Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Всички известни проблеми при Samsung Galaxy S5

(2016-04-25, 07:46:13)Йорданка Василева написа:  Добър ден!
Искам да питам, някой сблъсквал ли се е със следния проблем-при зареждане на телефона( от седмица насам )започна светване на екрана в преливащи цветове,което не изгасва само.Някой сблъсквал ли се е с това и какво е решението?

Телефона е гаранционен.

С друго зарядно,пробвала ли си,пак ли е така ?
(2016-04-26, 18:08:00)dedde написа:  Здравейте, от днес при стартиране на камерата ми се получава съобщение " Неуспешно отваряне на камерата" пробвах няколко рестарта, но няма успех. Някакви мнения по въпроса?

От Диспечера на приложения изчисти кеша и даните на приложението Камера,рестартирай и пробвай.Може да свалиш и друго приложение от маркета за камера,да видиш дали ще тръгне.В краен случай ти остава връщане на фабричните настройки или преинсталиране на телефона с Один.Пробвай,ако нищо не помогне,проблема ти може да е хардуерен и да си за сервиз.

Nokia 3310 ---> Siemens S65 ---> NOKIA 8800 GOLD ---> The new ERA (Smartphones) ---> Nokia N95 8gb ---> Nokia 5800 ---> HTC WILDFIRE S ---> Samsung GALAXY S2 & S2+ ---> SAMSUNG GALAXY S3 ---> SAMSUNG GALAXY S5 GOLD ---> SAMSUNG GALAXY S7 GOLD --> SAMSUNG GALAXY S9 -->  SAMSUNG GALAXY S20 FEN EDITION/RED/ --> SAMSUNG GALAXY S22
Цитирай
Аксесоари

(2016-04-26, 19:46:50)nikolov89 написа:  С друго зарядно,пробвала ли си,пак ли е така?

Да, пробвах с различни зарядни-пак е така.
Обаче не зареждам с оригиналното зарядно, защото то се счупи...
Май трябва да си купя оригинално...?
Цитирай

(2016-05-08, 20:09:32)Йорданка Василева написа:  Да, пробвах с различни зарядни-пак е така.
Обаче не зареждам с оригиналното зарядно, защото то се счупи...
Май трябва да си купя оригинално...?

да не си включила "Мечта" в меню "Дисплей" ?

Samsung Galaxy S2→Samsung Galaxy S5 Duos→Samsung Galaxy S9+ Duos 64GB Midnight Black→Samsung S22 Ultra 256GB Phantom Black; Galaxy Watch 4 Classic;
Цитирай

(2016-05-09, 09:18:32)bicubic написа:  да не си включила "Мечта" в меню "Дисплей" ?

Сега проверих-наистина беше включена "Мечта".
Много Благодаря за помоща!
Цитирай

Някой да помогне откъде се маха това "за дръжте устройството неподвижно докато правите снимки"
Всеки път се появява докато правя снимки. Има ли някаква опция която трябва са се изключи и снимките да стават на секундата а не са чакам.
Цитирай

в камерата натискаш на настройки и изключваш low light detection..
Цитирай

Sv3TL10 - благодаря стана.
Цитирай

Здравейте
Искам да попитам дали някой има представа защо телефона ми /Galaxy s5 / при ползване на постоянно включен интернет и телефона му става нещо интернета се спира сам, неможе да се обадя на никой и на мен като ми званят ... виваком ще предаде...
Много ще съм благодарен ако някой помогне Smile Angel
със андроид 4,4,2, Bu Bu Bu
Цитирай

Вдигай на 6.0. Удряй фабрични след ъпдейта, но първо си запази инфото от паметта на телефона. За целта използвай Smart Switch. Ако не искаш да вдигаш на 6.0 пак удари фабричните, но си запази инфото.

Само българин може да пропие парите си, заедно с човека, от когото ги е взел назаем!!!
Samsung Galaxy S9 
Цитирай

Здравейте, имам два броя и съответно имам два различни проблема.
1. Дисплея на първата бройка го строших, купих си дисплей, и си търся някой да го смени. (от Габрово съм)

2. На другият ( на 5-6 месеца е) му се загуби звука. Изцяло. При сваляне от зарядното веднъж се чу доста странен звук, като когато радиото е между станции. Така започна всичко. В следващите дни започна да присъсква по време на звънене, или като снимам, общо взето винаги когато трябва да издава някакъв звук присъскваше. След 2 3 дни вече изобщо нямам звук, остана вибрацията. Странното е , че няма звук и през 3.5 жака, не ме чуват като говоря, аз не ги чувам също. През bluetooth всичко работи. Т.К. го поръчах от aliexpress не разполагам с гаранционни документи. Някакви идеви?!?
Мерси!
Цитирай

Проблема ми е следният тел. не се връзва с телевизора през MHL кабела(не е проблема в него) и това е след последният ъпдейт.
На какво може да се дължи и евентуално как да го оправя?

Samsung Galaxy S5 
Цитирай

Имам малък проблем когато тегля някой файл.По някой път само спира на пауза и не знам как да го включа пак.

Sent from my SM-G901F using Tapatalk
Цитирай

(2016-10-17, 12:23:49)supreme01071 написа:  Имам малък проблем когато тегля някой файл.По някой път само спира на пауза и не знам как да го включа пак.

Sent from my SM-G901F using Tapatalk

На приложението с което теглиш му изтрий кеша и данните също и на приложението Download. Ако не знаеш с кое теглиш задръж на иконата когато тегли и ще ти покаже приложението.

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай

Много благодаря колега!
Цитирай

От скоро имам много странен проблем с GPS сигнала на телефона ми с 6.0.1 андройд е . Неможе да заключи спътниците и постояно ги губи резетнах го но пак същото оправи се за малко и след 1 час пак същото сега го ресетнах от рековери менюто но пак е така ? Някой да е срещал подобен проблем.
Цитирай

Преинсталирай го.

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай

Проблема все още е на лице смених му Firmware чрез Odin но не се оправи. Понякога намира спътниците успява да ги фиксира сигнала е слаб но може да се ползва за навигация но след един час отново неможе да открие много спътници и следователно не ме локализира.
Цитирай

След преинсталирането ако не си направил хард ресет все едно нищо не си направил . Даже като има някакъв проблем е хубаво и преди инсталация да се направи хард ресет .

Storstark
Цитирай

Зравейте!
Имам следният проблем: Не мога да си прехвърля контактите от апарата SAMSUNG SM-900V на сим картата. Защото си смених сим картата с нова. Просто опцията да импортна от апарата на сим картата изобщо я няма.
Цитирай

Пробвай с това >> https://play.google.com/store/apps/detai...pp.SIMcard

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай

Благодаря за бързия отговор. Но и тук я няма опцията за импортване от апарата на сим картата... Пробвах и други такива приложения и точно тази опция я няма...
Цитирай

Това сега го пробвах и има >> https://play.google.com/store/apps/detai...o.Copy2SIM

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай

Здравейте, изведнъж ми изчезна интернета само на иконката за интернет. По-точно отваря се дава "Интернет спря" и се затваря браузера. В същото време на Гугъл хром си работи интернета, на вайбър и т.н. Някой да се е сблъсквал с такъв проблем?

П.П. Еххх значи като се зачисти кеша и данните на приложението /Internet/ и се оправи. Тоест - Application -> Internet ->Памет -> двата бутона се натискат -> чистене на кефа и чистене на данните.
Цитирай

Малко съвет и аз искам.
Изчезна ми звука , като правя клип през месиндъра .. няма аудио.
На вайбер си има, нормално през камера си има, само през месинджъра просто няма звук клипа.
Преинсталирах тела, но няма ефект.
С 5.0 ми е, понеже си ползвам гармина, но пък, ако нещо е изгоряло не трябва да имам и по нормалния начин звук ... много чудно какво стана.
Някой идея ?
Цитирай

При мен проблема е с фабричното приложение за  email. Понякога се побърква нещо и почва да ми излиза съобщение грешка при влизане и почва едно лудо сигнализиране докато не спра интернета,не го пусна пак и не напиша наново паролата за влизане.някой път и това не помага от първия път.връщал съм фабрични настройки но няма промяна,чистил съм кешове,ъпдейтвал съм..все така.с android 5.0 съм.имам 2 email акаунта и ми е много удобно защото приложението на  abv вече няма опция за  2.някакви идеи?

Живей така че да те е срам да разказваш но да ти е приятно да си спомняш...
Samsung S7 G930F
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)