Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Актуализация / Ъпдейт

Имат, ама моделът е на една година само.
А и новите батерии не са много придирчиви откъм зареждане.
Освен ако не я пълни по цяла нощ на Quickcharge....
Както и да е. В случая съм съгласен с колегата @Friz

Оплакването е на няколко дни - такива проблеми се разрешават за час.
Виждаш какво ти точи и го махаш или ако е бъг - репортваш.
Цитирай
Аксесоари

Този спад с 40% за 6-7 часа се случи веднъж, но така и не разбрах от какво е, като преглеждах кое е изцедило батерията нямаше нещо, което да се набива на очи. За мен проблема е в някой от ъпдейтите, като съм склонен да вярвам, че живота на бат се скъси след минаване на miui 9...

Другият вариант е мрежата в САЩ да е някаква по-специална и заради нея да съм правил по над 8 часа sot, но силно ме съмнява да е така.

Има ли шанс за downgrade към MIUI 8?

Xiaomi Mi6 --> SM G-970U --> S23
Цитирай
Smile 

И с коя точно версия на МИУИ 8 се е случвало това? Че ако наистина така държи батерията, да пращам моя да го реформират Big Grin

xiaomi 12X 
xiaomi MI6
lenovo zuk Z2
Цитирай

На 14 юли се е случило. Мисля, че е било с 8.2.2, глобал стейбъл

Xiaomi Mi6 --> SM G-970U --> S23
Цитирай

Някой има ли идея как да го форсна да си изтегли 9.5.3.0... Искам да се махна от прокобата 9.2.3.0 вече минаха няколко седмици откакто го имат разни хора и само при мен не идва тоя ъпдейт? Смених регион на индия, пак не го показва... Има ли общо с оператора? На виваком съм? мога да пусна М-телската карта за интернет, ако може да помогне...

EDIT:
download 9.5.3 -> rename to Update.zip -> place Update.zip in internal memory -> open updater -> chose update package-> and select downloaded file.

Тръгна да се ъпдейтва, да видим...

Phone: Xiaomi Mi9T 128GB
| Old: Xiaomi Mi6 Ceramic, LG G4, G2, Xperia Sola, HTC Wildfire S, Nokia N96, SE k750i, Samsung X100, Nokia 3610 |
Цитирай

Пробвай с друг регион, Русия например. Няма значение на кой оператор си.

 
Цитирай

(2018-04-16, 22:42:11)NoMaD написа:  Пробвай с друг регион, Русия например.

Стана с метода, който описах в ЕДИТ-а :Smile най-после читави нотификейшъни... виждам си плей/паузата на спотифая! сега ако оправя някакси и синкването на звука на блутуут слушалките/колоните да не се налага да усилвам от всички места ще е супер!

Phone: Xiaomi Mi9T 128GB
| Old: Xiaomi Mi6 Ceramic, LG G4, G2, Xperia Sola, HTC Wildfire S, Nokia N96, SE k750i, Samsung X100, Nokia 3610 |
Цитирай

Е той 9.5.3 е спрян, защото явно също като 9.2.3 е супер бъгав, поне така четох из други форуми. От трън на глог...

Xiaomi Mi6 --> SM G-970U --> S23
Цитирай

Знае ли някой, как да се върна към 9.2.2.0. Дали ще стане по метода който е описан в горния пост?
Цитирай

Всеки се бори да се върне към нещо предишно.
Май истината е такава, че от няколко години доста падна нивото на ъпдейтите им. Бълват една камара телефони на година и след това не могат да ги поддържат както трябва. Количеството, за сметка на качеството...потребителите да го духат.
До 2 години очаквам да си повярват, както го направиха huawei и цените да се вдигнат значително.

Xiaomi Mi6 --> SM G-970U --> S23
Цитирай

(2018-04-17, 08:52:18)tuntov_jr написа:  Знае ли някой, как да се върна към 9.2.2.0. Дали ще стане по метода който е описан в горния пост?

по този метод - не.

единствено с отключване на буутлодера и качване през рекавърито.
Цитирай

Нов ъпдейт! MIUI 9.5.6.0 Вечерна около 350 MB
[Изображение: 85b65786b7656dd83969d0158ab0a1ed.jpg]
Цитирай

???

Sent from my MI 6 using Tapatalk

Now - Xiaomi Mi6 / Nexus 7 2012
OLD -  Xperia Neo V / Xperia M4 Aqua / Xperia V 
Цитирай

(2018-04-17, 09:04:32)MapTo_D написа:  Количеството, за сметка на качеството...потребителите да го духат.
Нали се сещаш че една овца не прави стадо. Аз масови оплаквания не съм чул и видял тук. Всичко се е решавало до сега много бързо. Така че ти си недоволен ама 1000 други са доволни.

Изпратено от моят Redmi 4X с помощта на Tapatalk

 Xiaomi REDMI 4X   [4/64GB]
Цитирай

Тук 10 човека имаме телефона. Колко да се оплачат? Я чети малко по чуждите форуми, да видиш там колко овце има, голям разбирач си.

Xiaomi Mi6 --> SM G-970U --> S23
Цитирай

Не е до оплаквания. Просто някои телефони не издържат на определен тип потребление. И това което е бъг за едни е функционалност за други. Аз предлагам да не се принизяваме до индийците в онзи форум, които мрънкат за всичко.
Тази марка и към дадения момент остава неразбрана от много хора, така че популяризирането ѝ е повече проблем отколкото добър ход.
В крайна сметка за тези пари - толкова Wink поне се мъчат .момчетата, можеше да е само с един бъгав ром и без поддръжка.
Аз лично глобален не ползвам и нямам грижи
Цитирай

Ъпдейтвам, дано се подобрят нещата. Не искам много, само още два часа sot и да оправят проблема с браузъра. Wink

Xiaomi Mi6 --> SM G-970U --> S23
Цитирай

Xiaomi.eu също има от ъпдейти, можеш да си руутнеш и да спреш рекламите..

Така че варианти има
Цитирай

@MapTo_D  предлагам ти да пробваш developer rom. Мисля, че смяната ще стане през ъпдейтъра, но ще ти затрие всичката информация.
Цитирай

Вчера взех телефона и днес се ъпдейтна до 9.2.2 и после до 9.2.3
Камерата определено ме радва повече... за другото все още не знам.

Трябва да видя да пусна и аз заявка за код за отключване на bootloader-а ...

Може ли да се качват EU ромчетата, без отключване?

OnePlus Nord
T-Mobile HTC HD2; SE Neo; Galaxy S2; Moto G ; Nexus 4, Xiaomi Mi4; Huawei P9 lite (dual), Xiaomi Mi6
Цитирай

Не. Трябва си отключване
Цитирай

Вкъщи се ползва един Mi6, като цяло е супер доволен телефон за парите който го платих ( запечатан 690лв. Global Version от honorbuy ), значи и камерата е камера за тия пари и Performance-а е Performance оставил съм го на 9.2.2.0 защото не е създал нито един проблем до сега със тоя софт и ме е страх да го ъпдейтна, единственото дразнещо е,че не може да се спре нотификацията за новите ъпдейти и постоянно седи горе. Та ако не сте доволни от новите версии върнете си 9.2.2.0 аз бъг не съм намерил до сега.

(2016-01-12, 22:56:09)AnVen написа:  Човек колкото и хубаво да живее, накрая получава бъг в телефона
Цитирай

Трябва да може да се спре като задържиш на нея и избереш най-горния слайдер
Цитирай

Няма файда да се дават фабрични настройки в случай, че ъпдейтвам от 9.5.3 до 9.5.6, нали? Когато минавах от Нуга на Орео му ги набих вече веднъж. С тоя 9.5.6 батерията е още по-голям леш, НЕ ъпдейтвайте. Big Grin

Xiaomi Mi6 --> SM G-970U --> S23
Цитирай

Не, няма - в повечето случаи важи при преминаване към по-висока версия на ОС или при евентуални бъгове в работата на устройството.

 
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 3 гост(и)