Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Официален Android 5.1 Lollipop е наличен!
#26

А снимките как са колеги, има ли подобрение?
Цитирай
Аксесоари
#27

(2015-07-30, 09:14:14)Monipeev написа:  @neardark, би ли проверил моля и възможността за задаване на индивидуална мелодия за звънене, на различен контакт от телефонната книга.

Надявам се с това да отговоря на въпроса ти :-)  


Някой друг има ли проблем като моя?


Прикачени файлове Миниатюри
       

sony ericsson k510 -> sony ericsson K810 -> sony ericsson W810 -> Sony Xperia P -> Sony Xperia M2 -> Sony Xperia Z2 D6503
Цитирай
#28

и аз ъбдрйтнах снощи, но не виждам кой знае каква разлика, може би е малко по- бърз или така ми се струва...

Sent from my D6503 using Forum Fiend v1.3.3.

Максимално допустимия размер е 400 символа, разположени на максимум 2 реда
Цитирай
#29

Доста по-добре се справя телефона с всичко, в сравнес 5.0. Няма никакъв лаг. Камерата снима много по-бързо, като че ли и снимките са малко по изчистени. С 5.0 имах лаг от около 1 сек при влизане в менюто, сега го отваря мигновено.

sony ericsson k510 -> sony ericsson K810 -> sony ericsson W810 -> Sony Xperia P -> Sony Xperia M2 -> Sony Xperia Z2 D6503
Цитирай
#30

това стоковата клавиатура ли е ? ако е ,как я направи черна ?

Максимално допустимия размер е 400 символа, разположени на максимум 2 реда
Цитирай
#31

@habib, в Настройките на клавиатурата, има няколко варианта за кожи / цветове на клавиатурата. Една от тях трябва да е черната. Smile

Samsung Galaxy S23 Ultra Green
Galaxy Buds Pro
Galaxy Watch 6 Classic 47mm-Silver
TicWatch Pro 3
Цитирай
#32

(2015-07-30, 07:36:43)neardark написа:  Добро утро. От вчера съм с 5.1 за сега върви много по-добре от 5.0. Обачееее открих ужасно гаден бъг :-D Часът при отключен екран и работа с телефона не се движи :-D иииии другия бъг който ме изненада ужасно гадно тази сутрин е,  че алармата просто не ме събуди,направих 2-3 твста сега и просто не иска да се активира :-D

Върна ли фабричните настройки след като обнови?
Цитирай
#33

Да. Проблема се разреши след като смених мелодията на алармата.

sony ericsson k510 -> sony ericsson K810 -> sony ericsson W810 -> Sony Xperia P -> Sony Xperia M2 -> Sony Xperia Z2 D6503
Цитирай
#34

Здравейте, аз съм на Мтел и още не съм получил упдейта може ли някой да ми каже защо?
Цитирай
#35

На Мтел абонат или апарат закупен от този оператор?
Ако си само абонат, но апарата не е закупен от тях, то най-вероятно това е и причината.
Не всички апарати получават едновременно актуализациите.

Samsung Galaxy S23 Ultra Green
Galaxy Buds Pro
Galaxy Watch 6 Classic 47mm-Silver
TicWatch Pro 3
Цитирай
#36

нямам спомен от къде е купен може ли да се провери някъде това ?
Цитирай
#37

@ddenis, в наличната документация няма ли инфо?

 
Цитирай
#38

проблем е че не мога да я намеря и нея :Х
Цитирай
#39

Чрез къстъмизейшън номера може да се разбере за кой регион е предназначен телефона.

Номера помже да се види, както е описано в т.4 в тази тема: https://forum.androidbg.com/showthread.php?tid=60419

Дай го ако искаш после, за да ти кажем за къде е апарата.
Цитирай
#40

1282-0827_R4C
Цитирай
#41

Номера отговаря на Customized BAL, което е прибалтийския регион, демек страните около балтийско море.
За него все още няма ъпдейт наличен.
Цитирай
#42

Телефона ти е за балтийските републики (Литва, Латвия и Естония) и все още не е освободен ъпдейта до 5.1

[Изображение: def4b929263d91bb.png]

Samsung GALAXY S24+ [Marble Grey]
Цитирай
#43

благодаря ви


9. Мнения с по една дума (10х, мерси, благодаря и т.н.) са забранени! Вместо това може да използвате бутон Оцени отдолу под всяко мнение, за да го отбележите като полезно.
Цитирай
#44

Здравейте,още една проверка за 1282-0220_R2C. Благодаря предварително Smile
Цитирай
#45

Това е cust.No. на CE-04, т.е. за Виваком, Технополис, Техномаркет и Сони Център.
Цитирай
#46

При изчистване на така наречените "скорошни събития" и влизането в настройки и веднага след това се скролне надолу менюто се получава едно леко засичане. При вас получава ли се това ? Преди малко си поиграх и с една Z3-ка, при която се получава също.

Получава се само когато се скролне РЯЗКО и мигновено надолу. При нормално скролване всичко си е наред Smile

sony ericsson k510 -> sony ericsson K810 -> sony ericsson W810 -> Sony Xperia P -> Sony Xperia M2 -> Sony Xperia Z2 D6503
Цитирай
#47

(2015-08-04, 13:15:32)GH0STFACE написа:  Чрез къстъмизейшън номера може да се разбере за кой регион е предназначен телефона.

Номера помже да се види, както е описано в т.4 в тази тема: https://forum.androidbg.com/showthread.php?tid=60419

Дай го ако искаш после, за да ти кажем за къде е апарата.

моя номер е
1282-0220-R2C
Цитирай
#48

Това е за Central Europe 4 (Виваком, Сони център, Технопилиси други) и все още няма ъпдейт до 5.1
Цитирай
#49

(2015-08-07, 12:14:12)neardark написа:  При изчистване на така наречените "скорошни събития" и влизането в настройки и веднага след това се скролне надолу менюто се получава едно леко засичане. При вас получава ли се това ? Преди малко си поиграх и с една Z3-ка, при която се получава също.

Получава се само когато се скролне РЯЗКО и мигновено надолу. При нормално скролване всичко си е наред Smile

Да и аз го забелязах този бъг преди няколко дни. Настройките се отварят по-бързо отколкото при 5.0.2, но има лек лаг в началото. Не е при теб проблема, а в 5.1. Smile

Samsung GALAXY S24+ [Marble Grey]
Цитирай
#50

Според XperiaFirm, новият ъпдейт е наличен вече и за нас CE4 (Vivacom). Според PC Companion още няма нов ъпдейт, но предполагам до няколко часа, ще изкочи Smile

Xperia™ X10 Black  >> Xperia™ Neo  >> HTC Incredible™S >> 1) HTC One™X / 2) Galaxy™ S duos >>
  >> 1) Xperia™ Z / 2) Galaxy™ CORE  >>  1) Xperia™ Z2 / 2)HTC 8s  >> Xperia™ Z5  >>>  Xperia™ XZPremium Chrome 
>>> Galaxy™ S9+ blue >>> Galaxy™ S10+ Green >>> Galaxy™ Note 10+ Glow
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)