Оценете темата:
  • 5 гласа - средно 3.6
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Серия Samsung Galaxy S23 - слухове, спецификации, коментари

Баварче, потвърждавам думите ти. Моят 22 Ultra беше от тея под тезгяха миналата година. В сайта нямаше наличен ни една версия, но ми изкараха запечатан 512ГБ. Сега видях, че Виваком пращат веднага и поръчах, не съм се занимавал с познати... За доставките на 22 ултра вина имаха по-скоро Самсунг, щото не си бяха предвидили бройките.

Изпратено от моят SM-S918B с помощта на Tapatalk
[-] 1 потребител изказва благодарност на eksoldier за това мнение:
  • Bavarche
Цитирай
Аксесоари

Интересно как Виваком нямат на сайта, но пращат, а А1 имат, но не пращат...

Има ли някаква информация вече за пръстовия отпечатък дали е малко по-голям? Инфото е 50:50 по ревютат, някои казват, че е така, други че е същия. Честно казано стария не ми харесва особено.
Цитирай

Не знам дали е по-голям, но отключва много по-бързо.

Изпратено от моят SM-S918B с помощта на Tapatalk
[-] 1 потребител изказва благодарност на eksoldier за това мнение:
  • 100
Цитирай

Поради големия интерес към кампанията за предварителни поръчки на Galaxy S23 Ultra 512 GB е възможно забавяне в обработването на поръчките, направени след 05.02.23г. A1 България.
Цитирай

(2023-02-12, 20:40:45)eksoldier написа:  Не знам дали е по-голям, но отключва много по-бързо.
Някакво подобрение в разпознаването? Мен това ме притеснява повече, не мога да преценя какво му пречи, суха кожа ли е или какво....не че е супер зле положението, но площта определено е малка на 22ката и отделно греши доста често. За нещастие и лицевото разпознаване не е на ниво и нямаме избор.
Цитирай

Пръстовия е същия, не съм имал никакви проблеми нито на С22У, нито сега на С23У, а ги ползвам с протектор от Алито.
[-] 1 потребител изказва благодарност на Dowper за това мнение:
  • OliQueenBG
Цитирай

(2023-02-05, 08:49:49)emo_841 написа:  Печелившо или не  аз го направих ,точно поръчах  чистия S23
  Вноски 12 × 172 лв на месец със включена застраховка ,излиза над 2хилки и 70лв ако имаш такса закъснение на плащане до указаната дата
Сега има оферта в OLX от А1 със фаст чардж за 1599! Запечатан човека го продава
В момента в Emag има лизинг на 20 вноски без лихва, такси и допълнително оскъпяване.
В Технополис има лизинг на 36 вноски пак без оскъпяване.
При положение, че операторите слагат лихви идва само малко по-евтино и то пак зависи от тарифния план.
[-] 1 потребител изказва благодарност на Mendeleev за това мнение:
  • OGIER
Цитирай

Хич не малко по-евтино при операторите. Защото те свалят още на долу цената според плана. Най-осезаемо е на средният план, но и по ниските имат драстична разлика със свободната цена. Примерно, аз взех апарата от Виваком, на план 32лв (който 1-та год ми е на 22лв) и апарата го платих кеш 1830лв, лизига за 2г излизаше около 2000лв. Цената в Технополис и Емаг е 2550лв...разликата е огромна, най-вече ако го платиш в кеш. Говоря за Ултра 512гб.

Samsung Galaxy S23 Ultra
Samsung Galaxy Watch 4 44mm/BT
Samsung Galaxy Buds Pro
Huawei P40 Lite

[-] 2 потребители изказват благодарност на Pelikana за това мнение:
  • OGIER, OliQueenBG
Цитирай

Определено с план е най-евтино. Миналата година он Yettel взех S22 Ultra 256GB с 30 лева тарифен план за 1680 лева.

Samsung Galaxy S23 Ultra Cream 512GB
Garmin Forerunner 965 Carbon Grey
Sony WH-XB910N 
Цитирай

С план на А1 от 40лв излиза 2380лв 24х95лв, от технополис 36 вноски по 71лв без оскъпяване излиза 1549лв, сегашния план ми е 36лв, значи още 100лв отгоре от плана и излиза 150лв по-скъпо от технополис. Така че разликата не е фрапираща и според мен по-добре от технополис. Кеш беше около 1950лв и плана който оскъпява 100лв тогава си струва 500лв разлика.

SAMSUNG GALAXY S23 ULTRA 512 GB APPLE IPHONE 15 PRO MAX 256 GB SAMSUNG GALAXY WATCH 4 CLASSIC  46MM
[-] 1 потребител изказва благодарност на ivokomandos за това мнение:
  • Mendeleev
Цитирай

Колеги , получих най-накрая от йеттел апарата. Имам въпрос, за хората, които са подновявали - имате ли случайно скрийншот да сте направили или някой ако може да направи такъв от профилът му в йеттел/при специални оферти/, там където при подновяване на договор пише, че се получават 100 лева за отстъпка за смартчасовник при подновяване, че от йеттел се правят на ущипани и казват, че било само за магазините, а реално ми излезе и при специална оферта и при подновяването това. Ще съм благодарен много!
PS: Извинявам се, че пиша тук! Ако някой има такива проблеми с това, нека се включи на лично или тук

Samsung Note 8 Midnight Black ... 
Цитирай

Заповядай @TVD


Прикачени файлове Миниатюри
   

Samsung S22 Ultra 12/256GB Burgundy 
[-] 1 потребител изказва благодарност на Nikito82 за това мнение:
  • sapiora
Цитирай

В Galaxy S23 Ultra се използва усъвършенстван OLED екран от нов тип - новият панел консумира с около 13-16% по-малко енергия:

https://www.kaldata.com/%d1%82%d0%b5%d0%...08624.html
[-] 4 потребители изказват благодарност на Mendeleev за това мнение:
  • Dowper, OGIER, OliQueenBG, sapiora
Цитирай

Samsung пуска специален Galaxy S23 за феновете на BMW Smile

https://fakti.bg/technozone/754181-samsu...ete-na-bmw


p.s. Не съм от тях Wink
Цитирай

Предполагам всички вече видяхте в DxO Mark оценката, не е уау, но става.. Успя да влезе в ТОП 10: https://www.dxomark.com/samsung-galaxy-s...mera-test/
Цитирай

(2023-02-17, 19:23:44)RoboCop написа:  Предполагам всички вече видяхте в DxO Mark оценката на камерата, не е уау, но става..

То на тези кой им вярва, хуавей и хонрор в челото - да бе, да

SG 24 Ultra Black
Garmin Epix Pro 51 mm Black
Tab S8 Ultra 8/128
[-] 2 потребители изказват благодарност на TNTKZ за това мнение:
  • OliQueenBG, sapiora
Цитирай

В S23 е добавена полезна настройка за батерията,която се казва Pause USB Power Delivery.Тя позволява да се заобиколи зареждането на батерията,а енергията се получава директно от зарядното.Така се избягва загряването и се запазва батерията.Тази екстра е подходяща за игри.
При игри ако се ползва стандартно зареждане се с консумира 17W а по този начин се консумира 6W и телефона не се загрява допълнително.

Източник

Huawei P30
[-] 1 потребител изказва благодарност на DoryanY за това мнение:
  • sapiora
Цитирай

(2023-02-17, 19:35:04)TNTKZ написа:  То на тези кой им вярва, хуавей и хонрор в челото - да бе, да

Според мен са неутрални и коректни. И тестовете им са най- достоверни.. Защо си мислиш, че Huawei не са първенци.. Те почти винаги са били, не помниш ли? Освен годината, в която хамериканците не се опитаха да ги фалират умишлено, защото станаха прекалено "големи", по- големи и от тях..
Цитирай

За пореден път новият флагман Samsung не можа да се класира на челната позиция в рейтинга на DxOMark по отношение на снимки и видео. Камерата на смартфона беше оценена на 140 точки, което съответства едва на десето място в общата класацията на най-добрите камерафони като го поставя наравно с Pixel 7 и Vivo X90 Pro+.

[Изображение: Screenshot-1-1-large.png]

 
Цитирай

Горе и аз го публикувах, инфото излезе по обед. 140 точки са си 140, доволно е.
Цитирай

Серията Galaxy S23 предлага една особено полезна функция за сигурност, която пaзи от т.нар. zero click атаки, позволяващи инсталирането в телефона на зловреден код без потребителя да кликне каквото и да било. Функцията е Message Guard и в момента поддържа Samsung Messages и Google Messages в моделите от флагманската серия. Функцията работи във фонов режим като изолира от системата всички получени в съобщения PNG, JPG, JPEG, GIF, ICO, WEBP, BMP и WBMP файлове.

Източник

 
[-] 2 потребители изказват благодарност на NoMaD за това мнение:
  • OGIER, sapiora
Цитирай

(2023-02-17, 19:53:42)RoboCop написа:  Според мен са неутрални и коректни. И тестовете им  са най- достоверни.. Защо си мислиш, че Huawei не са първенци.. Те почти винаги са били, не помниш ли? Освен годината, в която хамериканците не се опитаха да ги фалират умишлено, защото станаха прекалено "големи", по- големи и от тях..

Ха ха ха темата за вицовете е в друг раздел колега😀.
[-] 4 потребители изказват благодарност на martoo за това мнение:
  • milss, OliQueenBG, TNTKZ, vovalinder
Цитирай

https://forum.androidbg.com/showthread.php?tid=98212 Тук сме ги коментирали и повечето хора не им вярват.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай

S23 256gb вече е наличен в А1 и е на специална цена като от преордера ( даже малко по-ниска ).
Ако някой се е чудил може да се възползва Smile
[-] 1 потребител изказва благодарност на Mendeleev за това мнение:
  • Dowper
Цитирай

Здравейте предишният ми телефон беше galaxy s21 и му бях качил индонезийски ром за да мога да имам запис на разговорите но имаше и още една добавка в него имаше вграден софтуер за разпознаване на регистрирани номера. Някой може ли да ми каже как се казваше програмата. Имаше я и можеше да се свали отделно. Мисля че беше на самсунг.

LG Optimus 2x > Samsung Galaxy S III  > LG G2 > Samsung Galaxy S6 >  Samsung Galaxy s7 [b]>  Samsung Galaxy s8 > Samsung Galaxy S9 [b]> Samsung Galaxy S10 >[/b][/b]
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 2 гост(и)