Анкета: Колко дози от ваксините против COVID-19 си сложихте? - Нямате права да гласувате в тази анкета.
0, не мисля да се ваксинирам
48.54%
50
48.54%
1 доза
3.88%
4
3.88%
2 дози
36.89%
38
36.89%
3 дози
2.91%
3
2.91%
Все още обмислям да се ваксинирам
7.77%
8
7.77%
* Вие гласувахте в анкетата Резултатите

Темата е заключена
Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Колко дози от ваксините против COVID-19 си сложихте?

май е време за 4-та доза побързайте за да не се качим в топ 3
Аксесоари

А знае ли се преди това дали хората са водели здравословен начин на живот, спортували ли са редовно, имали ли са наследствени заболявания, всичко това е важно.
Някой спечели ли часовник?

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium

(2021-10-04, 20:13:49)Victormihov написа:  Кои са починали от ваксината? Дай имена?

Доста има. След два дни от поставянето се гътна здрав и прав човек, селски, не някой болнав! Не ти е работа да търсиш имена, виж и момичето дето почина на 20 години в Словения.....

Не бъдете заядливи към чуждото мнение! Лицемерието на всеки може да проличи по много грозен начин така че уважавайте избора на другите. Дали Пенчо и Минчо ще се ваксинират кой изобщо го интересува? Нали който иска си слага ваксина което означава че трябва да е спокоен за себе си. Другите да си берат грижата.

Хайде малко почивка.

Отключвам темата с уговорка да не натяквате на други личните ви страхове и да ги обиждате ако не искат да се чипират. Никой не ви е длъжен за нищо, не прекалявайте щото сте умрели от страх! Един път се умира, слагайте си по 10 дози, не ме бърка, само не смятайте че сте нещо повече с това си действие Wink

А Вие, г-н Дегман, не вземайте страна и се старайте да бъдете Неутрален. Защото, колкото едните налагат всячески разбиранията си, толкова го правят и другите. Мерси за проявената милост!

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 

Аз също съм човек. Имай го в предвид следващия път като ми говориш с такъв тон. Моето мнение си е такова и не ме интересува ти дали си сложил 15 ваксини. Аз не искам и не съм ти длъжен с нищо да слагам каквото и да е. Хайде премисли малко повечко и ще разбереш за какво говоря. Благодаря предварително Wink

Sent from my LM-G710

И сега ще те баннат до две...

Аз виждам статистиката- умират много неваксинирани.
Иначе да- който е ваксиниран е повече.
Отишъл е, чакаш е , ваксинирал се е .
Отговорен и съвестен гражданин.
За жалост тази пандемия доказа, че хората не са съвестни и не вярват на нищо, не ми се мисли, не дай си Боже, ако стане световна катастрофа колко сериозни хора ще има на този свят дето ще се борят за оцеляването на човечеството и планетата.
Трийте я тая тема и да си продължаваме с дрънкането за телефони.

(2021-10-10, 07:54:55)Victormihov написа:  И сега ще те баннат до две...

Аз виждам статистиката- умират много неваксинирани.
Иначе да- който е ваксиниран е повече.
Отишъл е, чакаш е , ваксинирал се е .
Отговорен и съвестен гражданин.
За жалост тази пандемия доказа, че хората не са съвестни и не вярват на нищо, не ми се мисли, не дай си Боже, ако стане световна катастрофа колко сериозни хора ще има на този свят дето ще се борят за оцеляването на човечеството и планетата.
Трийте я тая тема и да си продължаваме с дрънкането за телефони.

И като е отишъл, чакал е и се е ваксинирал, това го прави съвестен гражданин как по-точно, при условие, че ваксината е да предпази ТЕБ /уж/, не мен или някой друг.

Предзва човек да не се зарази и да не заразява другите и това се вижда много ясно в статистиките.
Процента на разболели ваксинирани е много малък.
Ако в България имаше 3-4 милиона човека с три ваксини, нямаше да има по 100 умрели на ден.
Как точно това не е отговорно и съвестно?

И третата ваксина може да се окаже последна ваксина.
Човек с 3 ваксини е около 10 пъти по-защитен от човек с 2

Айде стига толкова че накрая че ще ме баннете, а обичам форума.0

@Victormihov Няма смисъл да се обяснява.

Samsung Galasy S23 Ultra

Аз преболедувах от вируса преди около 7 месеца и преди около 14 дни си сложих ваксина, заради неофициално принуждаване от страна на работодателя - ваксина или пср тест 2 пъти седмично, ни така или иначе мислех да си сложа, защото контактувам често с възрастните от семейството и не искам аз да съм причина да се случи нещо с тях.

Сложих си ваксината на Янсен, заради това,че е еднократна. Може би трябваше да си сложа Пфайзер, нямам идея, но определено случаите с тромби са стряскащи и поне 1 месец ще съм на тръби според това, което чета. Пия профилактично аспирин протект за всеки случай. Иначе освен това,че ми беше отпаднало първите 2 дни, друг страничен ефект не съм забелязал да съм развил.

(2021-10-09, 22:02:45)degman написа:  Отключвам темата с уговорка да не натяквате на други личните ви страхове и да ги обиждате ако не искат да се чипират. Никой не ви е длъжен за нищо, не прекалявайте щото сте умрели от страх! ........

Много странно ( дори обидно) изказване и то човек от екипа на форума. И ти имаш собствено мнение, но от това което си писал, разбирам, че противниците на ваксинирането (какъвто си и ти) могат да обиждат, а другите не. Или имаш някакво доказателство, че ваксинираните са чипирани? Ако представиш такива доказателства ще ти се извиня, ако ли не, ти дължиш извинение на много хора. 
Не е много ясно кой изпитва страхове - ваксинираните или тези които не са. Едните ги е страх от вируса, другите от ваксината.

1916 

Чипирането не е задължително това което си мислиш. Показваш ли сертификати? Тоест ти си носител на хартиено-дигитално доказателство че имаш ваксина. Ако ти е обидно да не си беше слагал. Не се бъркам на никой който си е сложил, още повече пък да го обиждам. Негово си е решението. Виж обратното е доста по агресивно отношение.

Sent from my SM-G781B

(2021-10-10, 11:16:41)degman написа:  ...... Тоест ти си носител на хартиено-дигитално доказателство че имаш ваксина. Ако ти е обидно да не си беше слагал.....

Значи щом си се ваксинирал, нека ти звучи обидно. Още едно негативно и арогантно изказване. Агресивно е твоето отношение, което се вижда в предходните ти постове. Просто казвай/пиши ваксинирани, а не чипирани, защото наистина звучи обидно, въпреки, че не съм се ваксинирал, защото имам високи нива на антитела. Аз не съм си позволявал да обсъждам металните способности на някои хора които твърдят, че светиш като светулка след ваксиниране.

1916 

(2021-10-10, 10:32:42)Victormihov написа:  Предзва човек да не се зарази и да не заразява другите и това се вижда много ясно в статистиките.
Процента на разболели ваксинирани е много малък.
Ако в България имаше 3-4 милиона човека с три ваксини, нямаше да има по 100 умрели на ден.
Как точно това не е отговорно и съвестно?

И третата ваксина може да се окаже последна ваксина.
Човек с 3 ваксини е около 10 пъти по-защитен от човек с 2

Айде стига толкова че накрая че ще ме баннете, а обичам форума.
Аха... МОЖЕ да се окаже последна. Само да припомня, че в началото никой не говореше за бустерни дози, а също така тръбяха навсякъде, че при пълно ваксиниране на 70-80% от населението сме щели да постигнем колективен имунитет и да забравим за гадния вирус. Да, ама не. Вирус има нявсякъде по света все още, що така?

"Човек с 3 ваксини е около 10 пъти по-защитен от човек с 2" - това дори няма да се хабя да го коментирам.

(2021-10-10, 11:47:12)milss написа:  Значи щом си се ваксинирал, нека ти звучи обидно. Още едно негативно и арогантно изказване. Агресивно е твоето отношение, което се вижда в предходните ти постове. Просто казвай/пиши ваксинирани, а не чипирани, защото наистина звучи обидно, въпреки, че не съм се ваксинирал, защото имам високи нива на антитела. Аз не съм си позволявал да обсъждам металните способности на някои хора които твърдят, че светиш като светулка след ваксиниране.
Не ми приписвай неща които не съм казал. Щом чипирани е обидно пък навсякъде се тръби за сертификати накъде изобщо върви тоя свят.

Sent from my SM-G781B

Кое съм ти приписвал което не си казал. Моля за пример.
Наистина се говори само за сертификати, но никой не те е накарал на сила да се ваксинираш, нито теб, нито мен.
Този свят отива подяволите. Ако бяха само ваксините ........ . Цените на горива, ел енергия, газ са до небесата и повличат нагоре цените на всичко друго, а в същото време сме големи еколози. Този зелен преход не може да стане за 15-20 години. Но така ще е докато сме в Европейския съюз, който се управлява от хора които издигат на най-високо ниво правата на хомосексуалистите, все едно тяхната ориентация е най-нормалното нещо в природата.

1916 

Само едно ще кажа - докато мога.
По последни данни, на Земята са живели около 106 милиарда човека.
Факта, че почти 100 милиарда са умрели - без въпросната (и други ваксини) - е достатъчен!

Благодаря за вниманието!

- Учителю, каква е тайната на истинското щастие?
- Никога не спори с идиоти.
- Учителю, не съм съгласен, че точно това е тайната!
- Така е, прав си!

Е то оставаше още всички да са живи, ... Wink
Вирусът претърпява вече 4та мутация, всяка по-силна от предната, а ние умуваме с колко лумена ще светим след поредната доза. Забавно щеше да е, ако не беше трагично. Трагично, за които не го преживяват, за другите е все тая.

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 

Истината е такава, че тази пандемия ще отмине но инфекцията с вируса ще стане ендемична. Той ще продължи да го има. Като грипния вирус ще мутира и ще се гонят с науката. Най вероятно ще име имунизации ежегодни. ( да подчертая не ваксини, а имуномодулатори и имунобустъри) С времето организма ще се адаптира и или ще пребори мутациите до степен вируса да изчезне, или ще си изгради защита да го прекарва като настинка. С по прост език ще има грип и грип про.

 Sony Ericsson experia X10I LG OPTIMUS 3D Samsung Galaxy Note 2. Note 3. Note 5. Samsung galaxy S8+, S10+ S20 Ultra S21 Ultra. S23 Ultra 1Tb

Първо нека тези които ни карат да се ваксинираме вместо нас, те да поемат отговорност за евентуални странични ефекти от ваксините, за да могат след това при неблагоприятно стечение на обстоятелствата да бъдат съдени и вкарвани в затвора.
И второ да почнат да правят аутопсии на починали от ковид за да се докаже истинската причина за смъртта.
Как мислите ще имат ли смелост да го направят

*****

Не е баш така, аутопсията е забранена от СЗО. То е забранено и изказването против ваксините де , но както и да е. Пак казвам нека да има мир, не да сме Антиваксъри и тн.


[Изображение: ?banner=17991][/url]

*****
Темата е заключена




Потребители разглеждащи темата: 3 гост(и)