Оценете темата:
  • 3 гласа - средно 4.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Актуализации на Samsung Galaxy S23/S23+

Не не се маха по тоя начин на One 6.1,който беше пуснат днес

Samsung Galaxy 23+
/256GB PhantomBlack/

Samsung Galaxy S9+ 
/ 64GB+64GB SD Card / CoralBlue   

OnePlus 3 
/ 64GB /SoftGold 

Цитирай
Аксесоари

(2024-03-28, 12:54:38)OGIER написа:  НЕ, маха се 
НО не е като реди! ( Няма връщането назад а само минимализиране на приложенията или с леко задържане на горе отваряне на всички работещи ) 
На мен ще ми трябва бая време да свикна, но това е единственият вариант ( 
Idea а за връщане назад съм настроил като сръпна екрана от дясно настрани да връщша ( някъде от странични ленти ) , но НЕ помня как  Lol
Оги, не те разбрах, аз пробвах всичко познато и лентата си стои??

Galaxy S23 Ultra
Цитирай

(2024-03-28, 13:06:01)vovalinder написа:  Оги, не те разбрах, аз пробвах всичко познато и лентата си стои??
Ето от тук и двата варианта след смяна

Изпратено от моят SM-S918B с помощта на Tapatalk
[Изображение: fe3b033f9ce1bf82393d337da67f06ae.jpg][Изображение: 82ee218c0ff996dd09f2a1cb1691b107.jpg]

When a man lies, he murders some part of the world
Цитирай

(2024-03-28, 13:25:05)OGIER написа:  Ето от тук и двата варианта след смяна

Изпратено от моят SM-S918B с помощта на Tapatalk
[Изображение: fe3b033f9ce1bf82393d337da67f06ae.jpg][Изображение: 82ee218c0ff996dd09f2a1cb1691b107.jpg]

Е колкото до толкова го знам, но чертата в долния край на дисплея ли си стоиSmile

Galaxy S23 Ultra
Цитирай

(2024-03-28, 09:06:10)bruckshot написа:  Мазната анимация , новия ъпдейт на колко трябва да е 1 или 1.5 че до сега моята беше 0.5..>?

Maй анимациите на 1,5х най-мазно вървят. Visslar Big Grin
Цитирай

Освен че не може да се маха лентата долу вече има само една опция за вид AOD...

Samsung Galaxy 23+
/256GB PhantomBlack/

Samsung Galaxy S9+ 
/ 64GB+64GB SD Card / CoralBlue   

OnePlus 3 
/ 64GB /SoftGold 

Цитирай

и за SEK региона дойде

Samsung Galaxy S23
Galaxy Watch 4 Classic
Цитирай

(2024-03-28, 14:32:51)remixa92 написа:  Освен че не може да се маха лентата долу вече има само една опция за вид AOD...

Стига сте го повтяряли, подвеждате и други хира
МОЖЕ ( по-горе съм показал и на снимки )   Visslar

(2024-03-28, 13:29:33)vovalinder написа:  Е колкото до толкова го знам, но чертата в долния край на дисплея ли си стоиSmile

ДА тя е с друга функция, НО самата лента с бутони се скрива  Smile 
( тотално различно се ползва телефона при двата варианта )

When a man lies, he murders some part of the world
Цитирай

Голям хайп неска..Постарали са се хората има подобрения, аз с ъм доволен!
Цитирай

(2024-03-28, 14:40:01)OGIER написа:  Стига сте го повтяряли, подвеждате и други хира
МОЖЕ ( по-горе съм показал и на снимки )   Visslar


ДА тя е с друга функция, НО самата лента с бутони се скрива  Smile 
( тотално различно се ползва телефона при двата варианта )
Ама аз не искам нито лента, нито бутони, както беше до този момент, чист дисплей.

Galaxy S23 Ultra
Цитирай

Има начин. Сваляте Goodlock и модула Navstar от там. Работи и Searcle to Search като задържиш долина крана

Samsung Galaxy 23+
/256GB PhantomBlack/

Samsung Galaxy S9+ 
/ 64GB+64GB SD Card / CoralBlue   

OnePlus 3 
/ 64GB /SoftGold 

Цитирай

(2024-03-28, 14:52:14)remixa92 написа:  Има начин. Сваляте Goodlock и модула Navstar от там. Работи и Searcle to Search като задържиш долина крана
Пак остава, по малка е лентата но я имаSmile

Galaxy S23 Ultra
Цитирай

Нещо подобно.
Изчезва напълно, Още опции/жест.... изключвате опцията.


Прикачени файлове Миниатюри
       

Samsung Galaxy S23 Ultra Green
Galaxy Buds Pro
Galaxy Watch 6 Classic 47mm-Silver
TicWatch Pro 3
Цитирай

Здравейте, относно AOD (Always On Display), премахната е опцията за ръчна настройка на яркостта, не е налична опцията, (като на S24, на която подобно на iPhone тапета остава постоянно на екрана затъмнен) и... няма опция да избираш стил на часовника за AOD, различен от този, който е на заключване на екрана, както беше досега.
Има добавени уиджети на заключен екран, както и възможност за показване на прогноза за времето на заключен екран и AOD до датата. Активират се от настойки за заключване на екрана.
Относно "чертата" най-долу, при активирани жестове на екрана. Ако желаете да върнете старите опции за жестове (3 бутона, скрити, с плъзгане от долу нагоре или стандартните жестове (отстрани за връщане, отдолу за последни приложения/начало) се сваля модул Navstar (с някои лаунчър за Good Lock се активира) и се избира "Enable extra gesture settings", след това в Настройки на телефона - Дисплей - Лента за навигация - (избира се) Жестове за плъзгане - (след това отдолу) Още опции и там вече са налични опциите, които бяха в OneUI 6.0 и може изцяло да се премахне чертичката долу или да се активират другите жестове.

Пуснал съм 2 мнения, защото нещо сумати време не ми даваше да публикувам... преправях текста и накрая ми позволи. Извинявам се за което и моля, модератор, ако има възможност да добави това към първият ми пост. Благодаря!
[-] 1 потребител изказва благодарност на robo_ru97 за това мнение:
  • remixa92
Цитирай

(2024-03-28, 15:43:57)Monipeev написа:  Нещо подобно.
Изчезва напълно, Още опции/жест.... изключвате опцията.
При мен е различно
.jpg Screenshot_20240328_154950_Settings.jpg Размер: 23.27 KB  Сваляния: 173
.jpg Screenshot_20240328_154957_Settings.jpg Размер: 24.52 KB  Сваляния: 172


Изпратено от моят SM-S918B с помощта на Tapatalk

Galaxy S23 Ultra
Цитирай

В Live translate няма български език.
Цитирай

Прав си. Опциите се показват след активиране на тази възможност през FineLock модула.
Не са по подразбиране.
Съжалявам, че не го споменах предварително.

(2024-03-28, 15:52:05)vovalinder написа:  При мен е различно

Изпратено от моят SM-S918B с помощта на Tapatalk


Прикачени файлове Миниатюри
   

Samsung Galaxy S23 Ultra Green
Galaxy Buds Pro
Galaxy Watch 6 Classic 47mm-Silver
TicWatch Pro 3
[-] 1 потребител изказва благодарност на Monipeev за това мнение:
  • vovalinder
Цитирай

След обновлението до 6.1 ми изчезна премахването на обекти от снимките.
Цитирай

Има го, но изкуствения интелект е супер зле. Генерира си някакви измишльотини на мястото на изтрития обект. Преди беше много по-добре. Не мога да си представя как ще искат пари след време за тази тъпотия която са сътворили. Въвели са някакви екстри да ти показва дали вали дъжд или сняг на заключения екран като изкуствен интелект. Това го имах на LG-тата които ползвах по подразбиране в телефона. Не знам защо ги пишат тези екстри като AI... Всъщност се досещам... да рекетират ползвателите, въпреки че са наляли една шапка пари в устройствата им.

Изпратено от моят SM-S918B с помощта на Tapatalk
[attachment=39045][attachment=39046]
[-] 3 потребители изказват благодарност на salsero за това мнение:
  • Dowper, Marto.g, martoo
Цитирай

(2024-03-28, 18:44:19)salsero написа:  Има го, но изкуствения интелект е супер зле. Генерира си някакви измишльотини на мястото на изтрития обект. Преди беше много по-добре. Не мога да си представя как ще искат пари след време за тази тъпотия която са сътворили. Въвели са някакви екстри да ти показва дали вали дъжд или сняг на заключения екран като изкуствен интелект. Това го имах на LG-тата които ползвах по подразбиране в телефона. Не знам защо ги пишат тези екстри като AI... Всъщност се досещам... да рекетират ползвателите, въпреки че са наляли една шапка пари в устройствата им.

Изпратено от моят SM-S918B с помощта на Tapatalk
Къде е това с времето на заключен екран?
Цитирай

В настройките го цъкнах някъде. Сега не мога да го намеря. Ще редактирам поста при успех от моя страна.

П.С. От тук май ми излезе като опция

Изпратено от моят SM-S918B с помощта на Tapatalk
[Изображение: a97ad346c422a7d0f9a674036d6ca441.jpg]
https://youtu.be/WYshh7aCVHo?si=nwon63aYZDvVgSNY
Цитирай

Нали уж щеше да има някакъв подобрен комфорт на очите да прилича още повече като версията за айфон. Като гледам в настройките е съшия като преди.

Някой изпозлва ли YouTube Music Vanced?
Новата версия от днес нещо не работи иска мое Micro G както и новата версия на Youtube Vanced, но той си върви без проблем. В Youtube music не иска да ме логне, пише че такъв акаунт вече има
https://vancedmanager.com/vanced-music-a...or_Android

Samsung Galaxy 23+
/256GB PhantomBlack/

Samsung Galaxy S9+ 
/ 64GB+64GB SD Card / CoralBlue   

OnePlus 3 
/ 64GB /SoftGold 

Цитирай

Някой знае ли как се прави това със времето на заключвн екран дето е свързано с AI
[-] 1 потребител изказва благодарност на toem84 за това мнение:
  • Dowper
Цитирай

Общо взето впечатленията ми за актуализацията 6.1 са следните:
1. Интерфейса стана супер мазен, без лагове за сега;
2. Dialer-а са го прецакали яко от моя гледна точка - не ми харесват новите икони, където няма икона с карта 1 и 2, всичко се прави с 1 действие повече;
3. Няма я настройката за батерията, за да проследим разхода й от последното зареждане до 100%;
4. Лентата долу на екрана няма махане, без външа намеса;
5. Не виждам нищо AI в търсенето с ограждане, това си е гугъл обектив, чрез който съм търсил по същия начин години назад;
6. Камерата още не съм я тествал;
7. Батерията трябва да минат 3-4 дни, за да се каже как се държи;
8. AI редактора в галерията, станал по-глупав от предишния и то в пъти.
9. Все още няма опция като на Huawei или iPhone да копирам в клипборда, която си искам снимка, от което си искам приложение, вместо да я свалям на устройсвтото. 

Клавиатурата на Самсунг и браузъра не ги ползвам, така че не мога да кажа там дали и проникнал изкуствения интелект Big Grin
Цитирай

(2024-03-27, 16:17:53)remixa92 написа:  Вече можем пак да си мерим SOT-а като хората
https://www.reddit.com/r/oneui/s/ICIvz7nNnr

Пробвах новата версия няма такова нещо
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)