Оценете темата:
  • 8 гласа - средно 4.63
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

LOLLIPOP - ще го има ли и за нас

Някой може ли да ми каже на 5.1 има ли battery statistic на приложенията че нещо не ги виждам и превключването от ARP то нещо изчезна като опция ?

Lenovo P70
Цитирай
Аксесоари

Има, да. В "режим на пестене на енергия"," използване на батерията".
Цитирай

(2016-04-08, 09:15:34)sviliev написа:  Кои екстри имаш предвид? Аз от самото начало си го ъпдейтнах до 5,1 и всичко работи перфектно.  Smile

Личи си, че не си използвал 4.4.4 - VibeUI и една камара други "благинки", няма как да ти липсват (на теб), когато не си ги използвал/свикнал с тях. Както казах и в предишно мое мнение - свикналите на "хляб и вода", не усещат липсата на "шведската маса".

[Изображение: attachment.php?aid=10191]

 Като работи "перфектно" защо излязоха няколко ъпдейта след това, ти с кой точно си в момента - 138, 139, 141?!

(2016-04-08, 09:15:34)sviliev написа:  Да, преценили са, че някой ненужни екстри могат да се махнат с цел олекотяване на с-мата. Бързодействието на 5.1 макар и 32 bit е по-голямо от стария 4.4 64 bit и тестовете го показват. Който много се е затъжил за ненужните екстри може сам да си ги инсталира от маркета

Много ми е интересно как ще си инсталираш VibeUI и другите "благинки" от маркета...  Big Grin  Big Grin  Big Grin
Нищо не са преценили, бяха зарязали тотално модела и нямаше да получи и този "недоносен" 32 битов Лолипоп ако не се беше надигнал огромен протест от потребителите на модела (P70) в световен мащаб. Продължавай да се излагаш с техническата си неграмотност (специално за теб съм си купил огромно количество пуканки и бира), мислел... няма какво да го мислиш - КитКат никога не е имало и няма да има 64 битов, но то се иска малко четене/мислене, което от километри си личи, че на теб не ти се отдава...  Rofl_mini  Rofl_mini  Rofl_mini

(2016-04-08, 15:10:45)sviliev написа:  Приемам забележката. Досега винаги съм си мислел, че китикатът е 64 битов. Сега се зачетох и виждам, че не е така. Това означава, че китиката няма нищо, ама нищо по-хубаво от лолипопа и вече съм 100 % убеден в това Smile

С поредното си мнение показваш, че не само не си приел забележката, но и продължаваш да пишеш глупости на килограм, лошо няма, щом те влече...  Big Grin  Big Grin  Big Grin
Само да кажеш, за кой точно Лолипоп говориш, защото заводския (който се предполага, че използваш) е светлинни години назад от този който използавам...  Tooth


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай

има два въпроса :
1-вия е: бяхте ми давали кодове с които се влиза в скитото му системно меню от което си усилих звука за слушалките и сега с слушалките свири меко казано супер, та въпроса ми е следния има ли начин да усиля и от това меню и вградените му говорител(и) защото телефона кога не е на слушалки и е усилен до край от Volume +- свири много слабо ?
2-ри въпрос е : след като телефона е с 8 ядрен процесор  (тези 8 ядра реални ли са или не ) и с 2 Гб рам  не би ли следвало да може да подържа пошече от 32гб мемори микро сд карта примерно 64  без да прави проблеми.
До като писах тези два въпроса ми дойде на ум и още едно нещо за което да питам ,а именно за задната камера ма телефона .Като правя снимки с телефона те са с шум не са чисти , от настройките ли нещо трябва да се пипне или камера на телефона не струва въпрки многото мега пиксели които има ???
Цитирай

1-може Smile
2-ти каква карта ползваш,та питаш дали може?!
Камерата си куца принципно,не е кой знае какво Wink

Sent from my Lenovo P70-A using Tapatalk

Samsung S22Ultra 12/256
Samsung Galaxy Watch 4 Classic 46mm
Galaxy Buds Pro
Цитирай

@damageplan - Телефона е калпав, продай го и си купи учебник по БЕЛ, ще ти е много по-полезен... Wink

1. Говорителя е само един (както казах, телефона е калпав) и да можеш да направиш много неща от инженерното меню, усилването на звука е едно от тях.

2. Телефона работи без проблем със SanDisk Ultra 128 GB SDXC Class 10 / UHS-I / 80MB/s, процесора и РАМ паметта нямат нищо общо с поддръжката на SD (TF) Card. Big Grin

Прочети за какво е предназначена P серията на Лъжово и ще разбереш защо камерата е "кофти".
Цитирай

Хах ... значи ако телефона е с 1 говорител е калпав? Какво значение има серията с коя буква е как се казва и за какво е предназначена при положение, че още нямат серия при която камерата да не е "кофти".
Не знам какво разбираш без проблем, но телефона не захапва карта различна от фат32, а 64+гб картите фабрично не са. Това е проблем за мен ...
Какви са тези "благинки" в 4.4.4 ?
Цитирай

"Благинките" са обсъждани многократно Smile За другото,мисля че въобще не схвана какво иска да каже колегата.Щом е написал,значи наистина работи и с по-големи карти. Wink

Samsung S22Ultra 12/256
Samsung Galaxy Watch 4 Classic 46mm
Galaxy Buds Pro
Цитирай

Ех, bodonance... Нарича се ирония... Big Grin 

Заводски (фабрично) Близалката е дърво, но явно не си чел другите теми. При мен няма проблем СД картата да е форматирана в по-използваните формати (exFAT, NTFS, ext4 и т.н.) и се чете без проблем. За сега повече от 128GB не ми се е налагало да използвам, но предполагам няма да има проблем и с 2TB.

[Изображение: attachment.php?aid=10409]

https://www.sdcard.org/developers/overview/capacity/


Прикачени файлове
.jpg 1_cr.jpg Размер: 75.17 KB  Сваляния: 357
Цитирай

Ахам ... не съм чел другите теми. Позна от раз. Уви няма и намерението да ги чета ... Близалката си е прекрасна НО на устройства различни от ЛЕНОВО. Каквото и да им сложиш на техните телефони не се съмнявам че ще е дърво.
Колкото до "благинките" ... близалката няма VibeUI така ли? Или просто е орязан от към опции и настройки? На VibeUI "благинка" ли му казвате?
Колкото до сд картите ... стандартите са ми повече от отлично познати, но поддръжката им във въпросното леново нещо не я намирам ... 2ТБ ще ти е трудно да пробваш, защото в средата на миналата година едва пуснаха в продажба 512гб ... сега мисля вече 1тб се готви да излиза, ако не е излязъл ... не съм ги следил.
Та при теб няма проблем, но си с къстъм който ги поддържа ... Дори и така погледнато пак е проблем ... трябва да се сменя рома с къстъм ... или поне кернела ... отговаряш на @damageplan без да го уточняваш.
Сещай се че хората ползващи ромове "made by me" сме малко ...
Цитирай

Съжелявам. С "вятърни мелници" не мога да се "боря".
От чисто любопитство, защо въобще пишеш в темата?
Не си използвал КитКат (4.4.4), не знаеш за VibeUI и другите "благинки" които има, не подозираш какви възможности имат къстъм РОМ-овете, идея си нямаш какво правят developers... Така де, ти не си от хората ползващи ромове "made by me"... Smile

Samsung 1TB (1024GB) Micro SD Class 10 SDHC/SDXC Cellphone memory Card

Specs:

Huge 1TB (1024GB) storage in a small microSD card
Comes with SD adapter
Compatible with most cell phones, smart phones, & most tablets, laptops, and multimedia devices
Great for android and windows
Class 10 for fast read/write speeds
Read Speed up to 90MB/s
Write Speed up to 80MB/s
1 Year Manufacturer's Warranty

Та казваш си нясно с нещата?! Smile
Цитирай

Колега прочети ми пак поста има въпроси на които търся отговора. Спецификации не търся. Ако търсех знам къде да намеря.

Sent from my LG-H815 using Tapatalk
Цитирай

Не си ми колега. Когато търсиш отговори - четеш темите в които са написани тези отговори! Няма кой да ги повтаря специално заради теб, понеже те МЪРЗИ да четеш!
Цитирай

Offtopic
Oy Росене ... за 42 години не сме научили какво е колега (с всичките му значения) ... голям пропуск.
Евала ти за последното мнение. Цял ред е и не съдържа никакви спецификации, но вярвай полезно е за мен. Носи ми някаква информация поне. С предните 2 си чеса пръстите по клавиатурата, много писа и нищо не каза. Със същите усилия щеше да ми отговориш на въпросите поне 3 пъти, защото аз търся точно 3 конкретни отговора на които може да се отговори да и не ... но свят като цвят ...
Жив и здрав.

@gipso схванах какво иска да каже колегата, който твърди, че не ми е колега, но дали той схвана какво аз искам да му кажа?
Цитирай

Може,от инжинерното меню Smile

Samsung S22Ultra 12/256
Samsung Galaxy Watch 4 Classic 46mm
Galaxy Buds Pro
Цитирай

А как се влиза в скритотон меню и след това къде и какво трябва да променя
Цитирай

Порови се малко де Smile Има писано по този въпрос,дадени стойности т.н.

Samsung S22Ultra 12/256
Samsung Galaxy Watch 4 Classic 46mm
Galaxy Buds Pro
Цитирай

Къв щеше да бъде проблема ако ми беше отговорил ако знам къде и какво да търся нямаше да пиша тук
Цитирай

https://forum.androidbg.com/showthread.php?tid=73008

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

Nokia 6630, Nokia 5530, LG GT540, Sony Xperia U, CAT B15, Nokia E52, Sony Xperia S, LENOVO P70, Meizu M2 Note, Sony Xperia Z3+, XiaoMi RedMi Note 3XiaoMi Mi Note 3, HONOR 8X, Xiaomi Redmi Note 10 PRO, Honor 90, Poco F5
Цитирай

Защо по дяволите, а7000 получи 6-цата ,а п70 един голям без накисване .... Същия процесор да му се не види....

xiaomi redmi note 3 (helio 10)
Redmi note 4 , 4/64
A2 lite
Цитирай

(2016-04-19, 20:19:45)Crusss написа:  Защо по дяволите, а7000 получи 6-цата ,а п70 един голям без накисване .... Същия процесор да му се не види....

Много лесно ще ти отговоря. а7000 получи 6.0 преди доста други по-силни модели защото Леново са прости и дори и не могат да направят една версия както трябва. Кажи ми защо ти е 6.0 като знаеш че ще дойде пълен с бъгове и няма да става за ежедневно ползване. И така суматия и месеци. 
1. Правят супер бавно ъпдейтите
2. Правят ги супер бъгави 
3. Ако имаме конкурс за най-зле направени ъпдейти , леново щяха да са на чело. Аз дори се замислям, защо си правя труда да им пиша кога ще излиза 6.0 за А6000 като знам че все още 5.0 не могат да го направят без бъгове.
Цитирай

Аз съм със 138, и всеки път като проверя , ми казва че съм с най новата версия. При Вас как е!?
Цитирай

На мен всеки ден ми излиза ъпдейт до 139.

Samsung S22Ultra 12/256
Samsung Galaxy Watch 4 Classic 46mm
Galaxy Buds Pro
Цитирай

(2016-04-18, 07:24:36)bodonance написа:  Offtopic
Oy Росене ... за 42 години не сме научили какво е колега (с всичките му значения) ... голям пропуск.
Евала ти за последното мнение. Цял ред е и не съдържа никакви спецификации, но вярвай полезно е за мен. Носи ми някаква информация поне. С предните 2 си чеса пръстите по клавиатурата, много писа и нищо не каза. Със същите усилия щеше да ми отговориш на въпросите поне 3 пъти, защото аз търся точно 3 конкретни отговора на които може да се отговори да и не ... но свят като цвят ...
Жив и здрав.

@gipso схванах какво иска да каже колегата, който твърди, че не ми е колега, но дали той схвана какво аз искам да му кажа?

Когато знаеш значението на думата КОЛЕГА в истинския смисъл, спокойно можеш да кажеш (както го направих с теб) какво мислиш.

(2016-04-18, 12:40:49)haker написа:  Май ти имаш нужда от уроци по БЕЛ? Да си чувал за пълен и непълен член и кой кога се употребява? Заядлив, комплексиран кавал!

Благодаря!
Нямаше нужда да си правиш нов акаунт за да споделиш това.

Благодаря на всички!

So Long, and Thanks for All the Fish.
Цитирай

A7000 получи 6-цата, P70 "духа" супата...
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)