Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Въпроси (Кое, Как, Защо), Насоки-Свързани с HTC ONE M9
#76

Номерът на софтуера можеш да откриеш в Настройки > За > Информация за софтуера. На кой оператор си в момента няма значение.

В случай, че не е наличен официален ъпдейт, можеш да го "ъпнеш" единствено по другия начин Wink
Цитирай
Аксесоари
#77

(2016-01-15, 14:57:59)bobytsekov написа:  Номерът на софтуера можеш да откриеш в Настройки > За > Информация за софтуера. На кой оператор си в момента няма значение.

В случай, че не е наличен официален ъпдейт, можеш да го "ъпнеш" единствено по другия начин Wink

Да знам къде да го намеря. В предня ти пост написа да ти кажа версията на софтуера. Въпроса ми е дали това е номера номера на софтуера за да го напиша x.xx.708.xx ако това е нужно. А относно роот-а не ми се иска все още... това ли е единствения вариант за ъпдейт ?
Цитирай
#78

Номер на софтуер = версия на софтуер Smile
708 е Азия, Хонг Конг. Но нямам идея официално дали има за там.

Иначе руут не ти трябва за ъпдейт. Трябва ти отключен буутлоудър, къстъм рикавъри и... задължително s-off! Ако обаче не ти се иска все още, нямаш друг избор, освен да чакаш.
Цитирай
#79

Тоест трябва да следвам стъпка 1,2 и 4 от по - горния пост като пропускам стъпка 3 ? И да речем, че вече сум го направил какво следва как да го ъпдейтна ?
Може да се заема понеже искам дабъл клика да проработи ... това е една от опцията която най - много ми харесва на този телефон.


ПП. Прочетох, че има ъпдейт до 5,1 за версия 708 само, че не знам от къде да я сваля и как да я инсталирам.
Цитирай
#80

Виж, ако е само заради дабъл клика, както ти казах, проблемът може и да е хардуерен - има там някакви сензори, които отговарят за тази функция. Затова и ти препоръчах хард ресет, за да изясниш това.

Иначе да - стъпки 1, 2 и 4. А пък s-off е задължителен, защото без него не можеш да обновиш фирмуера, а трябва да направиш това, за да можеш да използваш актуален ром, което е и идеята в случая. Но... това вече е тема за другата тема Wink

ПП
Ако има ъпдейт, то единственият начин е ОТА. (Настройки > За > Софтуерни актуализации)
Цитирай
#81

Добре довечера като се прибера ще му направя хард ресет. Само не знам защо не мога да го ъпна до 5,1 при положение, че в Китай го има.
По - късно ще пиша пак дали е станало нещо след ресета.

Направих хард ресет, но не помогна пак не работи дабъл клика.
Цитирай
#82

Колеги, помощ за приятел. HTC One (M9) купен от USA (Verizon/Virgin) ще работи ли без проблем в БГ?
Благодаря предварително. Smile


Прикачени файлове
.jpg htc-m9.jpg Размер: 24.11 KB  Сваляния: 39

POCO F5 12/256 GB





Цитирай
#83

Ако може да се вярва на спецификациите посочени тук, би трябвало да няма проблеми.
Цитирай
#84

Къде се запазват свалените... не са в Downloads


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай
#85

Коя е програмата?
Цитирай
#86

Мисля ,че е вградено от хром ..а това е с wps office ..не намирам файла просто

Свален е на устройството , както се вижда от снимката
Набих и рестарт

Май е от хрома или този вграден пдф viewer..свалих го в драйва и после download оттам и се появи в папка Downloads


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай
#87

И аз да се запиша - също го бартеросах за G4, голям и скучен телефон. HTC ми харесва повече, но сега се притесних - наистина ли грее много този телефон или не?

HTC 10 Glacier Silver
Цитирай
#88

В дадени ситуации - грее, но не повече от конкуренцията... Smile

„Времето е наркотик, много от него убива.“
„Автентичната тъпота всеки път надминава изкуствения интелект.“
Цитирай
#89

Тоест да не го мисля много, няма да се стопи? Smile

HTC 10 Glacier Silver
Цитирай
#90

Да, не го мисли толкова.

„Времето е наркотик, много от него убива.“
„Автентичната тъпота всеки път надминава изкуствения интелект.“
Цитирай
#91

Колеги, искам да си настроя времето на началния екран, но не искам да ми работи "Location". Не може ли на този телефон да се настрои директно града, дава ми като вляза в Widget-а да си избера Благоевград, но като ида на началния екран го няма града, а пак съобщение за Location? Как да си сложа града?
Не знам, но ми е първия телефон, при който за 10 минути сваляне на приложения от маркета яко загря, може да не съм свикнал, но на Галакси С6 нямаше никакво греене, тук е доста сериозно...

HTC 10 Glacier Silver
Цитирай
#92

(2016-04-30, 11:36:38)mirost1 написа:  Не знам, но ми е първия телефон, при който за 10 минути сваляне на приложения от маркета яко загря, може да не съм свикнал, но на Галакси С6 нямаше никакво греене, тук е доста сериозно...

Причината е алуминият. По-добър проводник на топлина е и затова я усещаш. Стъклото и пластмасата не са и топлината остава вътре в устройството - съответно ти си мислиш, че не грее.
Цитирай
#93

Мисля ,че единия уиджет за времето работи само с location Smile
Цитирай
#94

(2016-04-30, 11:59:35)bobytsekov написа:  Причината е алуминият. По-добър проводник на топлина е и затова я усещаш. Стъклото и пластмасата не са и топлината остава вътре в устройството - съответно ти си мислиш, че не грее.

Дано е така, демек да си го ползвам и да не го мисля така ли? Smile

(2016-04-30, 15:30:50)simeonivanov22 написа:  Мисля ,че единия уиджет за времето работи само с location Smile

Има и друг ли? Не искам Location затова питам...

HTC 10 Glacier Silver
Цитирай
#95

(2016-04-30, 17:05:21)mirost1 написа:  Дано е така, демек да си го ползвам и да не го мисля така ли? Smile

Точно така.
Цитирай
#96

Благодаря, мога ли да попитам как българската клавиатура да е Phonetic, а не BDS?
И виждам, че има вградена "лампа" за нотификации, тя свети ли за пропуснати повиквания и съобщения?

HTC 10 Glacier Silver
Цитирай
#97

Варианта е да изтеглиш друга клавиатура Smile
Цитирай
#98

А "лампата" е в горната решетка. Ако не я виждаш, значи решетката е зацапана с прашинки, които можеш да почистиш внимателно с четка за зъби например.
Цитирай
#99

(2016-05-01, 11:58:40)simeonivanov22 написа:  Варианта е да изтеглиш друга клавиатура Smile

Някоя която е изпробвана и е добра? Това ми е първи телефон да няма фонетика...

(2016-05-01, 12:15:52)bobytsekov написа:  А "лампата" е в горната решетка. Ако не я виждаш, значи решетката е зацапана с прашинки, които можеш да почистиш внимателно с четка за зъби например.

Като я гледах под ъгъл си помислих, че я няма, но си звъннах от телефона на детето и засвети. Благодаря ти
Тази предната част на телефона май е пластмаса а? Май не е метал.

HTC 10 Glacier Silver
Цитирай

(2016-05-01, 15:21:03)mirost1 написа:  Някоя която е изпробвана и е добра? Това ми е първи телефон да няма фонетика...

SwiftKey според мен е най-добрата - уникално добра автокорекция. Разбира се има и много други, въпрос на предпочитания.


(2016-05-01, 15:21:03)mirost1 написа:  Тази предната част на телефона май е пластмаса а? Май не е метал.

Да, не е метал.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)