Анкета: Колко дози от ваксините против COVID-19 си сложихте? - Нямате права да гласувате в тази анкета.
0, не мисля да се ваксинирам
48.54%
50
48.54%
1 доза
3.88%
4
3.88%
2 дози
36.89%
38
36.89%
3 дози
2.91%
3
2.91%
Все още обмислям да се ваксинирам
7.77%
8
7.77%
* Вие гласувахте в анкетата Резултатите

Темата е заключена
Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Колко дози от ваксините против COVID-19 си сложихте?

(2021-10-30, 23:36:26)Harbinger написа:  ......Ама зомбитата даже настояват другите да се бодат, само защото те са го направили.

(2021-10-31, 03:32:40)tishomen написа:  Ти или си луд или ваксината ти е изгладила гънките на мозъка.  

.......

(2021-10-31, 08:23:43)degman написа:  Нали се разбрахме че антиваксър е обидно, както и чипиран. Реално антиваксър е грешно, но чипирането се оказва вярно, така че се въздържай защото ми нарушаваш душевния комфорт с такива провокативни мнения Big Grin.

@degman, недей да казваш кое определение е обидно и кое не, защото се вижда, че поне тук има двоен стандарт. Противниците на ваксината ( не казвам антиваксари, че било обидно) в изблиците си на безсилие и глупави твърдения (за които няма и едно доказателство) дават обидни квалификации, без да има последствия-пример горните два цитата.
Господин Herbinger си позволява системно груби обиди, в това число и към екипа на форума, към който принадлежиш и ти. Ако имаше поне малко достойнство и чуство за справедливост у теб, въпросният господин Herbinger отдавна трябваше да е с бан.


Прикачени файлове Миниатюри
   

1916 
Аксесоари

@milss Не може да не се съгласиш, че антиваксър се използва погрешно в този случай, понеже антиваксър не е човек, който е против или не смята, че му е нужна (както аз например) конкретна ваксина.

Темата отдавна загуби добрия тон така или иначе. Което също е нормално. Винаги когато има такъв случай няма как хората да останат спокойни, особено че тук става въпрос за здравето.

Sent from my SM-G781B

(2021-10-31, 10:18:55)degman написа:  Темата отдавна загуби добрия тон  .....

Sent from my SM-G781B

Така е. Но аз виждам вината основно у противниците на ваксините ( не антиваксари, че е обидно). Господин Herbinger продължава в същия тон и в поста си под твоя. Явно намира опора на тезата си единствено чрез обидни квалификации и отново без последствия. Срам ме е да се нарека българин като съм в някоя западноевропейска държава, като знам какви хора (като Herbinger) градят имиджа на държавата ни.
Думите за фесовете и еничарите на Тишо няма да коментирам, но ако бъдат сезирани съответните органи .......

1916 

(2021-10-31, 10:02:09)pepy1 написа:  ... тези които не искат да се ваксинират с "модерната ваксина", но имат всички други които са по имунизационен календар.
"Модерната" ваксина не е много по-различна от всички останали. Все пак технологиите за създаване и производство на ваксини, нито са много, нито са нови...

(2021-10-31, 10:18:55)degman написа:  Темата отдавна загуби добрия тон така или иначе. Което също е нормално. Винаги когато има такъв случай няма как хората да останат спокойни, особено че тук става въпрос за здравето.
Така е - няма как да останат спокойни, но това не значи, че трябва да хвърлят обиди и личностни определения наляво и надясно, а това вече зависи от самите хора (възпитание, образование и т.н...).

Е, това най-вече вие го правите. Било IQ тест, то затова България била на това дередже, заради такива като нас, понеже повечето държави имали висок процент на ваксинация, та ние сме по-умни от тях ли (сиреч сме тъпанари) и т.н.

(2021-10-31, 10:57:03)milss написа:  Така е. Но аз виждам вината основно у противниците на ваксините ( не антиваксари, че е обидно). Господин Herbinger продължава в същия тон и в поста си под твоя. Явно намира опора на тезата си единствено чрез обидни квалификации и отново без последствия. Срам ме е да се нарека българин като съм в някоя западноевропейска държава, като знам какви хора (като Herbinger) градят имиджа на държавата ни.
Думите за фесовете и еничарите на Тишо няма да коментирам, но ако бъдат сезирани съответните органи .......

Така е в България, и пред тях да умират хора пак няма да се трогнат.
Всичко е план, световен на Сащ, да поробят всички ни, и да ни следят къде ходим, кога работим и кога сме в тролея.
Аз няма да пиша повече, както казах в началото толкова си и можем, няма никакъв смисъл.
Ще умират хора и така.

И до 50хил умрели ще стигне.

(2021-10-29, 19:28:15)whitehart написа:  Няма такова нещо "починали с ковид". Това е най-малоумната опорка на конспираторите. Починалите от рак не умират от самия рак - те умират от усложненията, причинени от него. Но ако не беше ракът, не биха умрели. Същото е и с ковида. Ама бай Пешо не умрял от ковид, умрял от белодробна недостатъчност, причинена от ковида, следователно умрял С ковид, а не от ковид. Е не е ли малоумна логика? Блъскаш се с колата в дърво край пътя с 120 км/ч, умираш от черепно-мозъчна травма, но не си умрял от катастрофата, умрял си С катастрофата. Да продължавам ли с примерите, или схвана абсурдността на твърдението си за умрелите С ковид?

Изпратено от моят LM-G900 с помощта на Tapatalk

А като те гръмнат, не умираш от това, че са те гръмнали, а от кръвоизлива ... куршумите не убиват!  Smile

Lenovo A830 -> ZTE V987 -> XiaoMi HongMi -> Lenovo K910 -> Mi 4 -> ZTE Z9 mini -> XiaoMi Mi 5*64GB -> Mi 6*128GB -> Sony XZ premium -> XiaoMi Mi Mix 2*128GB -> OnePlus 5t*128GB -> OnePlus 7t*256GB -> ..... 

Да, iq тест е. И да, заедно с румънците показахме защо сме на опашката в Европа. И да, интелектуалното ниво на нацията е потресаващо ниско.

Изпратено от моят LM-G900 с помощта на Tapatalk

Смисъл IQ тест да видят хората дали вярват на всичко, което им се поднесе от телевизията и медиите или пък могат да мислят и да не приемат всичко за чиста монета? Или е друг вид IQ тест?

(2021-10-30, 13:12:51)whitehart написа:  И защо реши, че е починал от ваксината?

Аз не решавам това. Може да е било просто съвпадение, че е получил тромбоза и инфаркт след това, но се води починал от ковид.
Ако се сещаш Астра Зенека имаше такива случаи, при които получават тромбози след ваксиниране и лека полека тази ваксина изчезна (да не питам: Защо ли?).

Apple iPhone 14 Pro Max (256GB) Space Black
Apple AirPods Pro v2 (2023)
Apple Watch Nike S6 GPS 44мм

(2021-10-30, 20:53:29)DoryanY написа:  Телевизиите ако са платени Д-р Колчаков и той ли е,БНТ и тя ли е платена телевизия? И от там новините са същите,и вие не давайте примери от жълти сайтове,те не са ли платени.
https://bntnews.bg/news/ial-sabira-signa...8news.html

Телевизията се гледа от много хора за това е редно да казват истината а не да плашат хората и да изнасят изопачени данни. Лично за мен за да си направя оценка се опитвам първо да трупам данни от реалния живот, телевизията и интернета ги оставям на заден план. В този реалния живот имам доста роднини, близки, приятели, между тях има и медицински персонал даже и такива работещи в ковид отделения. Познавам хора починали от ковид както наваксинирани така и ваксинирани. Познавам също така и такива които се разболяват ваксинирани и неваксинирани като не мога да кажа кои имат превес. Иначе и аз миналата година карах тежко пневмония в болница не съм лежал и тест не съм правил. Важно е човек да отиде навреме на лекар защото доста познати закъсняха и си заминаха. Другото нещо е да попаднеш на добър лекар който да ти помогне а не да ти лепне ковид диагноза за да вземе пари за клиничната пътека и да те остави в божиите ръце ако оцелееш оцелееш. Нещата обаче са сложни и индивидуални, опасностите са както за едните така и за другите и това да се втълпява тук, че едните били по защитени въз основа на някакви спорни статистики от телевизията и интернета, с това не съм съгласен. До този извод стигнах именно въз основа на нещата от реалния живот макар да не твърдя, че съм прав може и да греша. На управляващите едва ли много им дреме за здравето на хората, нещата са доста пресилени като за това имат вина и меддиите. Едно обаче съм сигурен България не е независима каквото наредят отвън Радев, Кацаров и всички останали това правят за това са и тези сертификати и надути бройки на заразени и починали от ковид. Да не говорим, че болниците са търговски дружества както казах ковид пътеките са доста добри за точене на здравната каса.
Темата е заключена




Потребители разглеждащи темата: 4 гост(и)