Темата е заключена
Оценете темата:
  • 13 гласа - средно 2.15
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Samsung Galaxy S9-S9+ представени 25.02

Представяне на 25.2.2018
,
[Изображение: 9253077J.jpg]

SGA2》SGS4》Moto G》SGS4 Mini》SGS7》SGS8》SGS10
Аксесоари

30 дена до премиерата на S9...
31 дена до слуховете за S10


Изпратено от моят SM-G955F с помощта на Tapatalk

[Изображение: 9254154i.jpg]Финални рендери
,

SGA2》SGS4》Moto G》SGS4 Mini》SGS7》SGS8》SGS10

Не вярвам да е това защото това хич, не ми харесва.

Това са рендери от @evleaks, което означава, че на 90% са достоверни. На мен лично ми харесва повече от s8/s8+, ръбовете наподобяват на Note 8, с което именно ме привлече Note-а, когато избирах между него и s8+. Другото е, че ще има енимоджита като при IPhone X. А колко се подиграваха Samsung феновете на Apple за анимираното лайно  Big Grin

iPhone 11 Pro + AirPods2 + Apple Watch 4
Samsung S20 Plus Samsung S10 Samsung Note 9

Е как правите разлика между тези рендери, и сегашния S8?!? Само фингърпринта е на по-удобно място!

Не знам някак си ми простее. Виждам и странични рамки освен ако нещо не разбирам снимката, но ако има странични рамки то това е стъпка на зад. Искаше ми се да видя нещо такова:
https://yourstory.com/read/28392c8352-sa...xy-s9-upda

Лично аз очаквам дисплея да е Y-OCTA и дъното му да е SLP.

[Изображение: 20324654_m.jpg]
[Изображение: 20324677_m.jpg]


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s

Ех, Нота е 10 пъти по красив. Можеше малко да "откраднат" от външния му вид.

(2018-01-26, 18:25:13)ivanivanovvv написа:  [Изображение: 9254154i.jpg]Финални рендери
,

Няма шанс. Това ще е регрес от С8.

Galaxy ➡ Galaxy Nexus  ➡  HTC one ➡  LG Opposum ➡  Nexus 5  ➡ Xperia Z  ➡  MEIZU MX4  ➡  LG G3  ➡  Galaxy S6  ➡  Motorola Nexus 6 ➡ Nexus 5X ➡ S7 ➡ iPhone 7+ ➡ Oneplus 5 ➡ Mi A2 ➡ Mi 8 ➡ Mi 9

И аз така мисля не може да е толкова грозен.

Изпратено от моят SM-N950F с помощта на Tapatalk

Тия горе приличат на ментетата на S8 за по 200$ Big Grin

(2016-01-12, 22:56:09)AnVen написа:  Човек колкото и хубаво да живее, накрая получава бъг в телефона

Е какво му е грозното не мога да разбера. Вие какво очаквате - космическа совалка.
Photo 

(2018-01-27, 10:33:42)Legend написа:  Тия горе приличат на ментетата на S8 за по 200$  Big Grin

Мне, приличат на Нокия Smile
Изчерпаха се вече корейците.


[Изображение: maxresdefault.jpg]

Нааа, тез рендъри... Уж намаляваме рамките Smile
Малко на пластмаса бие така...

Samsung Galaxy S10+ Green

Ако е това самсунг удариха дъното хахах по грозно нещо не бях виждал, регионалния на самсунг който познавам ми каза, че няма да се хареса на масата хора, а ще има малко по изтънчен и бизнес вид телефона ама не си представях толкова грозно нещо..

Едит: не вярвам да е това! Ако се вгледате в извивките на екрана ще забележите че седи като екран без едж извивките

Alcatel one touch idol => Alcatel one touch idol 2 / Timmy E86 =>Alcatel idol 3 4.7 => HTC 10 => Huawei Mate 10 PRO + Huawei Watch GT 2 PRO

Тези снимки са по-скоро сякаш S9 с кейс Smile или S9 active. Не вярвам да изкарат такова дърво.

(2018-01-27, 10:10:48)ivanov_km написа:  И аз така мисля не може да е толкова грозен.

Изпратено от моят SM-N950F с помощта на Tapatalk

Big Grin Big Grin Big Grin  Ще се изненадваш. Но всеки с вкуса си, на мен и на теб може да ни са грозни - на друг ще му се хареса.
На мен лично ,това ми се вижда "леко" ъпгрейдната версия на S8. Note 9 обаче, предполагам ще си заслужава ъпгрейда.

Не вярвам да е това. Очаквам нещо по така!

Изпратено от моят SM-N950F с помощта на Tapatalk

(2018-01-27, 01:26:36)vargala81 написа:  [Изображение: 20324677_m.jpg]

Сложили са скафандър на S9, ако е това. Big Grin 

[Изображение: lnAD9KM.png]

Cognosce te ipsum!

Това ми изглежда като Active версия ...Силно се надявам да не изглежда така.

Samsung Galaxy Watch 5 Pro 
Samsung Galaxy S22 Ultra  Phantom White

Това нещо повече прилича на а8. Не вярвам да е това.

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk

Дано да не изглежда по този начин, че S8/Note8 изглеждат доста по-добре. С тази рамка повече ми прилича на Full Vision дисплейте на LG. Предстой ми смяна на вярната S7-ца и съм се насочил към s9/S9+, но дизайна леко ме шокира.

Samsung Galaxy S23 Ultra Cream 512GB
Garmin Forerunner 965 Carbon Grey
Sony WH-XB910N 

Не се притеснявай, все още не е представен и реално си нямаме на идея как ще изглежда. Все някой от всички рендъри ще се окаже вярен, може да е последната грозотия, може да са по-старите, а може и съвсем друго да бъде. Нека го представят и тогава му мисли Smile Не вярвам да направят Step Back от към този дизайн който спечели много позитиви в обществото.

Samsung Galaxy Z Fold 3 5G Snapdragon 
Galaxy Watch 4 44mm Silver 
Темата е заключена




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)