Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Marshmallow 23.5.A.0.570 се появи за някои региони.
#26

Няма burst shot eee
Цитирай
Аксесоари
#27

(2016-05-01, 09:37:54)Naidenoff написа:  При мен изчезна след като деактивирах някои Гугълски приложения ( виж прикрепения файл в пост #14).
За жалост, не помня точно кой беше.... но мисля че беше приложението Гугъл.

Да и аз успях да го махна,но смешното е,че и аз също не разбрах как точно.SmileЗнам,че от приложенията изтрих Гласовите повиквания,а Гугъл изчезна сам,но след това на заключен апарат още си стоеше и после изчезна.
Цитирай
#28

Нови неща, които забелязах :
- Върната е функцията за показване на оставащо пълно зареждане
-Нямам бзззз звук при набиране и в частност даването на свободния сигнал
- След рестарт вече не ми се бъгват иконите като скролвам
Цитирай
#29

Xperia Z3 Official Marshmallow 6.0.1 update review


Apple iPhone 12 128 GB
Samsung Galaxy A52 5G
Цитирай
#30

Каква е тази функция за оставащо пълно зареждане
Цитирай
#31

Android 6 ми реши проблема Dance , който ми създаде Лолипоп.
Тук бях писал: https://forum.androidbg.com/showthread.p...pid1125616
как калъфа ми скриваше номера на търсещият, а при КитКат си работеше нормално.
Цитирай
#32

@asl, Не е конкретна функция,  a просто се подава допълнителна и ориентировъчна информация на потребителя, до времето за пълно зареждане на батерията.


Прикачени файлове Миниатюри
   

Samsung Galaxy S23 Ultra Green
Galaxy Buds Pro
Galaxy Watch 6 Classic 47mm-Silver
TicWatch Pro 3
Цитирай
#33

Някой успя ли да намери от къде могат да се прехвърлят приложения от паметта на телефона на SD картата?
Цитирай
#34

От тук

[Изображение: 87b9885810a58a59efcf161ba1d9b225.jpg]

[Изображение: c572761700ffedbda44c53c394dbf28e.jpg]

Sent from my Leo toy using Tapatalk.
Цитирай
#35

Да ви се похваля - спряха и рестартите след ъпдейта. А още по-хубаво е, че дори не направих hard reset. А именно като не се направи се появяват рестарти съм забелязал.
Доволен съм много от софтуера от Сони. Телефона работи гладко, батерията се ползва, когато трябва. В останалото време тя не помръдва дори с включен Bluetooth и Nfc (тея неща не се спират при мен)
Цитирай
#36

(2016-05-04, 11:22:17)GH0STFACE написа:  От тук

[Изображение: 87b9885810a58a59efcf161ba1d9b225.jpg]

[Изображение: c572761700ffedbda44c53c394dbf28e.jpg]

Sent from my Leo toy using Tapatalk.

Благодаря!
Цитирай
#37

А,някой намерил ли е настройка за менюто за приложения винаги да те вкарва в пърата страница,независимо на коя си бил последно. При мен сега е,на страницата на която съм бил,при следващо влизане в менюто ме вкарва пак в нея?
Цитирай
#38

Защо понякога,на някои приложения казва,че неочаквано е спряло?
Цитирай
#39

Да и аз имам такъв проблем.Например приложението Календар се отваря нормално,но когато натисна на някое запаметено събитие на определена дата,календара се затваря и изписва:За съжаление Календар спря.
Ако някой друг е имал такъв проблем и  успял да го оправи,моля да сподели,как.
Цитирай
#40

factory reset до заводски настройки направи ли?

Apple iPhone 12 128 GB
Samsung Galaxy A52 5G
Цитирай
#41

(2016-05-07, 23:43:01)Naidenoff написа:  factory reset до заводски настройки направи ли?

Не  не съм,но наложително ли е,защото имам много информация на телефона,а не искам да я губя и после да я възстановявам.
Цитирай
#42

(2016-05-06, 18:38:24)Monipeev написа:  ......Връщането към фабрични настройки, ще приведе телефона към софтуера, с който е бил преди инсталирането на допълнителните приложения от потребителя, като се използва бекъп с чиста операционна система на съответната компилация и версия на Андроид, с която е в момента телефона.............

Въпрос на избор, но явно при теб е наложително, след като имаш проблеми.
Задължително правя factory reset до заводски настройки, след ъпдейт към по-висока версия.
Тоест от 4 към 5, 5 към 6 и тн.
Не връщам бекъпи, предварително извличам важната информация: контакти, снимки, документи и тн. на картата памет или на РС.
Никога не съм имал проблеми, дренове и грешки. Батерията е "пушка" и телефона работи на "Зла Гад".
Информацията може да си я запазиш, има хиляди начини.

Apple iPhone 12 128 GB
Samsung Galaxy A52 5G
Цитирай
#43

Аз да попитам кога се прави хард ресет-а? Преди или след ъпдейта на андроида?

SONY Z3 , NOKIA N8 , Balkanche
Цитирай
#44

Обикновено е необходимо след актуализацията, особено при налични софтуерни проблеми след нея.

Samsung Galaxy S23 Ultra Green
Galaxy Buds Pro
Galaxy Watch 6 Classic 47mm-Silver
TicWatch Pro 3
Цитирай
#45

(2016-04-29, 13:09:03)Naidenoff написа:  Задължително правя factory reset до заводски настройки, след ъпдейт към по-висока версия.
Но това е въпрос на избор.
Виждам че си с РОМ-а за Америка, за това може да ти показва LTE икона, вместо 4G.
Аз ъпнах ОТА..... (през телефона) със стоков М-Телски РОМ.
Как направи да ти излиза в ляво слушалката?

Sent from my D5803 using Tapatalk
Цитирай
#46

Малко по назад в темата ( пост №24 ) сме разисквали проблема.

Цитат:Naidenoff
При мен изчезна след като деактивирах някои Гугълски приложения ( виж прикрепения файл в пост #14).
За жалост, не помня точно кой беше.... но мисля че беше приложението Гугъл.

Цитат:venelinzl

Да и аз успях да го махна,но смешното е,че и аз също не разбрах как точно.SmileЗнам,че от приложенията изтрих Гласовите повиквания,а Гугъл изчезна сам,но след това на заключен апарат още си стоеше и после изчезна.

Apple iPhone 12 128 GB
Samsung Galaxy A52 5G
Цитирай
#47

Стрва ми се,че трябва да излезе някакъв фикс,защото вчера намалях звука и стрелкичката отстрани се беше приместила на самия плъзгач за звука,а сега докато играх една игра,нещо започнаха да излизат по средата на екрана едни все едно се причупва образа.Излязох от играта изключих я и спря.И понякога се случва да лагне.
Цитирай
#48

Има нова бета версия, в коята този проблем с стрелката при звука е оправен. И казват, че проблема с рамта също е оправен. Но не се знае кога ще е пусната финалната версия.

ПП: Ето ги промените.
Цитат:
  • New Stamina mode
  • New Ultra Stamina mode
  • Improvements on Bluetooth audio (issue with stuttering sound)
  • Memory handling improvements (multitasking included)
  • Various WiFi connection improvements
  • Security updates
  • Fix for the missing 'expand arrow' in the volume menu
  • Disable noise suppression in calls
  • Translation fixes

Samsung Galaxy S4
Цитирай
#49

Сертифицирана е нова версия
Цитат:PTCRB already certified 23.5.A.0.575 (Android 6.0 MM) for Xperia Z3 (D6603)
очаквам, включване за тест.

SONY XPERIA Z2+Z3,Huawei P9+P10Plus+Mate30Pro
Цитирай
#50

Аз я инсталирах преди малко за сега не забелязвам промяна, може би малко по-бързо работи и сигнала на wi-fi ми се струва по-добър. Версията на сигурност е от 01 март.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)