пиши за всеки случай.
Цитирай

(2021-05-02, 11:24:55)Ilonka написа:  Здравейте,имам една карта Прима А1 може ли да ми кажете минималната сума,с която мога да я презаредя.Минали са повече от 12 месеца от последното презареждане.

Ако са минали повече от 12 месеца от последното зареждане би трябвало да не е активна
Цитирай

В коя друга сметка? Ако сега съм платил за април месец, би трябвало да има вече нещо отразено за месец май, но няма нищо.

 
Цитирай

(2021-05-02, 11:32:39)NoMaD написа:  В приложението не виждам да има опция плащане след логване с email.

Всичко е идентично, с тази разлика, че виждаш информация за всички услуги на твое име, а не само телефонния номер.
https://photos.app.goo.gl/UKraJzgGZx3g8StS8

iPhone 14 Pro
Цитирай

При мен това излиза.


Прикачени файлове Миниатюри
   

 
Цитирай

Аз ако си вляза с имейла в приложението, след изсестно време ме отписва и трябва пак да влизам.
Откакто си смениха логото и при мен изчезна бонуса от 2000 мб при онлайн плащане.

Samsung Galaxy S24+ Onyx Black 12/512 GB
Цитирай

То освен логото и собственика се смени, та може и в това да е причината.

 
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)