Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Lenovo Vibe P1m

(2017-01-17, 06:37:49)musabesni написа:  Чудна работа,аз нямам ядове с тея мелодии...ама чак пък да е драма голяма

Изпратено от моят Lenovo P1ma40 с помощта на Tapatalk

Нямаш защото не си с версия 036.Всички свалили я имат ядове с мелодиите.Затова за тебе не е драма.Драма е когато на човек му се случи това ,че другите хора се чудят как да си оправят телефоните  много ясно за теб не е драма!
Цитирай
Аксесоари

Еми с 036 съм,поне това показва

Изпратено от моят Lenovo P1ma40 с помощта на Tapatalk
Цитирай

Здравейте,

От скоро съм притежател на Lenovo P1ma40, версията с една сим карта.
Версията с която изписва, че съм е: P1ma40_A_S010_160824.
При опит за ъпдейт от от System Update ми дава: Your system is the latest version.
Защо се получава така след като тук виждам, че последната версия е 036?
Цитирай

Ами рутнете ги тези телефони и повече не се занимавайте с ъпдейти, бе хора. Едните пишат вируси за да продават антивирусни програми, другите пишат ромове с пролуки като швейцарско сирене за да продават секюрити приложения. Работи ли едно нещо добре - не се пипа. Кое му красивото на това все да търсиш под вола теле? ...

[i]Lenovo Vibe P1m/ Hardware vertion:H401-/P1ma40_S027_151127_16G_ROW/[i]/Rooted/[/i]/Stable/
Lenovo Vibe P1/3GB/16GB/NFC/Rooted/с китайска баклава:VIBEUI_V2.8_1535_5.394.1_ST_P1c58 /Stable/ [/i]


Цитирай

(2017-01-15, 15:30:36)cuci8202 написа:  Някой качвал ли е twrp recovery че при мен нещо не става пиша командата fastboot oem unlock потвърждавам с бутона volume up после пиша fastboot flash recovery recovery.img и ми изписва това
C:\Fastboot>fastboot flash recovery recovery.img
target reported max download size of 134217728 bytes
sending 'recovery' (10642 KB)...
OKAY [  1.063s]
writing 'recovery'...
FAILED (remote: download for partition 'recovery' is not allowed
)
finished. total time: 1.078s

Понеже гледам никой не е отговорил а ето го решението на проблема ако на някой му потрябва с рековери TWRP3
https://forum.xda-developers.com/android...e-t3538088

Huawei P40 PRO
Цитирай

Има нов ъпдейт. Само 21мб е и се чудя дали не включва само проблеми  Wink
Цитирай

Масово дава грешка при инсталиране. Поредното омазване на Леново.
Цитирай

Те по принцип не могат да правят ъпдейти...така че нормално :Д

Изпратено от моят Lenovo P1ma40 с помощта на Tapatalk
Цитирай

То добре че даде грешка и не се омаза още повече  Big Grin
Цитирай

И при мен даде грешка.
Цитирай

И при мен грешка.
Цитирай

Леново са изтеглили ъпдейта засега, сигурно ще го оправят. Някои хора в руския форум 4pda са писали, че проблемът може да се дължи на използването на програмките за лечение на съня (mtknoled, p1mnoled) и казват, че новата версия може да се инсталира само през компютър. Не се подлъгвайте да се занимавате с подобни упражнения и да си затривате данните, защото това не може да е вярно. Най-малкото, предишният ОТА ъпдейт от 029 към 036 съм го инсталирал съвсем нормално на 4 телефона с инсталиран p1mnoled. Също така има хора, които въобще не са и чували за тези програми и въпреки това имат същия проблем.
Цитирай

От няколко дни имам проблем с микрофона-в смисъл не ме чуват добре.Снощи имаше ъпдейт-коригиран.Вече нямам проблем с задаване на мелодия.И микрофона се оправи.
Цитирай

Вчера се ъпдейтна до 040. Всичко мина без проблеми. За сега не намирам разлика.

Lenovo VIBE P1m DUAL
Цитирай

Проблема  със задаването на мелодия на контакт е оправен.
Цитирай

А въпросът с вайбър и скайп,и подобни програми работещи във фонов режим във версия S040 как е? Пооправен ли е? Всъщност ъпдейтнах и всичко работи добре,даже инсталирах Тази и Тази програмки и сега при включване и изключване на слушалки всичко е под контрол. Ъпдейтнах я по "въздуха" през wi-fi net,проблемите с фоновия режим на вайбър и други са оправени повечето бъгове също. Който се колебае да ъпва смело,ще остане доволен. Без проблеми се задава мелодия и към определен контакт.  Wink Smile Cool
Цитирай

Аз предлагам повече ъпдейт да няма,че голяма мъка докато изтаманят един хубав ъпдейт...Big Grin

Изпратено от моят Lenovo P1ma40 с помощта на Tapatalk
Цитирай

Някой имали е следния проблем телефона ми е със стоков ром само дето е Root след всяко рестартиране Android се стартира... Оптимизира се приложение и всеки път така след рестарт върнах му заводските настройки и пак го прави дам ли му рестарт или ако го изключа всеки път се оптимизира приложенията

http://prikachi.com/images.php?images/285/9055285C.jpg

Huawei P40 PRO
Цитирай

(2017-02-28, 06:32:20)musabesni написа:  Аз предлагам повече ъпдейт да няма,че голяма мъка докато изтаманят един хубав ъпдейт...Big Grin

Изпратено от моят Lenovo P1ma40 с помощта на Tapatalk

Ааа,що бе виж как хубаво се справят програмисчетта. Аз мисла чИ версия 58 ще е идеална,ще върви перфектно,няма да има абсолютно никакви бъгове,ще има само един малък недостатък-тъчскрийна няма работи,ще бъде черен екран и ще трябва да гадаем де да цъкаме по него.  Wink Big Grin 
Cuci8202,ами това въобще не трябва да го прави,щом и ресет не помага ако тела ти е в гаранция дай им го да си го оправят,ако ли не качи на ново версията на андроид с която си но през компютър с sp flash tool или през Сд картата. Това е нисък клас телефон и понякога става омазване с ъпдейтите,закови го да работи добре с в.40 и повече не ъпдейтвай.  Wink Cool
Цитирай

Качих му друг ром и се оправи аз имам и бекъп на стоковия без рут ако се наложи ще му върна него

Huawei P40 PRO
Цитирай

Някой има ли идея как мога да спра гугъл приложението от Приложения - работещи приложения ?

Колкото и да го спирам то се пуска само след няколко секунди ..
Цитирай

Здравейте, някой пробвал ли да свьрже с телевизора през wifi?
Цитирай

(2017-03-09, 15:03:24)Cecobg написа:  Някой има ли идея как мога да спра гугъл приложението от Приложения - работещи приложения ?

Колкото и да го спирам то се пуска само след няколко секунди ..

Няма как да го спреш напълно,тъй като е обвързано с гугъл акаунта ти. Ако искаш да не работи изобщо влизаш в приложения>всички>намираш го и триеш данните и кеша заедно,след това го спираш принудително или деактивираш. След това не би трябвало да го виждаш в работещи,но това е безмисленна манипулация,пиши какво по точно целиш,защото ско го спреш няма да можеш да теглиш нищо от него,може и да се появят грешки в други приложения.  Wink
Цитирай

С версия 040 съм и P1M NoLED като че ли не сработва, телефона е постоянно буден, същото беше с 036.
Някакви идеи???
Цитирай

Dirp ами преди време ей така като го видя активно го спирам и повече не тръгва известно време (дни,седмици дори).Сега обаче тръгва веднага .... Целя просто на работещи приложения да нямам такива дето не ползвам затова чат пат проверявам и спирам такива като музика и т.н. ... Да не дърпат памет батерия иои там квото правят. Редовно равя и процедурата на задържането на квадратчето дето вади менюто с отваряни приложения и ги махам,да не кажа е го правя след всяко ползване. Ей така да си е в оптимален режим
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)