Анкета: Колко дози от ваксините против COVID-19 си сложихте? - Нямате права да гласувате в тази анкета.
0, не мисля да се ваксинирам
48.54%
50
48.54%
1 доза
3.88%
4
3.88%
2 дози
36.89%
38
36.89%
3 дози
2.91%
3
2.91%
Все още обмислям да се ваксинирам
7.77%
8
7.77%
* Вие гласувахте в анкетата Резултатите

Темата е заключена
Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Колко дози от ваксините против COVID-19 си сложихте?

(2021-10-04, 05:10:45)gazibarev написа:  По-големи глупости от поста на @tishomen  скоро не бях чел. Хубаво е да се посмее човек на ранина.
Много голям процент от антиваксърите като този са много глупави , нама как да се убеди в абсолютно реална статистика и факти.

Galaxy S II / Galaxy S III / Galaxy S4 / Galaxy Note 4 / Galaxy S6 edge+ / Galaxy S8+ / Galaxy S9 +/ Galaxy S10+/ Galaxy S21+
Аксесоари

Като чета колко сте вярващи във корона вируса разбирам че  вече ковид зомбитата сте много.Не съм казал че не съществува.Съществува от много години под една или друга версия (1,2,3,19, Delta,и тн) . Казвам че не е това което го представят.А Италия не ми я давай за пример.Болнавите хора и тези със придружаващи заболявания, рак и тн. са си предразположени към всякакви заболявания и вируси.Те не са критерий.Има толкова по опасни вируси и болести които са нелечими или трудно лечими но не се всява паника сред населението и не се взимат никакви мерки.Миналата година изкупихте тоалетната хартия, маските и дезинфектантите от магазините и аптеките.Като че живота ще свърши или няма да заредят наново магазините. Всичко се беше затворило по домовете си като че има радиация по улиците.Медиите всяват паника и овцете вярват на лъжите на Кантарджиев и ония плешивият фелдшер . Първо беше обикновен грип после стана опасен когато почнаха да раздават пари от ЕС.Какво я гледате тая фалшива статистика.В България се завишават многократно болните за да смучат пари от здравната каса и ЕС.Миналата година като тестваха всички масово в Банско защо не дадоха на никой да си види резултата?. Защото лъжат.Лекарите в Пирогов не са ваксинирани въпреки че лъжат че са.Не съм казвал че не съм го карал.Може и да съм без симптоми.Не ме интересува.Живота си е ваш.Вакснинирайте се по три пъти на ден ако искате но не упреквайте тези които не желаят и не обвинявайте хората че натоварват здравната система и такива глупости.Когато поемат отговорност за страничните ефекти и се подпишат че носят отговорност при поява на такива или влошаване на здравето в следствие на ваксината тогава може би ще има повече желаещи.

(2021-10-04, 15:47:39)foxhd написа:  Много голям процент от антиваксърите като този са много глупави , нама как да се убеди в абсолютно реална статистика и факти.

Вие сте глупави че се съгласявате да бъдете бели мишки и да си правят опити с вас.Разписвате се преди ваксините.Реална статистика.Хаха.Блаженни са вярващите.Непознавам починал от корона вируса но знам починали от ваксините.Така че много ви здраве.

(2021-10-04, 09:28:04)android_97 написа:  Пръскало се постоянно с тоя вирус...  :D
Тишо, спирай наркотиците моля те. Е*ати тъпото парче си, ако си вярваш на тея глупости, заклевам се... няма как нивото в технологичен форум да е толкова ниско.
Много лаете тея дето се хвалите, че не сте го карали, а се виждате с хора по цял ден... и аз бях така, докато не го изкарах и в същото време още 5 човека около мен го лепнаха. Това беше преди 9 месеца и все още нямам обоняние като хората, пък вие си лафете че вируса го нямал... Ама такива дето лаят много, че вируса бил фейк, май става така, че ги удря най-тежко и после рязко млъкват с простотиите.  :)

Не взимам наркотици.Не пия и лекарства и избягвам лекарите.Ако не е супер наложително.Яма разнообразна храна, плодове, зеленчуци и не пия алкохол почти.Покрай мен имаше познати които го изкараха като грип, някои леко други по гадно.Но никой не се зарази около тях въпреки че сме били по цял ден заедно.Имам колеги които го изкараха но нито семействата им нито други колеги не се заразиха.Защо ли? Освен че се заразяват принудително по някакъв начин друго обяснение нямам.

(2021-10-04, 16:55:40)tishomen написа:  Непознавам починал от корона вируса но знам починали от ваксините.

Кои са починали от ваксината? Дай имена?

Вирус има изкуствено създаден, за едни е опасен за други не, но има доста съмнителни неща около цялата тази дандания, хората не вярват на никой за това и нямат желание да се ваксинират. Който е ходил в казармата знае има едно правило, че по желание и в тоалетната не се ходи. Производителя на ваксини не носи отговорност, правителството не носи отговорност, лекаря който ти я поставя не носи отговорност а неваксинирания бил безотговорен.

(2021-10-04, 20:30:55)esil2 написа:   Производителя на ваксини не носи отговорност, правителството не носи отговорност, лекаря който ти я поставя не носи отговорност а неваксинирания бил безотговорен.

Да. Много добре казано.

Същото го казва и Мангъров 03.00мин

(2021-10-04, 15:47:39)foxhd написа:  Много голям процент от антиваксърите като този са много глупави , нама как да се убеди в абсолютно реална статистика и факти.
Е я кажи тогава статистика за смъртността при здрави хора под 60г. има ли 2% дори този така свиреп и смъртоносен вирус? Аз ще ти отговоря - не, няма 2%

(2021-10-04, 20:13:49)Victormihov написа:  Кои са починали от ваксината? Дай имена?


И като ти даде имена, ти ги познаваш ли? Нелеп си. Мой приятел почина в Лондон, от тромб на третия ден след Астрата. Баща ми е в болница след 2 игли Файзер, сложени пролетта, майка и тя с Файзер се разболя, изкара го средно тежко, баща ми е зле, все едно не си е слагал ваксина. Та не виждам ползата им честно, даже смятам че са пълен ташак. Малко като, тука има, тука нема. За ПСР тестовете да не говоря колко са адекватни, един положителен, после отрицателен, после пак положителен. Аз и жена ми го изкарахме като тежък грип със много силно главоболие за седмица, и двамата не сме ваксинирани. И много от лекарите на които ти така се доверяваш избирателно, са на коренно противоположни мнения. От тук смятам че идва и объркването на обществото, защото всеки от гилдията дръзнал да надигне глава, го дикредитират на секундата, и обявяват казаното за фалшива новина. Мога много неща от кухнята на една от големите болници да кажа, но какво от това. И не, не съм антиваксър, имам три деца и са с всички задължителни ваксини, но в тази ситуация, не съм сигурен тези колко са полезни.


Sent from my iPad using Tapatalk

(2021-10-04, 21:32:28)kery70 написа:  И като ти даде имена, ти ги познаваш ли? Нелеп си. Мой приятел почина в Лондон, от тромб на третия ден след Астрата. Баща ми е в болница след 2 игли Файзер, сложени пролетта, майка и тя с Файзер се разболя, изкара го средно тежко, баща ми е зле, все едно не си е слагал ваксина. Та не виждам ползата им честно, даже смятам че са пълен ташак. Малко като, тука има, тука нема. За ПСР тестовете да не говоря колко са адекватни, един положителен, после отрицателен, после пак положителен. Аз и жена ми го изкарахме като тежък грип със много силно главоболие за седмица, и двамата не сме ваксинирани. И много от лекарите на които ти така се доверяваш избирателно, са на коренно противоположни мнения. От тук смятам че идва и объркването на обществото, защото всеки от гилдията дръзнал да надигне глава, го дикредитират на секундата, и обявяват казаното за фалшива новина. Мога много неща от кухнята на една от големите болници да кажа, но какво от това. И не, не съм антиваксър, имам три деца и са с всички задължителни ваксини, но в тази ситуация, не съм сигурен тези колко са полезни.


Sent from my iPad using Tapatalk
Браво колега.Много вярно.Дори дс им кажеш имена,адрес и личен амбулаторен картон на лекаря пак няма да ти повярват . Нито на теб нито на мен нито на който и да е.Ковид зомбитата вярват на всичко казано по медиите , изпълняват всички недиректни заповеди който им нарреждат.Не виждат по далече от носа си и никога няма да видят цялата картина и истината за този цирк идващ от СЗО и други.Ваксина на няма и година която още не е тествана и не се знае какви са ефектите от нея.Постоянно променят версиите и от две станаха на три дози.Не само че предизвикват тромби в мозъка с и безплодие което ще се разбере след време.Вече и се знае как откриват на летищата неваксинираните със сертификат.Ваксинираните светели на мястото на поставяне на ваксината.Чух няколко случая на глобени по 5000евро .
И да пръскат във въздуха.Българка която работи като лаборантка във Франция и екипа и открили във въздуха корона вирус и като казала отпуска шест месеца. От друга лаборантка знам за тестовете че са абсолютно невярни и цялата статистика е лъжа . Лекарите в Пирогов и други болници не са ваксинирани но се лъже че са.Може и да има няколко балъка които да са се излъгали но не са много.Личната ми лекарка е на същото мнение.Какво повече да казвам.Интесувайте се малко и надигнете глава от земята . Истината няма да я чуете по медиите.

iPhone 13pro max,Apple watch ultra 49mm.titan

Ох чета и се смея с глас. Залужаваме си последното място във всички класации. Цял свят взема мерки срещу това, само видиш ли българите най начетени и разбиращи винаги анти на всичко. Естествения подбор ще си свърши работата.

 Sony Ericsson experia X10I LG OPTIMUS 3D Samsung Galaxy Note 2. Note 3. Note 5. Samsung galaxy S8+, S10+ S20 Ultra S21 Ultra. S23 Ultra 1Tb

Аз пък за първи път да се радвам, че сме последни в нещо. То за естествен подбор се брои и когато не мислиш, какво правиш и защо го правиш. Смисъл слагаш си ваксина и пак можеш да се разболееш, пак можеш да заразяваш, пак можеш да го изкараш тежко. А дали може нещо да ти се преебе от ваксината? - никой не може да ти каже. Страхотна логика, как да не се бодне човек.

Да обобщим до тук:

* Даваш информирано съгласие, че не носят отговорност нито производителя на ваксината, нито лицата, които са ти я поставили.
* За да си напълно ваксиниран до сега бяха необходими 2 дози (знам, че има и еднодозови, но масово са 2), а вече говорят за 3-та.
* Ако си ваксиниран пак можеш да заразяваш други (били те ваксинирани или не).
* Въпреки, че си ваксиниран пак можеш да се разболееш (уж по-леко, ама никой и никъде не ти гарантира това).
* Ако си ваксиниран пак ти правят тестове преди пътуване до друга държава и пак носиш маска в магазин/аптека и т.н.

В крайна сметка излиза, че от ваксината реална полза няма. Затова не смятам да съм опитна мишка на компаниите, за да си тестват ваксините, които в рамките на 1 година и няколко месеца я създадоха толкова бързо без да са проучени изследвания в дългосрочен план например върху бременните жени, децата и т.н.
През април (преди 6 месеца) съм изкарал короната на крак без да заразя нито един колега от работа (като вечеряме в столовата не ядем с маски), а ежемесечно ни правят PCR тестове на всички, нито някои роднини (с които бях на кафе през нея седмица като не се чувствах добре).
Като описание как я изкарах: първоначално ме обливаха топли/студени вълни, но нямах температура; болки в мускулите (така да се каже около "джобовете на панталоните") ; запушен нос със слабо обоняние; някаква слуз се стичаше директно от носа към гърлото и ме задавяше на моменти, но без кашлица; за няколко дни се чувствах отпаднал, но след това се оправих и обонянието лека полека се възвърна; усещах вкус, но слабо или предимно по-ароматни подправки например.
Честно казано дори си мислех, че не съм изкарал короната, защото очаквах да имам температура, кашлица или някой друг симптом, но добре, че ни направиха тестове за антитела и се оказа, че съм го изкарал.

Apple iPhone 14 Pro Max (256GB) Space Black
Apple AirPods Pro v2 (2023)
Apple Watch Nike S6 GPS 44мм

Първо казвали са не еднократно по телевизията, а и не само, всеки може да изтегли информация за Ваксини те, никой не е казал че предпазват на 100%,по скоро от 80 до 95%. Казаха също че много от възрастните хора не образуват антитела и 3 та доза ще е за тях и за такива със слаб имунитет. Много от медиците го прекараха, някой тежко като моята зъболекарка, и имат антитела и без ваксина,някой загубиха битката,но има и ваксинирана, познавам лично такива. При ваксината на Астра зенека имаше случаи на тромбози в много държави, аз не бих рискувал да се ваксинирах с нея. 3 та доза не мисля да си слагам поне 1 година. Ако има нов щам(както е при грипа там всяка година се ваксинираш) тогава ще е нужна 3 та доза.

Пс.Доцент Мангъров който казваше че Ковид е градска болест и по селата го няма.

Huawei P30

Бе те пфайзер искат ежегодни да станат тия ваксини, вие 3-та доза.. :Big Grin

Казвали от 80 до 95% ама май ще се окаже, че са повече към 50% ако има и толкова.

Интересно ми е защо се избягват аутопсиите на ковид починалите за да се установи точно причината за смъртта

Днес се очаква официално да бъде представен прототип на българската ваксина срещу коронавирус.

https://btvnovinite.bg/bulgaria/oficialn...id-19.html

 

Чувал съм че при починал от заболяване аутопсия се прави само при изискване от близките,когато има съмнение за причината на смъртта.Една пулмоложка беше казала в една статия"има починали от ковид и със ковид" но тук сигурно всички ги водят от ковид,а и това не е вярно че всеки който почине го водят че е от ковид.

Huawei P30

(2021-10-04, 23:52:04)centur написа:  Да обобщим до тук:

* Даваш информирано съгласие, че не носят отговорност нито производителя на ваксината, нито лицата, които са ти я поставили.
* За да си напълно ваксиниран до сега бяха необходими 2 дози (знам, че има и еднодозови, но масово са 2), а вече говорят за 3-та.
* Ако си ваксиниран пак можеш да заразяваш други (били те ваксинирани или не).
* Въпреки, че си ваксиниран пак можеш да се разболееш (уж по-леко, ама никой и никъде не ти гарантира това).
* Ако си ваксиниран пак ти правят тестове преди пътуване до друга държава и пак носиш маска в магазин/аптека и т.н.

Добави и това:
* След поставена доза (без значение номера) - няма контролно изследване на ефекта от ваксината. Вчера мярнах някъде „При починалите ваксинирани ... ваксината не е подействала!“
И шопите ще питат - „Оти ги ручааме жабетата?“

- Учителю, каква е тайната на истинското щастие?
- Никога не спори с идиоти.
- Учителю, не съм съгласен, че точно това е тайната!
- Така е, прав си!

Ето една статия по въпроса за графен оксид, 5Г и магнитизъм при ваксинираните.Не вярвайте само на това което се разпространява във фейсбук и утюб.
https://proveri.afp.com/http%253A%252F%2...2F9KG6HC-1

Huawei P30

20% напълно ваксинирани. Ако ваксините не помагаха изобщо, значи 20% от хоспитализираните и 20% от починалите трябваше да са със завършена (пълна) имунизация.
Но..... приетите в болница с пълна ваксинация са 8% от общия брой.
Починали с пълна ваксинация - по малко от 4%.

1916 

(2021-10-05, 15:34:00)milss написа:  20% напълно ваксинирани. Ако ваксините не помагаха изобщо, значи 20% от хоспитализираните и 20% от починалите трябваше да са със завършена (пълна) имунизация.
Но..... приетите в болница с пълна ваксинация са 8% от общия брой.
Починали с пълна ваксинация - по малко от 4%.

Кой говори за „изобщо“???
Всичко - даже и ваксините - е индивидуално!

Пп. На обяд ядох китайско и си го бях „застроил“ по мои вкус. Че даже - малко по-люто.
Ти ... едва ли щеше да го ядеш!

- Учителю, каква е тайната на истинското щастие?
- Никога не спори с идиоти.
- Учителю, не съм съгласен, че точно това е тайната!
- Така е, прав си!

Първо да кажа, че не вярвам в чипиране и подобни работи, просто, както @centur спомена, за момента не виждам смисъл да се ваксинирам, но ми е чудно в клипчето, каква им е целта на тези патолози и професори да си измислят и изфабрикуват такива неща? Какво искат да постигнат?
В поста даже има и изследванията в PDF формат, за който иска разбира немски или иска да си преведе.

https://m.facebook.com/story.php?story_f...1302202484

Пак да кажа, не вярвам в чипиране, контролиране и т.н.

Който иска нека се васинира но както аз не агитирам никой за нищо така и мен не искам никой да ме агитира и да ме принуждава да правя нещо против собствената ми воля.

@esil2 никой няма да те разбере от чипираните и ще те обвини в това, че заразяваш хората и затова сега има 1283193812 брой заразени на ден. Така че спора е излишен, както целата анкета, но пък има бисери и от чипираните и от не чипираните, които си заслужават вниманието Big Grin

а най якия бисер е, че българина не вярва на никой и затова сме в дъното на класацията, пък все едно в цела европа са по на 100% ваксинирани та все обвиняват българите.

http://skandalno.net/7-%d0%bf%d1%80%d0%b...8f-187913/

На 6-то място по смъртност в света, дрънкайте си за конспирацийките до утре,  една шепа народ остана. Преди нас държави като перу, македония, босна.


Прикачени файлове Миниатюри
   
Темата е заключена




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)