Оценете темата:
  • 11 гласа - средно 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

P9 lite-въпроси, проблеми, дискусия

На мен контактите със снимките към тях са ми в гугъл акаунта. При набиране ми излизат в малък кръг, когато ме търсят са на цял екран. Нищо не съм променял или настройвал.
Цитирай
Аксесоари

Телефонът е на жена ми. И на нея всичко е в Гугъл акаунта, но нещо не излизат при набиране. Снимката е все едно гледаш през мръсно стъкло. Не знам що става така. При 6.0 не правеше такива номера.

Правил съм хард ресет/заводски/.

The Truth is out there.
Цитирай

(2017-06-19, 14:59:40)Chelios2 написа:  Ето какво е.

Тук ти показва,че го променя след оптимизиция. Ако нямаш опцията сам да избираш какво да оптимизираш ползвай оптимизиране на системата.


Прикачени файлове Миниатюри
   

GALAXY S,HTC DESIRE 500-> HUAWEI ASCEND G7->HUAWEI P9 LITE white->HUAWEI HONOR 10 BLUE
Цитирай

Здравейте някой знае ли защо ми се губят около 2гб памет?Това се случи след като ъпдейтнах


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай

Например новият ъпдейт да заема повече място?

 
Цитирай

(2017-06-19, 08:20:54)javor4o написа:  Здравейте,след ъпдейта на андроид 7 ,телефона не ми звъни понякога когато ми в джоба.
Като погледна виждам ,че има пропуснато повикване а не съм усетил нито вибрация нито звук.
дали някой има подобен проблем?

Колега и аз го имам този проблем, и вече ми се случва доста често..поглеждам и Хоп Пропуснато Обаждане.
Не знам какво да го правя.  Undecided

Huawei G700 ------------>Huawei P9 Lite -------------->Huawei Mate 20 Lite
Цитирай

(2017-06-21, 09:45:24)joint_1551 написа:  Колега и аз го имам този проблем, и вече ми се случва доста често..поглеждам и Хоп Пропуснато Обаждане.
Не знам какво да го правя.  Undecided

Затова ако имате подобни проблеми хардресет .

GALAXY S,HTC DESIRE 500-> HUAWEI ASCEND G7->HUAWEI P9 LITE white->HUAWEI HONOR 10 BLUE
Цитирай

Е,аз винаги правя хардресет,но проблема със снимките остава.

Жена ми направо е бясна от тази тъпотия. Сега иска отново 6.0.

The Truth is out there.
Цитирай

(2017-06-21, 13:38:38)Krisign написа:  Е,аз винаги правя хардресет,но проблема със снимките остава.

Жена ми направо е бясна от тази тъпотия. Сега иска отново 6.0.

Проблема го реших. Ако искаш да се вижда голяма снимка трябва на ново да я сложиш.

GALAXY S,HTC DESIRE 500-> HUAWEI ASCEND G7->HUAWEI P9 LITE white->HUAWEI HONOR 10 BLUE
Цитирай

Как на ново?Слагах на ново на старо не и не.Трябва нова снимка ли да направя или какво?Правил съм харт ресет на тела.
Цитирай

(2017-06-21, 15:50:45)bobi700402 написа:  Как на ново?Слагах на ново на старо не и не.Трябва нова снимка ли да направя или какво?Правил съм харт ресет на тела.

Слагаш на ново снимката. И тогава се получава.

GALAXY S,HTC DESIRE 500-> HUAWEI ASCEND G7->HUAWEI P9 LITE white->HUAWEI HONOR 10 BLUE
Цитирай

(2017-06-21, 19:51:40)mrasnikavip написа:  Слагаш на ново снимката. И тогава се получава.

На няколко пъти пробвах,но не се получава. Ъпгрейдите дойдоха ОТА,не съм правил гимнастики,направих и заводски настройки/винаги ги правя/. Резултатът е кръгла нула. Може би като се инсталира пълен пакет с трите бутона ще стане, но жена ми не ми дава повече да и бъзикам телефона.

The Truth is out there.
Цитирай

Добре, това не е ли от ЕМУИ-то 5.0. Когато набирате, снимката се размазва, а когато ви звънят се вижда.
В темата за П10 лите пак имаше питане по въпроса, но те са си със стокова нуга. Същото е и положението при Хонор 8 лите.
Цитирай

(2017-06-21, 09:45:24)joint_1551 написа:  Колега и аз го имам този проблем, и вече ми се случва доста често..поглеждам и Хоп Пропуснато Обаждане.
Не знам какво да го правя.  Undecided

Направих хард ресет и забелязах,че е махнало отметката за заглушаване на звъненето,когато телефона се обърнр наобратно(по лице)може това да го бърка.
Ще изчакам няколко дни и ще видя дали го прави пак Big Grin

HUAWEI P9 LITE
Цитирай

(2017-06-22, 09:00:35)Vi70 написа:  Добре, това не е ли от ЕМУИ-то 5.0. Когато набирате, снимката се размазва, а когато ви званят се вижда.
В темата за П10 лите пак имаше питане по въпроса, но те са си със стокова нуга. Същото е и положението при Хонор 8 лите.

Аз също мисля, че е ефект на ЕМУИ-то, честно казано досега изобщо не съм му обръщал внимание, замъглено ли е или не! Мисля че не е кой знае каква болка за умиране!
Цитирай

(2017-06-22, 08:25:06)Krisign написа:  На няколко пъти пробвах,но не се получава. Ъпгрейдите дойдоха ОТА,не съм правил гимнастики,направих и заводски настройки/винаги ги правя/. Резултатът е кръгла нула. Може би като се инсталира пълен пакет с трите бутона ще стане, но жена ми не ми дава повече да и бъзикам телефона.

Вече се бъркам каква точно цел желаеш да постигнеш.

GALAXY S,HTC DESIRE 500-> HUAWEI ASCEND G7->HUAWEI P9 LITE white->HUAWEI HONOR 10 BLUE
Цитирай

Здравейте ,имам проблем .Сутринта си смених шарката за заключване на екрана и не я запомних ... Не мога да го отключа по никакъв начин .Пробвах да направя хард ресет,но явно нещо не ми се получава....
Цитирай

Здравейте,
имам 2 въпроса:
1. Има ли някаква зависимост по която се определя цвета (фона) при отваряне на на контакт? (първата снимка)
2. От няколко дни при заключен екран ми се появяват тези новини. От къде дойдоха, от къде се активират и изключват? (втората снимка)


Прикачени файлове Миниатюри
       
Цитирай

(2017-06-23, 14:29:24)Васко Веселинов написа:  Здравейте,
имам 2 въпроса:
1. Има ли някаква зависимост по която се определя цвета (фона) при отваряне на на контакт? (първата снимка)
2. От няколко дни при заключен екран ми се появяват тези новини. От къде дойдоха, от къде се активират и изключват? (втората снимка)

За втората снимка: това е от приложението News and Republic, влез в него и в настройките на самото приложение махни тикчето да ти се показват новините на заключен екран Smile Настройките са като влезеш в "Моя профил", долна дясна иконка и от там махаш "Новини на скрийнсейвър"
Цитирай

След кореспонденцията с Huawei относно проблемите с телефона, учтиво ме насочиха към Центъра за работа с клиенти. Оттам ми предложиха два варианта - да им пратя телефона, заедно с гаранционната карта по куриер за моя сметка или да го занеса в магазина, от който е купен. Вчера дадох телефона за ремонт в MTeл. Човекът, който го прие, снима и описа проблемите каза, че този модел давал дефекти. Имам още един P9 lite и той е от МТел, но е наред. Забелязах, че на бележката, която ми дадоха пишеше адрес на друг сервиз в София, с който вероятно работи оператора, а не на Huawei. Ще видим какъв ще е резултата.
Цитирай

Защо не го занесе в София на ул.Леге в сервиза на Хуавей можеше да ти го оправят в рамките на деня дори и по бързо
Цитирай

(2017-06-21, 09:45:24)joint_1551 написа:  Колега и аз го имам този проблем, и вече ми се случва доста често..поглеждам и Хоп Пропуснато Обаждане.
Не знам какво да го правя.  Undecided

И при мен се случва от 10 обаждания поне 2 пропуснати по този начин.
Цитирай

(2017-06-24, 18:14:54)esil2 написа:  Защо не го занесе в София на ул.Леге в сервиза на Хуавей можеше да ти го оправят в рамките на деня дори и по бързо

Не съм от София, а не ми предложиха варианта лично да го занеса в сервиза. Предложиха ми с куриер или в офиса на Мтел. Реших, че вариант лично да го занеса в сервиза може да не е приемлив. Не ми остава друго освен да,се въоръжа с търпение. Все пак ми дадоха телефон, който да ползвам, а момчето в офиса на оператора ме успокои, че за една седмица ще е оправен, но знае ли човек.
Цитирай

Как се активира dual windows при Huawei P9 Lite след ъпдейта на Android 7.0?
Цитирай

Задържаш, квадратчето от долните бутони, не знам как се нарича!
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)