Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

За мен ли е Xiaomi Mi4?
#26

@lotus, в продавалника има поне 5-6 оферти. Като вариант се уговаряш и на място преценяваш след оглед. Smile

 
Цитирай
Аксесоари
#27

Благодаря, NoMaD, и аз стигнах до това заключение. Изборът не е лесен по описанията, а разликата в цената стига до 200 лв. Май вече клоня към Aliexpress или Minidieal.
Цитирай
#28

@lotus, имаш ЛС. Wink

 
Цитирай
#29

Благодаря на всички за съветите и помощта. Вече съм собственик на Mi4! Сега започва разучаването Smile
Цитирай
#30

Абе като избирам от алито от топ уан продавача ми излиза,че бял с 3гб е по-евтин от 2гб черен и то бая по-евтино дали е вярно ?Извинявам се за спама на темата.
http://www.aliexpress.com/item/Original-...66766.html
Цитирай
#31

@unrealizable, може, какъв цвят искаш да си поръчаш?

 
Цитирай
#32

Няма грешка, просто черния доста трудно се намира по принцип.
Единственото по-трудно за откриване е 64гб версия Smile
Нищо не пречи да ги питаш за причината все пак
Понякога имат промоции като с Redmi note 3 - В момента златната версия е по-скъпа от нормалната
Цитирай
#33

черен,ама гледам в коментарите,че на много хора е нямало 2гб бял или черен и той им е изпращал 3гб на същата цена,че и със подаръци
Цитирай
#34

@unrealizable, ако е така, наистина е добре, защото с 3gb + черен цвят трудно се намират поради голямо търсене и затова цената им е малко по-висока от белите.

 
Цитирай
#35

(2015-12-29, 20:32:05)unrealizable написа:  черен,ама гледам в коментарите,че на много хора е нямало 2гб бял или черен и той им е изпращал 3гб на същата цена,че и със подаръци

Той 3Гб в момента е по-евтин от двойката, даже от вчера (206.99$) е паднал с 4$. Аз преди 10 дни го поръчах за 209.99$.
Цитирай
#36

Да,да разбрах защо им е давал 3 гб.То за 3гб няма черен и им е давал бял,а той е по-евтин.А като го поръчвам трябва ли да му казвам да пише ниска цена за да не минава митница и какви други работи
Цитирай
#37

@unrealizable, обаче телефона се предлага с китайски ROM, ако това има значение.За цената може и да му пишеш, но по принцип винаги пишат ниска цена. Но в случая не е от значение - доставката ще е европейски склад, като ти си плащаш доставката с DHL и други такси няма.Smile

 
Цитирай
#38

Смисъл не е ли безплатна,защото пише че има free shipping,а за това с рома мога да флашвам
Цитирай
#39

@unrealizable, да, има и такава опция, но пратката ще ти бъде изпратена от Китай, а не от европейски склад ,ще се чака доста време и няма да има гаранция, че тук няма да бъде спряна за проверка и ще има допълнителни такси - въпрос на късмет.Smile

 
Цитирай
#40

Писах му вчера го питам дали е сигурно,че няма да мине митница ама още не ми е отговорил.Ако го поръчам има ли такава опция за договаряне или нещо,че да не го изпрати направо до България
Цитирай
#41

Колега, ако го поръчваш от Алиекспрес търговеца ТО и DHL, няма митница и ддс, продавача е намерил вратички. Всеки друг начин на поръчка ти гарантира 99% митница и ддс.Можеш да прочетеш повече в раздела за RedMiNote2 не е нужно едно и също да го предъвкваме стотици пъти.
https://forum.androidbg.com/showthread.php?tid=77808

ПС: Търговеца/продавача не може да гарантира една стока дали ще мине митница, но този клакто казах е намерил вратичка с dhl да я избегне.

[Изображение: 21693249.jpg]
Цитирай
#42

Добре,значи да го поръчвам
Цитирай
#43

Колкото повече чакаш толкова повече фактори на разколебаване ще срещнеш.
Ми 5 излиза след по малко от месец на очаквана цена от 300$, например.
Едва ли ще го продават под 350, но ще е звяр.
За сметка на това ми 4 е на изключително ниска цена в момента и само малкото вградена памет би била някакъв проблем. Иначе си е актуален и той като характеристики ако не държиш на скенер за отпечатъци или друг дизайн
Цитирай
#44

(2015-12-30, 15:55:31)unrealizable написа:  Добре,значи да го поръчвам
Да, но с опция DHL ще е най-добре. При пускане на ордера в графа забележки, може пак да посочиш какъв цвят искаш, за по-сигурно. Cool

 
Цитирай
#45

Ще плащам чрез Виза,някви такси вземат ли се или ще платя точно 415 лева колкото ги смятах ? извинявам се за тъпите въпроси,но никога не съм плащал онлайн чрез карта,каму ли към китайски сайт.
Цитирай
#46

И аз плащам с Visa, такси не съм имал, но и зависи и от курса на валутата също. Иначе е сумата посочена в ордера. Smile

 
Цитирай
#47

Колеги, тези 16гб стигат ли ви. Телефона много ми харесва, но сториджа ме притеснява. Моля, който има телефона да сподели мнение
Edit: тези, които сте на Теленор, има ли някакви проблеми с 4г-то?
Цитирай
#48

@the_scouser, зависи за какво ще ползваш телефона си. Аз в момента имам свободни 11gb от 16 общо.Smile

 
Цитирай
#49

Аз съм с 64 ГБ версията. Взех си я, защото под 40 ГБ музика не падам. Имам свободни 14 ГБ в момента, снимките редовно ги трия, защото ми синкват с дропбокс с компа и не ми трябват постоянно на тел. Както каза @NoMaD, зависи за какво го ползваш телефона. Аз телефон с по-малко памет от 64 ГБ (без слот за карта памет) не бих си взел.

Иначе моят е WCDMA версията и не мога да ти кажа за 4G. Smile

OnePlus 3 64Gb

Цитирай
#50

Здравейте,дойде телефона,всичко отлично.Сега рома е девелопър 5.11.26.Гледам има някакъв тъториал със ТВРП и отделно гаппс.Аз го опдейтвам през ъпдейтъра като съм свалил последния девелъпър ром.Това проблем ли е ?
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)