Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Общи въпроси: сравнение на мобилните оператори, общи условия по договор.

На мен ми предложиха смарт л за 22,99лв.- неограничени+10000мб.+тидал.
Цитирай
Аксесоари

Като ходих януари да преподписвам договора с Vivacom ми предложиха повече мегабайти от стандартните по план и сега за 26 лв. (25,99 по-точно) имам 22 000 MB + 200 минути към ЕС и неограничени в БГ.

Apple iPhone 14 Pro Max (256GB) Space Black
Apple AirPods Pro v2 (2023)
Apple Watch Nike S6 GPS 44мм
Цитирай

На тези,които им предстои преподписване получават персонални оферти.Ако имат регистрация в сайта на Vivacom могат да си ги видят там.

Изпратено от моят Mi MIX 2s

Xiaomi Mi Mix 2s/RN 9s/POCO X6 5G
Цитирай

Имам време до Коледа.
Иначе персоналните оферти не са ми атрактивни засега.
Като съм плащал средно по 60-70лв за тройна услуга на месец + още един номер на дъщеря ми
са си помислили, че съм Рокфелер и са ми предложили по-висока такса
и Samsung S10+ за близо 90лв на месец  (телефон+план)
Отделно трябва да мисля за нет и ТВ...  Big Grin
Този Tidal не ми трябва изобщо, но пък 128GB облак е нещото което е с най-голяма стойност за мен
Цитирай

Виваком пускат за целият месец октомври възможност да си добавите допълнителни 5 000 MB, които могат да се ползват през уикенда за 3 лв.  Активирането става от приложението My Vivacom: https://www.vivacom.bg/bg/my-vivacom-app


[Изображение: 28071533.jpg]


Цитирай

Абсолютен картел ....само че при Теленор за 21лв са 8000мб.

Изпратено от моят Redmi Note 6 Pro с помощта на Tapatalk
Цитирай

(2019-10-04, 14:07:35)milenvn написа:  Виваком пускат за целият месец октомври възможност да си добавите допълнителни 5 000 MB, които могат да се ползват през уикенда за 3 лв.

На мен още ми стои бонуса от 10GB за 30 дни, но моите 16GB ми стигат и винаги остават поне по 5GB
така че не се налага да го добавям
Цитирай

Случайно да имате проблем с дата Виваком бг? От 2 дни не мога да го отворя! С мозила съм, прерових всички настройки.

времето е като парите - никога не стига
Цитирай

Аз го отварям без проблем, ама то има приложение в маркета и принципно ползвам него ако искаш го пробвай.

(2016-01-12, 22:56:09)AnVen написа:  Човек колкото и хубаво да живее, накрая получава бъг в телефона
Цитирай

Вивакомското приложение го ползвам, но то не отчита към момента. Явно нещо е при мен проблема, ще търся в настройките още. Благодаря

времето е като парите - никога не стига
Цитирай

При мен работи от време на време, но е странно, че през седмицата като проверявам случайно работи приемливо (горе долу 4 - 5 секунди зарежда страницата), а през уикенда почти нищо не отваря дали, заради промоционалните пакети за 3 лв. (5000 MB) или нещо друго...

Apple iPhone 14 Pro Max (256GB) Space Black
Apple AirPods Pro v2 (2023)
Apple Watch Nike S6 GPS 44мм
Цитирай

Току-що отворих страницата data.vivacom.bg, работи без проблем. Опитайте с друг браузер.


Цитирай

През Chrome пробвах току що я отвори, а през Safari-то не.

Apple iPhone 14 Pro Max (256GB) Space Black
Apple AirPods Pro v2 (2023)
Apple Watch Nike S6 GPS 44мм
Цитирай

Де.. тая лисица, в нормален таб - не отваря, обаче в привейт таб отваря. Намерих решение, проверката ще я правя в private tab. Щом и при Вас има проблем тук-там, явно вивакомците са ос...и нещо. Благодаря Ви за включването!

времето е като парите - никога не стига
Цитирай

Пробвай да си изчистиш кеша, кукитата и браузинг хисторито ако не ти е проблем. Някои сайтове съм забелязал се омазват така по някое време...

Huawei Mate 9 Pro Titanium Grey 6/128 GB
Цитирай

Колеги, някой знае ли точно, какво се случва с БОБ?
Понеже да не ме литнат нещо, като отида до офиса на
А1 за да проверя.

Huawei P 40 Pro    Angel
Цитирай

(2019-10-21, 12:09:04)doktorra написа:  Колеги, някой знае ли точно, какво се случва с БОБ?
Понеже да не ме литнат нещо, като отида до офиса на
А1 за да проверя.

Доколкото знам е започнало поетапно ликвидиране на услугата.
Цитирай

Който си е абонат си остава абонат и до там.

Pixel 7 Pro Hazel 
Цитирай

(2019-10-21, 14:07:16)nanobanano написа:  Който си е абонат си остава абонат и до там.

 След като потърсих малко, май наистина е така цък
Цитирай

Така си е. Аз съм на боб с добавката за 4гб нет и плащам 6.80 сметка от години. Трудно ще ме накарат да се махна. Лошото е, че има оплаквания за отказ на издаване на карта при положение, че ти се повреди или я изгубиш, което според мен е незаконно

Pixel 7 Pro Hazel 
Цитирай

Не знам дали е незаконно. Спомням си че глобул на времето имаха едни сим карти "2 в 1", които бяха с два номера. Като станаха теленор имаше хора които се оплакват, че им отказват замяна на картата понеже услугата вече не се предлагала.

Samsung Galaxy S24+ Onyx Black 12/512 GB
Цитирай

Уж спират поддръжка ама като стане дума да смучат поддържат. Днес. БОБ ми пратиха това
   

Pixel 7 Pro Hazel 
Цитирай

Благодаря за инфото!!!

Huawei P 40 Pro    Angel
Цитирай

Когато искам да спра рекламни съобщения, не пускам SMS на посоченият от спамера номер,
а директно го вкарвам в черният списък.
Така много бързо се отървах от всякакви спамери, а и няма риск при пускане на смс да излезе някоя такса
Цитирай

https://twitter.com/a1bulgaria/status/11...22816?s=21


Sent from my iPhone using Tapatalk

Nokia 2310 -> Sony Ericsson W910i -> Nokia 6303i classic -> Sony Ericsson WT19i Live with Walkman с руутнат Android 4.0.4 -> HTC Desire 500 със стоков Android 4.1.2
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 2 гост(и)