Оценете темата:
  • 8 гласа - средно 3.13
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Персонализиране на Galaxy S8/S8+

Странно, при мен я няма опцията за изключване?!

Винаги искаме това, което нямаме.
Цитирай
Аксесоари

С кой ъпдейт си?

Над силата е само умението да я владеем!
Цитирай

8.0, но защита от 02.2018

Винаги искаме това, което нямаме.
Цитирай

Написал е, че тази функционалност се прилага "...ако си със CRD7 или CRED..." (т.е. с ниво на защита поне от 1 април). Ето го точния цитат:

(2018-05-28, 14:12:30)alexander_sirakov написа:  Display - Edge Screen - Edge lightning - натискаш трите точки горе вдясно и отваряш Quick reply. Ако си със CRD7 или CRED има слайдер да се изключва. Имах абсолютно същия проблем!

Приложил ли си последните ъпдейти?

[Изображение: 21917623.jpg]

Над силата е само умението да я владеем!
Цитирай

Чакам VVT да си свършат работата, най-накрая.

Винаги искаме това, което нямаме.
Цитирай

(2018-05-23, 17:37:27)alexander_sirakov написа:  ЕТО Я темата в xda-forum за Youtube. Няма реклами и продължава да свири дори на изключен екран. Предишните версии имаха дразнещи проблеми, но сега всичко е изчистено с последната тема! Big Grin
Свири не само при изключен екран, а и във фонов режим, може да се визуализира в малък прозорец или изобщо да се скрие и да си правиш друго, като не спира.[Изображение: a0a682b41c8a54713c8a734f0a2d1dea.jpg][Изображение: 6d4681a2289e6e26027dbc04877445b8.jpg]

Изпратено от моят SM-G950U с помощта на Tapatalk
Цитирай

Защо всеки път като си рестартирам телефона ми излиза това съобщение? И това стана след предния ъпдейт CRD7 или както там се казваше.[Изображение: 4b1ff6358cbd1f707e61d154b2e739ea.jpg]

_____________________________________ 10% са нещата които ни се случват, 90% са нашето отношение към тях.

Panasonic GD50->Ericsson T10s ->Nokia 5110->Nokia 3410->Nokia E50->Nokia E52->Alcatel OT-985->hTC One->Samsung Galaxy S8->Huawei P30Pro
Цитирай

Явно CSC ти е друго от рома, който си сложил. Например бил си с английски ром, ъпдейтвал си, без нулиране до фабрични настройки, сега си с български ром,примерно, затова иска хард ресет.

Общо взето зависи от сим картата.

Samsung Galaxy S 21 Ultra 5G
Цитирай

Не съм сменял Ром. Само ОТА съм ъпдейтвал. Всъщност единия път не изчаках ОТА и си го свалих отsamobile но си беше GBL каквото си ми е CSCто.

_____________________________________ 10% са нещата които ни се случват, 90% са нашето отношение към тях.

Panasonic GD50->Ericsson T10s ->Nokia 5110->Nokia 3410->Nokia E50->Nokia E52->Alcatel OT-985->hTC One->Samsung Galaxy S8->Huawei P30Pro
Цитирай

Сега ти търси BGL България. На Орео, андроид 8 ромовете са по държави. Като му дадеш нулиране ще стане CSC-BGL/BGL/ BGL,държава България, оператор Теленор.
Това е някаква измислца на Google,уж все се грижат за нас, а в действителност няма скрито- покрито. Както казах зависи от СИМ картата.

Samsung Galaxy S 21 Ultra 5G
Цитирай

Новата версия на интересната Goodlock апликация от миналото отново е в действие. Интересно видео с всички опции за персонализиране:
https://youtu.be/7X6vApcvYhM

Ето и статия отделна от клипчето.

https://www.xda-developers.com/samsung-g...roid-oreo/

 Може да се влиза в опциите с програмката от XDA.

Аз се възползвах от няколко модификации вече. За сега работи идеално.

SGS2->SGS4->SGS6->SGS8
Цитирай

Работи при мен ^^
Готино е [Изображение: 65c3bd4e309c58642f21345ef9517910.jpg]

Изпратено от моят SM-G955F с помощта на Tapatalk
Цитирай

И аз го пробвах, много по прегледно е някак си с този таск мениджър.

iPhone 12 Pro

Цитирай

https://www.xda-developers.com/samsung-g...k-designs/

Това е допълнение.

Иначе е много удобно на заключен екран да си добави човек фенерчето. След като светне екрана с един клик светва.

SGS2->SGS4->SGS6->SGS8
[-] 1 потребител изказва благодарност на pockobg за това мнение:
  • alexander_sirakov
Цитирай

След CRF7 обновяването на С8/Ноут8 вече може да се задава клип за тапет на заключен екран като при С9.

SGS2->SGS4->SGS6->SGS8
Цитирай

https://www.androidsage.com/2018/07/06/s...-launcher/

Тествано на S8+ и работи Wink
[-] 1 потребител изказва благодарност на da3 за това мнение:
  • bga
Цитирай

Една новинка от тая сутрин 
https://www.sammobile.com/2018/07/09/sam...galaxy-s8/
Цитирай

В поста над твоя колегата @da3 го сподели преди 3 дена. За някой може да е полезна функцията, но на мен нещо не ми допада.
Цитирай

(2018-07-09, 06:00:27)Panteleimonov написа:  Една новинка от тая сутрин 
https://www.sammobile.com/2018/07/09/sam...galaxy-s8/

С него съм доста е удобно

⚠️ Warning ⚠️ Adicted Samsung User ⚠️ 
#INTHEGARAGE > Samsung S22 256gb > Samsung S21 Ultra 256gb > Samsung A71 128gb > Samsung Galaxy⌚️ 4 46mm 16 gb. ,,Samsung for eternity till the end of the world" 
Цитирай

След ъпдейта до CRF7 ми се появи някакво Следене на разрешения и по-точно за месинджър пищи, че се наслоява на екрана. Изключвам го да не пищи и след ден пак се появява и в настройките отметката е включена. При някой има ли подобно нещо ?

Galaxy S8> Galaxy S20+ Grey> Galaxy S23+ Green
Цитирай

За месинджър съм активирала само значки - без звук. В щората ме информира за наслояването, без писъци.

Над силата е само умението да я владеем!
Цитирай

(2018-07-11, 09:01:50)divna написа:  За месинджър съм активирала само значки - без звук.  В щората ме информира за наслояването, без писъци.

И при мен е така

<<<<< SAMSUNG GALAXY S10 Plus 128GB (G975F) Android 9 Pie PRISM BLUE >>>>> 

<<<<< Samsung Galaxy S8 Plus 64GB(G955F) Android 9 Pie (BGL) Coral Blue >>>>>

<<<<< Samsung Galaxy A3 (2016)Android 7.0 Nougat 16GB черен >>>>>


Цитирай

Има ли черен вариант на Messenger? В Xda намерих такава версия и за месинджър и за фейсбук, но версиите са доста стари. А откакто ползвам YouTube Vanced и съм си го направил с черната тема съм много щастлив и бих искал и месинджъра ми да е така.

Sony Xperia S - - -> LG G2 - - -> LG G4 - - -> S8+ - - -> A72
Цитирай

Аз да ви кажа, че приложението Sinoptik вече го няма в Google Play.

Sony Xperia S - - -> LG G2 - - -> LG G4 - - -> S8+ - - -> A72
Цитирай

(2018-08-06, 13:34:45)alexander_sirakov написа:  Има ли черен вариант на Messenger? В Xda намерих такава версия и за месинджър и за фейсбук, но версиите са доста стари. А откакто ползвам YouTube Vanced и съм си го направил с черната тема съм много щастлив и бих искал и месинджъра ми да е така.
Вече и официалната версия на YouTube поддържа черна тема. Иначе и аз не успях да намеря черна версия на фейса.

Изпратено от моят SM-G965F с помощта на Tapatalk
[-] 2 потребители изказват благодарност на Гост за това мнение:
  • alexander_sirakov, da3
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)