Оценете темата:
  • 8 гласа - средно 3.13
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Персонализиране на Galaxy S8/S8+

(2017-09-05, 20:14:23)divna написа:  Аз Accu weather съм си го добавила, като приложение и го ползвам заедно с другото.
И каква е идеята от двете успоредни приложения? Освен да точи батерията, друго не виждам.

 
Цитирай
Аксесоари

И 5 да са, никаква полза. Никое от тях не показва реалната температура. Веднъж едното показва горе долу вярно, следващия път другото... Какво ли не съм пробвал.

Enviado desde mi SM-G955F mediante Tapatalk
Цитирай

(2017-09-05, 20:32:07)NoMaD написа:  И каква е идеята от двете успоредни приложения? Освен да точи батерията, друго не виждам.

С Accu-то бях свикнала от край време - винаги съм ползвала и от лаптоп - предоставяло ми е най-достоверна и точна информация, в сравнение с други източници, а и дава местополжението по-точно, особено ако си някъде на майната си, а не в някой голям град. В началото ги ползах паралелно, докато свикна с новото за мен. На вграденото ми е удобно, че го отварям директно от началния екран. Ако проверявам нещо за София - днес утре - супер. В Accu-то ми е по-удобно да ровичкам, ако искам нещо по-специфично. Умишлено не му извеждам достъп до началния екран, за да не го ползвам често и да свикна с другото. Но също така понякога искам да засичам двете прогнози, ако ми е важно - какво ще е времето в даден момент някъде. Имало е разминаване през сайтове от лаптопа, та - да не се окажа изненадана Smile

Над силата е само умението да я владеем!
Цитирай

(2017-09-05, 20:57:29)rbobev написа:  И 5 да са, никаква полза. Никое от тях не показва реалната температура. Веднъж едното показва горе долу вярно, следващия път другото... Какво ли не съм пробвал...
А пробвал ли си Weather M8? Според мен дава точен резултат.

 
Цитирай

Ще го разгледам и аз. ОК ли е за посоката на вятъра, валежи?

Над силата е само умението да я владеем!
Цитирай

Ползвам го като стоково приложение. За валежи - да, за посока на вятъра още не ми се е налагало.

 
Цитирай

(2017-09-05, 21:13:21)NoMaD написа:  А пробвал ли си Weather M8? Според мен дава точен резултат.
Ще го пробвам. Но забелязах, че всички показват ПРОГНОЗА, а не в реално време.

Enviado desde mi SM-G955F mediante Tapatalk
Цитирай

Приложението е с много настройки за потребителя - това в повечето случаи ми е достатъчно.

 
Цитирай

Това е картинка от Play store[Изображение: 68e312c1e33088e57576e23970641fa4.jpg]

Enviado desde mi SM-G955F mediante Tapatalk
Цитирай

(2017-09-05, 21:25:16)rbobev написа:  Ще го пробвам. Но забелязах, че всички показват ПРОГНОЗА, а не в реално време.

Enviado desde mi SM-G955F mediante Tapatalk

Искаш приложение дето да ти показва прогнозата в реално време на мястото на което си? 
Термометър.... S8 няма такъв. S4 имаше, както и Note 3, но по причини ала Самсунг (разбирай "никой не го ползвал"... дръжки от марули, същата история като с IR бластера) го махнаха след няма и 1 година импементация.

Trust nobody who smiles before 10am...

Цитирай

Има и приложения, които покават реалното време сега някъде. На мен идеята за термометър ми харесва, но е възможно да не е популярно и да не се ползва често Smile

Над силата е само умението да я владеем!
Цитирай

Yahoo Weather ми показва в реално време. Един ден щях да сядам да си пиша точно такова, ама успях да го намеря. Показва с картинки от flickr какво е времето, както и ако ще вали в следващите 15 минути ми праща нотификация.

Съответно и си пише на Widget-а в момента какво е времето и на всеки час (на S8+ се побират 8 часа) какво се очертава да е времето.
Цитирай

Това с предупреждениеот е готино Smile Възможно е и други да имат такава настройка, аз не съм търсила, но идеята е добра Smile

Над силата е само умението да я владеем!
Цитирай

Това дето беше на еджа май можеше да се настрои да показва известие за лошо време. Но не знам дали не става само от приложението.

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk
Цитирай

Аз ползвам това приложение за времето, според мен е най доброто. Разгледайте го


Прикачени файлове Миниатюри
   

SGS2>SGS4>SGS6>SGS8>SGS10>SGS20+>SGS22+>SGS23+
Samsung Galaxy Watch 6 Classic 47 mm LTE 
Galaxy Buds Pro
Цитирай

(2017-09-10, 11:23:04)kaktus_78 написа:  Аз ползвам това приложение за времето, според мен е най доброто. Разгледайте го
Не е за препоръчване - много реклама.

 
Цитирай

(2017-09-10, 11:40:12)NoMaD написа:  Не е за препоръчване - много реклама.

Аз не знам къде ги видя тия реклами, нито една не съм видял. Много се бъркаш май!

SGS2>SGS4>SGS6>SGS8>SGS10>SGS20+>SGS22+>SGS23+
Samsung Galaxy Watch 6 Classic 47 mm LTE 
Galaxy Buds Pro
Цитирай

(2017-09-10, 12:22:05)kaktus_78 написа:  Аз не знам къде ги видя тия реклами, нито една не съм видял. Много се бъркаш май!
Май - не, ако става въпрос за HD Widgets Free, а другото приложение си е платено.

 
Цитирай

(2017-09-10, 12:24:25)NoMaD написа:  Май - не, ако става въпрос за HD Widgets Free, а другото приложение си е платено.

Да, но аз съм с платената

SGS2>SGS4>SGS6>SGS8>SGS10>SGS20+>SGS22+>SGS23+
Samsung Galaxy Watch 6 Classic 47 mm LTE 
Galaxy Buds Pro
Цитирай

https://play.google.com/store/apps/detai...ther&hl=bg

Най-голямата световна мрежа от метео станции, дава много добра информация, текуща и прогнозна. Става и с друго приложение, което може да работи с данни от Weather Underground.

★ ММ  &  iOS ★
Цитирай

Weather Timeline от мен
https://play.google.com/store/apps/detai...on.weather

Много удобно подредено и четимо представяне на информацията. Струва си, въпреки изключително високата и непосилна цена от 2.50 лв.

Galaxy S10+  ◦  Prism White  ◦  SanDisk Extreme Pro 128 GB / U3 / A2  ◦  Android 10
Galaxy Watch 46mm  ◦  Silver  ◦  Tizen OS by Samsung
Galaxy S II  ◦  Galaxy Note II  ◦  Galaxy S4  ◦  Galaxy S7 edge  ◦  Galaxy S10+

Battery Historian
Цитирай

HD widget използва тяхни сървъри, но това е най малкото за програмата /платената/. Пробвайте...

SGS2>SGS4>SGS6>SGS8>SGS10>SGS20+>SGS22+>SGS23+
Samsung Galaxy Watch 6 Classic 47 mm LTE 
Galaxy Buds Pro
Цитирай

колеги, какво приложение ползвате за слушане на музика? изтеглих едно от маркета на самсунг но има супер дразнещи рекламки...
Цитирай

Твоя музика или стриймване от интернет ?
Цитирай

Че нямаш ли вграденото Google Play Музика? Разгледай си приложенията за една оранжева иконка.
А иначе в Galaxy apps има едно самсунгово Samsung Music май се казваше и няма никакви реклами.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)