Оценете темата:
  • 10 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[D855 - Официален ъпдейт] Актуализация до Android 6.0.* - дискусия/проблеми

(2015-03-19, 21:00:30)tda написа:  
(2015-03-19, 20:53:51)plet написа:  Оправих се но няма промяна Sad чудя се дали да не пробвам като върна 4.4.2 V10L ако не бъркам или предишната версия на близалката да видя как ще е но не знам къде да я търся.

Колега ако искаш пробвай с някоя друга сим карта- на мтел или на вива,за да видиш дали и там ще отваря бавно преди флашваш кит кат.
Ето ти и 4.4.2 V10L линк

Благодаря,утре ще тествам с ментел да видя как е.
Цитирай
Аксесоари

@plet пробвай нещо друго:

Тъй като каза, че си на Теленор, отиди на:

Settings-> Networks-> Tethering and networks-> Mobile Networks-> Access point names

и виж в access point-a за теленор дали ти е този, който се получава автоматично. Ако е така го промени (понеже някой неща не трябва да се настройват, както пише в сайта им нищо, че при автоматичните настройки ги има тези параметри кой знае защо...) да няма Proxy, Port, Password и Username. Ако има направо цъни "New APN" и попълни САМО "APN" да е "telenor" (а не "telenorbg") и "Name" каквото решиш. Липсата на прокси би трябвало да помогне доста Smile

LG G3 32GB Marshmallow 6.0
Цитирай

Здравейте ,
Имам въпрос относно ъпдейти някакви до лолипоп.От както съм го взел ,вече стана месец мисля, не съм получавал нищо и съм с версия на андроида V10n-EUR-XX.Та въпроса ми е тези ъпдейти за който пишете сами ли ви идват от ъпдейт центъра или вие сами ги слагате и ако е сами ще съм благодарен ако някой ми обясни накратко как става.
Цитирай

(2015-03-20, 16:29:48)D.Stanchev написа:  Здравейте ,
Имам въпрос относно ъпдейти някакви до лолипоп.От както съм го взел ,вече стана месец мисля, не съм получавал нищо и съм с версия на андроида V10n-EUR-XX.Та въпроса ми е тези ъпдейти за който пишете сами ли ви идват от ъпдейт центъра или вие сами ги слагате и ако е сами ще съм благодарен ако някой ми обясни накратко как става.
Изтегли си програмата LG mobile support и драйвери за компютъра. Свържи телефона с компа и ако има наличен ъпдейт за твоя ще ти го покаже в програмата.
В тази тема има драйвери и линк за програмата -----> линк
PS :става и по метода на vargala81
И не забравяй да върнеш фабричните настройки след ъпдейта.


Most people respect the badge. Everyone respects the gun.
Цитирай

Влизаш в Център за обновяване ->> Актоализиране на софтуера ->> Проверете сега за обновяване. Ако има ъпдейт ще ти покаже и следваш инструкциите.

edit: Ако по този начин не изкара, че има ъпдейт, пробвай по този на колегата tda


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай

(2015-03-20, 16:52:28)tda написа:  
(2015-03-20, 16:29:48)D.Stanchev написа:  Здравейте ,
Имам въпрос относно ъпдейти някакви до лолипоп.От както съм го взел ,вече стана месец мисля, не съм получавал нищо и съм с версия на андроида V10n-EUR-XX.Та въпроса ми е тези ъпдейти за който пишете сами ли ви идват от ъпдейт центъра или вие сами ги слагате и ако е сами ще съм благодарен ако някой ми обясни накратко как става.
Изтегли си програмата LG mobile support и драйвери за компютъра. Свържи телефона с компа и ако има наличен ъпдейт за твоя ще ти го покаже в програмата.
В тази тема има драйвери и линк за програмата -----> линк
PS :става и по метода на vargala81
И не забравяй да върнеш фабричните настройки след ъпдейта.
Благодаря за бързите отговори,от ъпдейт центъра ми казва че използвам най-новата версия на софтуера , но като чета в форума виждам че не е така Big Grin.Ще пробвам с тази програмка да видим какво ще стане.А тези фабрични настройки се връщат от Settings> General> Backup&Reset? или от някаде другаде.
Цитирай

Да, от там е.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай

(2015-03-19, 23:24:20)miromir2217 написа:  @plet пробвай нещо друго:

Тъй като каза, че си на Теленор, отиди на:

Settings->  Networks-> Tethering and networks-> Mobile Networks-> Access point names

и виж в access point-a за теленор дали ти е този, който се получава автоматично. Ако е така го промени (понеже някой неща не трябва да се настройват, както пише в сайта им нищо, че при автоматичните настройки ги има тези параметри кой знае защо...) да няма Proxy, Port, Password и Username. Ако има направо цъни "New APN" и попълни САМО "APN" да е "telenor" (а не "telenorbg") и "Name" каквото решиш. Липсата на прокси би трябвало да помогне доста Smile

Благодаря,направих го сега наистина е по добре Big Grin голям кеф ххаха.Искам да питам 20f преди 20h ли е или не защото искам да си сложа мод на kickoff от xda за android L икони но пише че е само за 20f/20e ромове.
Цитирай

20h е последния за европейския вариант. Пробвай и с него да направиш мода. Може и да се получи.


Most people respect the badge. Everyone respects the gun.
Цитирай

Тук пише, че работи само до v20f http://forum.xda-developers.com/showpost...count=1357
Чети назад в темата и виж дали някой не го е пробвал на v20h.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай

Колеги днес се актуализирах до v20h.Смени сензорните бутони .
Това видях на пръв поглед . Не знам какви са отзивите , но мисля
че трябва да е за по - добро.

Nexus S I 9020- Stock 4.1.2 Jelly Bean     >    LG G3 titan
Цитирай

(2015-03-22, 10:15:07)bojo73 написа:  Колеги днес се актуализирах до v20h.Смени сензорните бутони .
Това видях на пръв поглед . Не знам какви са отзивите , но мисля
че трябва да е за по - добро.
Няма кой знае какви съществени и видими разлики освен бутоните. Това е малък фикс.


Most people respect the badge. Everyone respects the gun.
Цитирай

(2015-03-22, 11:05:49)tda написа:  
(2015-03-22, 10:15:07)bojo73 написа:  Колеги днес се актуализирах до v20h.Смени сензорните бутони .
Това видях на пръв поглед . Не знам какви са отзивите , но мисля
че трябва да е за по - добро.
Няма кой знае какви съществени и видими разлики освен бутоните. Това е малък фикс.

Бутоните много яки.Мен много ме кефят.

Nexus S I 9020- Stock 4.1.2 Jelly Bean     >    LG G3 titan
Цитирай

(2015-03-22, 11:24:05)bojo73 написа:  
(2015-03-22, 11:05:49)tda написа:  
(2015-03-22, 10:15:07)bojo73 написа:  Колеги днес се актуализирах до v20h.Смени сензорните бутони .
Това видях на пръв поглед . Не знам какви са отзивите , но мисля
че трябва да е за по - добро.
Няма кой знае какви съществени и видими разлики освен бутоните. Това е малък фикс.

Бутоните много яки.Мен много ме кефят.

Просто това са бутоните на стоковия Lolipop. Smile

p.s. едни им се радват, други ги ненавиждат, въпрос на вкус... Tongue

SM-G975F Prism Black + 64 GB SanDisk Ultra® microSDXC™ UHS-I Card 

Цитирай

Не знам дали тук е точното място за въпроса ми но ще рискувам,някой да ползва exposed на 5.0 и ако може линк да го сваля че не мога да намеря.
Цитирай

(2015-03-27, 16:15:38)plet написа:  Не знам дали тук е точното място за въпроса ми но ще рискувам,някой да ползва exposed на 5.0 и ако може линк да го сваля че не мога да намеря.

Това е темета от ХДА, но определено не става все още >> http://forum.xda-developers.com/lg-g3/ge...k-t3030261


Most people respect the badge. Everyone respects the gun.
Цитирай

(2015-03-27, 16:15:38)plet написа:  Не знам дали тук е точното място за въпроса ми но ще рискувам,някой да ползва exposed на 5.0 и ако може линк да го сваля че не мога да намеря.

@tda даде линк към темата, но да споделя и аз... Все още Хposed е в тестови версии за 5.0 и адски бъгав, да не кажа че за нищо не става все още. Това беше и основната причина, която ме принуди да се върна на Кит-кат.

SM-G975F Prism Black + 64 GB SanDisk Ultra® microSDXC™ UHS-I Card 

Цитирай

(2015-03-27, 18:11:39)batproho написа:  
(2015-03-27, 16:15:38)plet написа:  Не знам дали тук е точното място за въпроса ми но ще рискувам,някой да ползва exposed на 5.0 и ако може линк да го сваля че не мога да намеря.

@tda даде линк към темата, но да споделя и аз... Все още Хposed е в тестови версии за 5.0 и адски бъгав, да не кажа че за нищо не става все още. Това беше и основната причина, която ме принуди да се върна на Кит-кат.
Да така е! Версия все още алфа и си има проблеми. В самата тема си пише за проблемите.


Most people respect the badge. Everyone respects the gun.
Цитирай

Днес се сдобих с това телефонче. Имам едно питане. Дадоха ми го в неотворена кутия, с лепенка. След пускане установих, че е с вече инсталиран Lolipop. Идват ли фабрично така телефоните или все пак някакси са ме метнали?
Питането ми е защото нещо не ми харесва как работи. Не е плавно и си има лаг по менютата.

Honor Play


Цитирай

Има. Лолипоп е наличен от края на декември, така, че ако е произведен след декември ще е дирекно с 5.0. И за да не питаш как да разбереш кога е произведен, ето ти линк за темата https://forum.androidbg.com/showthread.php?tid=69396


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай

Благодаря. Погледнах с програмата и ми пише юни 2014 дата на производство. Значи все пак са ме метнали.
Мен и друго ме усъмни. Върху дисплея нямаше рекламното фолио и отзад на бутоните също липсваше предпазната лепенка.
Чудя се сега да си докарвам ли главоболия и да пробвам да го връщам.
Закупен е от технополис.

Honor Play


Цитирай

От къде е закупен телефонът, няма как ако е произведен тогава да е с близалката. Да определено този телефон е използван.
Цитирай

Отивай и го връщай хич не го мисли. Ега си тарикатите. По принцип няма лепенка на кутията като Самсунг, но дисплея задължително. А и сравни ИМЕИ на кутията и телефона. Според мен са ти дали мострата. Тарикати и после бизнеса не върви.

2x s22 ultra 128 and 1x galaxy s21 ultra 256 gb
Цитирай

След като е произведен тогава не значи че веднага са го запечатали и край.Не изключвам възможността но това не значи веднага че телефона е пипан.
Като не работи добре - хард ресет.Съмнява ме да се навият да го сменят само заради съмнението че е отварян.

Lenovo Moto Z2 Force 9.0 + Lenovo Z6 Pro 9.0 + Samsung Galaxy Tab S7 11.0 + Xiaomi MiBox 3 9.0
+ Xiaomi MiBox S 9.0 + Huawei Watch GT Sport + Huawei Band 3 Pro
Цитирай

(2015-04-19, 16:55:18)vader11 написа:  Отивай и го връщай хич не го мисли. Ега си тарикатите. По принцип няма лепенка на кутията като Самсунг, но дисплея задължително. А и сравни ИМЕИ на кутията и телефона. Според мен са ти дали мострата. Тарикати и после бизнеса не върви.

На моя имаше лепенка на кутията , която скъсаха пред мен!

Samsung S23+
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)