Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Среден клас телефон - предложения
#26

(2018-01-08, 09:42:48)nehranimaiko написа:  В момента под китайски телефон разбирам такъв който е правен само за Китай а не за световен мащаб. Такива има много, THL, DOOGY, ELEPHONE, HUAWEI, XIAOMI и много други просто последните 2 са станали известни понеже се опитват да ги наложат от няколко години и са добри. Хавай лично на мен ми е много тъпа марка и бутона за назад е отляво, преди 5 години като видех 

Сега можеш да си местиш бутоните.
   

Pixel 7 Pro Hazel 
Цитирай
Аксесоари
#27

@anatol06
нямах предвид заплатите на китайците като цяло, а условията и заплащането в разните им мизерни sweatshop фабрики, включително тези на Foxconn произвеждащи iPhone. Има доста писано в нета ..

@nehranimaiko
То за 5 години много неща се промениха...те тогава си бяха смотани Хуауей, HTC рулираше, а шайомито изобщо го нямаше на хоризонта. Ако става въпрос и Нокиа бяха много велики, но леко фалираха и пак китайци ги взеха ..

Но да не се отклоняваме от темата, че много спам стана.

Huawei Mate 9 Pro Titanium Grey 6/128 GB
Цитирай
#28

В теленор lg g6 с договор от 25лева е точно 690лева в брои.Аз преминах от g3 na g6 точно така.
Цитирай
#29

За какво си взимаш заключения от дадена марка, с телефон от 2013г., това показва, че не разбираш много.
То не е важно, кое къде се произвежда, повечето марки се произвеждат в Китай, включително и iPhone, но качеството е налице, Samsung се произвежда в Виетнам, и те също са качествени.
Иначе по темата Samsung Galaxy A5 2017, ако ти се дават повече пари LG G6.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#30

(2018-01-08, 01:41:48)anatol06 написа:  LG V20. Много добър телефон. Взимай го и няма да сбъркаш.

Да, много е добър и най-евтините LG-та, които мога да препоръчам са V20 и G6. За съжаление LG нямат никаква конкуренция в средния клас. Може би Q8, който е едно към едно с LG V20, но с по-малък 5.2 дисплей и водоустойчив, но той е с една цена... 1200 лв. няма как да струва това животно. Обаче имайки предвит, че ще го ползва жена, която е ползвала LG G3 Mini с 5.0 дисплей, V20 може да й е прекалено голям и неодобен за ползване.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
#31

Не знам как до сега никой не е предложил Xiaomi Mi A1, но според мене цена/качество/очаквания надали има нещо по добре за тези 450-500лв. и с чистия Android телефона върви перфектно. Задната камера също е доста добра на дневна светлина за този ценови диапазон, за сметка на това предната камера я няма много, процесора го бива, има достатъчно рам и достатъчно памет.

(2016-01-12, 22:56:09)AnVen написа:  Човек колкото и хубаво да живее, накрая получава бъг в телефона
Цитирай
#32

Тя не иска китайски телефон. Прочети пост № 7, така , че предложението ти е безсмислено.
Цитирай
#33

(2018-01-18, 00:58:25)Legend написа:  Не знам как до сега никой не е предложил Xiaomi Mi A1, но според мене цена/качество/очаквания надали има нещо по добре за тези 450-500лв. и с чистия Android телефона върви перфектно. Задната камера също е доста добра на дневна светлина за този ценови диапазон, за сметка на това предната камера я няма много, процесора го бива, има достатъчно рам и достатъчно памет.

Аз лично не бих го предложил, защото телефонът е много надценен в БГ
При преподписване е на по-висока цена от Sony Xperia X Performance,
а според мен не може да се мери с него
Най-важното изискване беше да е водоустойчив. А1 не е
Цитирай
#34

Huawei mate 10 lite ако можеш да пренебрегнеш факта че не е водо и прахо устойчив всичко друго му е на топ ниво от средният клас

Alcatel one touch idol => Alcatel one touch idol 2 / Timmy E86 =>Alcatel idol 3 4.7 => HTC 10 => Huawei Mate 10 PRO + Huawei Watch GT 2 PRO
Цитирай
#35

Дайте идеи за телефон (с преподписване от мтел или от другаде, понеже плана няма да е висок).
Нещо за 250-350лв? За брат ми, който 2г беше с LG Spirit, после мина за кратко на Galaxy S3 Neo (старичък ) но не му допада интерфейса и менютата...

Аз препоръчах Huawei, бил съм с чист андроид на LG и нямам проблем, само навигационните бутони може би ще разместя (видях че може).
Гледам, че хвалите доста Xiaomi Redmi Note 4  (5.5"), но се търси макс 5-5,1 инча. Да има добра батерия и читава основна камера.


Teзи ми хванаха окото
https://www.gsmarena.com/compare.php3?&i...hone3=7983

Huawei P9 Lite, Xiaomi Redmi 4 (4X), Huawei P9 lite

Имах за кратко Xiaomi Ми5, но ми беше тегаво с МИУ. Новите пак ли са така?

LG G2 mini > Huawei Nova > P20 lite > Galaxy A40> Pixel 5
Цитирай
#36

В МИУИ няма нищо тегаво, всички икони дето не ползваш и не искаш да ги гледаш ги пращаш в еднапапка JUNK и приключваш с пръснатите икони. На редми 4 няма да имаш ъпдейти, редми 4х е по-слаб от 4 но ти няма да усетиш разликата визуално.

 Xiaomi REDMI 4X   [4/64GB]
Цитирай
#37

(2018-02-18, 11:08:16)nehranimaiko написа:  В МИУИ няма нищо тегаво, всички икони дето не ползваш и не искаш да ги гледаш ги пращаш в еднапапка JUNK и приключваш с пръснатите икони. На редми 4 няма да имаш ъпдейти, редми 4х е по-слаб от 4 но ти няма да усетиш разликата визуално.
Не търсим нещо супер мощно. А камера и батерия, здравина. Доста компактен е 4x, само навигационния панел ме съмнява.
Може ли да се настройва като Huawei-а?
https://forum.androidbg.com/attachment.php?aid=19202

LG G2 mini > Huawei Nova > P20 lite > Galaxy A40> Pixel 5
Цитирай
#38

Ако ще се снима,не трябва да се гледа много розово на редми серията,много им е слаба камерата.всичко друго супер(за парите си)
Цитирай
#39

В общия случай средния клас нямат читави камери
Цитирай
#40

Xiaomi mi5s за 400лв (и по евтини) в продавалник, на по месец се намират. Няма равен като хардуер за цената си, не отстъпва на много от "големите"

Xiaomi Mi 5S gold 64Gb, Xiaomi Mi 9T Carbon 6/128Gb, Honor View 20 6/128
Цитирай
#41

В Мтел нямали налични ... какви са алтернативите.
ОЛХ не ми вдъхва доверие.

LG G2 mini > Huawei Nova > P20 lite > Galaxy A40> Pixel 5
Цитирай
#42

Като не ти вдъхва.. се набутай с някой скъп, но умрял телефон, а този го няма в операторите, а ако го имаше.. то цената му щеше да е около 1000лв.
Алтернатива е от сайт с европейски склад, ще дойде за 7дни, но цената му ще е 300 + долара

Xiaomi Mi 5S gold 64Gb, Xiaomi Mi 9T Carbon 6/128Gb, Honor View 20 6/128
Цитирай
#43

Moto M в момента е 300лв в технополис. Мисля че си заслужава.

Motorola Defy+ > LG Optimus Back > Sony Xperia P > LG G2 > Meizu MX4 > LG V10 > Iphone SE > Xiaomi Mi9t Pro > iphone 7 > Poco F3 256/8gb

Lenovo A3000 > LG G Pad 8.3 > Huawei M5 lite
Цитирай
#44

Aз търся Redmi 4x или Huawei P9 lite mini
или нещо подобно до 5"
[url=http://www.mtel.bg/ustroystva/smartfoni/huawei/p9-lite-mini.3466][/url]

LG G2 mini > Huawei Nova > P20 lite > Galaxy A40> Pixel 5
Цитирай
#45

Huawei p10, цената стремглаво пада и отговаря на изискванията. Тела е наистина добър и не е огромен.
Цитирай
#46

А   Xiaomi Redmi Note 4 - добър телефон ли е? Намерих го за около 350 лв. в онлайн магазин с 2 год. гаранция?
Цитирай
#47

Камерата им куца, извън това Сяоми правят много добри устройства.
Цитирай
#48

@Be happy Благодаря!!!
Цитирай
#49

Ако е snapdragon варианта,добре,мтк -не.гледай да няма болтчета около усб входа и да е с по 5 дупки(мтк 6) за говорителя Smile
Цитирай
#50

(2018-02-23, 06:40:28)Be happy написа:  Камерата им куца, извън това Сяоми правят много добри устройства.
Я ми кажи телефон за 350 лева нов с добра камера..
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)