Оценете темата:
  • 3 гласа - средно 3.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Xiaomi Mi 11 Ultra - Лични впечатления и коментари

Моя започна да му бражди високоговорителя.Пробвах с разни програмки но нищо не става явно е заминал.Къде може да се изпрати за ремонт, че е още в гаранция или да се обаждам от където съм го купил от един онлайн магазин?

Xiaomi Mi 11 Ultra Black Ceramic - Global ROM , HUAWEI P20 Pro , Sony XPERIA Z2+64GB cd ,Nokia N8,Lenovo K900 - dead
Цитирай
Аксесоари

(2022-08-22, 09:02:49)vladokarata написа:  Всичко си работи..идва отключен с европейски инсталиран ром..
Това е гообал ром, не европейски. И според мен с отключен bootloader и някой от официалните ромове, GPAY няма да работи.

Mi 11 Ultra 12/512 
Цитирай

Ползвам Gpay, което стана Wallet. С оригинания РОМ за ЕУ си работеше. С уикли ром от време на време спира вероятно заради това, че е отключен буут лоудера. От поне 2 (или вече 3) месеца си работи и не ми е давал грешка. През това време съм сменил 3 уиклита.
Цитирай

(2021-06-04, 12:00:42)batala написа:  Това трябва да е ид номера при сертификацията на устройството. Моделите на 11 ултра са Xiaomi Mi 11 Ultra (China) (M2102K1C) и Xiaomi Mi 11 Ultra (Global) (M2102K1G)

Колеги, по кутията ли ги пише тези версии M2102K1C/M2102K1G?

П.П. Намерих инфото на кутията Smile
Последно какво се установи, ако е с китайския модем голям проблем ли е?
Цитирай

(2022-12-22, 09:58:57)RoboCop написа:  Колеги, по кутията ли ги пише тези версии M2102K1C/M2102K1G?

П.П. Намерих инфото на кутията Smile
Последно какво се установи, ако е с китайския модем голям проблем ли е?

В пост 38 в темата съм дал линкове за възможностните на двете версии.

Oneplus 6 6/64 mirror black, Xiaomi Mi 11 lite 5g
Цитирай

Да колега, преди да пиша видях този пост и го прегледах. На х- ки видях, но реално ме интересува, в тестове.
Иначе на тази бройка, която гледам, на кутията пише, че е китаец, на менюто европеец...

Предполагам е бил китаец и са го флашнали с европейски ром, от което се е променила информацията в менюто?

       

Някой колега ще ми каже ли защо се разминават моделите?

Никой колега ли няма представа по казуса ми...
Цитирай

(2022-12-22, 12:27:31)RoboCop написа:  Предполагам е бил китаец и са го флашнали с европейски ром, от което се е променила информацията в менюто?


Като гледам се е случило точно това. За съжаление възможностите на модема си остават китайските.

Oneplus 6 6/64 mirror black, Xiaomi Mi 11 lite 5g
[-] 1 потребител изказва благодарност на batala за това мнение:
  • RoboCop
Цитирай

Отказахме се от телефона, стар модел с безкрай бъгове за 1000+ лв, не благодаря. Като четох тази тема ми се п...... от този модел, а уж ми беше мечта като излезе..
Цитирай

(2022-12-23, 20:03:15)RoboCop написа:  Отказахме се от телефона, стар модел с безкрай бъгове за 1000+ лв, не благодаря. Като четох тази тема ми се п..... от този модел, а уж ми беше мечта като излезе..

Mного четеш.Този телефон е почти перфектен
Цитирай

@RoboCop,
Твърде груб изказ (позовлих си да го коригирам), независимо с какво впечатление си останал и то само от четенето.
Ето и линк към моето мнение за модела, като и до момента с ръка на сърцето мога да кажа, че усещам носталгия към перфектното устройство, което имах в ръцете си, визирайки именно Mi 11 Ultra,
европейска версия.
https://forum.androidbg.com/showthread.p...pid1703552

Не е необходимо да сме така критични към нещо, което не сме имали възможност да хванем в ръцете и разгледаме обстойно.

Samsung Galaxy S23 Ultra Green
Galaxy Buds Pro
Galaxy Watch 6 Classic 47mm-Silver
TicWatch Pro 3
[-] 3 потребители изказват благодарност на Monipeev за това мнение:
  • kuulman, milenvn, suffer
Цитирай

Не знам защо се остава с впечатление че е с много бъгове.Във всяка тема за всеки телефон имат проблеми някъкви.Аз лично смятам да си го ползвам моя докато може да шава.С новите ъпдейти всичко му е оправено.Не смятам да го сменям и съм много доволен от него.

Xiaomi Mi 11 Ultra Black Ceramic - Global ROM , HUAWEI P20 Pro , Sony XPERIA Z2+64GB cd ,Nokia N8,Lenovo K900 - dead
[-] 2 потребители изказват благодарност на pepopepo за това мнение:
  • kuulman, milenvn
Цитирай

Да попитм: имам ли смисъл да качвам последното уикли? До сега никога не съм качвал уикли, карам си с xiaomi.eu 13.0.13. Гледам, че вече има V14.0.23.1.3 от 2023г. И мога ли да го кача директно върху 13.0.13 или първо нещо друго ? Имам TWRP.

Mi 11 Ultra 12/512 
Цитирай

Аз качих директно fastboot версията през fastboot върху MIUI 13 отгоре 14ката без wipe.
От тази седмица гледам са пуснали пак TWRP rom за нашия модел. Не съм го слагал все още но предполагам ще има ново Recovery за Android 13. Най-вероятно няма да можеш да го сложиш със сегашното TWRP което е за Android 12.

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


[-] 1 потребител изказва благодарност на Be6i4 за това мнение:
  • suffer
Цитирай

https://sourceforge.net/projects/recover...g/download

twrp-3.7.0_12-v6.9_A13-star-skkk.img < 11 hours ago
[-] 1 потребител изказва благодарност на suffer за това мнение:
  • Be6i4
Цитирай

Здравейте.Имам въпрос за обратното безжично зареждане.Имам watch GT3 Pro,слагам го да се зарежда,всичко тръгва нормално,почва зареждането на часовника и след около 2 мин обратното зареждане се е изключило.Някакви допълнителни настройки ли трябва или има проблем?
Цитирай

Просто трябва да е в центъра, за да може връзката да е добра. То затова сега все повече производители започват да ползват MagSafe технология, която е с магнит, за да е пълноценна връзката и да не бяга часовника, например.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай

Малко да съживим темата. Спират ни седмичните ъпдейти на Xiaomi EU от 22 септември. Това Важи за Xioami 11, 11 Pro, 11 Ultra, Redmi K40S, Redmi note note 11T pro/ 11T Pro+

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


[-] 1 потребител изказва благодарност на Be6i4 за това мнение:
  • suffer
Цитирай

А за Global има ли информация?

Xiaomi Mi 11 Ultra Black Ceramic - Global ROM , HUAWEI P20 Pro , Sony XPERIA Z2+64GB cd ,Nokia N8,Lenovo K900 - dead
Цитирай

От днес вече не мога да плащам с Google Wallet - телефонът не отговаря на изискванията за сигурност. Хич не ми се връща към китайска версия, а и не знам дали ще помогне. Сега съм с последното weekly, но то е вече доста старо (като за weekly). Има ли някакъв начин?

Mi 11 Ultra 12/512 
Цитирай

Аз нямам проблем.Даже сега бях по магазините и си плащам с телефона с Google Wallet без проблем.Последния ъпдейт за сигурност е от 01.07.2023г.

Xiaomi Mi 11 Ultra Black Ceramic - Global ROM , HUAWEI P20 Pro , Sony XPERIA Z2+64GB cd ,Nokia N8,Lenovo K900 - dead
Цитирай

Същият проблем и при мен от днес ..... xiaomi.eu последния стабилен на xiaomi 13Pro. В официалния форум на еу рома чета,че доста потребители се оплакват от този проблем. За сега решение няма. Лошото е,че като чета какво става в Китай с HyperOS и забраната за отключване на боотлолдера, нещата не вървят на добре.
Цитирай

Ха, на Xiaomi 12 вчера сложих последния xiaomi EU на един приятел и той ми се оплака че не може да плаща. Ама и аз го имам сега на Mi 11 Ultra, без да съм слагал последния седмичен. Така, че не е от някой oTA ъпдейт, а си е глобално за ROM-a на Xiaomi EU. 

От Xiaomi EU форума чета това:

Цитат:Google pushed an update for their Play Integrity servers, you can try to use my module but it's know to give problems in Xiaomi.eu roms: https://github.com/chiteroman/PlayIntegr...ses/latest

If it doesn't work you must wait to Xiaomi.eu developers inbuild the fix, remove it or move it to framework.jar.

Feel free to check my source code and inbuild the fix in all your roms

Ще чакаме явно ъпдейт за Xiaomi EU, лошото е, че за нашия модел няма вече ъпдейти. Освен Stable, ама да видим кога ще ние огрее.

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай

Ako сте омагьосани (magisk) търсете тук фикс:
https://4pda.to/forum/index.php?showtopi...ry47406491

Aз лично чета отзад напред Smile
[-] 1 потребител изказва благодарност на emzo за това мнение:
  • Be6i4
Цитирай

За някои модели пуснаха вече ъпдейт на xiaomi.eu, търсете вашия модел (цифричките са старите, гледайте датата) :
https://sourceforge.net/projects/xiaomi-...S/MIUIv14/
[-] 1 потребител изказва благодарност на milstan за това мнение:
  • Be6i4
Цитирай

Поетапно пускат за всички. Нещата казани по-горе са оправени!
[-] 1 потребител изказва благодарност на predator_v_bg за това мнение:
  • Be6i4
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)