Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Среден клас телефон - предложения
#51

(2018-02-23, 10:58:13)Nerdy написа:  Я ми кажи телефон за 350 лева нов с добра камера..

Честно казано, тези дни издирвам информация за камерата на Mi A1. Май се оказва, че е на задоволитено над средното ниво.
Цена при Goldway с DHL (за избягване на митническо облагане) е $215,99 * 1,61 = 347,75 лв.
Цитирай
Аксесоари
#52

При същия продавач Nubia M2 е $160.Почти перфектен за цената в момента.

Xiaomi mi note 3 6/64>Redmi note 7> nova 5t>>samsung s 23 ultra 8/256 black.
Цитирай
#53

(2018-02-23, 11:24:56)GH0STFACE написа:  Честно казано, тези дни издирвам информация за камерата на Mi A1. Май се оказва, че е на задоволитено над средното ниво.
Цена при Goldway с DHL (за избягване на митническо облагане) е  $215,99 * 1,61 = 347,75 лв.
Приятел има Mi A1 и повярвай ми, камерата си е доста посредствена.Прилична снимка става само при много слънце.А и тук цената му в техноверигите е 500 лева.Някои хора искат гаранция.
Цитирай
#54

Много мнения прочетох, но повечето бъркат с нещо много важно. Китайците като Леново, Ксиаоми, Хуавей и прочее в средния клас имат слабовати камери. Хубава камера търсете при Самсунг(дори и ниския клас, но твърде много преекспонират снимките), ЛГ(конкретно Г5), Сони(новите модели в средния клас от 2017), Моторола( Х и Z сериите нищо че се правят от Леново) и Нексус 5х(стар е но камерата е страхотна). Ползвал съм почти всички популярни модели от среден и висок клас и много добре знам какво могат.

Телефоните са преходни, особено в моите ръце !
Цитирай
#55

(2018-02-24, 20:31:28)Bavarche написа:  Много мнения прочетох, но повечето бъркат с нещо много важно. Китайците като Леново, Ксиаоми, Хуавей и прочее в средния клас имат слабовати камери. Хубава камера търсете при Самсунг(дори и ниския клас, но твърде много преекспонират снимките), ЛГ(конкретно Г5), Сони(новите модели в средния клас от 2017), Моторола( Х и Z сериите нищо че се правят от Леново) и Нексус 5х(стар е но камерата е страхотна). Ползвал съм почти всички популярни модели от среден и висок клас и много добре знам какво могат.
Ти намери на кого да обясняваш кой колко снима.Телефон за 350 лева НЯМА как да има добра камера, ако ще не китайски, ами немски да е.Прилична може, но добра не.От телефон за 350 лева стигнахме до G5..сериозно?А и шегата за добрата камера при ниския клас на Самсунг беше добра.
Цитирай
#56

Nerdy
В темата се пита за тел. до 500 600 лева. И да Galaxy J имат добри камери. За да се знаеш кога да се смееш, е добре да четеш вицовете от началото, не от края ;-)

Телефоните са преходни, особено в моите ръце !
Цитирай
#57

(2018-02-24, 20:31:28)Bavarche написа:  Китайците като Леново, Ксиаоми, Хуавей и прочее в средния клас имат слабовати камери.

Не мисля, че Xiaomi Mi A1 снима по лошо от J серията Smile
Да не говорим, че с няма и 100 лева (около 660лв) отгоре може да вземеш Mi 6 които има OIS, Snapdragon 835 и камерата е доста по добра, но ако си samsung fan boy няма проблеми.

Оф даже сега видях, че тая J серия ползва още MicroUsb, баси морално остсрялия телефон, не стига че го ползват в модели среден клас 2017 Ами май тенденцията продължава и за 2018, смешна работа.

Май един амолед дисплей имат и до там.

(2016-01-12, 22:56:09)AnVen написа:  Човек колкото и хубаво да живее, накрая получава бъг в телефона
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)