Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

4G LTE от Теленор?

Това е доста странно. Попринцип трябва да вадиш 50 down и 22 up. При последния тест, който си направил, само upload-a е в нормата.
Цитирай
Аксесоари

Да интересно е. Последният от Стз, всички надолу са правени в Сф.
Цитирай

Явно още настройват базовите станции в Стара Загора. Я пробвай още един тест да видиш дали е същата ситуация.
Цитирай

Няма почти разлика, явно такова ще е положението в Стара Загора засега.


[Изображение: 8700447r.png]
Цитирай

Явно все още се работи по базовата станция, към който е свързан телефона. На друго място видях, че в Стара Загора един човек достига 53 down и 22 up.
Цитирай

В момента съм на Telenor с 3G план и имам сериозни проблеми с Fast Dormancy и постоянно прекъсване на интернета.
На теория ако мина на 4G (LTE) план, би трябвало да се оправи, понеже технологията е на друг принцип. Прав ли съм ?
Цитирай
Photo 

[Изображение: ukoYCl6.png]
Вчера ми пуснаха 4G, доста по - слаби от резултатите на колегите, но пък достатъчно дa направи за срам нета в повечето общежития.
Цитирай

Пловдив
[Изображение: Screenshot_2016_04_15_21_07_16.png]

Sony Xperia 1 II, black
Цитирай

Здравейте, искам да ви попитам защо нямам отметка на LTE в настройките на телефона си Бандовете които подържа са - 800,900,1800,2100,2600.Благодаря ви предварително. Телефона е LG G2.
Цитирай

(2016-09-07, 14:04:37)astoo написа:  Здравейте, искам да ви попитам защо  нямам отметка на LTE в настройките на телефона си Бандовете които подържа са - 800,900,1800,2100,2600.Благодаря ви предварително. Телефона е LG G2.

Мисля, че тук ще намериш отговор и като цяло в раздела за телефона:
https://forum.androidbg.com/showthread.php?tid=84096

[Изображение: 21693249.jpg]
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)