Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Общи въпроси: сравнение на мобилните оператори, общи условия по договор.

(2021-04-14, 16:25:22)hakama написа:  Говорих със * 88 и ми казаха че може  да ми продължат стария договор но изисквало 3 работни дни, а той изтича на 16-ти април... тоест нямало как да стане.
Аз ли не мога да смятам или се правят на ударени (понеже е през куриер), не мога ли в магазин да го изискам да ми го разпечатат само.
 Доколкото знам ако отида в магазин ще кажат, че не могат да го направят от тях, понеже са отделно от Централата. Става дума за
One unlimited 18 , с 6гб нет за 18лв и неограничени мин. 
Предполагам не е изключен от асортимента.

Ами нямаш много варианти.Обикаляш магазини и избираш най-изгодния близък вариант,ако не се навият на преподписване в офис,първо за това питай(поне 2-3 места пробвай).Гледаш и предплатени като вариант.Много си оставил нещата за последния момент и си в неизгодна позиция.В този ценови диапазон и на другите оператори не можеш да разчиташ,май.
P.S.А дали има вариант онлайн през сайта да преподпишеш?
Цитирай
Аксесоари

Кофти...
А ако подам за напускане/спиране, от А1 водят ли им пасив офиса? Това ще е отчаяният последен опит.
 Имам един Боб на 2лв/мес (ще видя само как 2ГБ нет да си докарам отнякъде) и това е..и без това никой не ме търси вече или като звъня на познати (след пауза 6-18мес) обикновено питат кой се обажда...  Sad
Яд ме е, но 24лв не ми се дават, само за двойно повече ГБ (¹¹ГБ) сегашните 6ГБ рядко съм ги доближавал, но в тубата не вися почти (поне навън).
ПП: Как беше телефона на Лоялни клиенти/ Продажби - на А1?

LG G2 mini > Huawei Nova > P20 lite > Galaxy A40> Pixel 5
Цитирай

Поръчвай си плана по телефона с анекс за удължаване на същите условия! Просто ще имаш една фактура, от която нищо няма да разбереш, защото ще е микс от стария план без промо и новия. Ще платиш една малко по-висока такса и след това всичко си идва по старому.

Samsung Galaxy   A54 5G
Цитирай

(2021-04-14, 13:18:25)osil написа:  А има ли вариант да се вземат тези 10 000мб  от оферта А1 и да ги запазиш като преминеш след това на P2,че това с 20дни валидност и презареждане не ме кефи,искам 30 дена.Иначе понеже гледам за две деца вариантите и двете са с прима  от 1-2 години,предпочитам А1 като оператор(и ние сме на него)

Да разбира се! Зареждате 10 000 МБ с оферта А1, изчаквате да минат 18-19 дни. След това изпращате смс да преминете на P2, зареждате отново и получавате всичко до момента + новото заредено с нови 30 дни валидност.


Цитирай

Безкрай 2XL, в А1 18лв има ли го още активен?
PS: Някой има ли номера на Лоялни клиенти - отновно ми вдигна същата операторка...

LG G2 mini > Huawei Nova > P20 lite > Galaxy A40> Pixel 5
Цитирай

Unlimited плановете на Виваком вече включват пакета diemaxtra за 12мес. при подписване на 24мес. договор.

Изпратено от моят BE2029 с помощта на Tapatalk

Huawei Mate 50 pro 
Huawei Watch GT 2
Цитирай

А който вече е подписал е прецакан нали
Цитирай

Да и аз съм от прецаканите то всеки месец по-добри оферти

Huawei Mate 50 pro 
Huawei Watch GT 2
Цитирай

(2021-04-04, 15:38:00)milenvn написа:  Много добър извод сте направили, прехвърляйте се смело  Storstark

Днес се разделих след 15 верни години служба на Теленор и пренесох номера си към А1 на тарифен план Unlimited.
Цитирай

То не е за много хвалене, А1 са по-зле с обхват и интернет.
Цитирай

От вивата може, ама от перките... малко като виц ще ми дойде Smile

времето е като парите - никога не стига
Цитирай

(2021-04-15, 19:37:59)emzo написа:  То не е за много хвалене, А1 са по-зле с обхват и интернет.

Трябва да пътуваш по цялата координатна система на републиката с постоянно включени дисплеи, на апарати от различни оператори, да следиш параметрите на сигнала, за да се твърди подобно нещо. Така ли е?

VOG-L29, HW GT4, KM6 Deluxe, KM2 Plus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай

Да, даже ми плащат, за да правя точно това !
Цитирай

Врели некипели!..

VOG-L29, HW GT4, KM6 Deluxe, KM2 Plus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай

В крайна сметка ми направиха изключение, дори без да споменавам конкурентите... но с условието че няма да фигурира цена в договора?!
One unlimited 18 , с 6гб нет и неограничени мин. = 19лв. Ще го пратят по Спиди в офис.

PS: Сетих се /от позната/ за Безкрай XL c 8GB =18лв (архивиран ли е или и той само се подновява?) - да се бях пробвал.

LG G2 mini > Huawei Nova > P20 lite > Galaxy A40> Pixel 5
Цитирай

В средния сегмент вадят някакви зайци и гълъби от ръкавите, които никъде не фигурират, и това е адски дразнещо, и некоректно, защото зависиш от "милостта" на локалния меринджей. За тези пари си ОК, можеше и по-зле да е...

VOG-L29, HW GT4, KM6 Deluxe, KM2 Plus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай

(2021-04-16, 06:57:21)hakama написа:  В крайна сметка ми направиха изключение, дори без да споменавам конкурентите... но с условието че няма да фигурира цена в договора?!
One unlimited 18 , с 6гб нет и неограничени мин. = 19лв. Ще го пратят по Спиди в офис.

PS: Сетих се /от позната/ за Безкрай XL c 8GB =18лв (архивиран ли е или и той само се подновява?) - да се бях пробвал.

Планът е ок,аз съм на 20лв-8гига,а за 16лв,писаха по-горе че са на 3.5гига,може би за 18 ще е с 6гига.Ти си 1лв повече,но можеше и повече да те прецакат...ако планът ти е бил промоционален и се качи таксата като изтече,после ще те ,,набутат'' много повече.Затова по-рано се договаряй следващия път-от 1 до 3 месеца преди да изтече
Цитирай

(2021-04-16, 09:19:48)osil написа:  Планът е ок,аз съм на 20лв-8гига,а за 16лв,писаха по-горе че са на 3.5гига,може би за 18 ще е с 6гига.Ти си 1лв повече,но можеше и повече да те прецакат...ако планът ти е бил промоционален и се качи таксата като изтече,после ще те ,,набутат'' много повече.Затова по-рано се договаряй следващия път-от 1 до 3 месеца преди да изтече

Реално оставам на същите - с анекс. Но ги питах преди 2г на какви усл-я съм бил - 18лв (-40% отстъпка) с 12ГБ + 2+2ГБ за социалните мрежи - добри времена са били... та, тогава ги изпуснах и минах на безсрочен (с такса 30лв и едвам тези взех, на които съм сега). 
Рядко съм надвишавал 6ГБ, но ако почна да слушам навън - или съм без достъп до Wi-fi  за повече време = какви опции има за бустери с МБ-ти? Казаха ми за някакво колело при плащане през сайта на А1 - можело да ти се падне нещо до 1ГБ ... Иначе при онлайн плащане през апп-а на банкара ми - ми приспадат 1лв.

Във Вив-ком уж дават 2ГБ (на брато - инак има само 3ГБ), при онлайн плащане.
Сега с новите собс-ци - предплатените им карти пак ли ще са активни 12мес?

LG G2 mini > Huawei Nova > P20 lite > Galaxy A40> Pixel 5
Цитирай

(2021-04-16, 06:57:21)hakama написа:  One unlimited 18 , с 6гб нет и неограничени мин. = 19лв

Виваком въртят промо на план Smart M+ за 21лв с 12GB Нет и неограничени разговори
Обаче са кофти като сървис, ако опреш да се чуеш с тях
Цитирай

(2021-04-16, 09:31:51)hakama написа:  Реално оставам на същите - с анекс. Но ги питах преди 2г на какви усл-я съм бил - 18лв (-40% отстъпка) с 12ГБ + 2+2ГБ за социалните мрежи - добри времена са били... та, тогава ги изпуснах и минах на безсрочен (с такса 30лв и едвам тези взех, на които съм сега). 
Рядко съм надвишавал 6ГБ, но ако почна да слушам навън - или съм без достъп до Wi-fi  за повече време = какви опции има за бустери с МБ-ти? Казаха ми за някакво колело при плащане през сайта на А1 - можело да ти се падне нещо до 1ГБ ... Иначе при онлайн плащане през апп-а на банкара ми - ми приспадат 1лв.

Във Вив-ком уж дават 2ГБ (на брато - инак има само 3ГБ), при онлайн плащане.
Сега с новите собс-ци - предплатените им карти пак ли ще са активни 12мес?
Как става тоя номер с левчето отстъпка? Винаги плащам през онлайн банкирането в сайта на банката, но никога не съм имала отстъпка.

Иначе плановете Безкрай M, L, XL и т.н. от доста години не се предлагат.

Samsung Galaxy A5 - Nokia 7+ - Xiaomi 12 Lite
Цитирай

https://forum.androidbg.com/showthread.php?tid=101446 Гласувайте, ако искате.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай

Някой знае ли, дали ще има нещо промоций за великден ?
Цитирай

(2021-04-16, 11:37:07)solo5 написа:  Виваком въртят промо на план Smart M+ за 21лв с 12GB Нет и неограничени разговори
Обаче са кофти като сървис, ако опреш да се чуеш с тях

Офертата от реклама ли е? Не я видях в каталога?
Цитирай

(2021-04-16, 11:58:51)Lupita написа:  Как става тоя номер с левчето отстъпка? Винаги плащам през онлайн банкирането в сайта на банката, но никога не съм имала отстъпка.

Иначе плановете Безкрай M, L, XL и т.н. от доста години не се предлагат.
Аз през АПП-а на банката ми. Иначе през А1 сайта или техния Апп е по принцип.
ЦКБ/РАйф - пробвано. Ще го видя това колело какво ще пусне Big Grin
ПП: Има ли бустери за моб. нет над 500ГБ?

LG G2 mini > Huawei Nova > P20 lite > Galaxy A40> Pixel 5
Цитирай

(2021-04-16, 14:17:45)berry написа:  Офертата от реклама ли е? Не я видях в каталога?

Водят се за задържане на клиенти, няма да ги видиш в каталог
Попитай, но може да са ги заменили с други
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 24 гост(и)