Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Препоръка за слушалки - лични впечатления от дадени модели.

Здравейте искам да си взема слушалки от алиекспрес. Има тези на склад във Франция, но каква е разликата между глобална и китайска версия . Ще имам ли проблем ако си взема по евтината китайска версия. Някой ползвал ли е този модел на OnePlus.


Прикачени файлове Миниатюри
   


OnePlus 8T 8/128 Lunar Silver KB2003
Цитирай
Аксесоари

Може да ти говорят на китайски. Друга разлика няма да има. Аз като включа 1more и се свържат ми говори на китайски. Не ми пречеше докато ги ползвах.

Sent from my Samsung Note10+ using Tapatalk
Цитирай

Някои може ли да ми препоръча някакви слушалки до 120 лвл да са Over ear с кабел .
Цитирай

Майната му ще превиша буджета и си мисля аз аудиотехника м40 но се виждам че са студийни има ли проблем ако се използват за телефон?
Цитирай

Привет, може ли да ме насочите за съвет. В работата ми ме помолиха за закупя слушалки за колегите - често слушат продължителни работни срещи онлайн и изискването е слушалките да имат хубав звук, може да са и без микрофон, но да са удобни и да покриват цялото ухо, иначе от тези кръглите слушалки геймърските притискат ухото и при продълбителна употреба те спарват ушите и сякаш ми ги пристискат болезнено. Имам лимит от 50 лв за такъв тип слушалка и не мога да подбера подходящ модел и марка - моля ако някой има опит да ми сподели.

 Samsung Galaxy S3 - >  Meizu m2 note Flyme 5 - >  Lenovo P7 - >  LG G2 - >  LG G3 - >  ASUS Phonepad 2 - >  LG G2 ->  YotaPhone 2 - >  Xiaomi  Redmi note 4 - >  Pocophone - >  Redmi k20 pro - >  Mi 10 T Pro - >  Redmi note 11 Pro 5g - >  Redmi Note 12 Pro 4g - >  Iphone 13  ->  Xiaomi 14 Pro 
















Цитирай

Здравейте, кой от двата модела безжични слушалки бихте ми препоръчали - Lenovo lp5 или Lenovo lp1s. Не съм аудиофил така че повече от 20-30 долара не ми се дават. Или за тези пари всички са еднакви ?
Цитирай

Имам следното питане, ако може някой да ми даде съвет. И двата ми телефона са Xiaomi. (Redmi - ако това има значение) Ползвам два вида безжични слушалки. Edifier х3 и KUULAA Bluetooth TWS Double Horn Fingerprint Touch. Вторите със сигурност са ми една идея по-силни.

Заглеждам обаче, че много хора покрай мен ползват слушалките на SAMSUNG. Исках да попитам дали някой, който ползва може да даде съвет за тях дали си заслужават, кой модел точно, защото са доста по-скъпи от тези, които ползвам, но не знам дали да не си взема от тях.

 Samsung Galaxy S3 - >  Meizu m2 note Flyme 5 - >  Lenovo P7 - >  LG G2 - >  LG G3 - >  ASUS Phonepad 2 - >  LG G2 ->  YotaPhone 2 - >  Xiaomi  Redmi note 4 - >  Pocophone - >  Redmi k20 pro - >  Mi 10 T Pro - >  Redmi note 11 Pro 5g - >  Redmi Note 12 Pro 4g - >  Iphone 13  ->  Xiaomi 14 Pro 
















Цитирай

Аз имам Galaxy Buds+ и Galaxy Buds Pro,  и двата модела са хубави, НО ако се налага да купя пак, бих купил Galaxy Buds+
Слушалките са много индивидуално нещо, хубаво ще е да се пробват първо, не да звемаш решения на база кой кво казал, харесал, или му дошло на ума.

Успех!

Galaxy S24 Ultra
Galaxy Watch6 Classic, 46 мм

Цитирай

Моите buds+ са сравнително тихи в сравнение с много слушалки, които съм тествал, а и имам няколко no name слушалки. Дори вече дясната е по-тиха от лявата.

Pixel 7 Pro Hazel 
Цитирай

@kstavrev Жена ми има Buds 2.Много добри слушалки.Качеството на звука е супер както и за разговори. Много са удобни и за по продължително носене. Активната шумоизолация е на високо ниво.До колкото знам обаче,някои от екстрите са само ако се използват с новите модели Galaxy.

Samsung Galasy S23 Ultra
Цитирай

(2022-08-19, 08:20:15)007 написа:  @kstavrev Жена ми има Buds 2.Много добри слушалки.Качеството на звука е супер както и за разговори. Много са удобни и за по продължително носене. Активната шумоизолация е на високо ниво.До колкото знам обаче,някои от екстрите са само ако се използват с новите модели Galaxy.

Имам колега, която се фръцка сподобни, сигурно и тя е с Buds 2. Изглеждат ми най-ок,м защото и по дизайн ми допадат, а пък и влизат добре в ухото и не стърчат като бутони , както много от слушалките.

 Samsung Galaxy S3 - >  Meizu m2 note Flyme 5 - >  Lenovo P7 - >  LG G2 - >  LG G3 - >  ASUS Phonepad 2 - >  LG G2 ->  YotaPhone 2 - >  Xiaomi  Redmi note 4 - >  Pocophone - >  Redmi k20 pro - >  Mi 10 T Pro - >  Redmi note 11 Pro 5g - >  Redmi Note 12 Pro 4g - >  Iphone 13  ->  Xiaomi 14 Pro 
















Цитирай

Здравейте, вчера взех доста изгодно Huawei FreeBuds 4i за баща ми. Сдвоих ги с телефона Huawei P Smart 2019 г., но искам да питам тази марка има ли приложение подобно на Galaxy Wearable, при Samsung, където може да се правят различни настройки на слушалките?
Извинете ако въпроса е глупав, но в AppGallery не открих такова приложение и реших да се допитам тук.

Предварително благодаря. Smile

П.П. С малко ровене намерих приложението Huaewei AI Life.

Samsung Galaxy S10 Plus Prism White and Second Phone Nokia E 72
Samsung Galaxy S III Marble White -> Samsung Galaxy S 6 White Pearl ->
Цитирай

Обърках темата
Цитирай

Здравейте , преди малко моите Cooler Master се счупиха и сега си търся нови слушалки за музика и гейминг до 120-130 лева . Гледам , че има марки като SteelSeries , HyperX , Logitech и тем подобни ... Някой да препоръча нещо ? На Logitech G335/435 (435 са намалени в GPlay na 129)  ми хващат окото .  Повече ме интересува да са добри за музика и средни за гейминг . За гейминг не ми трябва нещо кой знае какво . Да вършат работа . Ще се ползват на компютър .

Mobile : iPhone 15 Pro Blue Titanium  + Anker Liberty Air 2 |||  Computer : MB: ASrock AB350 Pro4 , AMD Ryzen 5 5600 , GIGABYTE GeForce GTX 1660 SUPER OC 6GB GDDR6  , 16GB Dual Channel DDR4 3066 OC MHz Kingston HyperX Predator Black , Kingston 240GB A400 SSD SATA3 , WD BLUE 1TB 7200 RPM , PSU EVGA 500 W , Acer XF243YP 144hz 

Цитирай

С Микрофон или без?

Понеже не си писал нищо за микрофон, аз препоръчвам това:
Audio-Technica ATH-M30x
https://www.ozone.bg/product/audio-techn...0x-cherni/

(2016-01-12, 22:56:09)AnVen написа:  Човек колкото и хубаво да живее, накрая получава бъг в телефона
Цитирай

Здравейте, купих едни слушалки тапички за 20 лева Сони от магазинче в София и вече едната леко заглъхва. Нямат и 5 месеца. Това винаги ми се случва със слушалки закупени от София, при нас по-некачествени ли стоки пристигат спрямо Централна Европа, защото слушалки пак Сони и пак от евтините тапички, закупени 2017 година от Братислава работиха до тази година. Според вас нормална ли е тази разлика? Значи за 10 евро от Словакия, пак от магазинче ми изкараха 5 години, а каквито и да съм купувал от София, дори и скъпи не изкарват повече от година...може ли да препоръчате марка и модел, които да издържат поне 3 години?

Galaxy S1 -> Lumia 520 -> Xperia SP -> Galaxy Young S6310 -> Galaxy J5 -> iPhone 6S -> J5/Young S6310 (временно) -> Galaxy A12
Цитирай

Колеги, имам следният проблем. До сега ползвах Canyon TWS 2, взех ги за 35лв от магазин с гаранция, при реална цена 60лв. По ревютата даваха, че бият по звук почти всичко или всичко за под 200лв. Вярно, звукът им е много мощен, дълбок баси, има и сякаш добри високи, но за разговори не стават. Също така често накъсват заради връзката, нямат голям обхват. Нямат и активно шумоподтискане. Сега взех малко ползвани Samsung Buds 2 за 80лв с доставката, те звучат страхотно при разговор, нямат проблеми с обхвата. И двата комплекта се свързват с телефона ми през АAC кодекът, макар че той поддържа aptX HD и aptX Adaptiv, от които за момента не мога да се възползвам. Проблемът при тях е, че звучат по тихо като груба мощност. Звукът им иначе е плътен. Но сигурно аз вече леко съм углушал и бих искал нещо по- мощно, ако може и с aptX HD, но без да се отнемат предимствата на Buds 2- ката. Съществува ли такова "животно" въобще...
Цитирай

Наскоро си взех либърти 3 на Анкер, ми могат да ти отнесат главата, а ма са друга ценова...

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай

А друга, същата ценова са... Anker- а 225лв в момента, Buds 2 са 188лв, не е кой знае каква разликата. И 500лв мога да дам, ако знам, че заслужава нещо 500лв. И за Buds 2 ми казаха, че ще ме отнесе, ама е супер слабо по мой критерии. Тази тема като я създаваха, хвалеха едни слушалки на JVC XX. Бях от първите, които ги имаха. Имам и тапите, все още си ги пазя като нови и най- големите им братя от серията за DJ- и. Та тях, където са доста звучни, съм им купил допълнителен усилвател - портативен и ги пръсках на макс едно време. Сега не ги ползвам, но явно са се отразили яко на критериите ми за сила на звука.

Та да се върна. Преди да взема Buds 2, гледах доста класации, четох доста ревюта. Anker- а в един сайт, го дават, че е като звук най- добре, от тези които гледах.
Това ме спря, че Liberty 2- ката Pro- то, разбира се, има aptX HD, но 3- ката е с LDAC, от който пак не мога да се възползвам за момента, тъй като ползвам телефони на Xiaomi и надали следващият ми ще е с LDAC.
2- ката не искам да взема, понеже вече има в пъти по- добра 3- ка. А пък разликата в цената, за покупка, виждаш каква е. Buds 2 взех като нови на оферта на 80лв с доставката, Anker- a го няма на добра оферта за без пари Big Grin и трябва да го взема на реалната му за 225лв. В сайта между двата на графиката разликата не беше огромна, че да ме наклони в другата посока за разликата в парите и взех Buds- а. Но сега, като казваш колко са мощни, ме нави да отида, да ги пробвам и въпреки, че не мога да ползвам LDAC, да ги купя. А Buds- a да пратя на майка си, тя и без това не харесва силна музика.

Въпросът е и друг обаче. Buds 2, освен в сила на звука, в другото се представя повече от добре, имат доста екстри. Anker Soundcore Liberty 3 Pro дали са така?


В Техномаркет един от служителите ме насочи и към Huawei Freebuds Pro 2: https://www.google.com/amp/s/m.gsmarena....-55238.php

Каза, че на Самсунг bud- овете са му отврат, а тези надминавали и Apple- ските. Дали ще са по- добри от Anker- а обаче?
Цитирай

Анкера си имат приложение, откъдето се ъпдейтва фърма, гласят екюлазирете, като 10 са предефенирани от някакви музикални гурута. Имат (3ката) активно шумопотискане и такова при вятър, могат да се преправят някои контроли по управлението. Има стъпки по п1воначална настройка и тест за плътност.
Аз слушам натур, не обичам криви линии. Ползвам им БТ колонката, като съм някъде и лайф 30 у дома понякога.

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай

Жена ми върти някакво колело в апа на а1, играе за някакви слушалки/безжични/ - заслужават ли си? Па тея вивата 1 игра не пуснаха, нищо че си дават печалбите на техни си хора, предполагам при всички е така. Аз не им вярвам, и имам сериозни основания за това.

времето е като парите - никога не стига
Цитирай

Някой от Варна има ли този Anker Liberty 3 Pro, да го чуя как звучи на живо, в Ozone не ми позволиха. Казаха, че било като белюто. Как очакват да продадат музикална техника, без да мога да я чуя, тези хора вече без грам мозък останаха...


@alexbg67, създават ли налягане в ушите, buds-a са първите тапи, който слагам и не ми правят това дразнещо налягане? Могат ли при разговор да ти вкарват собственият глас вътре, за да не се получава така, да те кара да викаш, както става като не си чуваш гласа.
Цитирай

Пепи и аз въртя колелото, всеки ден.До сега доста пъти ми се падат слушалки и телефон,не знам за какви модели става въпрос.

Huawei P30
Цитирай

Както написах имат тест за плътност, от това зависи ефективността на ANC. Аз ги ползвам за музика, когато се разхождам някъде надълго. Колкото по-плътно стоят, и толкова по-ефективен е басът. Нямам идея колко силно ще ги слушаш, но при мен слайдерът за силата на звука е доста под 50%, може би към 30 на телефона и 100 на слушалките. Ако ги надуеш здраво предполагам ще има доста налягане, басите са сериозни. От един автомобилен клип в Тубата между няколко звяра ми отвинтиха бушоните, чак се ппаша какво могат. И все пак всичко е индивидуално. Ако беше от Гоуемото село бих ти ги предоставил за тест, срещу капачка с водка за дезинфекция... Wink

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай

@alexbg67, а с какво приложение се ползват и имат ли много глезотии там, като примерно при buds- a? Smile
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 2 гост(и)