Темата е заключена
Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Довиждане и всичко най-добро!
#26

(2021-05-26, 15:52:00)greensmoke7777 написа:  Ами засега не ми се дават повече от 60 лв за алкохол за чистене на лули.
2100 лв (4 месечната ти заплата) в 2 снимки!
Без да броя другото за 1300 !
Гледай и ми благодари,че поне на снимка ти ги показвам!

[Изображение: 20210526-162935-HDR.png]

[Изображение: 20210526-163021-HDR.png]
И един дюнер, ако може да ми направите, без кетчуп.
И по-бързо , че бързам!

Човек, не те знам, но си спомням че недоволстваше от ниски заплати , нещо такова мъгляво ми минава през главата, че Софийските калници паразитирали на гърба на Провинциалистите некакви такива, което не елъжа по принцип, и сега се учудих много понеже пък парадираш със скъпи вещи и изтъкваш че си на пари. Ти съвсем ме обърка да ти кажа честно. В смисъл успя да ме заблудиш че си пролетарии а всъщност си бил върл капиталист.Признавам си че бях подведен.

Цитат:Никой не плюва по това, което има, докато не го смени...
 hazART
Аксесоари
#27

Ама някой връзва ли му се на писарушките изобщо? Big Grin На човека "това ми е последното мнение" ахахахха
#28

Здравейте отново, г-н интелект!
Радвам се ,че продължавам да събуждам интереса у Вас, което Ви кара да пишете още и още писаници, с които , вярвам, целиО форум се забавлява.
А сега бихте ли бил така добър да покажете на всички личните ми съобщения , в които Ви пиша , че имам дюнер ,че съм "дюнерджия на Слънчака", че съм го "разработвал" и че съм Ви предлагал да работите на него?
Покажете ги ,за да ви повярват хората на това , което пишете. В противен случай това Вашето са само празни и лъжовни думи, пуснати ей така в пространството, без да имат грам стойност.
Покажете ги да Ви видим какъв мъж сте , защото до момента показвате, че сте само едно лъжливо овчарче (най-вероятно и това практикувате-овчарлък).

Ех , колко е приятно в двора на сградата, в която живееш! И е снимано с най-великата марка и техния Божествен V40-супертелефон без аналог !
Прекрасно е!
А Вие иначе в кой панелен комплекс у София-та живеете , г-н Nowhere? Предполагам не сте като мене заралийски "провинциалист", а сте столичен аристократ?
Поне асансьора върви ли в панела?
Предполагам сте се разположил в бароково дворцово имение от 16-ти век в "Люлин" или в замък от 14-ти век в "Модерно Предградие"?

#29

Не мога да се сдържа да не попитам и аз нещо.
Ти верно ли си мислиш, че дюнерджиите са по-малко хора от теб?
А "доказателствата" за охолен живот даже не искам да коментирам.
Всеки живее според това, което получава.
Радвай се на живота и не предизвиквай съдбата, че палачинката се обръща понякога
Много хора познавам, които са били добре, но нещо се преобръща в живота им и така...

А иначе помня колко време обсъждаше кое LG да си вземеш, че едното ти било скъпо и т.н.
Хайде със здраве!
#30

На мен ми е интересно докога модераторите ще я държат тая тема. Едно време след първия час се получаваше предупреждение, че и бан, за такива глупости като написаното отгоре.

Samsung Galaxy S24 Ultra Titanium Violet 512GB
Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black 512GB
Samsung Galaxy S21 Ultra Phantom Brown 512GB
Samsung Galaxy Note 10+ Aura White 256GB

#31

Този пасквил показва сериозни дефицити. Частта със снимково доказателствената част е нещо, което за първи път виждам в който и да е форум. Скромността краси човека!
Призовавам да запазим технологичната тематика.

Изпратено от моят M2007J3SG с помощта на Tapatalk

Huawei Mate 20 lite 
#32

Хахахаха. Парадираш с охолен живот, ама преди няколко седмици нападаш момчето, което каза, че бил мениджър и каза за колко работел и т.н. Е*аваш ли се с нас? Или имаш някакво раздвоение на личността? Уж довиждане, а продължава да пише. Е това ако не е търсене на внимание, не знам кое е. Тоя форум съвсем западна.

Samsung Galaxy S24+ Onyx Black 12/512 GB
#33

(2021-05-26, 17:49:53)niki1999kir написа:  На мен ми е интересно докога модераторите ще я държат тая тема. Едно време след първия час се получаваше предупреждение, че и бан, за такива глупости като написаното отгоре.

Според мен нужно е да има такива теми, те са солта на форумите и не виждам нищо лошо в тях.

Цитат:Никой не плюва по това, което има, докато не го смени...
 hazART
#34

(2021-05-26, 17:53:45)android_97 написа:  Хахахаха. Парадираш с охолен живот, ама преди няколко седмици нападаш момчето, което каза, че бил мениджър и каза за колко работел и т.н. Е*аваш ли се с нас? Или имаш някакво раздвоение на личността? Уж довиждане, а продължава да пише. Е това ако не е търсене на внимание, не знам кое е. Тоя форум съвсем западна.

Не нападам момчето ,че бил мениджър и взимал 2000 лв.
Нападах начина му на разсъждение!
Никога не съм завиждал на някой, който е повече от мен (Бог , Наполеон, Буда, Хитлер или Амон Ра), ама такива с 2 хилки на месец да ми се праскат-аре бягай.
2 бона само за пури давам!
#35

Хахахахахахаххаха
#36

@nowhere, явно яко те е гърбил на дюнера да бачкаш, гледай на твой гръб вирсачита-мирсачита, хенесита, блокови пространства, мани мани и накрая LG-та за по 300 евра Big Grin . Вземи му кажи да ти вдигне малко заплатата Big Grin .

Я гледай къв статус има. Дрехи има, Живее в блок, Дюнери, Хенеси, живее си кат всички нас де и ние имаме дрехи, телефони и хенеси.

@greensmoke7777
Покажи нещо дето по малко хора имат.. Яхта, Самолет примерно.. ти тука некви парцалки ми показваш

(2016-01-12, 22:56:09)AnVen написа:  Човек колкото и хубаво да живее, накрая получава бъг в телефона
#37

Сетих се кой си ! Ти си Иван Ангелов !

Цитат:Никой не плюва по това, което има, докато не го смени...
 hazART
#38

(2021-05-26, 18:08:19)Legend написа:  @nowhere, явно яко те е гърбил на дюнера да бачкаш, гледай на твой гръб вирсачита-мирсачита,  хенесита, блокови пространства, мани мани и накрая LG-та за по 300 евра  Big Grin . Вземи му кажи да ти вдигне малко заплатата Big Grin .

Я гледай къв статус има. Дрехи има, Живее в блок, Дюнери, Хенеси, живее си кат всички нас де Big Grin

Покажи нещо дето по малко хора имат.. Яхта, Самолет примерно.. ти тука некви парцалки ми показваш

Е баровец си е, признавам. Сега, ако ви покаже и какво кара... Давам жокер - единственото в България и второто в Европа, другото е на Кристиано Роналдо Big Grin

Опитах се да питам за повече пари, ама не дава... Викам шефче, барем едно умрело ЛъЖи дай на края на сезона, като бонус, ама и това не иска... Трябвало да си взима Хенеси да си чисти лулата от нам си кой век.
#39

(2021-05-26, 18:00:08)greensmoke7777 написа:  Нападах начина му на разсъждение!

А твоя начин на разсъждение какъв е? Осъзнаваш ли колко смешен стана с това непринудено качване на снимки какво имаш, сякаш някой от форума го интересува?  Big Grin Погледни малко себе си преди да нападаш другите. И нали каза довиждане, какво правиш тук още?  Angel

Samsung Galaxy S24+ Onyx Black 12/512 GB
#40

Ето го и първото довиждане, това май сега е второто, ще видим кога ще е третото

https://forum.androidbg.com/showthread.php?tid=91878 Tooth Tooth Tooth Tooth Tooth

(2016-01-12, 22:56:09)AnVen написа:  Човек колкото и хубаво да живее, накрая получава бъг в телефона
#41

До виждане не е , като Сбогом...
Аз се забавлявам. Wink

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
#42

(2021-05-26, 18:11:52)nowhere написа:  Е баровец си е, признавам. Сега, ако ви покаже и какво кара... Давам жокер - единственото в България и второто в Европа, другото е на Кристиано Роналдо Big Grin
Аз не се унижавам да карам-возят ме!
Сега и шофьорче ли станах?
Отивам да си сипя Royal Salute и сядам на панорамната си тераса, която е 3 пъти по-голяма от панелката Ви у "Люлин".
#43

(2021-05-26, 18:12:15)android_97 написа:  ...стана с това непринудено качване на снимки какво имаш, сякаш някой от форума го интересува?
Постът със снимките всъщност е доста информативен, казва доста неща за пишещия...
#44

Ти пък някой да ти иска мнението, г-н Камен Во?
Ти унищожи едно време телевизията си ММ , налагайки поп смешници за рапъри!
До 2002-ра някъде беше много добре, но от края на 2003-та започна с Ъпсурт, Братя Мангасарян, Бичето и тем подобни паляци да ги налагате-ВИЕ УНИЩОЖИХТЕ ХИПХОПА!
Затова и ММ умря накрая , а чалгията , която до 2002-ра беше натикана в ъгъла, се завърна по-силна отвсякога.
Сега пак същото става-да не стана консултант на чалгаджийте? Софка, Мофка, Картофка, Гъзис, Тони 100? Щото така обработват поп смешниците да записват с тях ,че тъпите медии да пишат после: "рапърът" Дриско записа с "поп-фолк" изпълнителя невероятна песен.
Ама направо страшна песен записа-един див ,мазен кючек!

А "5 минути София" беше мегаизлагация, признай си, голямо хвалене ,голяма работа София-та ти!
Мегаград Стара Загора с почти 10 000 годишната си богата и велика история слага в джобчето София-та ти барабар с прехваления Пловдив, взети заедно!
Стара Загора 4 лайф!
#45

Дюнери 4 лайф

(2016-01-12, 22:56:09)AnVen написа:  Човек колкото и хубаво да живее, накрая получава бъг в телефона
#46

@Legend да бе, фор лайф, 7лв. средния го дава. Ти тия версачета, как мислиш, че се купуват? Мина времето на 2 малки за левче.

Ама не иска да покаже и возилото, че за вирсачитата вече завидяхте, ама ако покаже колата, е тогава ще се пръснете вече. Сори, ама шефчето е тузар, висок стандарт.
#47

(2021-05-26, 18:34:47)greensmoke7777 написа:  Аз не се унижавам да карам-возят ме!
Сега и шофьорче ли станах?
Отивам да си сипя Royal Salute и сядам на панорамната си тераса, която е 3 пъти по-голяма от панелката Ви у "Люлин".
Сипи си една студена вода.
Нападай ме къв мениджър съм и как се държа ама очевидно ти си човек, който просто избива комплекси.
А тия снимки от нета на уискита и пури и версачета си ги задръж. Всички можем да си ги намерим сами.

Samsung Galaxy S24 Ultra Titanium Violet 512GB
Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black 512GB
Samsung Galaxy S21 Ultra Phantom Brown 512GB
Samsung Galaxy Note 10+ Aura White 256GB

#48

(2021-05-26, 18:25:13)Legend написа:  Ето го и първото довиждане, това май сега е второто, ще видим кога ще е третото

https://forum.androidbg.com/showthread.php?tid=91878  Tooth  Tooth  Tooth  Tooth  Tooth
Bu   да не смее човек нищо да напише от вас  Big Grin . Особено в тоя форум където всеки пише колко му е хубав телефона, докато го смени, после пише че такава тояга и без пари не би взел  Rolleyes

Цитат:Никой не плюва по това, което има, докато не го смени...
 hazART
#49

(2021-05-26, 19:29:35)niki1999kir написа:  Сипи си една студена вода.
Нападай ме къв мениджър съм и как се държа ама очевидно ти си човек, който просто избива комплекси.
А тия снимки от нета на уискита и пури и версачета си ги задръж. Всички можем да си ги намерим сами.

Ами намери си хубави снимки от нета да те видим, бе!
Които няма да накарат хората да се усетят ,че са от нета, докато си броиш стотинките у панела.
Поне имай малко уважение към труда ми-3 дена съм ги търсил тия снимки и после 40 минути ги редактирах!
Put some respek!

#50

(2021-05-26, 19:31:36)росен2 написа:  Bu   да не смее човек нищо да напише от вас  Big Grin . Особено в тоя форум където всеки пише колко му е хубав телефона, докато го смени, после пише че такава тояга и без пари не би взел  Rolleyes

За телефони никой не пише вече. Тук може да разбереш кой какви дрехи има, друг какъв велик шеф е .....
Темата е заключена




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)