Оценете темата:
  • 10 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[D855 - Официален ъпдейт] Актуализация до Android 6.0.* - дискусия/проблеми

(2015-03-04, 10:30:48)tda написа:  
(2015-03-04, 10:25:54)ganchev написа:  Между другото в XDA е излязъл 5.0.1. за двусимовия вариант на G3.Така, че най-вероятно първо да минем и ние през този ъпдейт, докато излезе 5.1.
Това добра новина. Надявам се да поизчистят малко боклука от Ром-а си А някой да разполага с инфо за плануваните ъпдейти 5.0.1?
Бяха писали, че тази седмица ще излезе 20i ама колко е вярно и дали ще бъде 5.0.1. никой не знае.

Samsung Galaxy S23 Ultra & Realme GT2 & LG Wing
Цитирай
Аксесоари

(2015-03-04, 10:31:35)ivanov_km написа:  А какво ново да очакваме от 5.1?

Android 5.1 will be launched in February , and better batterie management is one of the fixed issues :

Silent mode added after missing on Android 5.0

General improvements in system stability
Improved RAM management
Fixes for sudden app closures
Improved battery management
Excessive consumption of network devices when used Wi-Fi fixed
Issues with wireless connections fixed
Problems with Okay Google function solved
Notifications problems solved
Some sound problems experience by certain devices fixed
Other improvements and changes
Changes in the Material Design color palette (after users complaints, possibly for a higher version though)

@ganchev мерси за инфото. Сега да видим дали ще пуснат 5.0.1 или направо на 5.1 ще скочат. Определено при 5.1 има подобрения. Дано го видим преди да представят Г4 Smile


Most people respect the badge. Everyone respects the gun.
Цитирай

излезе за арабските амирства 20и.. скоро и при нас ще дофтаса.разлика нямало поне така пишат в хда и все още си е 5.0 близалката... 
Цитирай

И отново няма changelog. Предполагам е някакъв дребен фикс,но ще видим -----> цък


Most people respect the badge. Everyone respects the gun.
Цитирай

(2015-03-07, 06:48:16)tda написа:  И отново няма changelog. Предполагам е някакъв дребен фикс,но ще видим -----> цък

То ако ще са само някакви незначителни "кръпки", има ли смисъл въобще да се ъпва...

SM-G975F Prism Black + 64 GB SanDisk Ultra® microSDXC™ UHS-I Card 

Цитирай

Здравейте, колеги!
Как да премина на "ЛОЛИПОП" след, като "ТЕЛЕНОР" все още не са пуснали официален ъпдейт за телефона?
Когато тръгна, да проверявам ми изписва, че телефона е с най-новия андройд и няма нов излезнал?!?!
Цитирай

Изтегли си програмата LG Mobile Support Tool от сайта на LG и чрез нея си обнови телефона.

Samsung Galaxy S23 Ultra & Realme GT2 & LG Wing
Цитирай

Много интересно, моя е от Теленор и още като го купих имаше ъпдейт до лолипоп.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай

(2015-03-07, 15:38:03)vargala81 написа:  Много интересно, моя е от Теленор и още като го купих имаше ъпдейт до лолипоп.

То аз така. Още при първото му включване ми изписа че е налично "Обновление"...

p.s. иначе в xda в темата за Официален руутнат 5.0 гледам че 20i се уплоудва в момента http://forum.xda-developers.com/lg-g3/de...k-t2961073

SM-G975F Prism Black + 64 GB SanDisk Ultra® microSDXC™ UHS-I Card 

Цитирай

Тия дни се очаква 20К, който е за Европа.

Cognosce te ipsum!
Цитирай

разлика от 20и и 20к има ли .. май няма да има
Цитирай

(2015-03-07, 21:34:35)Zipich написа:  разлика от 20и и 20к има ли .. май няма да има

20К все още не е излизал, как да ги сравняваме..?

SM-G975F Prism Black + 64 GB SanDisk Ultra® microSDXC™ UHS-I Card 

Цитирай

(2015-03-07, 22:14:17)batproho написа:  
(2015-03-07, 21:34:35)Zipich написа:  разлика от 20и и 20к има ли .. май няма да има

20К все още не е излизал, как да ги сравняваме..?

може някой нещо да е намерил за логове такава ми беше мисълта дали ще имат разлика
Цитирай

(2015-03-07, 22:38:50)Zipich написа:  
(2015-03-07, 22:14:17)batproho написа:  
(2015-03-07, 21:34:35)Zipich написа:  разлика от 20и и 20к има ли .. май няма да има

20К все още не е излизал, как да ги сравняваме..?

може някой нещо да е намерил за логове такава ми беше мисълта дали ще имат разлика

За 20K не знам, но поне за 20i отзивите в xda към момента са преобладаващо негативни с изключение на по-бързата му работа... уж.

SM-G975F Prism Black + 64 GB SanDisk Ultra® microSDXC™ UHS-I Card 

Цитирай

Колеги прави ми впечатление, че при отключване на телефона по някой път за по няколко секунди ми изчезват от екрана  часът, иконките за ниво на батерия, процент на батерията, скалата на сигнала, данни и т.н. При вас има ли го този "феномен" (проблемът не е хардуерен на дисплея да чукна на дърво си е ОК Smile )
Цитирай

започна разпространението на лолипоп 5.1
ето малко инфо.

Google излезе с официален блог пост, че Android 5.1 Lollipop вече е наличен и ще бъде пуснат до устройства поетапно. Това става известно време, след като софтуерът беше забелязан на Android One устройства в Индонезия.„Ъпдейтът подобрява стабилността и производителността, както и предлага нови функции като поддръжка на повече от една SIM карта, Device Protection и HD глас на устройства, които го поддържат.“

за повече инфо на този http://smartnews.bg/google-android-5-1-lollipop/
Цитирай

Дано да го получим преди лятото.
Цитирай

Здравейте,да питам запознатите тук-бях с лолипоп ,но се наложи да се преинсталира така да се каже апаратчето на версия 4.4.2 с V10h-EUR-XX.И вече 20 дни като му давам провери за обновления ми дава че съм с най-новата ос.Искам да се върна на LOLIPOP 5.0 защото не са успели при преинсталацията да ми я качат.Как да го направя ?Благодаря предварително .
Цитирай

Виж това - https://forum.androidbg.com/showthread.p...pid1101161

Samsung Galaxy S23 Ultra & Realme GT2 & LG Wing
Цитирай

(2015-03-10, 22:50:57)ganchev написа:  Виж това - https://forum.androidbg.com/showthread.p...pid1101161

Благодаря ти за отговора, но пробвах стига до 10 % и спира...видях и друг колега със същия проблем е писал...явно няма да мога да го ъпдейтна за съжаление !
Цитирай

Здравейте, прегледах последните страници, но не намерих точно същият проблем. Телефонът е 32GB от теленор версията на софтуера е v20h - GLOBAL - TMO
При стартиране телефона изписва  warning current version is not available for user
Незнам какво е правено преди това с телефона.

c65>SEv630>N5800>HD2>EVO3D>OneX>One>Note2>Note3>S5>Note4>Z3>S6>Iphone6>S6Edge+>S7>S8+>Note8
Цитирай

(2015-03-14, 19:14:48)logarex написа:  Здравейте, прегледах последните страници, но не намерих точно същият проблем. Телефонът е 32GB от теленор версията на софтуера е v20h - GLOBAL - TMO
При стартиране телефона изписва  warning current version is not available for user
Незнам какво е правено преди това с телефона.
Опитай да префлашнеш стоков ром.
Има ли руут?


Most people respect the badge. Everyone respects the gun.
Цитирай

Няма руут, сега проверих. Откъде да дръпна правилен сток ром, да не омажа положението, че със lg не съм си имал работа до сега.

c65>SEv630>N5800>HD2>EVO3D>OneX>One>Note2>Note3>S5>Note4>Z3>S6>Iphone6>S6Edge+>S7>S8+>Note8
Цитирай

Виж втория метод https://forum.androidbg.com/showthread.php?tid=62713

точка 1.1 и 1.2 са точно за теб, 1.1 е по-лесна.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай

Интересни моменти се заформят Big Grin Ако имам въпроси ще питам пак. Мерси!

Така прочетох да внимавам да не изтегля версия за 16Gb
D85520H_00.kdz това е името на файла който ми дава да дръпна. Рома lolipop ли ще е да не върне 4.4 и да омажа нещо. След това доколкото разбрах инсталирам драйвери, за да засече правилно телефона в download мод, след това с lg flash tools си зареждам файла, правя 2 настройки и флашвам.

c65>SEv630>N5800>HD2>EVO3D>OneX>One>Note2>Note3>S5>Note4>Z3>S6>Iphone6>S6Edge+>S7>S8+>Note8
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)