Анкета: На кой оператор сте? - Нямате права да гласувате в тази анкета.
Мтел
34.43%
42
34.43%
Теленор
27.05%
33
27.05%
Виваком
34.43%
42
34.43%
Боб
4.10%
5
4.10%
* Вие гласувахте в анкетата Резултатите

Темата е заключена
Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

На кой оператор сте?
#26

Всички надписват, но Мтел са рекордьори на фона на останалите.

Samsung S3 / Note 4 / Note 8
Huawei P30 Pro
Аксесоари
#27

С новите планове и да искат няма как.

SAMSUNG Galaxy S23 Ultra 5G
HUAWEI Watch 3 Pro


#28

Мтел за мен са най-коректните, не знам какви са тези надписвания, след като вече почти всеки е преподписал за неограничени минути към всички мрежи. Негативните наблюдения, които имам са от Виваком и Теленор.

Samsung Galaxy Note 3 N9005 Android 5.0 LolliPop + Samsung 32GB Micro SD Card Plus (Class6, UHS-1)
Favorite Games: Asphalt 8 Airborne / Real Racing 3 / N.O.V.A. 3 / Dungeon Hunter 4 / Modern Combat 5 / Heroes of Order & Chaos / Clash Of Clans
#29

Аз пък не разбирам какво значи "надписване". Някакви разговори с повече време или към номера, които не познавате ли?
Никога не ми се е случвало подобно, нещо, освен веднъж с един номер, който не познах във фактурата си, и учитиво помолих за преизчисление на фактурата. Оказа се тяхна грешка (то това си беше ясно) и ми отстъпиха месечната такса за въпросния месец, така,че платих само няколкото наговорени лева с другите ми, познати номера. Никакви други засечки или проблеми не съм имал, доволен съм от МТел, позлвам им интернет, ТВ и SIM за разговори и моб. интернет-единствено на Vivacom е толкова бърз интернета, при Telenor е някакъв ужас дори на 3G в централните места на града.
#30

Почти година на Теленор и не съм доволен. Сега като изтече договора ще се върна на Боб сигурно. 
Най-голям айляк е при тях. Само не знам как е интернета им.

Nexus 5/ OnePlus 3T/ OnePlus 8T
#31

Обсъждането на операторите става в тази тема:
https://forum.androidbg.com/showthread.php?tid=71642
Тук не е мястото да го правите!

[Изображение: 21693249.jpg]
#32

За протокола, М-тел.

SM-G975F Prism Black + 64 GB SanDisk Ultra® microSDXC™ UHS-I Card 

#33

Ментел-10 г. на договор, после предплатена карта; Свиваком-на договор от 7-8 г.

XiaoMi MI-8 128 GB | Android Q 10.0 | MIUI Global Stable V12.0.1.0 QEAMIXM
#34

Telenor
#35

Включете и Макс към анкетата, тъй като вече е публично потвърдено, че Макс ще използва мрежата на Мтел. Wink

Samsung Galaxy Note 3 N9005 Android 5.0 LolliPop + Samsung 32GB Micro SD Card Plus (Class6, UHS-1)
Favorite Games: Asphalt 8 Airborne / Real Racing 3 / N.O.V.A. 3 / Dungeon Hunter 4 / Modern Combat 5 / Heroes of Order & Chaos / Clash Of Clans
#36

Мтел, разбира се! Smile
#37

Защо да се разбира? За някои е по-важно да имат най-доброто покритие на Свиваком, отколкото най-бързия интернет на Ментел, но ограничен до 64kb/s.
#38

Всеки си имa собствен вкус, кaзaлa мaймунaтa, бръкнaлa си с пръст в г*зa и си го облизaлa...

#TeamPixel
#39

(2015-08-05, 16:46:41)m.martinov написа:  Защо да се разбира? За някои е по-важно да имат най-доброто покритие на Свиваком, отколкото най-бързия интернет на Ментел, но ограничен до 64kb/s.
Аз съм на Мтел ама тези 64кб/с са недостижими, когато съм на бавния интернет. Дори 15кб не мога да надхвърля, камо ли да стигна до 64. Някак когато чуеш, че си ограничен до 64кб очакваш(поне аз) да имаш скорост на интернета около въпросните 64.... Не 10.

hTC Desire 510
#40

За кой път ще дъвчем каква е разликата между байт и бит?

Huawei P10
#41

@brnt Пропускам ли нещо?

hTC Desire 510
#42

Пропускате същността на темата, която според мен като цяло си беше безсмислена.

[Изображение: 21693249.jpg]
Темата е заключена




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)